ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-03-07, 11:58   #1
אור
חבר פעיל

ברירת מחדל לפעמים השתיקה יפה לה, כנסו כולם כי זה ניהיה מוגזם ומעצבן.

טוב כל תגובה שניה פה, היא סתמית ומיותרת.
אני עובר תמיד על אשכולות, כל הזמן, אתם לא רואים אותי מחובר כי יש לי בעיה להיות מחובר ב2 פורמים שהם על אותו שרת ודומיין, אז אני רוב הזמן כאורח וכשאני רוצה להגיב או לעשות משהו אני מתחבר.
אני אגיע לפואנטה, אני רואה פה בכל נושא ש70% מהתגובות בו מיותרות, אין בהן טעם, לרוב מורידות מהכבוד של הבנאדם שכותב אותן, הרבה תגובות אני רואה ששמים איזה סמיילי מסכן שבוכה, ועוד יותר אבסורד שאחרים מצטטים את הסמיילי הזה וכותבים +1 , לאן הגענו?
בפורום שלי ספאם שכזה = השעיה , וגם פה אני אתחיל להריץ את השיטה, זה עובר כל גבול, כמות הספאם והשטויות שנכתבות פה גדולה מדי ביחס למשתמשים שנמצאים פה.
אני יודע אישית שאנשים מתביישים לרשום פה הודעות בגלל שהם מפחדים שיצחקו עליהם,יעשו מהם צחוק, והם יהיו נושא ללעג, וראיתי את זה קורה פה הרבה, מישהו חדש מגיע,
- 10 תגובות ,
2 צדיקים שעונים כמו שצריך, ו8 בחורים טובים, שמה עושים? יורדים על הבנאדם ושולחים אותו למטבח, זו לא הדרך, לכם יש יתרון, יש לכם ידע, את הידע הזה קיבלתם הרבה בזכות הודעות שקראתם, אלו שבאים אין להם שום ידע, שום השכלה בנושא, ולכן הם באים ללמוד , הם לא צריכים לפחד לכתוב, זהו פורום שפתוח לכולם ומזמין את כולם לכתוב בו, הפורום הזה מייצג חברה גדולה, חברה שעוזרת לאחרים, וככה גם הפורום צריך להיות!

תנו כבוד אחד לשני, אין פה אף אחד שיותר טוב מהאחר, תלמדו לענות בכבוד, זה יותר חשוב מהיקף הבייספס שלכם או שמהשקל שאתם דוחקים בבנץ'.

הבעיה שיגיב בצורה לא נאותה ושלא תראה לאחד המנהלים, יושעה, הבא שיספים, יושעה, אחרי מספר פעמים המשתמש שלו לא יוכל לכתוב יותר בפורמים, אז בבקשה, תחשבו לפני שאתם מגיבים, ותנו כבוד לשאר החברים בפורום.

הראשון שכבר הושעה הוא המשתמש Nimrod , מי שרוצה לדעת מה הוא עשה שיעבור על התגובות שלו.
אור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 12:08   #2
Smart Teach
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל Smart Teach שלח הודעה דרך MSN אל Smart Teach

אור לפי דעתי את ממש צודק .
תתחיל ליישם את השיטה .

נ.ב
יש לנו קהילה איכותית וחמה למה להרוס לא חבל
Smart Teach מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 12:15   #3
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אור, לפחות יש לצפות מחלק מהמשתמשים ששואלים את השאלה להריץ חיפוש, אי אפשר לחזור על אותם דברים כל פעם...
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 12:23   #4
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

מסכים במאה אחוז...זו הסיבה שאני לא מגיב פה הרבה...הפורום הפך להיות תחרותי יותר מידי... לא תחרותי מכיוון של שיפור (קינאת סופרים תרבה חוכמה) אלא תחרותיות סתמית... מתייחסים לחדשים כאילו הם טמבלים והם צריכים לבוא עם הידע לפני שהם באים לפורום... יורדים על אנשים בעליי דיעה שונה משלהם ומקללים בלי סוף...
בנוסף יש את תופעת הסטייה מן הנושא שהפכה ממש למכה... ואני לא מדבר על סטייה קטנה אני מדבר על פוסטים שנפתחים על נושא מסויים מגיעים ח-30 עמודים ומתוכם אולי אחד מדבר על הנושא עצמו...
אני חושב שהמנהלים צריכים להיות קצת יותר אגרסיבים ולא להסס להשעות אנשים בדיוק כמו שציין אור...

ציטוט:
אור, לפחות יש לצפות מחלק מהמשתמשים ששואלים את השאלה להריץ חיפוש, אי אפשר לחזור על אותם דברים כל פעם...
אתה מסכים איתי שסמיילי בוכה זה לא הדרך להבהיר לבנאדם שהשאלה שלו כבר נשאלה והוא צריך להריץ חיפוש...
הסמיילים האלה וה-stfu לא עוזרים אלה מרחיקים את האנשים שרוצים לצבור ידע בתחום ולהיות פעילים בפורום...
זה גם לא מוסיף לכבוד של הפורום ולישראלבודי בכלל...

אפשר להביא לבנאדם קישור לפוסט שנפתח בנושא או אפילו להגיד לו שניפתחו כבר פוסטים והוא צריך לבצע חיפוש..עדיף אפילו לא להגיב בכלל ולא להעליב ת'בנאדם סתם אם כל מיני כינויים וכדומה...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 12:24   #5
shahaflol
חבר פעיל

סוף סוף מתחילים להשעות ולסיים את הויכוחים המטומטמים האלה.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 12:28   #6
Kachok

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

במיוחד צריך לטפל לדעתי במשני הנושאים שמתחילים להספים כמו מטורפים בכל פוסט חדש שנפתח , וגם בבחור הזה שמטיף לכולם לחזור בתשובה , הוא כבר מציק.

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 12:28   #7
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

לדעתי אתה טועה יש את הנעוצים בשביל שיקראו אותם נמאס ממשתמשים שכל הזמן שואלים שאלות כמו מתי לקחת ומה זה סוכר ענבים שיש להם את הכל במאמרים ובגלל שהם מתעצלים לקרוא אותם צריך לענות להם אני מכיר מלא פורומים שמי ששואל שאלה מפגרת מוחקים לו את האשכול
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 12:30   #8
אור
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ORI-SILVER
לדעתי אתה טועה יש את הנעוצים בשביל שיקראו אותם נמאס ממשתמשים שכל הזמן שואלים שאלות כמו מתי לקחת ומה זה סוכר ענבים שיש להם את הכל במאמרים ובגלל שהם מתעצלים לקרוא אותם צריך לענות להם
אתה חושב שאני טועה ? :emb2:
קשה במקום להגיב בירידה על הבנאדם שסה"כ שאל שאלה, להביא לו לינק לאשכול או שתיים או אפילו מאמר מהאתר שהוא יוכל לקרוא ולהבין? ולהבא הוא גם ילמד לעשות לאחרים כמוהו אותו הדבר? זה בידיוק לוקח בידיוק דקה ואפילו פחות להעתיק ולהדביק את הלינקים לאשכולות בצירוף2-3 מילים, תגובה הרבה יותר רצינית והבחור גם ילמד ממנה.
אור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 13:03   #9
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אור
אתה חושב שאני טועה ? :emb2:
קשה במקום להגיב בירידה על הבנאדם שסה"כ שאל שאלה, להביא לו לינק לאשכול או שתיים או אפילו מאמר מהאתר שהוא יוכל לקרוא ולהבין? ולהבא הוא גם ילמד לעשות לאחרים כמוהו אותו הדבר? זה בידיוק לוקח בידיוק דקה ואפילו פחות להעתיק ולהדביק את הלינקים לאשכולות בצירוף2-3 מילים, תגובה הרבה יותר רצינית והבחור גם ילמד ממנה.
מסכים איתך ב100%
תמשיך בשיטה הזאת הפורום הזה יהיה נקי כמו שצריך
ישר כח
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 13:31   #10
מתן18
חבר פעיל

אולם אתה צודק בחלק מהדברים,במיוחד בביקורות על אנשים שמעלים פה תמונות.
אבל כפי שאמרת,אתה מעיין "מנהל אורח בפורום"

יש פה כמה מנהלים שנמצאים זמן רב בכל יום בפורום,מעניין שהם לא הרגישו צורך לנקוט בצעדים שאתה נוקט.
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 13:39   #11
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מתן16

יש פה כמה מנהלים שנמצאים זמן רב בכל יום בפורום,מעניין שהם לא הרגישו צורך לנקוט בצעדים שאתה נוקט.
הוא אמר שהוא מופיע כאורח כי יש לו בעיה עם המחשב אבל הוא כל היום נמצא פה...וכשהוא צריך להגיב או משו אז הוא מתחבר...
המנהלים האחרים כמעט ולא פעילים.. המנהל שהיה פעיל רוב הזמן היה עומרי והוא נעלם טיפה ומרגישים את זה...חוץ ממנו יש את עידן שנמצא בפורום אימונים וגם לו יצא להעיר לכמה משתמשים אם אני לא טועה...
בכל מקרה ישר כח אור..
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 13:45   #12
StaSus
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלStaSus

שלח הודעה דרך ICQ אל StaSus שלח הודעה דרך MSN אל StaSus

צודק 100%!
StaSus מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 14:11   #13
אור
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מתן16

אני כאן תמיד, לפחות 3-4 פעמים ביום, עובר על נושאים, בודק שהכל תקין, ותמיד עובר על רוב התגובות, אני לא חייב להיות מחובר ולהגיב, אני רואה , ואם יש צורך אני מגיב ומסדר.
לא חייב תמיד להגיב כדי להיות פעיל.
אור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 14:25   #14
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אור
טוב כל תגובה שניה פה, היא סתמית ומיותרת.
אני עובר תמיד על אשכולות, כל הזמן, אתם לא רואים אותי מחובר כי יש לי בעיה להיות מחובר ב2 פורמים שהם על אותו שרת ודומיין, אז אני רוב הזמן כאורח וכשאני רוצה להגיב או לעשות משהו אני מתחבר.
אני אגיע לפואנטה, אני רואה פה בכל נושא ש70% מהתגובות בו מיותרות, אין בהן טעם, לרוב מורידות מהכבוד של הבנאדם שכותב אותן, הרבה תגובות אני רואה ששמים איזה סמיילי מסכן שבוכה, ועוד יותר אבסורד שאחרים מצטטים את הסמיילי הזה וכותבים +1 , לאן הגענו?
בפורום שלי ספאם שכזה = השעיה , וגם פה אני אתחיל להריץ את השיטה, זה עובר כל גבול, כמות הספאם והשטויות שנכתבות פה גדולה מדי ביחס למשתמשים שנמצאים פה.
אני יודע אישית שאנשים מתביישים לרשום פה הודעות בגלל שהם מפחדים שיצחקו עליהם,יעשו מהם צחוק, והם יהיו נושא ללעג, וראיתי את זה קורה פה הרבה, מישהו חדש מגיע,
- 10 תגובות ,
2 צדיקים שעונים כמו שצריך, ו8 בחורים טובים, שמה עושים? יורדים על הבנאדם ושולחים אותו למטבח, זו לא הדרך, לכם יש יתרון, יש לכם ידע, את הידע הזה קיבלתם הרבה בזכות הודעות שקראתם, אלו שבאים אין להם שום ידע, שום השכלה בנושא, ולכן הם באים ללמוד , הם לא צריכים לפחד לכתוב, זהו פורום שפתוח לכולם ומזמין את כולם לכתוב בו, הפורום הזה מייצג חברה גדולה, חברה שעוזרת לאחרים, וככה גם הפורום צריך להיות!

תנו כבוד אחד לשני, אין פה אף אחד שיותר טוב מהאחר, תלמדו לענות בכבוד, זה יותר חשוב מהיקף הבייספס שלכם או שמהשקל שאתם דוחקים בבנץ'.

הבעיה שיגיב בצורה לא נאותה ושלא תראה לאחד המנהלים, יושעה, הבא שיספים, יושעה, אחרי מספר פעמים המשתמש שלו לא יוכל לכתוב יותר בפורמים, אז בבקשה, תחשבו לפני שאתם מגיבים, ותנו כבוד לשאר החברים בפורום.

