ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-03-07, 14:45   #61
מתן18
חבר פעיל

[quote=אליאב קרייסלר]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי מתן16

מתי התנשאתי בדיוק כל הנושא של ההתנשאות התחיל כשלא היה לי עברית במחשב וכתבתי באנגלית וזה יצא לי בצורה לא טובה ומתנשאת (ואז ביקשתי מפניק שיכתוב בשבילי תגובה בעברית שאותה אני כתבתי לו דרך האיסיקיו)
אבל זה לא משנה כי יודע מה אתה צודק באמת אי אפשר לנהל איתי דיון , מילא היית בנאדם קצת יותר רציני בתחום אבל כשאתה איזה חובבן - לא נראהלי שיש לך זכות בכלל לזרוק הערות לעברי ובטח שלא על גודל.

אני לא זלזלתי באף אחד אני אמרתי שפינלי הוא לפלף ואני התכוונתי לזה שביחס לבטיסטה , בובי לאשלי ולכל החבר'ה היותר גדולים שם - הוא באמת לפלף...זה לא אומר שאם תעמיד אותו ליד ישראלי ממוצע הוא עדיין ישאר כזה.

דרך אגב שוב אתה אומר דברים לא לעניין כי אחרי הפציעה שלי אני ירדתי , וכך לדוגמא את גיימר (אני לא מדבר על עצמי אבל גם אני כזה...) שכבר עשה את שלו בענף , הגיע לגודל מרשים...עכשיו מרשה לעצמו לחיות חיים טובים בלי להקשות על עצמו יותר מדי , לצאת לבלות וכאלה...כן גם אני ככה עכשיו אני לא התאמנתי ואכלתי רציני כבר חודש , שלא נדבר על התקופה שמתקרבת שבה אין לי סיכוי לעמוד בתזונה נכונה (אבל אני לא אפרט על זה)

בקיצור תחשוב פעמיים תנסה לקרוא הודעות ולהבין משמעותן ובמקום להגיד מה שכולם אומרים (כמו עניין הפוטושופ שהיה לי פה ובסוף ראינו מי צדק) תנסה לחשוב קצת עם הראש שלך

עריכה : במקום להתייחס רק לשורה הראשונה שנכתבה בעצבנות תתייחס לכל ההודעה הארוכה אני לא סתם זיבלתי בשכל שם
שמע,לא העברתי ביקורת על הגוף שלך,דווקא אמרתי שאתה גדול מרוב החברה בפורום ובטח שבטח יותר ממני לכם זה לא רלוונטי כמה אני רציני בתחום.

בסך הכל אמרתי שלדעתי הגישה שלך על הפנים,הזילזול וההתנשאות שלך הם מוגזמים זה הכל.

אגב,אם כבר עלה עניין הפציעות,אז נכון שאני שחיף,אבל יש הבדל בין אדם שמתאמן והוא שחיף לבין אדם שלא התאמן כמעט חצי שנה בגלל פציעה מחורבנת בגב והוא שחיף,הבדל גדול תאמין לי.
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה