ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-12-12, 15:29   #1
matan02
חבר פעיל

ברירת מחדל שאלה..יש לפעמים ימים פעם ב..שאין תיאבון (לא מרגישים טוב,האנגאובר)....

זה משפיע איכשהו לרעה על הסך הכללי של פיתוח הגוף ?

תודה לעונים.
matan02 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-12-12, 16:19   #2
גשש בלש
מתחרה golden desert cup PL RAW

חדר כושר: יום טוב. בי.

חובה להקפיד על תזונה 24/7.
פיתוח גוף זה הקרבה
ישן 23-12-12, 16:46   #3
matan02
חבר פעיל

בזה אין ספק אבל היום למשל יש לי כאב ראש מוזר אני בא לאכול אחי כמה כפות אורז ובא לי להקיא .. פשוט אין לי תיאבון..
ובכללי אין לי בכלל בעיה של אוכל אני אוכל מלא ביום-יום ..
ישן 23-12-12, 17:07   #4
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

ה"נפילות" האלה מידי פעם לאיזה יום שהסך הקלורי שלו מאוד נמוך יכולת לעזור לך במקרה ואתה דווקא רוצה להעלות מאסה, שהסך היומי הקלורי שלך נמוך ולגוף אין הרבה "דלק" הוא מעט את החילוף חומרים, מה שיעזור לך לצבור יותר בכמה ימים שאחרי כי המצב הזה נשאר יומיים שלוש.
לעומת זאת דווקא בדיאטה רצוי לעשות הפוך מידי פעם, "צ'יטינג" בכדי להכריח את הגוף לעלות את קצב חילוף החומרים ולעזור לנו לשרוף יותר.
מכאן שבמידה ואתה במאסה ולא הפוך זה תקין כל עוד זה לא סופר דרסטי, קח בחשבון שכדי לרזות או כדי לעלות הפיקים האלה מידי פעם מועילים , אבל בסך הכל חשוב מאוד!!! להקפיד על משטר תזונה ולעקוב אחרי כל ביט של אוכל לפה או לפה.
בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-12-12, 18:39   #5
matan02
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gorneo1 צפה בהודעה
ה"נפילות" האלה מידי פעם לאיזה יום שהסך הקלורי שלו מאוד נמוך יכולת לעזור לך במקרה ואתה דווקא רוצה להעלות מאסה, שהסך היומי הקלורי שלך נמוך ולגוף אין הרבה "דלק" הוא מעט את החילוף חומרים, מה שיעזור לך לצבור יותר בכמה ימים שאחרי כי המצב הזה נשאר יומיים שלוש.
לעומת זאת דווקא בדיאטה רצוי לעשות הפוך מידי פעם, "צ'יטינג" בכדי להכריח את הגוף לעלות את קצב חילוף החומרים ולעזור לנו לשרוף יותר.
מכאן שבמידה ואתה במאסה ולא הפוך זה תקין כל עוד זה לא סופר דרסטי, קח בחשבון שכדי לרזות או כדי לעלות הפיקים האלה מידי פעם מועילים , אבל בסך הכל חשוב מאוד!!! להקפיד על משטר תזונה ולעקוב אחרי כל ביט של אוכל לפה או לפה.
בהצלחה.
קודם כל תודה, ובאמת ? טוב לדעת שהנפילות האלה דווקא טובות לפעמים ..
וכן אני במסה .. אני עוקב כל הזמן אחרי המשקל ואם אני עוצר במשקל מוסיף כל פעם קצת קלוריות בכל ארוחה כדי לעלות עוד קצת.. אבל כמו שאמרתי לפעמים יש לי ימים שנגיד שתיתי יום לפני אז הכאב ראש משפיע על התיאבון .. או לפעמים יש לי יום של כאב בטן .. בימים כאלה אני לא מכניס את הקלוריות הקבועות ביום יום .. אני באמת מקווה שאין מה להתרגש מהמקרים האלה כמו שאתה אומר
ישן 23-12-12, 22:03   #6
AchiliZ
חבר פעיל

