ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-05-07, 01:21   #1
-venom-
חבר פעיל

מה לאכול לפני \ אחרי אימון..

שלום..

אני עוד לא מקפיד עם ארוחות מסודרות וכמויות מדויקות של חלבונים \ קלוריות \ פחמימות ביום..[ אני עוד די חדש ]

המטרה שלי היא להעלות במסה [ אני 1.68 על 58 ק"ג עם 8% שומן.. ]

כמה קלוריות בערך אני צריך לטחון ביום?

וחוץ מבננה חצי שעה לפני אימון וקופסת טונה או גביע קוטג' אחרי אימון.. מה עוד אפשר להוסיף?

למישהו יש מתכון לאיזה שייק ספציצי שאני יכול להכין לבד בבית בבלנדר? איזה חומרים לדחוף? ומתי לשתות אותו?

ד.א
8% שומן זה טוב? אין בזה רע?

תודה..
-venom- מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-05-07, 01:33   #2
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

קרא מאמרים וזה יענה לך על השאלות.
נתחיל בזה שתעיין במאמר כאן:
http://www.israelbody.org/Index.asp?...ryID=81&Page=1
זה יענה לך על הרבה שאלות.
מעבר לכך לפי השאלות שלך אתה ממש לא מעודכן בנושא של הפיתוח גוף.
לכן אני מציע לך לקחת כמה ימים,ובהם וליקרוא מאמרים.
לאחר מכן תשאל, ואנחנו נעזור.
ישן 04-05-07, 01:49   #3
-venom-
חבר פעיל

תודה על התגובה.. ראיתי כבר את המאמר הנ"ל ונבהלתי מכל המספרים והקלוריות שצריך לחשב.. שפשוט פרשתי מלקרוא מאמרים ובאתי לפה - במטרה לקבל תשובות קצרות וענייניות.. עד שאני אחליט שאני מסוגל לעמוד בתפריט קבוע עם קלוריות ספורות ליום.

אז עד שאני אסיים לקרוא את המאמר.. רק שאני לא אהיה מודאג.. :| 8% שומן זה רע? בסדר?

ובקשר לתוספת של תמרים אחרי אימון, הבנתי שזה טוב 2-3 תמרים בתוספת לגביע קוטג', אבל עם הטונה זה לא הולך ביחד.. זה נכון?
ישן 04-05-07, 04:40   #4
maya
אחראית תזונה ותוספים.

הסמל האישי שלmaya

עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
שלח הודעה דרך ICQ אל maya שלח הודעה דרך MSN אל maya

ציטוט:
פורסם במקור על ידי -venom-
תודה על התגובה.. ראיתי כבר את המאמר הנ"ל ונבהלתי מכל המספרים והקלוריות שצריך לחשב.. שפשוט פרשתי מלקרוא מאמרים ובאתי לפה - במטרה לקבל תשובות קצרות וענייניות.. עד שאני אחליט שאני מסוגל לעמוד בתפריט קבוע עם קלוריות ספורות ליום.

אז עד שאני אסיים לקרוא את המאמר.. רק שאני לא אהיה מודאג.. :| 8% שומן זה רע? בסדר?

ובקשר לתוספת של תמרים אחרי אימון, הבנתי שזה טוב 2-3 תמרים בתוספת לגביע קוטג', אבל עם הטונה זה לא הולך ביחד.. זה נכון?
8% שומן אם הכוונה של לאחוז שומן שלך זה נחשב לחטוב אם זו המטרה שלך זה מצוין אבל צריך גם לעלות במסה אז עולים ביחד באחוזי השומן וזה גם בסדר
בקשר לתמרים זה הולך עם קוטג עם טונה ועם כול דבר אחר אולי זנ לא הכי מתאים מבחינת הטעמים לכול דבר אבל זה הולך ביחד .
אז אחרי אימון אתה כבר יודע מה לאכול את התמרים עם הקוטג או הטונה ולפני אימון תלוי מתי אתה מתאמן אם זה בבורק תאכל ארוחה טובה שעה שעתיים לפני וחצי שעה ליפני פרי אם זה אחרי הצהריים תאכל בצהריים ארוחה מלאה ושעה עד חצי שעה לפני תאכל עוד ארוחה קלה כמו 2 פרוסות לחם עם מעט גבינה ,בקיצור הארוחה הזאת צריכה להיות קלה לעיכול ולא להכיל הרבה שומן וחלבון שמעקבים את העיכול ומפרעים לך לאימון
אם זה
ישן 05-05-07, 16:08   #5
-venom-
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי maya
8% שומן אם הכוונה של לאחוז שומן שלך זה נחשב לחטוב אם זו המטרה שלך זה מצוין אבל צריך גם לעלות במסה אז עולים ביחד באחוזי השומן וזה גם בסדר
בקשר לתמרים זה הולך עם קוטג עם טונה ועם כול דבר אחר אולי זנ לא הכי מתאים מבחינת הטעמים לכול דבר אבל זה הולך ביחד .
אז אחרי אימון אתה כבר יודע מה לאכול את התמרים עם הקוטג או הטונה ולפני אימון תלוי מתי אתה מתאמן אם זה בבורק תאכל ארוחה טובה שעה שעתיים לפני וחצי שעה ליפני פרי אם זה אחרי הצהריים תאכל בצהריים ארוחה מלאה ושעה עד חצי שעה לפני תאכל עוד ארוחה קלה כמו 2 פרוסות לחם עם מעט גבינה ,בקיצור הארוחה הזאת צריכה להיות קלה לעיכול ולא להכיל הרבה שומן וחלבון שמעקבים את העיכול ומפרעים לך לאימון
אם זה
תודה על התגובה..

פשוט נתנו לי הסבר שלא זוכר מהו.. שמשהו עם החומצות והסוכר של התמרים לא מסתדר עם השחרור המהיר של הטונה.. וזה מתאים יותר לאכול תמרים עם הקוטג' [ חחח וואלק לא זוכר בדיוק מה אמרו לי.. ]

+
יש איזה מתכון לשייק או משהו דומה שאני יכול להכין עצמאי בבלנדר בבית שיעזור לתפריט של מסה?
תודה
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא