ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-05-11, 21:55   #1
whice4188
חבר פעיל

ברירת מחדל גיינר=משכנתא

במידה ואתה רזה בצורה מחרידה ויש לך קושי משמעותי בלעלות קצת בשר על העצמות,אתה חייל וא/ו עובד בארץ ו/או גר בתל אביב ואין לך הורים שיוכלים לממן לך גיינרים שנגמרים תוך שבוע אולי כדאי שתקרא את זה:

העיקרון של הגיינר הוא להכניס לגוף מנה נכבדת של קלוריות כאשר המקורות של אותם קלוריות נוטים להיות חלבונים ופחמימות.(אני לא מתייחס פה לתוספים הנוספים-קריאטין,ביטא וכו'..)

למכירי הגיינרים ישנה סקאלת מחירים שמשתנה בעיקר על התבסס סוג הפחמימה וסוג החלבון.
גם הגיינרים הזולים ביותר המכילים כמעט ורק חד סוכרים וחלבון סוג זין(לעיתים סויה) יקרים בצורה לא פרופרציונלית.
אני מעוניין לתת לכם שיטה ביתית להכנת גיינר בעל קלוריות איכותיות.

נתחיל בהסתייגות,אבקת חלבון כנראה שתצטרכו להמשיך לצרוך(אלא אם כן אתם רוצים להיכנס לתהליך כימי של ייבוש חלב)אבל תאמינו לי שהסוג הפשוט ביותר של חלבון מי הגבינה הוא מספיק,המטרה היא להכניס חלבון,יש עניין שבמהלך היום תגוונו בין סוגי החלבונים,אבל בפועל אין באמת משמעות היסטרית להכניס את החלבון איך שסיימתם את האימון,אין צורך לקחת איתכם את השייק לחדכ,מספיק שתיהיה לכם שקית קבועה בתיק של "גורפ"(מיובשים למינהם)כדי לשמור על רמת סוכר בדם.

לעניינו.
הפחמימה האיכותית אותה אני צורכים בגיינר ומשלמים עלייה הון תועפות הינה מלטודקסטרין,פחמימה מורכבת.
אותו מלטודקסטרין משמש את מבשלות הבירה למינהן לייצור הבירה בשלבי התסיסה.

המלטודקסטרין הוא זול בטירוף(אני קניתי אותו בחנות שמוכרת מוצרים להכנה בירה ביתית ב10 שקל לקילו).הוא חסר טעם,וכדי להכין גיינר ביתי טוב:קחו את השייקר שלכם,שימו סקופ חלבון,סקופ סוכר ענבים,סקופ או שניים של מלטודקסטרין(אותם מוזמנים לשחק אם היחסים איך שבא לכם),אתם מוזמנים להוסיף גם את הקריאטין והבטא אלנין.תוסיפו חלב(כמה שיותר לדעתי יותר טוב)
והופ,יש לכם גיינר מנצח,בהוזלה משמעותית!!

לגבי אופן השימוש בגיינר-איך ומתי,יש מספיק זיוני מוח וכתבות באתר,אני באופן כללי רק רוצה לתת לכיס שלכם לנח.

שיהיה בהצלחה!
whice4188 מנותק