ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-09-09, 20:38   #21
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נעל צפה בהודעה

הם לא לומדים בקורס עצמו, מי שלמד לא שוכח בקלות וכן חושב מעבר לקופסא, והרוב שבאמת יודעים משהו מהחיים שלהם גם מנסים ללמוד מעבר למה שמלמדים בקורס, אף אחד בכל הקורס לא אמר שצריך לאכול 30 גרם כל ארוחה, אם המאמן אומר לך את זה זאתי דעתו האישית.

ד"א יאיר להב אומר שאחרי אימון אין טעם לצרוך יותר מ15 גרם חלבון בשייק עקב זאת שהגוף לא מסוגל לקלוט יותר מזה בזמן כל כך קצר, ולכן עדיף לצרוך שייק עם מעט חלבון [15] ואחרי שעה לאכול ארוחה מלאה, מאשר לצרוך רק שייק אחד מלא עם 30גרם חלבון [זה לא שהחלבון ילך לפח זה מתעכל לאורך זמן פשוט..]
אני לא לוקח אבקות חלבון אלה אוכל אחרי אימון יעני הארוחה של אחרי אימון טונה 2 ביצים לחם וזה..אז תכלס זה בסדר? כי אתה רשמת שעדיף קצת חלבון..

ואני לא לוקח בגלל שאני חודש הבא מתגייס וחראם על הכסף בנתיים..
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-09, 21:08   #22
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
פורסם במקור על ידי marshall צפה בהודעה
אני לא לוקח אבקות חלבון אלה אוכל אחרי אימון יעני הארוחה של אחרי אימון טונה 2 ביצים לחם וזה..אז תכלס זה בסדר? כי אתה רשמת שעדיף קצת חלבון..

ואני לא לוקח בגלל שאני חודש הבא מתגייס וחראם על הכסף בנתיים..
אפשר גם 100 גרם אחרי אימון אפשר בככל לא לאכול לבוא הביתה ואחרי שעתיים לאכול
אתה הרי אוכל ארוחה לפני אימון נכון.ץאם היא סבבה אין לך מה לדאוג בקשר לארוחה אחרי האימון
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-09, 22:01   #23
Cuba

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
אתה הרי אוכל ארוחה לפני אימון נכון.ץאם היא סבבה אין לך מה לדאוג בקשר לארוחה אחרי האימון
לא בגלל שההוא למעלה רשם איזה משהו שאחרי אימון רצוי 15 גרם
ישן 07-09-09, 23:32   #24
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
הוא כמובן אמר שחשיבות החלבון אחרי אימון נמוכה ולא מוכחת בעד או נגד.
אבל פחמימה בעלת ערך גליקמי גבוה אחרי אימון כן חשובה וזה מוכח.
פשוט בשילוב של חלבון+פחמימה היעילות בקליטת החלבון גדולה יותר.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-09, 23:43   #25
sbtgn1
חבר פעיל

סתם נקודות למחשבה

א. זה שמישהו אומר לכם משהו שטותי ושהוא למד את זה בוינגט לאו דווקא אומר
שוינגט חרא יכול להיות שהבנאדם דפוק ולא הבין את מה שלימדו.

ב. תדמיינו שאתם עכשיו מדריכים בחד"כ מרויחים משכורת זוועה וגם הבוס לא ממש מתייחס עליכם יפה בא בנאדם לא משנה בן כמה הוא רוצה שתסביר לו איך לעשות דדליפט נניח שאתה יודע להסביר נכון אתה מסביר לו ואחרי כמה זמן רואה שהוא לא עושה נכון אתה בא לתקן אותו והוא אומר לך שריפטו אמר לעשות ככה וככה (למרות שהוא לא אמר) ובקיצור לא רוצה להקשיב לך
אחרי שתופעה כזאת תקרה כמה פעמים בתור מדריך אתה תעדיף שאנשים לא יעשו כדי שלא יפצעו את עצמם
אני לא אומר שוינגט או מדריכים הם האורים ותומים של התחום אבל תנסו להסתכל מהצד שלהם .
אני לא יודע איך זה במכונים שלכם אבל אני רואה לא מעט אנשים שעושים דד ליפט וסקוואט בטכניקה לא נכונה למי יש כח לתקן כל הזמן.
sbtgn1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-09, 03:24   #26
propush
חבר פעיל

עוסק ב:: אכילה מרובה ^.^

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sbtgn1 צפה בהודעה
סתם נקודות למחשבה

א. זה שמישהו אומר לכם משהו שטותי ושהוא למד את זה בוינגט לאו דווקא אומר
שוינגט חרא יכול להיות שהבנאדם דפוק ולא הבין את מה שלימדו.

ב. תדמיינו שאתם עכשיו מדריכים בחד"כ מרויחים משכורת זוועה וגם הבוס לא ממש מתייחס עליכם יפה בא בנאדם לא משנה בן כמה הוא רוצה שתסביר לו איך לעשות דדליפט נניח שאתה יודע להסביר נכון אתה מסביר לו ואחרי כמה זמן רואה שהוא לא עושה נכון אתה בא לתקן אותו והוא אומר לך שריפטו אמר לעשות ככה וככה (למרות שהוא לא אמר) ובקיצור לא רוצה להקשיב לך
אחרי שתופעה כזאת תקרה כמה פעמים בתור מדריך אתה תעדיף שאנשים לא יעשו כדי שלא יפצעו את עצמם
אני לא אומר שוינגט או מדריכים הם האורים ותומים של התחום אבל תנסו להסתכל מהצד שלהם .
אני לא יודע איך זה במכונים שלכם אבל אני רואה לא מעט אנשים שעושים דד ליפט וסקוואט בטכניקה לא נכונה למי יש כח לתקן כל הזמן.
זה נכון, אבל זו העבודה שלהם... ועל זה נאמר כל ה*** :d
propush מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-09, 06:54   #27
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

מאמני חדר כושר הם נותני שירות. אני עובד כברמן וזה אומנם שונה לגמרי אבל זה גם נותן שירות. אני גם יכול לבוא ללקוחות ולא בזין שלי לעזור להם להחליט ולא בזין שלי להביא להם כוס מים בחינם ועוד שלל דברים. אבל בשביל זה קיים בוס, שתפקידו בין היתר הוא בקרת איכות, אם זה במקרה שלי אז לפי מכירות / טיפ / התנהלות כללית, ואם זה מאמן בחדר כושר אז תמיד אפשר לעשות לקוח סמוי, אפשר כמו שהרבה מכוני כושר בנושאים אחרים, לעשות סקר מי עובד עם תוכנית של מאמן, כמה מרוצים מהמאמנים, כמה התוכנית הייתה יעילה וכו'. זה אומנם די מסובך אבל לדעתי בקרת איכות על עובדים זה must בכל תחום.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-09, 13:20   #28
sason
Banned

ציטוט:
בכל זאת מומלץ לאכול אחרי האימון.
יש רגישות גבוהה יותר לאינסולין לאחר האימון וכך אתה יכול לקבל מזון ביתר קלות למחזור הדם..
אתה לא יכול לסיים אימון ולא לאכול כלום, עד 45 דקות מומלץ לאכול וגם עד שעתיים זה בסדר.. אבל צריך לאכול לאחר האימון
sason מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-09, 14:26   #29
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sason צפה בהודעה
בכל זאת מומלץ לאכול אחרי האימון.
יש רגישות גבוהה יותר לאינסולין לאחר האימון וכך אתה יכול לקבל מזון ביתר קלות למחזור הדם..
אתה לא יכול לסיים אימון ולא לאכול כלום, עד 45 דקות מומלץ לאכול וגם עד שעתיים זה בסדר.. אבל צריך לאכול לאחר האימון
tאתה יודע מה זה אינסולין ומה הוא עושה בכלל?סתם שמעת רגישות גבוהה יותר והחלטת לרשום?
אינסולין מכניס סוכרים לתאים ממחזור הדם ולא למחזור הדם זה אחד.
זה שיש רגישות גבוהה יותר זה טוב מאוד , בזה אומר שכשתוכל פחמימה פחות אינסולין יופרש מאשר במצב רגיל עדין לא אומר לי הרבה..
אם אכלת לפני אימון ארוחה רמת האינסולין תיהיה גבוהה מהרגיל גם אם לא תוכל שעתיים אחרי אימון.
פעם הבאה לפני שאתה אומר משהו תיהיה בטוח שאתה צודק ולא מדבר שטויות.