חדר כושר: אולימפוס עם האלים

אף פעם לא קרה לי גם אחרי לילה של זנות....בעיניי הדבר הכי טוב במצב כזה לא משנה מה זה לאכול כול מה שאתה צריך באותו יום כי אם תעשה צ'יט תרגיש עוד יותר חרא!
ישן 23-12-12, 22:54   #7
matan02
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי achiliz צפה בהודעה
אף פעם לא קרה לי גם אחרי לילה של זנות....בעיניי הדבר הכי טוב במצב כזה לא משנה מה זה לאכול כול מה שאתה צריך באותו יום כי אם תעשה צ'יט תרגיש עוד יותר חרא!
אני מסביר לך אבל שאין לי תיאבון .. לא יכול להכניס כלום אני אוכל ויש לי בחילות .. קמתי עם הרגשה כזאת ובמשך היום זה עובר .. תאמין לי שניסיתי להשלים כל מה שאני יכול .. אבל למשל בצהריים אני אוכל ארוחה גדולה באתי לאכול כמה כפות אורז ובשר פתאום הרגשתי חסום יענו בלי תיאבון , ואין דבר כזה לא קרה לך אחי כל אחד נופל על יום שהוא לא מרגיש טוב , אם זה חום , אם זה כאב ראש או בטן או סחרחורות .. לא חסר ..
ישן 23-12-12, 23:01   #8
AchiliZ
חבר פעיל

אם אתה חולה זה סיפור אחר לגמרי ובריאות הרבה יותר חשובה מקלוריות אם אתה מרגיש סתם ככה שלא בא לך להכניס אוכל ואתה חושב שזה ישפיע לרעה אז תחשוב בדיוק ההפך ותגיד לעצמך אני רעב!! חייב לידפוק ת'ארוחות האלה.
אגב זה מחסום כזה שכולם עוברים בתחילת האימונים במיוחד כשאתה מעלה מאסה,שואלים את עצמם "מה זה באמת מה שאני צריך לאכול?" ואז מגלים שכן העיניין נורא פשוט כשאתה מיתרגל.
ישן 24-12-12, 23:26   #9
matan02
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי achiliz צפה בהודעה
אם אתה חולה זה סיפור אחר לגמרי ובריאות הרבה יותר חשובה מקלוריות אם אתה מרגיש סתם ככה שלא בא לך להכניס אוכל ואתה חושב שזה ישפיע לרעה אז תחשוב בדיוק ההפך ותגיד לעצמך אני רעב!! חייב לידפוק ת'ארוחות האלה.
אגב זה מחסום כזה שכולם עוברים בתחילת האימונים במיוחד כשאתה מעלה מאסה,שואלים את עצמם "מה זה באמת מה שאני צריך לאכול?" ואז מגלים שכן העיניין נורא פשוט כשאתה מיתרגל.
חח אני נראה לך כמו אחד שבתחילת הדרך?

אחי אני יודע מה זה לאכול הרבה ותאמין לי שאני אוכל הרבה אני 1.78 ושוקל 86 שותה רק דיאט ולחם אוכל רק לחם קל השאר פחמימות וחלבונים ..

פשוט לפעמים אני נופל על ימים שלמשל יום לפני שתיתי אז אני קם עם סחרחורות או בחילות .. או למשל לא מרגיש טוב חום או משו אז אין לי תיאבון .. השאלה שלי היתה אם זה משפיע על הסך הכללי של פיתוח הגוף כי אני באמת לא יודע ..
ישן 24-12-12, 23:34   #10
AchiliZ
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי matan02 צפה בהודעה
חח אני נראה לך כמו אחד שבתחילת הדרך?

אחי אני יודע מה זה לאכול הרבה ותאמין לי שאני אוכל הרבה אני 1.78 ושוקל 86 שותה רק דיאט ולחם אוכל רק לחם קל השאר פחמימות וחלבונים ..

פשוט לפעמים אני נופל על ימים שלמשל יום לפני שתיתי אז אני קם עם סחרחורות או בחילות .. או למשל לא מרגיש טוב חום או משו אז אין לי תיאבון .. השאלה שלי היתה אם זה משפיע על הסך הכללי של פיתוח הגוף כי אני באמת לא יודע ..
אם אתה אומר שאתה לא בתחילת האימונים קבל התנצלות אבל רק שתדע למישקל אין שום משמעות לשלב האימונים כמו שאתה יודע..משפיע? אם זה יום כזה שבא פעם ב... אני לא חושב שיש לזה השפעה בכלל
ישן 25-12-12, 21:45   #11
DaSpider
חבר פעיל

בונא, יש פה אנשים חולי נפש, אם הגוף שלך דוחה את האוכל - אל תאכל בכח, פיתוח גוף, ספורט ואורח חיים בריא זה לא רק לטחון כמו חזיר בכל מחיר, זה להרגיש טוב ולהקשיב לגוף שלך. רוצה להיות כמו פומבה ממלך האריות? אדרבה, תעשה מה בא לך. ביום שהפסקתי עם כל ה"מחויובויות התזונתיות" האלו התחלתי להרגיש כל כך הרבה יותר טוב מבימים שהייתי טוחן כדי לגדול שאפילו קשה לתאר את זה. הטענה שספורטאי צריך לאכול כל יום עד שהוא כמעט מקיא ואז לאכול עוד זה משהו שנולד ומת בפורומי פיתוח גוף. תחשבו על זה קצת בראש למען השם. תתאמנו במכון, לא על הקיבה.
ישן 26-12-12, 12:02   #12
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס
Exclamation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daspider צפה בהודעה
בונא, יש פה אנשים חולי נפש, אם הגוף שלך דוחה את האוכל - אל תאכל בכח, פיתוח גוף, ספורט ואורח חיים בריא זה לא רק לטחון כמו חזיר בכל מחיר, זה להרגיש טוב ולהקשיב לגוף שלך. רוצה להיות כמו פומבה ממלך האריות? אדרבה, תעשה מה בא לך. ביום שהפסקתי עם כל ה"מחויובויות התזונתיות" האלו התחלתי להרגיש כל כך הרבה יותר טוב מבימים שהייתי טוחן כדי לגדול שאפילו קשה לתאר את זה. הטענה שספורטאי צריך לאכול כל יום עד שהוא כמעט מקיא ואז לאכול עוד זה משהו שנולד ומת בפורומי פיתוח גוף. תחשבו על זה קצת בראש למען השם. תתאמנו במכון, לא על הקיבה.
אף אחד לא אמר שצריך כל היום "לטחון עד שאתה מקיא", אם עושים דברים בהדרגה אין שום סיבה שבעולם שתגיע למצב הזה.
מה שכן, אם אתה מעוניין ב"פיתוח גוף" ולא רק ב"אני מתאמן" יש צורך מסוים להיות מעל לאוכלוסיה האוכלת הממוצעת, אתה לא יכול לעשות משהו שאנשים אחרים לא עושים בחצי דבר [להתאמן כמו תפלץ] ואז החצי השני שהוא האוכל אתה עושה אותו דבר כמו מי שלא מתאמן... זה פשוט לא יילך, לא רק שלא תגדל, אם לא תאכל טוב [שוב, לא לפוצץ את עצמך לדעת, אבל טוב ומזין, ומספיק!]
סביר להניח שתהיה יותר חלש מהאימונים ולא הפוך...
ובטח שבטח שבלי לאכול יותר לא תגדל...
שוב, אף אחד לא אמר להתנפל על 7000 קלוריות ביום, אבל חושב לאט לאט ובדרוג להעלות את הכמות כדי להעלות מאסה.
בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא