ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-08-07, 10:07   #1
ironman
חבר פעיל

ברירת מחדל Shock Therapy/Storm

יש בישראל בודי? או איפושהו..בארץ ? אני קורא דברים טובים עליהם בחו"ל של יוניברסל
דיזל אתה בטח יודע זה Stack של פורמולה לפני ואחרי אימון
ironman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 10:09   #2
Berk0
חבר פעיל

הסמל האישי שלBerk0

אם אתה מעל 21 לך על animal stak 2
אם אתה מתחת לזה יש לך את ה m-stak שנראה חמוד.
ישן 25-08-07, 10:14   #3
ironman
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Berk0
גם ה M-STACK מקבל תגובות טובות אבל לא יצא לי לנסות תוספים של Beta-Ecdysterone או Methoxyisoflavone
ישן 25-08-07, 11:16   #4
boris19
חבר פעיל

הסמל האישי שלboris19

כללי:: עד מתי ?
שלח הודעה דרך MSN אל boris19

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Berk0
למה רק מעל 21 ?
boris19 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 17:26   #5
Lava
חבר פעיל

הסמל האישי שלLava

מה הקשר!? M-Stack ו- STACK 2 זה שתי דברים שונים. אתה לא צריך להיות מעל 21 בשביל לקחת את התוספים האלה. אל תקשיב לאמריקאים טיפשים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם.
אפשר להשיג את כול המוצרים האלה בהרבה חנויות טבע. תדע לך שהם דיי יקרים זה מגיע בחבילה שמספיקה ל21 יום(הסטאק 2) בחנות ליד הבית שלי המוצר עולה 420 שקל זה מגרזן לך את החיים אני מביא את זה בקומבינה ב320 שקל.
ה-M סטאק גם מגיע בחבילה שמספיקה ל21 יום הקטע הוא שהוא פחות פופולרי בארץ ניסיתי גם אותו ואני חייב לציין שהסטאק 2 לא רואה אותו.
אם אתה בחיים לא ניסית עדיין מוצרים של ANIMAL תתחיל מהסטאק 2 חודשיים של שימוש המחיר מגרזן אבל שווה את הכסף כול הקריאטינים וכול החרא הזה שמוכרים לך לא מתקרבים ליופי של המוצר הזה.

לגבי השוק טרפי וסטורם כרגע אני משתמש בשוק טרפי וכמוצר לפני האימון הוא באמת פיגוז.מה שכן הוא מגעיל בצורה שלא תאמן.אני מביא את זה דרך חבר לא ראיתי חנות שמוכרת את זה בארץ בנתיים אבל בטוח יש.
את הסטורם ניסיתי רק בדוגמיות שקיבלתי מיוניברסל מחול...תאמת אהבתי את הסלמאס יותר.אבל עדיין ניסיתי רק דוגמיות ולא לאורך של תקופה.

אם אתה רוצה מוצרים טובים שאפשר לסמוך עליהם שועשים את העבודה כול סדרת האנימל מעולה!
Lava מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 17:52   #6
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ironman
יש בישראל בודי? או איפושהו..בארץ ? אני קורא דברים טובים עליהם בחו"ל של יוניברסל
דיזל אתה בטח יודע זה Stack של פורמולה לפני ואחרי אימון
אין לי ניסיון איתו..ולא יודע איפו מוכרים..
ואני גם לא ממש מחבב את יונברסל,אני ניצמד יותר לנוטראבוליקס BSN ואופטימום.
האנימל פאמפ של יונברסל היחזב אותי..לא הרגשתי כלום,וגם חבר שלי שהשתמש בוא לא הרגיש כלום.אז אני מתרחק מהסידרות שלהם.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 20:56   #7
ironman
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Lava
מה הקשר!? M-Stack ו- STACK 2 זה שתי דברים שונים. אתה לא צריך להיות מעל 21 בשביל לקחת את התוספים האלה. אל תקשיב לאמריקאים טיפשים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם.
אפשר להשיג את כול המוצרים האלה בהרבה חנויות טבע. תדע לך שהם דיי יקרים זה מגיע בחבילה שמספיקה ל21 יום(הסטאק 2) בחנות ליד הבית שלי המוצר עולה 420 שקל זה מגרזן לך את החיים אני מביא את זה בקומבינה ב320 שקל.
ה-M סטאק גם מגיע בחבילה שמספיקה ל21 יום הקטע הוא שהוא פחות פופולרי בארץ ניסיתי גם אותו ואני חייב לציין שהסטאק 2 לא רואה אותו.
אם אתה בחיים לא ניסית עדיין מוצרים של ANIMAL תתחיל מהסטאק 2 חודשיים של שימוש המחיר מגרזן אבל שווה את הכסף כול הקריאטינים וכול החרא הזה שמוכרים לך לא מתקרבים ליופי של המוצר הזה.

לגבי השוק טרפי וסטורם כרגע אני משתמש בשוק טרפי וכמוצר לפני האימון הוא באמת פיגוז.מה שכן הוא מגעיל בצורה שלא תאמן.אני מביא את זה דרך חבר לא ראיתי חנות שמוכרת את זה בארץ בנתיים אבל בטוח יש.
את הסטורם ניסיתי רק בדוגמיות שקיבלתי מיוניברסל מחול...תאמת אהבתי את הסלמאס יותר.אבל עדיין ניסיתי רק דוגמיות ולא לאורך של תקופה.

אם אתה רוצה מוצרים טובים שאפשר לסמוך עליהם שועשים את העבודה כול סדרת האנימל מעולה!
ניסתי בעבר ANIMAL STACK הרגיל שהכיל פרו הורמונים וואלה לא דיגדג לי באשך אז מה יש לי לצפות מ STACK2 בכל אופן זה היה לפני המון זמן כנראה שרמת הטוסטטרון גם ככה היתה גבוהה.
אני דיי מחבב את יוניברסל יש להם חידושים ומקבלים תמורה יחסית למנת הגשה במוצריהם. הם לא כאילו יקרים.
ישן 25-08-07, 21:43   #8
Lava
חבר פעיל

הסמל האישי שלLava

תלוי מתי ניסית אותו...אני ניסית גם את הסטאק הראשון וגם את הסטאק השני ואוולה להגיד לך אהבתי את ה2 יותר...
זה עניין גם אישי של הגוף אתה לא יכול לדעת איך הגוף שלך יגיב זה גם תלוי בתקופה כמו שאתה אמרת. אולי בעבר היה לך במילא הרבה מאוד טסט בגוף.
קח את הסטאק 2 עם שוק טרפי לפני האימון אני חושב שתסים לב להבדל מאוד מהר. אני הרגשתי את השוק טרפי אחרי פעם אחת שלקחתי אותו.
Lava מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה