ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-09-07, 19:01   #1
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

ברירת מחדל שבוע אימונים מטורף עם ניגרי ענק!!!

קודם כל - תרגעו. יש תמונות, והרבה

אם שמתם לב, נעדרתי מהפורום במשך שבוע, וזאת משום שבזמן הזה הייתי בנופש במלון "גולדן טוליפ" בטבריה.
השהיה עצמה במלון ובעיר הייתה ממש מהנה, יחד עם האטרקציות שמסביב והבילויים השונים. זה היה מן שבוע של התפרקות ורגיעה, שבאה ממש בזמן המתאים. אני חייב לציין שהבנות הטברייניות אלו בנות שלא רואים כל יום, דברים נדירים הולכים בעיר הזאת, זה לא להאמין... הלוואי עליי ככה בעפולה...
נעזוב את זה. לא לשם המטרה הזו האשכול נפתח, אלא...

קצת רקע, ידידיי
ביום שבת, לפני 8 ימים, יצרתי קשר באי-מייל עם ניגרי ענק, הלוא הוא אביב עומר יקירנו, סיפרתי לו על כך שאני אהיה בנופש בטבריה ושאלתי אם זה אפשרי להפגש ולעשות איתו אימון משותף. אביב הסביר לי, בצורה מנומסת, כי הדבר די בעייתי, מאחר והוא ושותפו לאימונים, אלכס, לא מכניסים שותף שלישי וממש מתרכזים באימון, בלי שטויות, ממש כמו שצריך. אביב אמר שנפגש בכל זאת, שאוכל לבוא ולראות אותם מתאמנים וגם להתאמן, אבל פשוט לא באותו סדר אימונים שלהם, אחרת זה יפריע. מבחינתי, לא הייתה כלל בעיה. העיקר החוויה המשותפת וכמובן להכיר פנים אל פנים את אביב. זה לא מנע ממני להגיע למכון שבו אביב מתאמן במלון "קיסר", ופשוט להיות נוכח בכל אימון שהוא ואלכס עשו בשבוע החולף, ארבעה במספר.

!Hardcore, Baby, Hardcore

אימון חזה ויד אחורית
יום ראשון שעבר, 7 בערב, המכון במלון קיסר. אף אחד לא הזהיר אותי מפני מה שאני עומד לראות ומה שעומד להתרחש...
אני פוגש תחילה באלכס, שותפו של אביב. בחור גדול מאוד, 103 קילו על 180 גובה. למרות שלבש חולצה, ישר מבחינים שלאלכס יש גב וטרפזים מאוד מפותחים. אני מציג את עצמי ושואל אותו מתי אביב יבוא. לא עוברות 10 דקות ואביב כבר מגיע, ואני פוגש בו מחוץ למכון. אביב לבש מכנס ארוך, גופיית אימון טיפוסית וגם חולצה, של ישראלבודי. ממבט ראשון די קשה היה להבחין במאסה הענקית שיש לבחור, למרות שאפשר בהחלט להבין שהגב מאוד דומינטי והאמות גדולות, אבל לא בשאר השרירים. בכל זאת, ככל שהערב נמשך, הדברים השתנו. אביב עשה פוזינג מידי פעם בין סט לסט, והשרירים נחשפו.

החבר'ה המגודלים מתחילים בחימום קל שכלל מתיחות וסטים קלים, ואז לדבר האמיתי.
זה מתחיל בבנץ פרס כנגד מוט אולימפי בשיפוע חיובי. סט ראשון עם 60 קילו תמימים על גבי 12 חזרות שהועפו אל השמיים כאילו נוצה, והסתיימו ב-135 (!!!) ק"ג על גבי 6 או 7 חזרות בסט האחרון!!! העיניים שלי נפתחו כמו העיניים של שימי תבורי.
שאר התרגילים היו לחיצה כנגד דאמבלים בשיפוע חיובי, עוד תרגיל בקרוס אובר, לחיצה שטוחה כנגד מוט אולימפי ואני חושב שעוד תרגיל אחד שאת המשקלים אני לא ממש זוכר במדוייק, אבל אלו משקלים שלא רואים שמישהו מסוגל להרים כל יום במכון הישראלי הממוצע.

השריר הבא באימון היה יד אחורית, והחבר'ה עשו שלשוה תרגילים, עד כמה שאני זוכר. גם פה משקלים כיכבו, ובעצם, בכל תרגיל ואימון.

כפי שאמרתי, בין סט לסט אביב הציג פוזינג נחמד, בעיקר של גב (אהוב עליו), ואפילו בשלב מסויים הוריד חולצה ונשאר עם גופיית האימון. לאחר השחולצה ירדה, נתגלתה מאסה דחוסה וגדולה על בחור שגובהו 170 ס"מ, משקלו 88 ק"ג, והוא רק 12 אחוזי שומן! ממש עצום! ניכר שלאביב יש גב ממש מפותח ומדהים, יחד עם טרפזים פרופורציונאלים. מלבד זאת, גם שאר הגוף לא מאכזב: ידיים וכתפיים גדולות מאוד אמות מגניבות שלא חסר להן מאסה כלל, וחזה, שאלמלא הגב לא היה כזה ענק, היה נראה גדול. בקיצור - הר!

מלבד הפוזינג בין סט לסט, יצא לנו לדבר על הרבה דברים, שרובם קשורים לפיתוח גוף. אביב התגלה כאדם מאוד מעניין ובעל ידע רב בתחום, שבכייף היה מוכן לחלוק אותו עם כל אחד, בחור שבאמת רוצה להתקדם ולשאוף למקסימום. זו הסיבה שהחליט לקחת אוף סיזן של שנתיים ולעלות בקטרוגיית המשקל, בתחרות הבאה שיתחרה בה, בע"ה. כל פרט ופרט אצלו חשובים, ואין משחקים. ממש בודיבילדר אמיתי.
גם לאלכס, שותפו מגיעה מילה טובה. בחור לא פחות רציני מאביב, שגם איתו היה נים להחליף כמה מילים.

חוץ מרצינות היו גם קטעים מצחיקים, ועוד איזה. קלטו: המכון עצמו, אם לא ציינתי, הוא מכון די קומבינה. הוא צר, לא הכי מאובזר (אלכס הביא את החבל הזה שאיתו עושים פשיטת מרפקים בקרוס אובד מהבית...), אין בו מספיק משקל לפעמים אם הרבה אנשים מתאמנים, יש מידי פעם הפסקות חשמל, השירים נתקעים, מושמעים בלופ, או שלא מושמעים כלל, והכי מצחיק זה דוד, ה"מאמן" הראשי שם, שגם עובד במלון עצמו בעבודות שלא קשורות לעולם. בין היתר אין לו כלל הסמכה פורמלית מטעם שום מוסד כמאמן חדר כושר, אבל בכל זאת ניתן לו התואר הזה.

אביב סיפר לי על הגאון הזה, דוד, ועל יציאותיו המבריקות. לדוגמא:
אתיופי ששוקל 45 קילו: "מה אני צריך לאכול כדי לגדול?"
דוד: "דברים טובים. סלט, למשל. גם מרק"

ברגע הזה אני משוט נקרעתי לגמרייייי... זה עבר כל גבול!

עוד אחת:
אביב: "מה אני יאכל בבוקר אם אני בסייקל?"
דוד: "ריבה"

פשוט מופע סטנדאפ בחינם...

דוד לא נשאר חייב ומתאגר את אביב בשאלות קשות:
דוד: "אתה שותה מים, לאן המים הולכים?
אביב: "לתאים ואל בין התאים"
דוד: "לא, איך שאתה שותה, הם מגיעים ישר לשריר!"

שמע ישראל, באמת...

בנימה רצינית, חבל שהמצב במכוני הכושר הוא לא אחת קרוב למצב שבמכון שבו אביב מתאמן, ול"מאמן" דוד גם...

אגב, שחכתי לציין: סיסמת האימונים של אביב ואלכס היא "להתאמן עד שאתה רואה שחור", כלומר להתאמן כל כך חזק ולתת את הכל, עד כדי כך שלא תדע מי אתה ומיה אתה עושה בחדר כושר, פשוט להתיש את עצמך בכל שלב.

(לאחר סט כבד ומתיש)
אביב: "אלכס, אתה רואה שחור?"
אלכס: "אני רואה הרבה צבעים..."

אימון רגליים
מדובר כבר על יום שלישי. אני מגיע וצופה במגודלים עושים סקוואט בירידה של פחות מ-90 מעלות עם 140 ק"ג. שימי תבורי, כבר אמרתי? אני יוצא לשעה לסדר כמה דברים, חוזר, והחבר'ה כבר סיימו דדליפט רומני ומתחילים במה שהיה, לדעתי, שיא הערב, ורק בגלל המשקלים - הרמת עקבים בסמית' מאשין.
ההתחלה הייתה כמעט משקל השיא שאני הייתי עושה בסמית' בתרגיל הזה - 100 ק"ג. בסט האחרון, הרביעי, החבר'ה, ובעיקר אלכס, שהופתעתי מהרגליים החזקות שלו בכלל והתאומים בפרט, הרימו לא פחות מ-220 ק"ג!!! פאקינג שיט! 220!!! אמרתי לאביב שהוא בהזדמנות ח-י-י-ב לצלם את זה ולהעלות לפורום!

אימון גב ויד קדמית
יום רביעי.
החלטתי להיות שותף פיזי לאימון הזה, ולא הצטערתי לרגע.
את האימון התחלנו ב-6 וחצי, ולא 7-7 וחצי, כפי שאביב ואלכס נוהגים לעשות, מפני שלא הייתי יכול להשאר במכון מעבר ל-8 וחצי, אז הם באו לקראתי.
לאביב ואלכס יש תכונית קבועה, ואני לא הפרעתי להם ולא נכסתי להם לתרגילים, ומה גם שהלכתי לפי האימון גב ויד קדמית שאני עושה, שבכלל לא חופף את האימון שלהם.

קודם כל, לפני שאני ממשיך, אציין שאני מתאמן בבית עם ציוד מינימלי שכולל מתח, 2 משקולות מתבגרות ו-30 ק"ג סכ"ה של פלטות כבר במשך חודש וחצי, וזאת לאחר הפסקה של חצי שנה (שעליה דיברתי פה ושם בפורום בעבר)
התחלתי עם מתח 4 סטים של 6 חזרות, התרגיל בו אני הכי מתקשה מבחינת משקל גוף, כאשר הסט האחרון היה רסט פואז החל מחזרה 4.
אח"כ עברתי לפולדאון, 3 סטים של 10, 8, 6 חזרות במשקלים של 50, 65, 80, בהתאמה.
ההמשך היה בנט אובר ראו כנגד מוט אולימפי, 3 סטים של 8, 7, 6 ק"ג במשקלים של 60, 60, 70 ק"ג, בהתאמה.
סיימתי את האימון עם סט בשביל הפאמפ של מסור, 15 חזרות במשל של 20 ק"ג.

אחר כך עברתי לאימון יד קדמית, שדי הלך לי חרא, כי כאב לי שורש כף יד שמאל.
עשיתי 4 סטים של 8 חזרות בתרגיל כפיפת מרפקים עם מוט אולימפי במשקל של 32.5 ק"ג וסיימתי ב-2 סטים של כפיפה במוט W עם 10 ק"ג מכל צד, את המשקל של המוט W אני לא יודע, זה משתנה.

נעבור למה שמעניין באמת, האימון של אביב ואלכס:
זה התחיל בבנט אובר רוו כחימום, והמשקלים עלו. אם אני זוכר נכון, המשקל בסט או שניים האחרונים היה 120 או 140 ק"ג... לא סתם החלק החזק של אביב הוא גב!
זה המשיך בפולדאון, שנגמר ב-120 ק"ג בסט האחרון.
אח"כ כבר לא ממש עקבתי אחרי מה היו התרגילים והמשקל שעשו החבר'ה, כי הייתי מרוכז ממש באימון שלי, אך פה ושם בזווית העין, קלטתי שהחבר'ה מעלים ומפרקים המון פלטות בלי הרף. זה אומר משהו.

באימון יד קדמית, המגודלים התחילו בפריצ'ר. אני זוכר שגם עשו כפיפת מרפקים כנגר מוט אולימפי כמו שאני עשיתי, אבל לא זוכר אם זה היה תרגיחל שני או שלישי שלהם.

אחרי האימון, וכמובן שפה ושם מדברים, צוחקים ונהנים, החלטנו להצטלם, תמונות שיחרטו בזיכרונכם עמוק, עמוק, אני בטוח. התמונות יועלו אחרי שכל החפירה תגמר, אז שווה לחכות.

אימון כתפיים
יום שישי, 2 וחצי בצהריים.
אימון כתפיים אינטנסיבי במיוחד. שוב, הרבה העלאת והורדת פלטות.
אני יותר חיכיתי למנוחה בין הסטים והתרגילים של אביב, כדי להמשיך ולפטפט איתו (ד"א, מה שממש ממש ממש לא הפריע לו ולאלכס, שותפו, באימונים), מאשר להיות מרוכז במשקלים.
המגודלים עשו 5 או 6 תרגילים, כאשר 2 מהם היו לטרפזים תיכונים - שראגס בסמית' מאשין ובדאמבלים חופשיים.
בסוף האימון יצאו החבר'ה לאירובי קצר של 2 קילומטרים.

ניצלנו את הזמן הזה לעוד שיחות על הרבה דברים מעניינים, שכמובן חלקם קשורים לבודיבילדינג. אביב הוכיח לי, שוב, שהוא אדם ששוה לקרוא לו בודיבילדר מקצועי. באשר לו, הוא כבר לא יכול לחכות ולהתחיל להפציץ ולעלות במשקל גוף ומשקלי עבודה, כי נכון לעכשיו הוא נמצא בתקופת שימור, לאחר שסיים חיטוב ועלה מספר קילוגרמים בודדים על גבי תקופה די ארוכה. בעוד מספר מועט של ימים המאסה תחל, ואני בעצמי כבר לא יכול לחכות ולדעת איך אביב יראה ומה יהיו נתוניו בחורף.

בשורה התחתונה, היה לי מאוד נעים להכיר את אביב וגם אלכס, לראות אותם מתאמנים ולדעת שטוב שיש אנשים כמותם שלוקחים את הספורט הזה ברצינות, חזק ב-2 הידיים.
ישן 09-09-07, 19:03   #2
Daniel-Barak

ממני אין מה להתלהב, אני לא בשיא שלי, וקצת רחוק ממנו. כמו שאמרתי, אני גם מתאמן בבית ולא במכון ואחר הפסקה של חצי שנה, אז תהיו עדינים.

ועכשיו, לתמונות. תחזיקו חזק

עבדכם הנאמן בדאבל בייספס מקדימה

דאבל בייספס מאחורה

לא, אני לא מתאמץ לחרבן, פשוט יצאתי מכוער (שימו לב לסימני המתיחה, ולא כיווצתי את יד שמאל עד הסוף)

ניגרי ענק, לאחר סט של פטישים, מראה למצלמה את הדרגות שלו (איזה טרפזים וכתפיים... שימו לב לחיתוכים שעוד יש!!!)

טייס/קוברת משקפיים/סתם פריק גנטי של גב (מחק את המיותר)

ישן 09-09-07, 19:04   #3
Daniel-Barak

I Believe I Can Fly

זו ציפור? זה מטוס? לא! זה הניגרי הענק!

אני ואביב

בודיבלדרים בנשמה

תמונה משותפת, ואלכס חומד לצאן

ישן 09-09-07, 19:04   #4
Daniel-Barak

דוד סלט

דוד ריבה

ניגרי מלמד את דוד מאיפה הדג משתין מרק

"מצא את ההבדלים", הגרסא הישראלית לחתימה שלי, שוט וואן

"מצא את ההבדלים", הגרסא הישראלית לחתימה שלי, שוט טו

אני ומר ישראל הבא...

יאללה תגובות!

ישן 09-09-07, 19:08   #5
The Rock
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל The Rock שלח הודעה דרך AIM אל The Rock שלח הודעה דרך MSN אל The Rock

חזזזזק אחי!!!!
תמשיך תאכל תגדל
הרגת אותי עם התמונה האחרונהה:d:d:d
The Rock מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 19:10   #6
Ido

הסמל האישי שלIdo

עוסק ב:: צה"ל
שלח הודעה דרך ICQ אל Ido שלח הודעה דרך AIM אל Ido שלח הודעה דרך MSN אל Ido שלח הודעה דרך Yahoo אל Ido Send a message via Skype™ to Ido

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח
ישן 09-09-07, 19:11   #7
מתן18
חבר פעיל

דניאל ברק שומע אחי...אתה מזכיר בדיוק את כריס בנואה ז"ל בצעירותו..גם במסה!
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 19:18   #8
Yoshi-Moto

הסמל האישי שלYoshi-Moto

שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto

דניאל מה ההיקף יד שלך?

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.

Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 19:21   #9
PcGunMan
חבר פעיל

אני חייב פשוט להגיב,
דניאל נהנתי לקרוא מה שכתבת והתמונות יצאו אחלה לגמרה אומנם לא התאמנת חצי שנה אבל וואלה שמרת על מסה טובה מאוד..דבר איתי באיסי לא ירחיב יותר
PcGunMan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 20:04   #10
SkyLiNe
חבר פעיל

כל הכבוד על האימון.

ניגרי אתה מוזמן להעלות תמונות שהחזה שלך ניראה טוב כי לפי דעתי הוא יצא קטן ולא סימטרי בתמונות

בהצלחה

Open your eyes, open your mind
proud like a god don't pretend to be blind
trapped in yourself, break out instead
beat the machine that works in your head
SkyLiNe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 20:11   #11
Coleman
חבר פעיל

אני גם חייב להגידדדדד שהיההההה תענוג לקרוא את זה (את החלק הראשון לפחות כי לא היה לי כוח ליד קדמית)

Eat Well, Train Hard, Fuck Much, Live Long...Be Happy
Coleman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 20:17   #12
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

אחלה נהניתי לקרוא
כול הכבוד
ישן 09-09-07, 20:18   #13
m4a1
חבר פעיל

חחחחחחחחחחחחחחחחחח פתחת את האשכול כמו ספר בישול למרוקאית!!!
m4a1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 20:34   #14
yonip
חבר פעיל

הסמל האישי שלyonip

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SkyLiNe
כל הכבוד על האימון.

ניגרי אתה מוזמן להעלות תמונות שהחזה שלך ניראה טוב כי לפי דעתי הוא יצא קטן ולא סימטרי בתמונות

בהצלחה
מה לא סימטרי מה זה משולש שווה שוקיים ?
אל תחפור, אנשים כמוך זה הסיבה שNight_Wolf ואליאב רצו לעזוב או מה שלא הלך שם.
yonip מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 20:40   #15
Yoshi-Moto

הסמל האישי שלYoshi-Moto

שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yonip
מה לא סימטרי מה זה משולש שווה שוקיים ?
אל תחפור, אנשים כמוך זה הסיבה שNight_Wolf ואליאב רצו לעזוב או מה שלא הלך שם.
מה הקשר, הבן אדם לא הוריד את הרמה של הפורום משום כיוון, סה"כ הביע דעה...

הם התעצבנו על זה שאנשים פתוחים אשכולות "קמתי עם דילדו בתחת, מה לעשות?"

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.

Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 20:55   #16
xLaes
Banned

התמונה האחרונה הייתה חזקה.
חחחחחחחחחחח
xLaes מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 21:10   #17
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ניגרי,בידיוק חזרתי מהחדר כושר אם אימון רצחני ומטורף!!!! אם עומר לנדאו הכריש!!
אך אך איזה משקלים הרבצתי בכתפיים כלכך כייף להיתאמן חזק וכמו מטורף במסה זה מדהים כמה שאני נהנה מזה מה שעוד יותר כייף זה לזרוק 2 דמבלים של 40 קילו בחוזקה בריצפה ולשגע את האחראי חדר כושר בכוונה
יש לי הרבה מאוד מה להגיד על התמונות ועל מה שרשמתה אבל זה אחרי מקלחת ואוכל למה כולי מטפטף וניראה פה כמו בהמה נוכרית...
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 21:39   #18
Daniel-Barak

תודה לכל מי שהגיב בינתיים

יושי מוטו, היקף יד ימין 39, יד שמאל 38.5
בשיא שלי יד ימין הייתה 40, שמאל 39.5, על 82 קילו וגובה 170 ס"מ. עכשיו אני שוקל 77
זה די מוזר, אני שוקל 5 קילו פחות מהשיא, אבל בהיקף הידיים אני רחוק רק ס"מ אחד. יש הסבר דווקא הגיוני: במשך החודש וחצי האחרונים שאני מתאמן, אני לא מאמן כראוי את הגוף בכלל, ואת הרגליים בפרט. אין לי איך, וזה מבאס רצח. עליתי מ-75 אחרי ההפסקה ל-77 עכשיו, ז"א עלייה של 2 קילו, ורובה התרכזה בפלג גוף עליון, בעיקר ביידים, כי אותן אני יכול לאמן כראוי ויש מספיק משקל. זה מסביר, כנראה, את ההתקדמות בידיים והמרחק הקטן מהיקף השיא. ד"א מבחינת רגליים זו ממש נפילה... סעמק... השאר עוד ככה ככה. אני לא נרשם למכון כי אין לי ממש זמן, למרות שאני ממש רוצה. אחרי השבוע שהחדיר בי לא מעט מוטיבציה אני צריך לקחת את עצמ יביידים ואחרי ראש השנה או כיפור להתקדם ולהרשם בחזרה למכון כלשהו

יאלה תגיבו עוד, לא כל יום רואים תמונות ועוד כאלו של ניגרי ענק!!
ישן 09-09-07, 21:50   #19
PcGunMan
חבר פעיל

אתה מוכן להזיז את האצבעות שלך לכיוון המסנג'ר או האיסי
PcGunMan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 22:06   #20
boris19
חבר פעיל

הסמל האישי שלboris19

כללי:: עד מתי ?
שלח הודעה דרך MSN אל boris19

איך האימון Abcd טוב ?