הראשון שכבר הושעה הוא המשתמש Nimrod , מי שרוצה לדעת מה הוא עשה שיעבור על התגובות שלו.
+1

סתם אחי מסקים איתך 100% ! אבל גם לי בזמן האחרון יש הרבה הודעות SPAM ... אני יכך לצומת ליבי את כול מה שאמרתה
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 14:29   #15
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

צודק אור.
מצטער על הפוסט ההוא.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 14:31   #16
HHHEELLBBOOYY
מושעה

כללי:: אחלה גבר
עוסק ב:: עורך דין
שלח הודעה דרך MSN אל HHHEELLBBOOYY

ניקח לצומת ליבינו
HHHEELLBBOOYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 18:41   #17
zidan
חבר פעיל

הסמל האישי שלzidan

למה לא לתת יכולת ניהול לאחד מהמשתמשים שממש פעילים בפורום כדי שיוכל לעשות פה סדר,רוב המנהלים כבר לא ממש פעילים אז עדיף לתת לאחד שנמצא פה הרבה כדי שיוכל לעשות סדר..
zidan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 18:48   #18
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

כל מה שאתה אומר אור, זה נכון מילה במילה, אבל אני מקווה שתעמוד במילה שלך ותתחיל לחלק פה הזהרות בלי לקחת חשבון, כי פוסטים כמו שפתחת נפתחו 30 פעם בעבר והחזיקו לשבוע כל אחד, ואז הבלאגן חזר לחגוג ומשתמשים חדשים נרשמים וזה לא ניגמר.
אני תמיד אמרתי שאסור לדבר בזילזול לחבר חדש ששואל שאלת קיטבג, ולהגיד לו לך תקרא מאמרים, כי מאמרים יש בכל נושא, הוא בא אלינו לעזרה, אני בטוח שלאף אחד פה לא קרה פעם אחת שהוא הלך לרופא ואמר לו יש לי קצת חום, והרופא אמר לו מה אתה רוצה ממני, לך תקרא מאמרים, אתה יודע כמה מאמרים יש בנושא חום??
בנאדם חדש שמגיע אנחנו בישבילו הרופאים, אם יש מאמר רלוונטי לשאלה שלו אז כמובן להפנות אותו, ולא לדבר בזילזול ובטח שלא לצחוק, אף אחד לא התגייס לצבא וישר קיבל סמל כולם מתחילים בדרגת טוראי, ככה גם פה כולם מתחילים מלמטה, גם אני וגם המנהלים ואני בטוח שגם גל .ט., הגיעו לפה בהתחלה אם שאלות קיטבג.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 18:57   #19
TZAHI10
חבר פעיל

הסמל האישי שלTZAHI10

עוסק ב:: לעשות כסף באינטרנט - הכנסה פסיבית

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
, אף אחד לא התגייס לצבא וישר קיבל סמל כולם מתחילים בדרגת טוראי, ככה גם פה כולם מתחילים מלמטה, גם אני וגם המנהלים ואני בטוח שגם גל .ט., הגיעו לפה בהתחלה אם שאלות קיטבג.
אני במקומך לא בטוח שגל.ט נכנס לכאן בדרגת טירון, לפי כמה הודעות שלו זה נראה כאילו הבן אדם גאון
האמת שאפילו שאני לא חדש כאן לפעמים אני שואל שאלות פשוטות יחסית, ומרוב מאמרים לפעמים קשה למצוא את התשובות לשאלות שלי.
אפילו למדריך במאסה ולמדריך בחיטוב לפעמים אני מתקשה למצוא בחיפוש למרות שקראתי אותם כבר בעבר.
אני מקווה שאור ימשיך להשליט פה סדר

כסף באינטרנט
TZAHI10 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-07, 18:58   #20
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

למה אז לא לחלק את האשכול "אימונים" לאשכולות קטנים כמו:
אשכול למתחילים (שמחולק ל):
שאלות של מתחילים (שאלות שהתשובות אמורות להיות קצרות)
שאלות בנושא תוכנית האימונים (הרבה אנשים שואלים פה על זה)
אשכול לוותיקים.
כך אני חושב יהיה יותר סדר ויהיו פחות ספאמים מיותרים והפורום יראה נורימלי.
kaga מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה