ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-09-09, 19:56   #61
sason
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dark_muse צפה בהודעה
פיליפ הוא מלך.
הגזמנו קצת.. הוא כדור טוב נגד שינה..
שגיא הוא באמת תותח
sason מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-09-09, 20:34   #62
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נעל צפה בהודעה
לימד אותי תזונה יאיר להב גם כן בוינגייט סיימתי לפני איזה שבוע אני רק צריך תעזרה ראשונה.
לימדו את הדדליפט,קלין וכו בשיעור האחרון אחרון משהו כמו שעה אחת ובצורה מאוד עלובה לדעתי, לא לימדו גוד מורנינג, סקוואט כן לימדו, אך לא לימדו את ההבדל בין לו להיי באר ולא לימדו פרונט סקוואט למרות שציינו שהוא קיים.
דדליפט לא לימדו את הרומני או הסומו דדליפט.
לא לימדו מילטרי פרס, לא הדגימו סנאצ, בנט אובר..
רוב המרצים היו טובים, פשוט לא התעסקו תמיד בעיקר, המרצים בתזונה [יאיר להב] ואנטומיה [משה שחר] היו טובים מאוד והעבירו את החומר בצורה טובה מאוד הדגש היה על קיניזולוגיה וניתוח תנועתי.
בעיקרון התרגילים האלה אם לא בשביל אוכלוסיה מתחילה וזה למה לא משקיעים בהם, הסיכוי שתתן מילטרי למתאמן הוא אחד ל100 וגם זה בלחץ, מאשר לסכן אותו בטכניקה הם מעדיפים שתתן תרגיל עם משקולות ואפשר להבין תאינטרס הזה..

ובכל מבחן היו מינימום 10 נכשלים [50 תלמידים] והיו מבחנים עם 20 נכשלים, חצי מהקורס נכשל במבחן הסופי גם העיוני וגם \ או המעשי..

אני עברתי את כל הקורס עם ציונים 90+ וכמובן בלי נכשלים ככה שאני יכול לומר בוודאות שמי שמתעניין ומגיע עם ניסיון זה יהיה לו קל, אבל היו שם אנשים שלא דרכו במכון והרבה מאוד ליצנים...
כנראה שבקורס שלך יש פחות תלמידים והרבה יותר רציניים היית צריך לראות עם מי למדתי כדי להבין, אני בא מרקע של מגמת רפואה [אנטומיה וכו'] ומגמת ביולוגיה ככה שיחד עם הקורס הכל מתחבר מאוד יפה..

לא נשמע לי הגיוני שאין לך אף אחד שנכשל בכל הקורס? בפציעות ספורט אצלנו הרבה מאוד נכשלו... בתזונה גם[שלי היה הציון הכי גבוה] וכו.
יפה שלכם הביאו את יאיר להב, לנו הביאו איזה דיאטנית על הפנים
בלי ללמוד בכלל, אבלל בכלל, הוצאתי בתזונה 98
היה אולי מישהו אחד רק שנכשל בתזונה, הרמה הייתה מאוד נמוכה
וכן אתה צודק, תלוי מאוד בסוג האנשים שמגיעים גם, היו אצלי חבר'ה שלא דרכו כף רגל בחדר כושר אף פעם
לימדו אותנו פרונט סקוואט מיליטרי פרס וגווד מורנינג, אבל דווקא תרגילים כמו סנאץ' פוואר קלין וכו' דילגו לגמרי

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-09-09, 22:29   #63
sason
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity צפה בהודעה
יפה שלכם הביאו את יאיר להב, לנו הביאו איזה דיאטנית על הפנים
בלי ללמוד בכלל, אבלל בכלל, הוצאתי בתזונה 98
היה אולי מישהו אחד רק שנכשל בתזונה, הרמה הייתה מאוד נמוכה
וכן אתה צודק, תלוי מאוד בסוג האנשים שמגיעים גם, היו אצלי חבר'ה שלא דרכו כף רגל בחדר כושר אף פעם
לימדו אותנו פרונט סקוואט מיליטרי פרס וגווד מורנינג, אבל דווקא תרגילים כמו סנאץ' פוואר קלין וכו' דילגו לגמרי
הרמה באמת לא משהו בארץ בתחום הזה של הלימודים, בשיאים עברו איתנו על פרונט סקוואט
ולא הזכירו מילטרי וגווד מורנינג, אבל הקורסים האלה מאוד בסיסיים, אם אתה רוצה להמשיך ולפתח את התחום יש קורסים שכן יכנסו לכל התרגילים האלה לעמוק ויעמיקו בעוד הרבה תחומים.
פשוט הקורס הזה הוא מאוד בסיסי.
ישן 15-09-09, 18:12   #64
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

כריש מה זאת אומרת מבחן אימון ילדים?
אתה לומד במכון על שם נט הולמן לא?
כי לי לא היה מבחן כזה, וגם לא לימדו דדליפט בצורה רצינית ובטח שלא ביקשו במעשי לבצע [חוץ ממני אחרי שעברתי הוא רצה שאני אבצע דדליפט סתם כי שיעמם לו אז בכיף].
רוב האנשים היו סבבה למרות שרובם לא דרכו במכון, אבל היו כמה אנשים שלא יודע איך הם נולדו, אחד שכמעט הלך מכות עם מישהו באמצע שיעור מול המרצה של פסיכולוגיה [שדיברה איתנו על תינוקות שזה לא קשור אליינו בכלל].
ד"א רוב הקורס שלנו בחלקו העיוני היה עם מדריכות אירובי [מדרגה ספינינג וכל הדברים האלה..]
ובנוגע לילדים בקושי דיברו למרות שאנחנו אמורים לקבל אקסטרה, אבל בכל מקרה הקשבתי טוב ואני יודע מעבר לקורס אז לי אישית לא יהיו בעיות.
הדבר היחיד שכן הבהירו זה בתורת האימון בנוגע לילדים במהלך גיל ההתבגרות [לא לקראת סיום] שהעצמות גדלות מהר מקצב השריר ולכן לא מומלץ להעמיס, ליוו עם מצגות וכל מני כאלה..
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-09, 00:38   #65
הכריש בקרייסלר
חבר פעיל

הסמל האישי שלהכריש בקרייסלר

כללי:: מתאמן לאורח חיים בריא ומוצק
עוסק ב:: מאמן בהולמס פלייס

ציטוט:
כריש מה זאת אומרת מבחן אימון ילדים?
אתה לומד במכון על שם נט הולמן לא?
כי לי לא היה מבחן כזה, וגם לא לימדו דדליפט בצורה רצינית ובטח שלא ביקשו במעשי לבצע [חוץ ממני אחרי שעברתי הוא רצה שאני אבצע דדליפט סתם כי שיעמם לו אז בכיף].
רוב האנשים היו סבבה למרות שרובם לא דרכו במכון, אבל היו כמה אנשים שלא יודע איך הם נולדו, אחד שכמעט הלך מכות עם מישהו באמצע שיעור מול המרצה של פסיכולוגיה [שדיברה איתנו על תינוקות שזה לא קשור אליינו בכלל].
ד"א רוב הקורס שלנו בחלקו העיוני היה עם מדריכות אירובי [מדרגה ספינינג וכל הדברים האלה..]
ובנוגע לילדים בקושי דיברו למרות שאנחנו אמורים לקבל אקסטרה, אבל בכל מקרה הקשבתי טוב ואני יודע מעבר לקורס אז לי אישית לא יהיו בעיות.
הדבר היחיד שכן הבהירו זה בתורת האימון בנוגע לילדים במהלך גיל ההתבגרות [לא לקראת סיום] שהעצמות גדלות מהר מקצב השריר ולכן לא מומלץ להעמיס, ליוו עם מצגות וכל מני כאלה..
לא אחי נראה לי ע'ש זינמן לא נט הולמן,
בואנה אם הקורס שלך באמת כמו שאתה מספר אותו אז אני מבין למה הרמה של המאמנים בארץ היא כזאת גרועה,אנחנו עבדנו על כל התרגילים,בנט אובר,פול אובר,כל סוגי הסקוואט,מילטרי,גוד מורנינג,כל הדד ליפטים,בקורס הקודם הכשילו הרבה על ביצוע לא נכון של אחד מהתרגילים האלה,והיה לנו גם מבחן על אימון ילדים כי חובה לפי החוק החדש שמאפשר לילדים מגיל 6 להתאמן בחדר כושר,בואנה אחי בלי להעליב הקורס שלכם נשמע מזה שכונה 56 עובר ולא עבדו איתכם על תרגילים מורכבים וחצי מהאנשים לא דרכו בחדר כושר חח הייתי עובר את הקורס הזה על מאה.

מאמן כושר מוסמך מטעם וינגייט
הכריש בקרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-09, 15:30   #66
נעל
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הכריש בקרייסלר צפה בהודעה
לא אחי נראה לי ע'ש זינמן לא נט הולמן,
בואנה אם הקורס שלך באמת כמו שאתה מספר אותו אז אני מבין למה הרמה של המאמנים בארץ היא כזאת גרועה,אנחנו עבדנו על כל התרגילים,בנט אובר,פול אובר,כל סוגי הסקוואט,מילטרי,גוד מורנינג,כל הדד ליפטים,בקורס הקודם הכשילו הרבה על ביצוע לא נכון של אחד מהתרגילים האלה,והיה לנו גם מבחן על אימון ילדים כי חובה לפי החוק החדש שמאפשר לילדים מגיל 6 להתאמן בחדר כושר,בואנה אחי בלי להעליב הקורס שלכם נשמע מזה שכונה 56 עובר ולא עבדו איתכם על תרגילים מורכבים וחצי מהאנשים לא דרכו בחדר כושר חח הייתי עובר את הקורס הזה על מאה.
להשיג מאה לא קל ברוב המקצועות כי יש שאלות נאציות.
בכל מקרה כן לימדו תרגילים מורכבים, פשוט לא התעמקו.
כן התעמקו בסקוואט,בפולאובר בטח שכן, הראו בנטאובר אך לא המליצו עליו לאכולוסיה רגילה, הראו דדליפטים.
לא התעמקו בזה כי אין צורך לתת למתאמן רגיל דדליפט זה לאוכלוסיה מתקדמת ואין הרבה כאלה. למרות שלדעתי כן היו צריכים להתעמק בכך..
ואין שום חובה בחוק לקיים מבחן על אימון ילדים, חובה ללמד את זה, לימדו, אבל שונה..
וזה שחצי מהאנשים לא דרכו בחדר כושר מעיד על כך שהקורס שכונה? לא נראה לי זה קשור..
בטוח היה לך כמה שמה כאלה..
וכמובן שלימדו אותנו על חוק מכוני כושר וכו', אני לא מבין מה אתה מוצא בחשיבות של לימוד goodmorning זה לא תרגיל שאתה תבצע או תתן ככל הנראה בחיים שלך, לא?.
ואני די בטוח שאם לימדו אותך בטוח אמרו שיש בו סכנה כלשהי.
הסבירו לנו על דדליפט ולקין וגרק וכו כל תרגיל איזה 10 דקות, אני לא מחשיב את זה כ "עברו איתנו על התרגילים".
אני בספק שעשו לך שיעור שלם על סקוואט וטכניקה ואמרו לך הבדלים או דיברו איתך על low ו high bar ואם כן אז אני מופתע כי המרצים של מכון וינגייט אמורים להיות טובים יותר וגם הקורס אמור להיות נחשב יותר משל המכללה..
ולא אמרו לך שבנט אובר יוצר עומסים מיותרים על הגב ושהוא מתאים לאוכלוסיה מתקדמת בלבד [בד"כ נותנים דוגמא שמי שמרים 200קילו דדליפט בנטאובר לא יזיז לו] לאדם רגיל יכאב התרגיל בגב התחתון כי העומסים מאוד גבוהיים ומיותרים.

מה שכן עברו מאוד טוב זה על כל הניתוח התנועתי אנטומיה וקיניזולוגיה ברמה די גבוהה..
ככה שכל תרגיל אתה יכול להבין את העיקרון כבר בעצמך.
היה לכם מבחן יכולת בכלל?
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-09, 16:03   #67
yossioring
חבר מתחיל

הסמל האישי שלyossioring

כללי:: מתאמן מגיל 24 לסרוגין..היום מדריך חד"כ ונמצא בתחום בצורה מלאה ורחבה.
עוסק ב:: מאמן כדורגל וחד"כ + אימונים אישיים בשני התחומים.
חדר כושר: חד"כ במתחם הספורט של אוניברסיטת בן גוריון
ברירת מחדל בתור בוגר ווינגייט...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
השאלה אם בקורס נלמד חומר "עדכני" מבחינת תוכניות אימון מתקדמות, דגשים על תרגילים מורכבים, תוספי תזונה, תזונה מתקדמת באופן כללי ולא סתם לזרוק לצרוך 1.4-1.6... זה לא נתפס מבחינתי שאני שבאמת כמעט ואין לי מושג למה כל תהליך בגוף קורה וזה גם כרגע לא מעניין אותי ואני מתמקד בת'כלס ומה צריך לעשות ולא למה צריך לעשות, אני בא ומייבש מדריך שאשכרה למד את זה.

לגבי יאיר להב - בדיעבד חשבתי וכנראה שהוא מתכוון למתאמנים באופן כללי, אם זה אירובי או כדורגל או ספורט באופן כללי.
תכניות אימון מורכבות זה לא מה שהולך שם אלא הסברים כלליים שאמורים לתת כלים למדריך לבנות ידע רחב בנושא..מדריך שלא עושה כך צריך "לשאת באשמה" ולא ווינגייט הוא בוחר שלא להיות מקצועי אלא לקחת את העבודה הזו כזמנית ותו לא!
לגבי תזונה...מדריכי ווינגייט לא עוברים קורס "תזונה מתקדמת"! לא מוסמכים כתזונאים ואף נאמר שם באופן חד משמעי אין לכם הסמכה בנושא!
מי שרוצה יעוץ טוב ומקצועי טוב יעשה אם יגש לתזונאי ולא יחפש פתרון זול אצל מדריך חד"כ...
בברכת הצלחה ושנה טובה
יוסי.
ישן 17-09-09, 16:36   #68
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

[quote=נעל;916120]ולא אמרו לך שבנט אובר יוצר עומסים מיותרים על הגב ושהוא מתאים לאוכלוסיה מתקדמת בלבד [בד"כ נותנים דוגמא שמי שמרים 200קילו דדליפט בנטאובר לא יזיז לו] לאדם רגיל יכאב התרגיל בגב התחתון כי העומסים מאוד גבוהיים ומיותרים.

Quote]

לא חושב שצריך לסווג תרגילים למתחילים ומתקדמים כי זה מה שתוקע מתחילים להשאר מתחילים.
בנט אובר תרגיל עם עומס על הגב - נכון. אבל בלי עומס הגב לא ידע להתמודד עם עומס ועד שלא מבצעים חתירות חופשיות, הגב לא יכיר עומסים כאלה. אני התאמנתי סביב שנה לפני שהתחלתי בנט אובר וגם היה לי קשה ומוזר, וגם עכשיו שאני חותר עם משקלים מכובדים (הכל יחסי) עדיין יש לחץ על הגב, פשוט צריך לדעת לשמור על טכניקה טובה והכל יהיה בסדר תקף למתחילים ומתקדמים כאחד.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-09, 20:10   #69
נעל
חבר פעיל

[quote=Scylla;916173]
ציטוט:
ולא אמרו לך שבנט אובר יוצר עומסים מיותרים על הגב ושהוא מתאים לאוכלוסיה מתקדמת בלבד [בד"כ נותנים דוגמא שמי שמרים 200קילו דדליפט בנטאובר לא יזיז לו] לאדם רגיל יכאב התרגיל בגב התחתון כי העומסים מאוד גבוהיים ומיותרים.

Quote]

לא חושב שצריך לסווג תרגילים למתחילים ומתקדמים כי זה מה שתוקע מתחילים להשאר מתחילים.
בנט אובר תרגיל עם עומס על הגב - נכון. אבל בלי עומס הגב לא ידע להתמודד עם עומס ועד שלא מבצעים חתירות חופשיות, הגב לא יכיר עומסים כאלה. אני התאמנתי סביב שנה לפני שהתחלתי בנט אובר וגם היה לי קשה ומוזר, וגם עכשיו שאני חותר עם משקלים מכובדים (הכל יחסי) עדיין יש לחץ על הגב, פשוט צריך לדעת לשמור על טכניקה טובה והכל יהיה בסדר תקף למתחילים ומתקדמים כאחד.
אז אתה טועה, יש לך רצון טוב אבל תחשוב בהגיון שמתאמן מתחיל שלא יודע לשלוט בגב שלו ובאגן שלו כמו שצריך לא יכול להתחיל מלעשות דדליפט בנטאובר סקוואט ומילטרי.
מתחילים ממשהו פשוט יותר.

לפני שאתה נותן למישהו לבצע בנטאובר הוא צריך קודם כל ללמוד לחתור בלי שהוא יצטרך לדאוג לגבי היציבה שלו, לכן בד"כ תבחר במשהו כמו ה TBAR.
אם תרצה לשלב עבודה קשה יותר, תעבור למסור וכו.
רק אח"כ אפשר לנסות את זה.
והוא לא ישאר כמתחיל אם הוא לא יבצע את התרגיל, לא חייבים לבצע בנטאובר בשביל להתקדם, אני אישית לא אוהב את התרגיל, אני לא מסוגל להרים בו משקל כבד כי העומס על הגב גדול מדי ולכן אני לא מגיע למשקל מספיק גבוה בשביל להרגיש תרחב גבי, מה גם שהטווח תנועה לא אידיאלי מבחינתי, לעומת זאת בTBAR וכו'.
חוץ מזה גב תחתון חזק אתה תפתח בסקוואט ובדדליפט, אז לפי דעתי, וגם לפי דעת וינגייט וזה אחד הדברים היחידים שהסכמתי איתם, הוא שהתרגיל מיותר ואין צורך.
כמובן שיהיו כמה ילדי ריפטו לסתור אותי בציטוטים טיפשיים, וכמובן ש3 ליטר חלב יותר טוב מסטרואידים למתאמן מתחיל וכו'..
ושוב, לא חייבים לבצע תרגיל א' כדי להתקדם, יכול להיות מתאמן מתקדם גם אם הוא לא ביצע בנטאובר בחיים שלו, איך אתה יודע אולי החתירה שלו בTBAR היא 100 קילו?.
זה כמו שמי שלא עשה בנצ' פרס אבל הגיע ל50קילו כל יד בלחיצת חזה במשקולות אתה תקרא לו מתחיל, אמנם יקח לו זמן להגיע לאותה רמה בבנצ' אבל הבסיס שלו כ"כ רחב שמתחיל או לא, הוא מיד ירצה לעלות משקלים וכו'.

בגדול השריר צריך גירוי הוא יגדל לא צריך תרגיל מיוחד, צריך תנועה מסויימת, אני תמיד אעדיף חתירה עם משענת לבטן, וזכותך לדעה אחרת..
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-09, 22:21   #70
eden.B.
חבר פעיל

הסמל האישי שלeden.B.

עוסק ב:: אבטחה ושמירה
חדר כושר: אין לו שם חחח

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
אפשר גם 100 גרם אחרי אימון אפשר בככל לא לאכול לבוא הביתה ואחרי שעתיים לאכול
אתה הרי אוכל ארוחה לפני אימון נכון.ץאם היא סבבה אין לך מה לדאוג בקשר לארוחה אחרי האימון
מה שאמרת עכשיו זה שטויות.... יש לך פרק זמן מסוים אחרי האימון שהגוף חייבבב את החלבון ובנוסף רצוי מאוד גם פחמימות פשוטות כמו סוכר ענבים, דבש וכו'.
אחרי שאתה שותה את השייק ונגיד לוקח לך 45ד-שעה לחזור הביתה אתה אוכל ארוחה טובה.
eden.B. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-09-09, 00:53   #71
נעל
חבר פעיל

ורציתי גם לומר שאל תחשיב תקורס טוב כי לימדו אותך יותר תרגילים מורכבים וכו', מה שחשוב זה ההבנה הכללית של תנועתיות וככה תוכל להבין כל תנועה, אני עכשיו יכול להמציא 100 תרגילים כי הכל מבוסס על תנועות מובנות.
בנוגע לילדים לימדו אותנו באמת לא מספיק אבל גם ככה במכון שלי לא מתאמנים ילדים מתחת ל14 אף פעם [דורש תוספת ביטוח אני חושב או משהו כזה].
וליצנים יש גם במכללה וגם במכון וינגייט, אם מישהו אוהב את התחום הוא יהיה מדריך טוב בלי קשר לזה..
היה בסוף מבחן עיוני די קשה [יחסית למבחנים שלהם] שבין השאר היה ניתוח תנועתי של sldl אבל עם גב מעוקם [כלומר טכניקה לא נכונה] וכל מני שאלות על התרגיל, היה מבחן מעשי ששאלו שאלות והיו צריכים להדגים תרגילים בין השאר סקוואט מילטרי וכו'.
ומבחן יכולת שאני לא בטוח שיש במכללה.

מה שאני כן בטוח זה שבשני הקורסים לא מועבר מספיק ידע, יש עוד הרבה ללמוד.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-09-09, 00:54   #72
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

כללי:: מקס
חדר כושר: מתנ"ס עוזיאל
שלח הודעה דרך ICQ אל Max90kg

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eden.b. צפה בהודעה
מה שאמרת עכשיו זה שטויות.... יש לך פרק זמן מסוים אחרי האימון שהגוף חייבבב את החלבון ובנוסף רצוי מאוד גם פחמימות פשוטות כמו סוכר ענבים, דבש וכו'.
אחרי שאתה שותה את השייק ונגיד לוקח לך 45ד-שעה לחזור הביתה אתה אוכל ארוחה טובה.
אם קמת בבוקר וישר הלכת לאימון זה נכון כי לא אכלת במשך הלילה אז אין לגוף שלך חומצות אמינו לנצל. אבל בד"כ אנחנו מתאמנים בצהרים ובערב אז אין צורך בחלבון הנוסף כי לגוף יש מספיק מה לפרק לתקופה של אחרי האימון ולכן לא חובה לאכול חלבון מיד בתום האימון. אפשר לדחות את זה גם כמה שעות.
Max90kg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-09-09, 14:53   #73
sason
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי max75kg צפה בהודעה
אם קמת בבוקר וישר הלכת לאימון זה נכון כי לא אכלת במשך הלילה אז אין לגוף שלך חומצות אמינו לנצל. אבל בד"כ אנחנו מתאמנים בצהרים ובערב אז אין צורך בחלבון הנוסף כי לגוף יש מספיק מה לפרק לתקופה של אחרי האימון ולכן לא חובה לאכול חלבון מיד בתום האימון. אפשר לדחות את זה גם כמה שעות.
תבדוק את זה שוב.
אתה לא צריך להגיע למצב שאתה לא אוכל אחרי אימון כמה שעות , בגלל שאכלת ארוחה לפני האימון.
כמובן שלא צריך להסתכל על השעון ולאכול ישר אחרי האימון אבל לאכול אחרי האימון זה בגדר החובה, שתי הארוחות היחידות שאתה בכביכול אמור לאכול ביום זה הארוחה לפני האימון והארוחה אחרי האימון(כמובן זה בהקצנה).
ישן 18-09-09, 14:58   #74
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sason צפה בהודעה
תבדוק את זה שוב.
אתה לא צריך להגיע למצב שאתה לא אוכל אחרי אימון כמה שעות , בגלל שאכלת ארוחה לפני האימון.
כמובן שלא צריך להסתכל על השעון ולאכול ישר אחרי האימון אבל לאכול אחרי האימון זה בגדר החובה, שתי הארוחות היחידות שאתה בכביכול אמור לאכול ביום זה הארוחה לפני האימון והארוחה אחרי האימון(כמובן זה בהקצנה).
מיתוס. ממש לא נכון ולא חייב. גוף האדם הוא מכונה מורכבת ולא פועלת כמו שאתה מתאר.
ישן 18-09-09, 15:28   #75
sason
Banned

אתה קבעת שזה מיתוס, זה לא.
להתאוששות מאימון נזדקק לכמה תהליכים ביניהים, הפיכת הסביבה(גוף) שלנו ממצב קאטבולי למצב אנבולי, מילוי מאגרי גליקוגן, והפרשת אינסולין(שידוע שמדכא קורטיזול), מה גם שסינטזת החלבון גדלה.
לא רוצה להיכנס לזה שוב.. בגדול, עשית אימון-עשית "נזק" לשרירים, אותו נזק לא מתרחש רק באימון אלא יכול להימשך שעות אחרי אימון עקב עלייה בכמות הרדיקלים החופשיים בגוף ותהליכים דלקתיים אקוטיים.
חג שמח ושנה טובה
ישן 18-09-09, 15:42   #76
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

ציטוט:
אתה קבעת שזה מיתוס, זה לא.
להתאוששות מאימון נזדקק לכמה תהליכים ביניהים, הפיכת הסביבה(גוף) שלנו ממצב קאטבולי למצב אנבולי, מילוי מאגרי גליקוגן, והפרשת אינסולין(שידוע שמדכא קורטיזול), מה גם שסינטזת החלבון גדלה.
לא רוצה להיכנס לזה שוב.. בגדול, עשית אימון-עשית "נזק" לשרירים, אותו נזק לא מתרחש רק באימון אלא יכול להימשך שעות אחרי אימון עקב עלייה בכמות הרדיקלים החופשיים בגוף ותהליכים דלקתיים אקוטיים.
חג שמח ושנה טובה
לגוף לוקח הרבה זמן לסנטז את החלבון ולפרק אותו לחומצות אמינו. בגלל זה סביר להניח שעוד יהיה לגוף מה לפרק לאחר האימון אם אכלת בגבול של ה-10 שעות לפני האימון אפילו. יהיה לו חלבון לפרק בשביל להעביר אותך למצב אנאבולי. מילוי מאגרי הגליקוגן והאינסולין הם גם כן תהליכים שקשורים לזה אבל למען האמת אימונים אנאירוביים לא משפיעים כל כך על מאגרי הגליקוגן ומאגרי הגליקוגן כמעט ולא מתרוקנים בתהליך ולכן הקפצת האינסולין לא תועיל להתאוששות. בנוגע לקורטיזול, ידוע לי שהקורטיזול משפיע על המטבוליזם (יש גם קשר כלשהו לגליקוליזה נראה לי) אבל אתה יכול להביא רפרנסים לגבי זה שהגוף מפריש קורטיזול בזמן האימון? ובאילו כמויות?
ישן 18-09-09, 17:01   #77
sason
Banned

ציטוט:
לגוף לוקח הרבה זמן לסנטז את החלבון ולפרק אותו לחומצות אמינו. בגלל זה סביר להניח שעוד יהיה לגוף מה לפרק לאחר האימון אם אכלת בגבול של ה-10 שעות לפני האימון אפילו. יהיה לו חלבון לפרק בשביל להעביר אותך למצב אנאבולי. מילוי מאגרי הגליקוגן והאינסולין הם גם כן תהליכים שקשורים לזה אבל למען האמת אימונים אנאירוביים לא משפיעים כל כך על מאגרי הגליקוגן ומאגרי הגליקוגן כמעט ולא מתרוקנים בתהליך ולכן הקפצת האינסולין לא תועיל להתאוששות. בנוגע לקורטיזול, ידוע לי שהקורטיזול משפיע על המטבוליזם (יש גם קשר כלשהו לגליקוליזה נראה לי) אבל אתה יכול להביא רפרנסים לגבי זה שהגוף מפריש קורטיזול בזמן האימון? ובאילו כמויות?
בטח , יש לך כמה טעויות אני חייב ללכת אני אתן תשובה מפורטת בערב.
חג שמח
ישן 18-09-09, 17:23   #78
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

ציטוט:
בטח , יש לך כמה טעויות אני חייב ללכת אני אתן תשובה מפורטת בערב.
חג שמח
אוקיי אחי אני אחכה לתגובה שלך
ישן 18-09-09, 17:42   #79
נעל
חבר פעיל

ציטוט:
אוקיי אחי אני אחכה לתגובה שלך
אימון אנאירובי כן גורם לדלדול במאגרי הגליקוגן, סט אחד אמור להוריד אותם בסביבות ה15% מכמותם בשריר, משהו כזה.

וקורטיזול הוא הורמון שמופרש במצבי לחץ ובין השאר במהלך אימון..
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-09-09, 18:02   #80
hasman90
חבר פעיל

חדר כושר: בצבא כרגע בקושי מתאמן
שלח הודעה דרך ICQ אל hasman90 שלח הודעה דרך MSN אל hasman90

ציטוט:
אימון אנאירובי כן גורם לדלדול במאגרי הגליקוגן, סט אחד אמור להוריד אותם בסביבות ה15% מכמותם בשריר, משהו כזה.

וקורטיזול הוא הורמון שמופרש במצבי לחץ ובין השאר במהלך אימון..
כמה לך עלה הקורס מדריכים?
אניע כנראה עושה ב25 לאוקטובר ברחובות,שלוחה של ווינגייט
קורס מרוכז זה נקרא של חודשיים ו20 יום
הם רוצים 6.7 אלף..

If you dont use it,you lose it

מדריך כושר מוסמך מטעם וינגייט
hasman90 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה