ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-03-07, 22:13   #1
דין.
חבר פעיל

הסמל האישי שלדין.

ברירת מחדל עזרו לי לבנות תוכנית אימונים (עלייה איטית ויציבה במסה וירידה איטית ויציבה בשומן).

שבת שלום לכולם.
אני דין ואני חדש לאתר הזה בכלל ולפורום בפרט.

אני מתאמן מספר חודשים בחדר כושר בצבא וגם בבית בסופי שבוע (יש לי ספה ומוט ארוך ושתי מוטות קצרים וכמובן דיסקים בכל המשקלים).

אני חי פחות או יותר על מאזן קלורי נייטרלי והולך לפי השיטה של הגדלת ה-rmr שלי בעזרת אימוני משקולות (ועל הדרך לנפח את הגוף) ואימוני ספינינג (מאוד מהנים דרך אגב) שאני עושה כפעמיים-שלושה בשבוע).

עכשיו החדשות הטובות הן שאני בהחלט רואה שינוי בגופי - נהייתי הרבה יותר שרירי ממה שהייתי (והייתי לא שרירי בכלל) והורדתי המון מהכרס הקטנה שכיסתה את בטני (מה שהקפיץ החוצה את ארבעת הריבועים העליונים).
אני בן 21, גובהי 1.78 ומשקלי 72 קילו (די רזה, אני יודע) ולצערי אינני יודע את אחוז השומן בגופי.

אך הבעיה שלי היא שאף פעם לא בניתי את התוכנית אימונים שלי כמו שצריך מהיסוד - פשוט התחלתי לפי שיטה מסויימת ועם הזמן שיניתי אותה כך שארגיש טוב איתה, וכעת אני מרגיש שאני יכול להגיע לתוצאות הרבה יותר טובות עם תוכנית מסודרת וזה החלק שבו אני מבקש שאתם תעזרו לי (:

אנא עזרו לי לבנות תוכנית אימונים טובה בשביל, כמו שרשמתי בכותרת, עלייה יציבה ונחמדה של מסת שריר ומצד שני לא כבדה מדי כי אני חי על מאזן קלורי נייטרלי.

אנא התייחסו לעובדה שאני אוהב להתאמן הרבה ימים בשבוע (ואני מרגיש שגופי מאפשר לי זאת) ומצד שני אני מבקש דגש מיוחד על פלג הגוף העליון (שכן רגליי חטובות במידה שאני רוצה מהספינינג והריצות שאני עושה) ועל שרירי הבטן.

תודה רבה חברים.
דין. מנותק   הגב עם ציטוט