ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-12-08, 01:24   #21
arbel3
Banned

תעשה ביד ותחיל ידיים כל 10 שפשופים בשביל הסימטריה
סעמק לעבוד בבנין לא כזה משחק,עבדתי וזה לא חיזק מי יודע מה,ירדתי דרסטית במשקלי עבודה
למזלי עכשיו אני גם עובד וגם מכריח את עצמי להתאמן
arbel3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-12-08, 02:10   #22
abarbotel
חבר מתחיל

איזה תרגלים יש בשביל לנפח את הזרוע עצמה? לא את הדו ראשי איפה שעושים שריר אלא את הזרוע שמהמפרק שבכף היד ועד המרפק
abarbotel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-12-08, 02:29   #23
speed
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel3 צפה בהודעה
תעשה ביד ותחיל ידיים כל 10 שפשופים בשביל הסימטריה
סעמק לעבוד בבנין לא כזה משחק,עבדתי וזה לא חיזק מי יודע מה,ירדתי דרסטית במשקלי עבודה
למזלי עכשיו אני גם עובד וגם מכריח את עצמי להתאמן
עבדת עם קונגו? כשהקונגו כבר התחמם מחציבת בטון המשכת לשבור ת'קיר לתעלות החשמל עם פטיש בלבד? אח"כ מגלים שזה לא לפי התוכניות או שזה לא נכון,ף או שיש באותו רגע שינוי ומתחילים הכל מחדש וחייבים לסיים עד סוף היום אז עובדים כמו חמורים גם בלי הקונגו?

מי רוצה משימה? בקורס של השייטת או מטכ"ל שמעתי (סתם שמועה אבל..) שנותנים לך קיר להיכנס בו עד שאתה שובר אותו, ובסוף אתה שובר אותו, להראות לך שהכל אפשרי.. בעבודת בניין גיליתי כמה קיר זה דבר שברירי יחסית למה שהוא צריך להיות, במיוחד כשזה בלוקים..

לפני הכל, שאלתי פעם לגביי שרירים שאלה דומה, ואמרו לי שגם באוזניים יש שרירים.
סיפור קצר: היה לנו מדריך טיולים בטיול בתקופת התיכון במדבר יהודה. הוא היה שובר אבנים עם הידיים, היה מניח את האבן ומכוון ושובר אותה לשניים, כל אעבן או כמעט כל אבן, היו לו ידיים כמו נקנקיות, אני ממש זוכר את זה שאח"כ ראיתי אותו לוקח אבן קטנה ודופק עליה עם האצבות והיא הייתה נשברת לחתיכות קטנות - שאלנו אותו איך הוא עושהנ אאת זה והוא אמר שהוא 20 שנה מתאמן על זה וכל הזמן שהוא בטיולים הוא לוקח אבנים ושובר אותם, האצבעות שלו זה כמו חמש קבבים.
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-12-08, 07:30   #24
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed צפה בהודעה
עבדת עם קונגו? כשהקונגו כבר התחמם מחציבת בטון המשכת לשבור ת'קיר לתעלות החשמל עם פטיש בלבד? אח"כ מגלים שזה לא לפי התוכניות או שזה לא נכון,ף או שיש באותו רגע שינוי ומתחילים הכל מחדש וחייבים לסיים עד סוף היום אז עובדים כמו חמורים גם בלי הקונגו?

מי רוצה משימה? בקורס של השייטת או מטכ"ל שמעתי (סתם שמועה אבל..) שנותנים לך קיר להיכנס בו עד שאתה שובר אותו, ובסוף אתה שובר אותו, להראות לך שהכל אפשרי.. בעבודת בניין גיליתי כמה קיר זה דבר שברירי יחסית למה שהוא צריך להיות, במיוחד כשזה בלוקים..

לפני הכל, שאלתי פעם לגביי שרירים שאלה דומה, ואמרו לי שגם באוזניים יש שרירים.
סיפור קצר: היה לנו מדריך טיולים בטיול בתקופת התיכון במדבר יהודה. הוא היה שובר אבנים עם הידיים, היה מניח את האבן ומכוון ושובר אותה לשניים, כל אעבן או כמעט כל אבן, היו לו ידיים כמו נקנקיות, אני ממש זוכר את זה שאח"כ ראיתי אותו לוקח אבן קטנה ודופק עליה עם האצבות והיא הייתה נשברת לחתיכות קטנות - שאלנו אותו איך הוא עושהנ אאת זה והוא אמר שהוא 20 שנה מתאמן על זה וכל הזמן שהוא בטיולים הוא לוקח אבנים ושובר אותם, האצבעות שלו זה כמו חמש קבבים.

חלק מהאימונים של אומנויות לחימה כמו הקונג פו של השאולין הוא להקשיח גם את החלקים הכי קטנים ורגישים, כמו האצבעות . הם מסוגלים עם האצבעות לשבור אבנים לעשות חורים בקיר וכו'.
זה אחרי שנים של אימונים.
ישן 21-12-08, 14:14   #25
speed
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
חלק מהאימונים של אומנויות לחימה כמו הקונג פו של השאולין הוא להקשיח גם את החלקים הכי קטנים ורגישים, כמו האצבעות . הם מסוגלים עם האצבעות לשבור אבנים לעשות חורים בקיר וכו'.
זה אחרי שנים של אימונים.
מדליק.. מה, יוצאים מהמועדון לחצרר ומתחילים להתאמן על שבירת אבנים?

שמעתי גם משהוא על קפיצות אני צודק? מ2 קומות וכאלה (חבר שלי אמר לי שמשהוא שלמד קונג פו אמר לו משהוא כזה)
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-12-08, 14:30   #26
gilsXM
Banned

ראיתי סיני עושה לחיצת כתפיים עם יד אחת כאשר הקיר תומך בו (כלומר שהוא הפוך עם משקל גוף)
הדבר היחיד שנגע ברצפה הייתה האצבע שלו, מדהים
gilsXM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-12-08, 14:35   #27
BlackJack`
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed צפה בהודעה
שמעתי גם משהוא על קפיצות אני צודק? מ2 קומות וכאלה (חבר שלי אמר לי שמשהוא שלמד קונג פו אמר לו משהוא כזה)
קוראים לזה פארקור-Parkour
ציטוט:
פורסם במקור על ידי abarbotel צפה בהודעה
איזה תרגלים יש בשביל לנפח את הזרוע עצמה? לא את הדו ראשי איפה שעושים שריר אלא את הזרוע שמהמפרק שבכף היד ועד המרפק
אתה מתכוון לאמה?
אם כן אז קח:http://www.exrx.net/Lists/ExList/For...#anchor1936059
BlackJack` מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-12-08, 16:14   #28
guyc
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mr.olimpia צפה בהודעה
כמה אפשר להיות מפגר כדי להגיד שבאצבעות ובכף יד אין שרירים
כמה מתלהב צריך להיות כדי לרדת על מישהו בפורום.. ירדת עלי? מרגיש גבר? אני מקווה שזה עשה לך את היום.. ואתם עדיין מדברים על להעלות את הרמה של הפורום.. רשמתי שאני לא בטוח וכתבתי את זה על סמך משהו ששמעתי פעם ולא הייתי בטוח אם זה נכון.. לגבי החלק של לאמן אצבעות-צדקתי במה שכתבתי.. אז איזו סיבה יש לך לכתוב כזה דבר.. אה כן.. יש לך יותר מ1000 הודעות ואתה חבר vip.. כבוד..!
guyc מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-12-08, 16:29   #29
VoRteX
חבר פעיל

תראו מה עשיתם מהדיון, הוא סה"כ שאל איך להגדיל את כף היד.
והתשובה: לא כל-כך אפשר. אורך ורוחב עצמות כף היד זה גנטי...
מה שכן, ככל שמתבגרים כף היד גדלה.

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-12-08, 18:02   #30
Mr.Olimpia
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלMr.Olimpia

חדר כושר: Body Shape

ציטוט:
פורסם במקור על ידי guyc צפה בהודעה
כמה מתלהב צריך להיות כדי לרדת על מישהו בפורום.. ירדת עלי? מרגיש גבר? אני מקווה שזה עשה לך את היום.. ואתם עדיין מדברים על להעלות את הרמה של הפורום.. רשמתי שאני לא בטוח וכתבתי את זה על סמך משהו ששמעתי פעם ולא הייתי בטוח אם זה נכון.. לגבי החלק של לאמן אצבעות-צדקתי במה שכתבתי.. אז איזו סיבה יש לך לכתוב כזה דבר.. אה כן.. יש לך יותר מ1000 הודעות ואתה חבר vip.. כבוד..!
לא ירדתי עליך..פשוט ככה אני מתבטה.. על תקח את זה קרוב ללב.
פשוט אחי.. תחשוב בהגיון. מזה הבשר הזה מתחת לעור באמצעות ובכף יד? זה לא דורש ידע של אנטומיה האנושית.. רק הגיון. זה נכון שתנוע של אצבעות מתחילה מהאמות אבל בהחלט יש שרירים בכף יד
Mr.Olimpia מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-12-08, 19:46   #31
guyc
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mr.olimpia צפה בהודעה
לא ירדתי עליך..פשוט ככה אני מתבטה.. על תקח את זה קרוב ללב.
פשוט אחי.. תחשוב בהגיון. מזה הבשר הזה מתחת לעור באמצעות ובכף יד? זה לא דורש ידע של אנטומיה האנושית.. רק הגיון. זה נכון שתנוע של אצבעות מתחילה מהאמות אבל בהחלט יש שרירים בכף יד
תודה על התיקון.. אני כנראה לא הבנתי את מה שקראתי נכון..
guyc מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-12-08, 20:01   #32
Flash
חבר פעיל

הסמל האישי שלFlash

ציטוט:
פורסם במקור על ידי vortex צפה בהודעה
תראו מה עשיתם מהדיון, הוא סה"כ שאל איך להגדיל את כף היד.
והתשובה: לא כל-כך אפשר. אורך ורוחב עצמות כף היד זה גנטי...
מה שכן, ככל שמתבגרים כף היד גדלה.
זה נכון שככל שמתבגרים כף היד גדלה.. זו סוגיה מעניינת, מישהו יכול להסביר? איך זה שכל הגוף נשאר באותו הגודל ורק העצמות בכף היד ממשיכות לגדול?
Flash מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-12-08, 20:25   #33
Mr.Olimpia
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלMr.Olimpia

חדר כושר: Body Shape

ציטוט:
פורסם במקור על ידי flash צפה בהודעה
זה נכון שככל שמתבגרים כף היד גדלה.. זו סוגיה מעניינת, מישהו יכול להסביר? איך זה שכל הגוף נשאר באותו הגודל ורק העצמות בכף היד ממשיכות לגדול?
אפשר להסביר את זה... בניגוד לחלקים אחרים בגוף כמו עצמות ושאר הדברים שאחרי שגוף התפתח (גיל 20 בערך) לא גדלים יותר.
סחוס ממשיך תמיד לגדול עד סוף החיים. ככה שבעצם זה לא היד גודלת אלה הסחוסים בין עצמות באצבעות למשל מה שמגדיל בקטנה את גודל כף היד.
זאת הסיבה שלזקנים יש בדרך כלל אוזניים ואף גדולים.
Mr.Olimpia מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-12-08, 22:57   #34
little_friend
חבר פעיל

הסמל האישי שלlittle_friend

עוסק ב:: חייל משוחרר!!!
חדר כושר: אין לו שם

אפשר לחזק ולעבות את העצמות באצבעות ע"י הפעל עומס מתמשך, פיצוי היסף קורה כמובן גם בעצמות- ככל שיש יותר עומס על עצם מסוימת, כך יש יותר גירוי לעצם, והיא נבנית יותר דחוסה ורחבה, בכדי להתמודד עם העומס.
ישן 21-12-08, 23:03   #35
body15
חבר פעיל

הסמל האישי שלbody15

תעבוד בתור חקלאי
ראיתי פעם שראיינו חקלאי בחדשות והייתי בטוח הוא עם כפפות
אבל אז ראיתי שזה הידיים שלו