ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-01-08, 22:22   #1
Judokan
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל Judokan שלח הודעה דרך MSN אל Judokan
ברירת מחדל התייעצות בנוגע להמשך הדרך (מטרה, מס' אימונים, טווח חזרות וכו').

אהלן חבר'ה, מה שלומכם?

אני צריך עזרתכם ולפני הכל הרשו לי לשתף אתכם עם נתונים עליי ועם ההתקדמות שלי במהלך החודשים האחרונים:

משקל: 71 ק"ג
אחוז שומן: 12%~
גובה: 1.73 ~
ותק: 10 שנים בענף הג'ודו וארבעה חודשים במכון כושר.

עבדתי עד עכשיו במשך שלושה חודשים עם תוכנית אימונים לשיפור הכוח שאותה תוכלו לראות: כאן! (בנוסף לתרגילים המופיעים בתוכנית הוספתי את: כפיפות מרפקים עם משקוליות יד בעמידה ואת חתירה זקופה בעמידה כנגד מוט).

במהלך החודשים הללו התחרתי באליפויות שונות, עברתי פציעות קלות ולעיתים הרגשתי עייפות מעומס האימונים ולכן לא הקפדתי להגיע למכון כושר באופן סדיר.

בשבועיים האחרונים הרגשתי שקשה לי לעמוד בכל העומס הכולל בשבוע: 3-4 אימוני ג'ודו, 3 אימוני אנאירובי + אירובי ובנוסף 2 שיעורי ספורט בביה"ס שבהם אנחנו בעיקר מתכוננים למבחנים (ריצת 2500, ריצת Cooper, מבחן זריזות, כוח ועוד...).

התייעצתי עם המורה לספורט והוא המליץ לי לעשות הפסקה עם אימוני הכושר במשך שבועיים ולהישאר רק עם אימוני הג'ודו ולאחר שבועיים להחזיר בהדרגתיות את אימוני הכושר.

בזמן האחרון גם עליתי במשקל ובאחוזי השומן. לפני שלושה חודשים שקלתי 66 ק"ג (9.5 % שומן) וכעת אני שוקל 71 ק"ג (12 % שומן).
אני אמור לרדת ל: 65 ק"ג +- , כיוון שאני מתחרה באליפויות ג'ודו בקטגוריית משקל 60-66 ק"ג.

אשמח אם תכוונו אותי לעשות את הדבר הנכון בכל מה שקשור לאימונים כך שלא אגיע לעומס ולא אגרום לנזקים ביכולות שלי ובנוגע לטווח החזרות במכון כושר שאיתו אני צריך לפעול.

אפשר להגיד שלא חסר לי כוח אבל חשוב לי להיות קליל, לשפר את הזריזות, את הסיבולת ולהיות גמיש.

האם עליי להחליף תוכנית אימונים ולעבוד על חיטוב עד שאגיע למשקל הרצוי? או אולי לעבוד על סיבולת שריר ובמקביל להתאמן אירובי? אגב, היפרטרופיה היא לא אופציה עבורי.
חשוב לי להתקדם ולהשתפר בענף הג'ודו ואשמח אם תתנו לי טיפים ורעיונות לכך.

המאמן שלי מדריך אותי לעבוד כמו שצריך באימוני הג'ודו אף הוא לא מתמחה באימוני אנאירובי ולכן אני צריך את עזרתכם.

בברכה רביב.
Judokan מנותק   הגב עם ציטוט