ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-11-07, 20:18   #21
פינגווין
אזהרה אחרונה-קללות ושפה לא נאותה

הסמל האישי שלפינגווין

כל אחד ואמונתו
אין לקלל מישו בגלל האמונה השונה שלו
יש פרשניות לתנך אף אחד גם לא יודע בוודאות מה כתוב שם.

אף מדען מזדיין לא יכול להוכיח שאין ה'
כך ש....?

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

פינגווין מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 20:36   #22
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
איך אני אוהב את אלה שמדברים הרבה בלי לדעת כלום ועוד לחשוב שהם חכמים...
"...ויברא עולמות ויחריבם..." לפי מאמר חז"ל על האל היה בונה עולמות ומחריבם עד שהגיע לעולם במתכונתו הנוכחית.. מסביר את קיומם של יצורים כמו הדינוזאורים, שהאל לא בחר כחלק מעולמו. מבחינת חלק מחז"ל (שהם קומץ של מאות חכמים, עם דעות שונות) העולם במתכונתו זו, קיים כמעט ששת אלפים שנים. קודם לכן היה עולם אחר.....
אם לא היית כזה בור אוליי היית חושב טיפה לפני שאתה פותח ת'פה שלך סתם...
הם פשוט התאימו את הסיפורים שלהם לעבר לפי דעתי...
הכל זה סוג כזה של סיפור יפה ומורכב...
כמו שהתאומים היו אמורים ליפול, חיפשו בין איזה מיליון משפטים צירוף שמחבר את המקרה...
הם הפכו את כל הטבע וכל האסונות למשהו שה' גרם לו.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldBEN
בטח שאני יורד לבנות!
goldBEN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 21:17   #23
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Recoba
עזוב. בוא נגיד שהוא צודק, זה עדיין לא נוגד את מה שאני כתבתי.

שיידי, אתה שם לב שרק חיזקת את דבריי והוצאת את אותם אנשים עוד יותר סתומים?

לפי דבריך אכן היו עולמות ש"אלוהים" ברא והחריב (=מחקרים מדעיים שמוכיחים שהעולם קיים מיליוני אם לא מיליארדי שנים). מפה אנו מבינים שאלו שבאים וזועקים ש-"העולם נברא לפי 5000 שנה" אפילו לא מכירים את התורה שלהם על בוריה ועל מה שהאלוהים שלהם עשה, כי הרי כתוב במפורש שהיו עולמות גם לפני כן.

סלים שיידי, פעם הבאה תראה מה אתה כותב לפני שאתה מרשה לעצמך לקרוא "בור" למישהו.
לא הבנתי למי התכוונת ואם לא התכוונת לדעת הדתיה שמאמינה שאלוהים ברא את העולם ולא להם קראת סתומים אני חוזר בי...
פשוט לא חסר חרטטנים שלא יודעים שיט בנושא הזה ומרשים לעצמם לזיין בשכל ולקרוא לאנשים דתיים סתומים ושמות כאלו... זה אחד הדברים שמעצבנים אותי פה ובגלל זה הגבתי איך שהגבתי... אם לא התכוונת לזה אני חוזר בי..

ציטוט:
טוב אחי... לך אתה והאלוהים שלך
יש מה שנקרא ברירה טבעית ואבולוציה ככה נוצר העולם שלנו.
הנה דוגמא...

ציטוט:
הם פשוט התאימו את הסיפורים שלהם לעבר לפי דעתי...
הכל זה סוג כזה של סיפור יפה ומורכב...
כמו שהתאומים היו אמורים ליפול, חיפשו בין איזה מיליון משפטים צירוף שמחבר את המקרה...
הם הפכו את כל הטבע וכל האסונות למשהו שה' גרם לו.
אתה מסרב להאמין שזה נכון ובאמת יש אמת בדברים האלה... זכותך אבל מזה ללהשמיץ את הדתיים ואמונתם הבדל גדול...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 21:23   #24
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
לא הבנתי למי התכוונת ואם לא התכוונת לדעת הדתיה שמאמינה שאלוהים ברא את העולם ולא להם קראת סתומים אני חוזר בי...
פשוט לא חסר חרטטנים שלא יודעים שיט בנושא הזה ומרשים לעצמם לזיין בשכל ולקרוא לאנשים דתיים סתומים ושמות כאלו... זה אחד הדברים שמעצבנים אותי פה ובגלל זה הגבתי איך שהגבתי... אם לא התכוונת לזה אני חוזר בי..
התכוונתי לאותם אלה שאומרים שהכל חרטא כי העולם קיים רק 5746 שנה (או משהו כזה). אם כבר הם מאמינם בתורה היהודית אז שילמדו אותה כמו שצריך ולא יבלבלו את השכל בתגובות מטומטמות.

דינוזאורים, חיות גדולות ומוזרות מפעם = עובדה מוכחת ולא מדע בדיוני.
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 21:27   #25
M.r Olympia
חבר פעיל

הסמל האישי שלM.r Olympia

קטלני חח

הפוטוקליפ שהכנתי
http://youtube.com/watch?v=boLlie0Ano8
M.r Olympia מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 22:03   #26
speed
חבר פעיל

עריכה: תגובה ללמעלה ולא למי שצוטטתי, זה לא היה ברור (כן, מה שאמרת Recoba, הגבתי בגלל חוסר הבנת הנקרא)

עד שהגיע העולם במתכונתו הנוכחית- משמע התורה היא של העולם הזה, העולם הזה קיים 5,767 שנים. אותו זמן הוא אחריי שישה ימים, זמן בריאת האדם.

לגביי האבולוציה, רוצה לשמוע משהוא? התורה לא סותרת את האבולציה (מפתיע?)
יש דיון בספר הכוזרי בין החבר למלך כוזר (שגייר את כל תושבי מדינתו אח"כ), לגביי הדרגות שבעולם, (הדיון בשאלות אבל בתמיצתיות) מהם הדרגות? הריי קודם דומם (סלעים ואבנים) אח"כ צומח (צמחים) חי (חיות), מדבר (אדם), ואם היה דרגה שהיא מעל האדם איזו דרגה היא זו? זו דרגה שהיא על טבעית כמו לראות מקצה לקצה של העולם- כשהיה את מעמד הר סיני מה הוא אותו מעמד? עליה בדרגה, כשיש עלייה קורה לפעמים שיש ירידה, זה לעבור נחות יותר כשיש עלייה לדרגה גבוה יותר (הישרדות באותו שלב אני חושב הכוונה)
^^^גם למעלה וגם למטה יש את מה שקוראים לו אבולוציה, למי שלומד לעומק

יצא שהייתי בדיון עם רופא לגביי הפיצוץ (שגם הוא לא סותר את התורה, רק מהות הפיצות סותרת!) והוכחתי לו את המקום שלו, הוא אמר לי דבר כזה: המפץ הגדול הוא כח אינסופי שנמצא בנקודה אפס שהתממש , אני אמרתי לו שגם בנקודה אפס שיש בו כח אינסופי זה מקום מסויים על אף שעד היום דנים אם אפס זה דבר קיים או לא הוא אכן חלק ממהות העניין, שבו מתבצע פעולה של שיחרור (מימוש) מסה אינסופית, האפס הזה הוא למעשה יש מאין כי באפס למעשה לא קיים שום דבר (אם קיים זהו לא אפס, ואז זה לא הכח הראשוני), אותו יצירת יש מאין, ההסבר לפי היהדות, הכח הראשון של "י-ה-י" שהוא יש מאין שהוא למעשה על טבעי, מה שמדענים מכנים נקודה אםס שיש בה כח אינסופי (לא נשמע טיפה הזוי אם זה לא על טבעי?)
שמע, יכול להיות שאם יבוא רב שמבין בזה וא יאמר שזה לא כך, אני למדתי דברים אני מאמין לא בעומקם המירבי וכך הצלחתי להוכיחו והוכחתי, קבל זאת והבן.
לעולם אבל לעולם לא לזלזל בדבריי חכמים (גם פרופסור הוא לא חכם אל הוא למד אחת מחוכמות העולם יש לכבדו- רק שתדע שכדיי להתקבל לנהדרים אם אני לא טועה זה יהה, היה צריך לדעת את כל שבעת חכמות העולם ובנוסף ללמוד הרבה תורה ורק אח"כ אם יש לו הסמכה הוא מתקבל לאחד מ73, אף אחד לא מטומטם וזהירות בלשונך, מדובר באנשים שהיו יכולים להחיות מתים!)
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 22:16   #27
Dino Psaras
Banned

בחייאת אח שלי תן תקציר להודעה שלך למה אין לי כוח לקרוא את כל מה שרשמת.

ציטוט:
לעולם אבל לעולם לא לזלזל בדבריי חכמים (גם פרופסור הוא לא חכם אל הוא למד אחת מחוכמות העולם יש לכבדו- רק שתדע שכדיי להתקבל לנהדרים אם אני לא טועה זה יהה, היה צריך לדעת את כל שבעת חכמות העולם ובנוסף ללמוד הרבה תורה ורק אח"כ אם יש לו הסמכה הוא מתקבל לאחד מ73, אף אחד לא מטומטם וזהירות בלשונך, מדובר באנשים שהיו יכולים להחיות מתים!)
מההההה?!??????????

העולם קיים מיליוני אם לא מיליארדי שנים וזאת עובדה מוחכת. לא יעזור לך שום רב ושום ספר ושום תורה.
ישן 21-11-07, 22:20   #28
Nicolas
חבר פעיל

הסמל האישי שלNicolas

שלח הודעה דרך MSN אל Nicolas

ציטוט:
עזוב. בוא נגיד שהוא צודק, זה עדיין לא נוגד את מה שאני כתבתי.

שיידי, אתה שם לב שרק חיזקת את דבריי והוצאת את אותם אנשים עוד יותר סתומים?

לפי דבריך אכן היו עולמות ש"אלוהים" ברא והחריב (=מחקרים מדעיים שמוכיחים שהעולם קיים מיליוני אם לא מיליארדי שנים). מפה אנו מבינים שאלו שבאים וזועקים ש-"העולם נברא לפי 5000 שנה" אפילו לא מכירים את התורה שלהם על בוריה ועל מה שהאלוהים שלהם עשה, כי הרי כתוב במפורש שהיו עולמות גם לפני כן.

סלים שיידי, פעם הבאה תראה מה אתה כותב לפני שאתה מרשה לעצמך לקרוא "בור" למישהו.

אחי יש פרשנות מאוד מעיניין שאומרת שה" יצר את העולם ליפני 5000 שנה עם הזכרון של מליוני שנים
מה שאומר שכולם צודקים חח מעניין אה
ישן 21-11-07, 22:21   #29
- Idan -

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

Ohh crap, not this argument again.

אין לי כח להיכנס שוב פעם לדיון הזה של בריאת העולם. אני אתאיסט בלב שלם.
ישן 21-11-07, 22:23   #30
speed
חבר פעיל

חבל...חבל..

אתה עושה בדיוק כמו שאתה עשית עד היום, כל החיים שלך.. תקרא את זה מהתחלה ועד הסוף ואז תגיב..

אני הריי כתבתי שזה לא סוותר אז מה אתה קשקש? לעניין- תקרא ואח"כ אם תרצה תחזור אליי בתגובה.
בזה אני מעריך את הרבנים, הם כל הזמן נותנים תשובות לאנשים שמחפשים תרוצים (ואמת נותנים תשובות לכל השאלות ודנים על הכל רק שתדע, אף אד לא מטומטם) אבל מה? כשזה הפוך אין נסיון להבין. אם אני בא ואומר לך שראיתי עגל עם שלשה ראשים מי צריך להוכיח למי? הריי אני ראיתי שיש, אתה הזה שצריך להוכיח שאין, אז למה זה הפוך? בלמה אתה מצפה שאני יוכיח לך? אז זהו. אני עושה לך טובה.. אז בבקשה.. תקרא מהתחלה ועד הסוף
ישן 21-11-07, 22:26   #31
Dino Psaras
Banned

קראתי ולא ממש הבנתי מה אתה רוצה.

אני רוצה שתביא לי הוחכות, זה הכל.
ישן 21-11-07, 22:28   #32
- Idan -

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
אם אני בא ואומר לך שראיתי עגל עם שלשה ראשים מי צריך להוכיח למי? הריי אני ראיתי שיש, אתה הזה שצריך להוכיח שאין,
אתה טועה חבוב, אתה זה שצריך להוכיח שיש, אי אפשר להוכיח משהו שהוא לא קיים.
ישן 21-11-07, 22:32   #33
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

הרבה חכמים בתורה מאמינים היום ש7 ימי בריאה זה בעצם 7 תקופות שונות שקדמו להיווצרות האדם!

מה גם שכמו ה' שהוא ברא את האדם הוא לא ברא אותו תינוק, הוא ברא אדם בוגר, אותו דבר אם היקום/ השמש/ כדור הארץ, הוא בנה אותם בני מילירדי שנים!

ולכל האטאיסיטים יש לי שאלה קטנה אליכם, איך אתם יכולים להיסתובב בעולם, לישון בלילה כשאתם מאמינים בלב שלם שאין כלום אחרי המוות. מבאס ת'תחת לא?
אני לא דתי שחס וחלילה מישו יחשוב ככה! אני חושב שצריך לזאן את הצורה לכל הדוסים שילכו לעשות צבא ושילכו לעבוד!

אז כמו שאמרו ה' בנה עולמות והחריב אותם, רק שאת העולם הזה הוא נותן לבני האדם להחריב, עד סוף המאה הזאת העולם ילך קפוט בשואה גרעינית, נקווה שאני ימות בשיבה טובה ליפני זה....

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 22:33   #34
speed
חבר פעיל

ריפרפת או עיינת??

יש לי כמה שאלות אלייך, אם תענה לי אני יוכל לענות לך:
1. אתה מאמין שהעולם נברא לפני 5676 שנים או לפני מליוני שנים?
2. אתה מאמין שיש בורא לעולם?

(רק שתדע שאצל המדענים זה תאוריה, שאין בורא לעולם, לגביי המפץ הגדול, ועליה כבר הגבתי, צריך לקרוא, מדען זה בן אדם אחד בעל חכמה אחת, חז"ל הם 73 זקנים בעלי שמונה חכמות, שבע חכמות עולם והתורה ועוסקים כל ימיי חייהם ו73 זקנים הם והגיעו לדברים שהייום רק מוכיחים אותם)

תענה קודם על השאלות
ישן 21-11-07, 22:40   #35
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
אני לא צריך להאמין שהעולם נברא לפני מיליוני שנים, זו עובדה.

ציטוט:
שוב, תביא הוחכה שהוא קיים. אגב, גם לדתיים אין כל הוכחה שאלוהים קיים, הרי מדובר ב-"אמונה", משמע שמאמינים, כי אם זו הייתה עובדה שהוא קיים לא היה צורך להשתמש במושג אמונה כי כאמור היה מדובר בעובדה.

אז אני בוחר שלא להאמין (ולהבדיל ממך- מסיבות נורמליות והגיוניות לחלוטין) ואם נסתכל על זה בתור אנשים הגיונים- אלו שמאמינים הם אנשים "פסיכים" שבוחרים לעבוד ולאמין בדבר שאין כל הוכחה שהוא קיים. אני לעומת זאת, לא מאמין בשום דבר שלא קיים.
ישן 21-11-07, 22:41   #36
speed
חבר פעיל

צטט:
במקור פורסם על ידי speed
אם אני בא ואומר לך שראיתי עגל עם שלשה ראשים מי צריך להוכיח למי? הריי אני ראיתי שיש, אתה הזה שצריך להוכיח שאין,

אתה טועה חבוב, אתה זה שצריך להוכיח שיש, אי אפשר להוכיח משהו שהוא לא קיים.

אי אפשר להוכיח משהוא שלא קיים, אבל זה האחריות שלך ולא שלי, זה כבר לא ענייני אני ראיתי וזהו..אתה לא.. אתה הרוצה לראות.. לא אני..
הבנתי את הצניות שלך אבל אני אומר לך שאצלי נמצאת ההוכחה! (שיש בורא לעולם), אתה הזה שרוצה, לא תיקח? לא תיקח, בעיה שלך, לא שלי חביבי.. תיקח? אני מוכן לתת לך אותה
ישן 21-11-07, 22:44   #37
Dino Psaras
Banned

למה אני אמור להוכיח שלא ראית עגל עם שלושה ראשים?

אתה ראית? תביא הוכחה (אם אתה רוצה שיאמינו לך, כן?). לא הבאת? תחייה בבועה שלך.
ישן 21-11-07, 22:44   #38
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
ריפרפת או עיינת??

(רק שתדע שאצל המדענים זה תאוריה, שאין בורא לעולם, לגביי המפץ הגדול, ועליה כבר הגבתי, צריך לקרוא, מדען זה בן אדם אחד בעל חכמה אחת, חז"ל הם 73 זקנים בעלי שמונה חכמות, שבע חכמות עולם והתורה ועוסקים כל ימיי חייהם ו73 זקנים הם והגיעו לדברים שהייום רק מוכיחים אותם)

תענה קודם על השאלות
העולם נכחד ונברא מחדש לפני 5676 שנים.... היו עולמות לפני זה... כמה? לא יודע
האם המפץ הגדול היה? יכול להיות היהדות לא מחכישה את זה... מי אמר שהשם לא גרם לזה?
הדינוזאורים וכל שאר היצורים שחיו פה לפני מיליוני שנים נבראו ונכחדו ע"י האל... כמו שמתואר ברא עולמות והחריבם כרגע אנחנו חיים בעולם שאולי עוד מיליון שנה השם יחליט להכחיד...
עכשיו יש כאלה שמקטרגים ושואלים... אם האל הוא כול יכול למה הוא לא יצר עולם מושלם מההתחלה? התושבה פה נראה לי מסובכת מידי... קשורה ברצון חופשי וכד'...

ורקובה אחי אני איתך באותה דעה... סורי שיצאתי עלייך חשבתי התכוונת למשהוא אחר..
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 22:46   #39
speed
חבר פעיל

ציטוט:
אני לא צריך להאמין שהעולם נברא לפני מיליוני שנים, זו עובדה.

שוב, תביא הוחכה שהוא קיים. אגב, גם לדתיים אין כל הוכחה שאלוהים קיים, הרי מדובר ב-"אמונה", משמע שמאמינים, כי אם זו הייתה עובדה שהוא קיים לא היה צורך להשתמש במושג אמונה כי כאמור היה מדובר בעובדה.

אז אני בוחר שלא להאמין (ולהבדיל ממך- מסיבות נורמליות והגיוניות לחלוטין) ואם נסתכל על זה בתור אנשים הגיונים- אלו שמאמינים הם אנשים "פסיכים" שבוחרים לעבוד ולאמין בדבר שאין לכ הוכחה שהוא קיים. אני לעונת זאת, לא מאמין בשום דבר שלא קיים.
אווהווווו.. את זה שמעתי הרבה.. בוא אני ישבור לך מיתוס- אמונה, לא באה (וגם אני הופתעתי מזה כשאמרו לי) לומר: "יש משהוא שאני רואה לנכון שהוא הדבר הטוב התאורתי הנכון בעייני", אם אני ימצא (כי זה כתוב באיזה סםר של חבר על זה שקראתי, של הרב נויגרשל, אחד החזקים מומלץ! אם תפתח זה שבור לך את כל המיתוסים, פשוט הכללל), אלא אמונה היא הגדרה שמעל הידיעה, כלומר, לפי היהדות אמונה היא ידיעת הדבר ואז, באה האמונה השלמה בו! לא הפוךך!!!
ישן 21-11-07, 22:50   #40
speed
חבר פעיל

--------------------------------------------------------------------------------

צטט:
במקור פורסם על ידי speed
ריפרפת או עיינת??

תענה קודם על השאלות

העולם נכחד ונברא מחדש לפני 5676 שנים.... היו עולמות לפני זה... כמה? לא יודע
האם המפץ הגדול היה? יכול להיות היהדות לא מחכישה את זה... מי אמר שהשם לא גרם לזה?
הדינוזאורים וכל שאר היצורים שחיו פה לפני מיליוני שנים נבראו ונכחדו ע"י האל... כמו שמתואר ברא עולמות והחריבם כרגע אנחנו חיים בעולם שאולי עוד מיליון שנה השם יחליט להכחיד...
עכשיו יש כאלה שמקטרגים ושואלים... אם האל הוא כול יכול למה הוא לא יצר עולם מושלם מההתחלה? התושבה פה נראה לי מסובכת מידי... קשורה ברצון חופשי וכד'...

ורקובה אחי אני איתך באותה דעה... סורי שיצאתי עלייך חשבתי התכוונת למשהוא אחר..
_________________________-

אמרתי משהוא אחר שהוא לא נכון ממה שהגבת על התגובה שלי? כי מה שכתבת זה מה שהתכוונתי רק בהסברים

לגביי השאלה האחרונה יש איזה דבר תורה בצרוף זוהר ממש מעניין וגם מואר ופשוט יחסית ואפשר להבין על זה שזה לא מדוייק... (דברים שפתחו לי באמת את הכל, מאז שקראתי הכל התהפך, לא היה שאלות אבל זה עמוק וצריך לקרוא את זה בעיון נכון ורק אז אחריי התעמקות מבינים, זה ממש עמוק אבל היה שווה את זה!)
תגובה