נערך לאחרונה על ידי !Demon!, 08-09-09 בשעה 14:33.
ישן 08-09-09, 14:32   #30
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

ציטוט:
הוא כמובן אמר שחשיבות החלבון אחרי אימון נמוכה ולא מוכחת בעד או נגד.
אבל פחמימה בעלת ערך גליקמי גבוה אחרי אימון כן חשובה וזה מוכח.
פשוט בשילוב של חלבון+פחמימה היעילות בקליטת החלבון גדולה יותר.
לא חייב לאכול אחרי אימון אם הארוחה שלך לפני טובה.כשאתה אוכל פחמימות לפני אימון או חלבונים לפני אימון מופרש אינסולין ברמה מספיקה למשך כמה שעות ככה שאם צוכל אחרי לא יהיה תועלת..
אם אתה מתכוון לסינטוז חלבון לא ידוע לי שגלוקוז +חלבון משפר סינטוז חלבון, אם יש לך הוכחה לכך בבקשה תראה לי
ישן 08-09-09, 19:03   #31
ואן דאם
IsraelBody VIP - חבר יהלום

חדר כושר: הולמס פלייס
שלח הודעה דרך MSN אל ואן דאם

יש הרבה ליצנים שמגיעים לעשות תקורס הזה ...
ויש גם המון פלצנים שאחרי הקורס פתאום חיים באיזה סרט משלהם אז הם נוטים להמציא דברים ..

מדריך חדר כושר , מוסמך וינגייט .
ואן דאם מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-09, 00:36   #32
Cuba

מכירים את זה שחברים שלכם נרשמים למכון הולכים למאמן ומהמאמן בונה להם תוכנית fbwעם 9חזרות לשריר גדול ו9 חזרות לשריר קטן?
ישן 09-09-09, 00:41   #33
BabyWeight
Banned

מכיר, בדרך כלל אני לא יתן לחברים שלי לתת למאמני כאפות לרשום להם תוכנית, אם הם חברים.
BabyWeight מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-09, 03:25   #34
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sugarzaza צפה בהודעה
הבעיה זה גם הקורס עצמו, ארבל. ממה שאני יודע מאנשים שעברו אותו הרמה היא בינונית וחלקית לכל היותר
בתור מי שסיים בונגייט, שנחשב כביכול למוסד הטוב ביותר בארץ למדריכים, אני רק יכול לשער מה הרמה במקומות פחות נחשבים.
הרמה הייתה נמוכה ללא שום צל של ספק. מלבד אנטומיה ואולי אירובי ועקרונות תנועה, השאר היה דיי ברפרוף ופשוט מפגר.
מתמקדים יותר מידיי על תזונה ברמה מאוד בסיסית, על אימוני התנגדות שסה"כ כוללים לזכור את השם של התרגיל ואיך לבצעו, ועוד כל מיני שטויות מסביב כגון פציעות ספורט משעממות וכו'.
תכנון תוכניות אימונים? ב10 דקות הראו לנו את זה ועברו האלה! לא היה על תכנון אימונים אפילו שאלה אחת במבחן.

מדריך טוב הוא מדריך שרק קיבל את הכלים הבסיסיים מהקורס, ודואג להרחיב את הידע שלו ממקומות אחרים. מי שמגיע רק לקורס בלי שום ידע קודם ובלי שום רצון ללמוד עוד מלבד החומר בקורס, יהיה מדריך גרוע.

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-09, 04:48   #35
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

מכירים את המכון שהדף תוכנית אימונים שלו כולל תרגילים קבועים מראש מודפסים בטבלה? (וכולם כמעט מבודדים ובמכונה)
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-09, 05:42   #36
אודיגו
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
מכירים את המכון שהדף תוכנית אימונים שלו כולל תרגילים קבועים מראש מודפסים בטבלה? (וכולם כמעט מבודדים ובמכונה)
רק אצלנו טבלה יש דד ליפט וסקוואט ו98 אחוז מהתרגילים הם עם משקולות חופשיים?
אה כן כי כל המכון שלי זה משקולות חופשיים
אודיגו מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-09, 22:28   #37
נעל
חבר פעיל

ציטוט:
לא חייב לאכול אחרי אימון אם הארוחה שלך לפני טובה.כשאתה אוכל פחמימות לפני אימון או חלבונים לפני אימון מופרש אינסולין ברמה מספיקה למשך כמה שעות ככה שאם צוכל אחרי לא יהיה תועלת..
אם אתה מתכוון לסינטוז חלבון לא ידוע לי שגלוקוז +חלבון משפר סינטוז חלבון, אם יש לך הוכחה לכך בבקשה תראה לי
אין לי, יאיר להב הראה מצגת ומחקר אבל הייתי סומך על המילה שלו [גם תזונאי וגם מר ישראל ככה שהוא בנאדם עם ניסיון מספיק רב בשבילי להאמין למילה שלו].
עקב הרגישות לאינסולין אחרי אימון מומלץ לאכול אחרי אימון, הארוחה תיקלט יותר טוב ותנוצל יותר טוב, אתה לא חייב לאכול,זה מומלץ וזה רק יעזור לך, אם אתה רוצה לאכול ארוחה אחת ביום של 3000 קלוריות שיבושם לך אני בספק שזה יותר בריא ו\או טוב מלפצל ארוחות לאורך היום.
מה שאני כן יודע זה שהגוף מגיב טוב מאוד לארוחה לאחר אימון, ובעיקרון אתה בא 'לתקן' נזקים כמה שיותר מהר.
והרגישות לאינסולין מאופיינת בכך שתוכל להכניס יותר פחמימה בלי לגרום לקפיצת סוכר וכו', אז כן מוטב לנצל את ההזדמנות.
לי אישית הרגשה טובה יותר אם אני אוכל אחרי אימון, אם שעתיים אחרי עדיין לא אכלתי אני מרגיש את הגוף שלי הרבה יותר עייף ואני אישית פחות ערני.

חשוב לזכור שגוף האדם זה לא דבר שהוא אבסולוטי יש מגוון דעות וכל אחד עם הדעה שלו אתה צריך להיות עם ראש פתוח ולהחליט מה נראה לך נכון..
ומה ההגיון בכך שאם אני אוכל לפני האימון פחמימות מופרש אינסולין ברמה שמספיקה למספר שעות?, במהלך האימון מופרש קורטיזול, ורמות האינסולין לא גבוהות במיוחד, מה שאתה אומר גם לא הגיוני וגם לא חשוב עקרונית, גם אם היה רמות אינסולין גבוהות במהלך אימון, מה זה עוזר לך? אתה לא מכניס סוכר במהלך האימון, אינסולין לא מביא לך כוח.. אולי לא הבנתי מה שכתבת.
בכל מקרה, עדיף בכל ארוחה להכניס פחמימה וחלבון ביחד מאשר רק זה או זה.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-09, 23:22   #38
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

ציטוט:
אין לי, יאיר להב הראה מצגת ומחקר אבל הייתי סומך על המילה שלו [גם תזונאי וגם מר ישראל ככה שהוא בנאדם עם ניסיון מספיק רב בשבילי להאמין למילה שלו].
עקב הרגישות לאינסולין אחרי אימון מומלץ לאכול אחרי אימון, הארוחה תיקלט יותר טוב ותנוצל יותר טוב, אתה לא חייב לאכול,זה מומלץ וזה רק יעזור לך, אם אתה רוצה לאכול ארוחה אחת ביום של 3000 קלוריות שיבושם לך אני בספק שזה יותר בריא ו\או טוב מלפצל ארוחות לאורך היום.
מה שאני כן יודע זה שהגוף מגיב טוב מאוד לארוחה לאחר אימון, ובעיקרון אתה בא 'לתקן' נזקים כמה שיותר מהר.
והרגישות לאינסולין מאופיינת בכך שתוכל להכניס יותר פחמימה בלי לגרום לקפיצת סוכר וכו', אז כן מוטב לנצל את ההזדמנות.
לי אישית הרגשה טובה יותר אם אני אוכל אחרי אימון, אם שעתיים אחרי עדיין לא אכלתי אני מרגיש את הגוף שלי הרבה יותר עייף ואני אישית פחות ערני.

חשוב לזכור שגוף האדם זה לא דבר שהוא אבסולוטי יש מגוון דעות וכל אחד עם הדעה שלו אתה צריך להיות עם ראש פתוח ולהחליט מה נראה לך נכון..
ומה ההגיון בכך שאם אני אוכל לפני האימון פחמימות מופרש אינסולין ברמה שמספיקה למספר שעות?, במהלך האימון מופרש קורטיזול, ורמות האינסולין לא גבוהות במיוחד, מה שאתה אומר גם לא הגיוני וגם לא חשוב עקרונית, גם אם היה רמות אינסולין גבוהות במהלך אימון, מה זה עוזר לך? אתה לא מכניס סוכר במהלך האימון, אינסולין לא מביא לך כוח.. אולי לא הבנתי מה שכתבת.
בכל מקרה, עדיף בכל ארוחה להכניס פחמימה וחלבון ביחד מאשר רק זה או זה.
אני לא יודע מי זה יאיר להב , וזה לא חשוב עכשיו .
סבבה תקפיץ פחות אינסולין, מה זה נותן לך בדיוק?אתה לא ב cc שזה מפריע ובכלל אתה לא בחיטוב.
לא אמרתי שרמות גבוהות עוזרות , אמרתי שגם ככה יש ואם תוסיף עוד פחמימה אחרי האימון זה לא יתרום כי כבר יש מספיק אינסולין ...
מה שאתה אומר זה ש"אתה מרגיש" זה כמובן טוב , אבל זה לא מספיק כדי להתווח עם עובדות שמאחוריהן יש מחקרים ודעות של מומחים גדולים יותר מכל אחד שאני או אתה מכירים...
ישן 12-09-09, 13:05   #39
נעל
חבר פעיל

ציטוט:
אני לא יודע מי זה יאיר להב , וזה לא חשוב עכשיו .
סבבה תקפיץ פחות אינסולין, מה זה נותן לך בדיוק?אתה לא ב cc שזה מפריע ובכלל אתה לא בחיטוב.
לא אמרתי שרמות גבוהות עוזרות , אמרתי שגם ככה יש ואם תוסיף עוד פחמימה אחרי האימון זה לא יתרום כי כבר יש מספיק אינסולין ...
מה שאתה אומר זה ש"אתה מרגיש" זה כמובן טוב , אבל זה לא מספיק כדי להתווח עם עובדות שמאחוריהן יש מחקרים ודעות של מומחים גדולים יותר מכל אחד שאני או אתה מכירים...
אבל אמרתי לך, מה זאת אומרת יש מספיק אינסולין? רמות האינסולין אחרי אימון נמוכות, רמות הקורטיזול [הורמון מפרק- מהמילה קטבולי מכיר?] גבוהות, רק הרגישות לאינסולין גבוהה יותר, זה לא אומר שיש לך יותר אינסולין בדם, אם תאכל אחרי אימון אז יהיה לך אינסולין בדם.
בתום אימון אתה במצב קטבולי, אין לך אינסולין ברמות גבוהות,ההפך הוא הנכון, המטרה שלך היא לעבור למצב בנייתי-אנאבולי, עידוד רמות גבוהות של אינסולין = ע"י אכילה, ועדיף של חלבון ופחמימה משולב כי אז האפקט מבחינת הספיגה גדול יותר.
כמובן אם אכלת שעתיים לפני האימון לאפה ואתה מרגיש אותה בבטן יש לגוף שלך מאיפה להשיג מקורות.
ברמת העיקרון הגוף פשוט ימשיך לפרק מעצמו כדי להתאזן חזרה..
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-09-09, 13:16   #40
sason
Banned

ציטוט:
tאתה יודע מה זה אינסולין ומה הוא עושה בכלל?סתם שמעת רגישות גבוהה יותר והחלטת לרשום?
אינסולין מכניס סוכרים לתאים ממחזור הדם ולא למחזור הדם זה אחד.
זה שיש רגישות גבוהה יותר זה טוב מאוד , בזה אומר שכשתוכל פחמימה פחות אינסולין יופרש מאשר במצב רגיל עדין לא אומר לי הרבה..
אם אכלת לפני אימון ארוחה רמת האינסולין תיהיה גבוהה מהרגיל גם אם לא תוכל שעתיים אחרי אימון.
פעם הבאה לפני שאתה אומר משהו תיהיה בטוח שאתה צודק ולא מדבר שטויות.
ניסית לצאת חכם ולא הצלחת.. לא אמרת פה כלום
ולא טעיתי, לאחר האימון הרגישות לאינסולין יותר גבוהה ובגלל זה הגוף יכול וצריך לקבל מזון ביתר קלות לחזור הדם
דרך אגב אני יכול ללמד אותך על אינסולין, אתה תעשה בדרך שלך ולא תאכל אחרי האימון כלום
sason מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה