ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-07-07, 19:27   #1
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
ברירת מחדל איך להפוך נכון משמן לשרירי?

קודם כל שלום, שמי ואדים... אני חדש פה בפורום
דותן הביא אותי... לפני זה טיילתי קצת באתר.. ולא נרשמתי לפורום... לא יודע למה...

אוקיי... אז במשך כמעט שבע שנים מחיי הייתי ילד שמן (כיום כמעט בן 18)... כשהשיא היה בכיתה ח' (הייתי 150 ושקלתי 78 ק"ג בן 14) ואז התחלתי תהליך הרזייה קל שנמשל כשנה הורדתי בסביבות ה5 ק"ג ובמהלך השנה הבאה (בכיתה י') התחלתי תהליך מהיר מאוד של הרזייה שהורדתי עוד 15 ק"ג סה"כ הורדתי 20 ק"ג וגבההתי ב20 סנטימטר מאז.... (כיום אני 170 שוקל 59 ק"ג)
הבעיה אצלי היא שיש עדיין שאריות של שומנים ועור שהוא לא יושב טוב על הגוף.... (קצת צמיגים בבטן... רואים כשאני יושב בעיקר) התחלתי עכשיו להתאמן בחדר כושר במטרה לפתח שרירים וכמובן גם לסדר את העור... אני לא רוצה שום דבר מדלדל...
השאלה שלי היא כזו... איך אני יכול להוריד את השומן המיותר בלי לרדת במשקל?... (כי אני כבר על הגבול של תת משקל!!) ואפילו להעלות את משקל הגוף
איך אני יכול לסדר את העור כדי שלא יהיה רפוי כזה?
האם יש תזונה מתאימה לזה? (אולי כדי ללכת לדיאטנית או תזונאית שתתן לי תפריט מסויים?)
ועוד דבר... יש לי מעין "כרס" של שרירים ולא שומן בבטן.... לפעמים אני יכול להרגיש אותה יוצאת החוצה... על של 4 ס"מ בערך... אבל זה לא קוביות כמו שאמור להיות (יש גם קוביות אבל לא ברמה כזו...) יש איזה משהו שאני יכול לעשות עם זה כדי להכניס את זה חזק יותר פנימה ולפתח קוביות?
האם שנה שנשארה לי עד הגיוס תספיק כדי לסדר את הגוף שלי? (אני מתכנן על שירות קרבי אין שם חדר כושר...)

תודה מראש לעוזים אשמח לקבל תגובות =]
V.G מנותק   הגב עם ציטוט