ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-09-07, 15:57   #21
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Logout
אני לא מבין למה אתה כל כך כועס עליו?(אני מדבר מההבט שלו מעכשיו) כי תאכלס תחשוב שניה..במחינתך זה ספר שלא שווה כלום והוא והארי פוטר זה אותו דבר רק שהארי פוטר זה מעניין..אז אתה לא תרצה לעשות על זה בגרות נכון? (מההבט שלו) אז הוא אומר שלמה שהוא צריך ללמוד את זה..ובאמת למה הוא צריך ללמוד את זה אם מבחינתו זה כמו ספר מדע בדיוני.? אני לא מסכים עם הגישה שאין אלוהים וכל זה..כי חייב להיות איזה כוחעליון שנתן לנו חיים...אבל אני לא מבין למה כל כך מיתרגזים אנשים..וזה שתקלל אותו לא יעזור...כי אתה מנסה "להסביר לו" שזה חשוב וכל זה..אבל הוא חושב שאתה סתם פטי וזהכל שטיות..אז זה לא ממש יעזור...=/

יום טוב לכולם..
התנך לא "לא שווה כלום"
פרט לדת יש בו גם היסטוריה , אם לא מעניינת אותו ההיסטוריה של העם שלו מהמקור העתיק ביותר מילא שלומדים תנ"ך רק בנק' מבט חילונית לגמרי.

אם את זה הוא לא מבין יש 2 אפשרויות:
1. יש לו באמת משהו נגד העם היהודי בישראל , ואני לא אתפלא אם כותבים את זה באתר שמעודד משתמטים ושוטף את המוח לבני נוער בעוד דברים

2.נשטף מוחו בעוד דברים "חושך איראן ימי ביניים" והוא באמת לא יודע על מה הוא מדבר פרט ללחץ סביבתי

נ.ב
3. תרדו מהעולמות המקבילים האלה .. זה לא גולשים בזמן , וחוץ מזה ישנן וריאציות שונות של תיאוריית מיתרים שהופכות את זה ללא רלוונטי , והן גם צוברות תאוצה עכשיו (הרבה יותר מודרניות ממה שמדבר על הפיצול מאורעות בלתי מוגדרים)

(למרות שאז יש מימדים (חופש תנועה) אחרים , טוב נו...)

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 16:13   #22
Moshe
Banned

יש קיום או לפחות ניסיון לגילוי קיום של יקומים מקבילים
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3452344,00.html

בכל מקרה גם בתנ"ך יש לא מעט מדע אולי לא בגלוי אבל יש והרבה , אני מאמין בעובדות , דברים על פני השטח.
לדעתי כל יצור היקום נעשה עקב תופעת טבע , או לחילופין טעות של גורם כזה או אחר , או לחילופין משהו שהמוח האנושי לא מסוגל להבין (דוגמה לדבר 1 כזה , אלו כמה מספרים יש , ואני בטוח או לפחות מאמין שיש סוף למספרים וגם ליקומים אבל זה לא משהו בר הוכחה ע"י האדם).
על כל פנים , אף אחד לא מכריח אותכם לקרוא את הכתוב.
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 16:13   #23
VoRteX
חבר פעיל

חוץ מההיסטוריה של העם שנמצאת בספר הזה, נמצאים גם חוקים שחשוב מאוד לדעת (ולא רק היהודים) ובנוסף בספר יש המון דברים חכמים שניתן ללמוד מהם המון.
VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 16:22   #24
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

צריך ללמוד תנ"ך ללא קשר לדת ההיסטוריה של העם היהודי מסופרת בתקופות שבשום אנציקלופדיה אי יהיה אפשר למצוא..
תחשבו שאנציקלופדיה כתב מישהו שחי לפני כמה?50 שנה?90 שנה?
תעשו השוואה כמה זמן התנ"ך כתוב וכמה זמן אנשים מספרים את מה שכתוב בו ולומדים ממנו
בכל מקרה שהילד הזה יבכה עד מחרתיים חחחח בלי בגרות בתנ"ך לא תהיה לו בגרות מלאה.

בקיצור שידחוף לעצמו דילדו לתחת הוא לא מענין אותי
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 16:24   #25
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zidan
תיראו http://zone.walla.co.il/?w=/2731/1172889 ,צריך לקחת תהומו הזה ולחתוך לו תביצים להכניס לו אותם לתחת,צפוני מזדיין

אפילו החילוניים יסכימו שצריך להרוג אותו,אין עתיד בלי עבר,תיראו איך הוא מדבר החתיכת הומו הזה,גם אם אין אלוהים וגם אם הכל שטויות זה עדיין העבר שלנו והמסורת,ולא מזיק ללמוד את זה,תיראו לאן הגענו אי אפשר כבר להאמין לאן עוד נדרדר.
יש בתי ספר שהמקצוע חובה זה ערבית ואף אחד לא מדבר,וכל ההיסטוריה של העמים האחרים שמלמדים בבית ספר גם על זה אף אחד לא מדבר. מי שכתב את זה הוא חתיכת אפס צפוני עם יד 20 שצריך להרוג אותו.
וואלה זה אתר שמאלני,אני בקושי נכנס אליו,סתם היה לי משעמם אז נכנסתי וראיתי את זה,ועוד תיראו בכתבה למטה יש קישור לעוד כתבה, "אם כבר תנ"ך אז למה לא ללמד את הקוראן",לאן הגענו?!?!?!

(והתכוונתי לשרוף את המערכת של וואלה,כי אי אפשר לשרוף את האתר חח)

יש עתיד בלי עבר. הרי כל תינוק שנולד אין לו עבר, אבל עתידו מונח לפניו.

אם כי אני לא מסכים עם אתר וואלה, בכל מקרה צריך לשמר מינימום של מוסרת לטעמי, ואני מדבר בתור אחד ששם זין גדול בכל מה שקשור לחגים ולתורה, אבל אני יודע לכבד - ואם למשל אני לא צם בכיפור - אני לא אצא עם אוכל בכוונה לרחוב וכאלה.

ובלי שום קשר (או שעם) וואלה הוא חתיכצת אתר שמאלני מקבל בתחת.
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 16:25   #26
flikeron
חבר פעיל

הסמל האישי שלflikeron

שלח הודעה דרך ICQ אל flikeron שלח הודעה דרך MSN אל flikeron

אני מאמין שאת העולם שלנו, כדור הארץ היסודות ,והחומרים ביקום לא באו מעצמן והופיעו מישהו עשה את זה מישהו יצר אותם לא סתם מופיע יסוד משום מקום וגם שום תגובה כימית לא הייתה באה לבד מישהו גרם לה
ישן 24-09-07, 16:28   #27
zidan
חבר פעיל

הסמל האישי שלzidan

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
צריך ללמוד תנ"ך ללא קשר לדת ההיסטוריה של העם היהודי מסופרת בתקופות שבשום אנציקלופדיה אי יהיה אפשר למצוא..
תחשבו שאנציקלופדיה כתב מישהו שחי לפני כמה?50 שנה?90 שנה?
תעשו השוואה כמה זמן התנ"ך כתוב וכמה זמן אנשים מספרים את מה שכתוב בו ולומדים ממנו
בכל מקרה שהילד הזה יבכה עד מחרתיים חחחח בלי בגרות בתנ"ך לא תהיה לו בגרות מלאה.

בקיצור שידחוף לעצמו דילדו לתחת הוא לא מענין אותי
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

וRECOVA הכוונה היא לעם בלי עבר.
you change the way you train, you change your limits. Even if
you plateau in your lifts there are ways to bust a plateau. If you
continue to make progress, then you have yet to hit your limit.
Open your mind to what is possible. Let your body tell you what
is possible and leave your mind out of it.

zidan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 16:30   #28
AB6Killer
חבר פעיל

הסמל האישי שלAB6Killer

עוסק ב:: באזרחות

בדוק יש יצוריים אחרים,כאילו יצורים שאפילו המוח שלנו לא יכול לתאר אותם!..חשבו רק בגלקסיה שלנו יש מילירדי על גבי מילירדי כוכבים ויש מילירדי גלקסיות עכשיו מה ההסתברות שיהיו חיים במקום אחר ,אני יענה לכם ,הם גדולים מאוד ..אבל אנחנו או שהם כניראה אף פעם לא ניפגש גם לא בעוד מיליוני שנים ,אי אפשר אפילו לתפוס את גודל החלל ה"אין סופי"...
אגב במאדים מצאו חידקים ...לא כולם יודעים את זה אבל זה נכון בודאות!
ישן 24-09-07, 16:48   #29
ran7
משתמש ותיק

הסמל האישי שלran7

שלח הודעה דרך ICQ אל ran7

אני לא מבין איך אנשים מאמינים רק לדברים מוכחים, זה ממש מעצבנת אותי הגישה הזאת זה כמו שאני יבוא לחבר שלי ויגיד לו שראיתי מישהו עושה משהו נדיר והוא לא יאמין כי הוא לא ראה את זה, זה שיא הטיפשות, יש עוד הרבה דברים שאנחנו לא רואים והם קיימים.....

ran7 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 16:53   #30
flikeron
חבר פעיל

הסמל האישי שלflikeron

שלח הודעה דרך ICQ אל flikeron שלח הודעה דרך MSN אל flikeron

ציטוט:
פורסם במקור על ידי AB6Killer
בדוק יש יצוריים אחרים,כאילו יצורים שאפילו המוח שלנו לא יכול לתאר אותם!..חשבו רק בגלקסיה שלנו יש מילירדי על גבי מילירדי כוכבים ויש מילירדי גלקסיות עכשיו מה ההסתברות שיהיו חיים במקום אחר ,אני יענה לכם ,הם גדולים מאוד ..אבל אנחנו או שהם כניראה אף פעם לא ניפגש גם לא בעוד מיליוני שנים ,אי אפשר אפילו לתפוס את גודל החלל ה"אין סופי"...
אגב במאדים מצאו חידקים ...לא כולם יודעים את זה אבל זה נכון בודאות!
יווווווווו ראיתי בנשיונל גיאוגרפיק תוכנית על מאדים זה פשוט לא להאמין!!! צילמו שמה לווינים ראש של פסל ענקי ורואים את הפנים שלו ומבנים מפורקים בסגנון הפירמידות אבל לא חרטה אמיתי ביל קלינטון בזמנו דיבר על זה והראו את הנאום שלו על זה זאת אומרת שהייתה שם תרבות לפני אלפי שנות והיא ניכחדה יוו אני ראיתי את הפנים של הספינקס הזה פחדתי לישון בלילה משהו מטורף
ישן 24-09-07, 16:59   #31
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
יש קיום או לפחות ניסיון לגילוי קיום של יקומים מקבילים
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3452344,00.html

בכל מקרה גם בתנ"ך יש לא מעט מדע אולי לא בגלוי אבל יש והרבה , אני מאמין בעובדות , דברים על פני השטח.
לדעתי כל יצור היקום נעשה עקב תופעת טבע , או לחילופין טעות של גורם כזה או אחר , או לחילופין משהו שהמוח האנושי לא מסוגל להבין (דוגמה לדבר 1 כזה , אלו כמה מספרים יש , ואני בטוח או לפחות מאמין שיש סוף למספרים וגם ליקומים אבל זה לא משהו בר הוכחה ע"י האדם).
על כל פנים , אף אחד לא מכריח אותכם לקרוא את הכתוב.
רוב הכתבה היא בתחום הפילוסופיה ולא "מדע מדע"

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 17:46   #32
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

פיי דיון מעניין
שמע בתאכלס אולי הוא קצת הגזים בזה שהוא קרא לזה באתר פומבי ספר אגדות וכל הדיבורים, בכל זאת יש לכבד, למרות שהוא אומר גם שהוא מכבד וכו'.
אני יגיד לך ככה, יש הרבה שלדעתם תנ"ך לא צריך להיות מקצוע חובה, אלא הרחבה \ בחירה וכו', זה דעה, יש אנשים שחושבים שזה מיותר להם ללמוד את זה, זה מה שהוא עשה לדעתי הביע דעה, רק טיפה הגזים עם הכינויים.
Danzig מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 17:56   #33
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

אני אישית חושב שלמידת יהדות הרבה יותר אפקטיבית מתנ"ך ללמידת ערכים יהודיים.
דבר נוסף אף אחד פה לא מזלזל בתנ"ך, רק אין לו מקום ללימוד בבית ספר בתור מקצוע חובה. לימוד התנ"ך הוא כמו הרחבה של ספרות או יהדות.
ישן 24-09-07, 18:07   #34
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

אגב :
למי שיש כוח לקרוא ת ההסבר על הניסוי שלהם:
http://en.wikipedia.org/wiki/Elitzur...esting_problem

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 19:13   #35
Mikeo
חבר פעיל

הסמל האישי שלMikeo

גם אצלי הייה אחד בכיתה שהייה אתאיסט גמור, וכל פעם שהמורה התחילה להסביר את הפירושים לפרקים שלמדנו בתנ"ך הוא כל הזמן צעק "כן, כן, כולם יודעים את זה, אין פה מה להסביר, המסקנה מכל זה שאלוהים גדול וחייבים לעשות כל מה שאלוהים אומר, אחרת אתה תענש בחורבן וגלות..." למזלו המורה לא הייתה עצבנית וכל פעם ניסתה להסביר לו במושגים מודרניים למי חוקי התנ"ךו הדברים שהוא מלמד חשובים ורלוונטיים לזמננו. והאירוניה הייתה שהוא ידע תנ"ך מצויין וקיבל כל הזמן ציונים של 80-90.
Mikeo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 20:13   #36
טלכהן
חבר פעיל

הסמל האישי שלטלכהן

אני חשוב כמוהו העם היהודי דרקקקק
טלכהן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 20:54   #37
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mikeo
גם אצלי הייה אחד בכיתה שהייה אתאיסט גמור, וכל פעם שהמורה התחילה להסביר את הפירושים לפרקים שלמדנו בתנ"ך הוא כל הזמן צעק "כן, כן, כולם יודעים את זה, אין פה מה להסביר, המסקנה מכל זה שאלוהים גדול וחייבים לעשות כל מה שאלוהים אומר, אחרת אתה תענש בחורבן וגלות..." למזלו המורה לא הייתה עצבנית וכל פעם ניסתה להסביר לו במושגים מודרניים למי חוקי התנ"ךו הדברים שהוא מלמד חשובים ורלוונטיים לזמננו. והאירוניה הייתה שהוא ידע תנ"ך מצויין וקיבל כל הזמן ציונים של 80-90.

חחחחחחחחחחחחחחחחח אחי אם הוא היה בכיתה שאני למדתי בה פייייייייי ישר כל הכיתה דופקת על השולחנות ומתחילה לשיר הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך!!! ואחרי זה דורכים לילד הזה על הראש חחחחחחחחחח ועושים בו לינצ' חחחחח
צודק או לא אחי זה בד"כ החנונים של הכיתה צועקים ככה והם דורשים מכות חחחחחחחח
ישן 24-09-07, 20:54   #38
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

אני גם רואה את התנ"ך כסיפור היסטורי שהאנשים שכתבו אותו הוסיפו הרבה שטויות וכל מיני דברים על טבעיים כדי להוכיח שיש אלוהים בשביל שיהיה לאנשים במה להאחז.
למרות שאני לא מאמין בחצי ממה שרשום בתנ"ך ואני בכלל לא שומר על כלום בענייני דת אני חושב שזה חשוב ללמד יחידה של תנ"ך בכל בית ספר,זה הסיפור של העם שלנו וזה משהו שמיחד אותנו ולמרות שחלק גדול זה בולשיט יש גם אמת מבחינת הסיפור ההיסטורי והדרך של העם שלנו במהלך השנים.
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 20:55   #39
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חחחחחחחחחחחחחחחחח אחי אם הוא היה בכיתה שאני למדתי בה פייייייייי ישר כל הכיתה דופקת על השולחנות ומתחילה לשיר הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך!!! ואחרי זה דורכים לילד הזה על הראש חחחחחחחחחח ועושים בו לינצ' חחחחח
צודק או לא אחי זה בד"כ החנונים של הכיתה צועקים ככה והם דורשים מכות חחחחחחחח
:):):):) לי יש חבר אטאיסט, היה איזה שיעור תנ"ך הוא גם דפק יציאה שזה לא מעניין הוא לא יודע למה הוא לומד את זה בכלל, המורה התעצבנה ומאז הם לא דיברו, הוא לא נכנס לשיעורים אפילו לפעמים ולא היה לה אכפת וכו', אשכרה היו בריב.
Danzig מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 20:56   #40
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danzig
:):):):) לי יש חבר אטאיסט, היה איזה שיעור תנ"ך הוא גם דפק יציאה שזה לא מעניין הוא לא יודע למה הוא לומד את זה בכלל, המורה התעצבנה ומאז הם לא דיברו, הוא לא נכנס לשיעורים אפילו לפעמים ולא היה לה אכפת וכו', אשכרה היו בריב.
חנון אחי בטח זרקו עליו חתיכות של מחק בשיעור שהיה משעמם חחחחחחח
תגובה