ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-11-12, 15:32   #1
Mrbody
חבר מתחיל

ברירת מחדל עזרה | רוצה להתחיל להשתמש ב gainer

החלטתי לקנות גיינר ואני צריך שתעזרו לי ותענו לי על כמה שאלות .

אני מתאמן בחדר כושר כבר כמעט 5 חודשים ואני לא ממש מצליח לעלות במשקל בגלל התזונה שלי .
אני משרת בצבא וחוזר הביתה יומיות וקשה לי לעלות במשקל כי האוכל בצבא על הפנים ואין לי ממש זמן להכין לעצמי אוכל לפני

אז החלטתי לקנות גיינר ואני חושב שזה יוכל לעזור לי לעלות באופן משמעותי במסת השריר ובמשקל .

עכשיו קראתי באינטרנט קצת על ה Gainer מסוים וראיתי שבמנה אחת יש בין 1000- 1200 קלוריות שכולל בתוכו 50-60 גרם חלבון ורציתי לדעת אם הכמות הזאת היא בכף אחת ?

ולכמה זמן Gainer של 4-5 קילו מספיק אם אני משתמש בו כל יום ?

אם תוכלו להמליץ לי פה על גיינר שאתם חושבים שיכול להתאים לי זה יעזור לי מאוד

נתונים שלי :
גיל 20 , משקל 63 , גובה 1.73
Mrbody מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-12, 17:55   #2
יועץ לתוספי תזונה
מנהל מקצועי - תוספי תזונה

הסמל האישי שליועץ לתוספי תזונה

קודם כל עליי להבהיר לך שיחד עם הגיינר חשוב מאוד להקפיד על תפריט תזונה או לפחות לדעת את כמות הקלוריות שאתה צורך על מנת לדעת שאתה במאזן קלורי חיובי(מאזן קלורי חיובי זה שאתה מכניס קלוריות יותר מאשר אתה שורף,דבר שבסופו של דבר גורם לעלייה במשקל).
אם לפחות אתה לא אוכל את האוכל הצבאי,תביאי איתך מהבית.(תכין ערב לפני כן ושים בתיק בבוקר).
ישנם מאמרים שיכולים לעזור לך לשפוך טיפת אור על הנושא של עלייה במשקל ובמסת השריר בפרט.
הנה מאמר אחד מהאתר שלנו שיכול מאוד לעזור לך.מאמר שנבנה ע"י צוות ישראלבודי וביניהם גיל גרנות מייסד החברה.
http://www.israelbody.org/Index.asp?...ryID=81&Page=1

בנוגע לגיינר מתאים.
ישנם מספר גיינרים מומלצים וטובים.
בנוגע למה שציינת על גיינר שמספק כ 1000 קלוריות או יותר זה מנת הגשה.מנת הגשה לרוב בנוייה מכמה כפות הגשה.

גיינר שאני באופן אישי אוהב להמליץ עליו בחום ללקוחות הוא המאקרו פרו של חברת סיינטרקס.
זה גיינר איכותי מאוד המכיל פחמימות ייחודיות,חומצות שומן חיוניות וטובות וכמובן חלבון איכותי עם דגש על חלבון פרומינה שלא עבר תהליך דנטורציה(תהליך כימי שעוברים רוב המוצרים הפוגע באיכות החלבון)
המאקרו פרו מכיל 500 קלוריות ו37 גרם חלבון למנת הגשה של 3 כפות.
המוצר זכה לשם המחמיא באמריקה וכונה - המזון המושלם.
על המקרו פרו יש מבצע זוגות,2 יח' במשקל 2.5 קילו כל אחד,סה"כ 5 קילוגרם המספק 40 מנות הגשה.
לעמוד המוצר באתרינו-
http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=100&Page=1
ישן 10-11-12, 21:06   #3
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

שמע. לא חולק על היועץ אבל מוסיף.
בסופו של עניין הקונספט בלעלות מאסה הוא לעלות קלוריות.
אני מבין שאין לך זמן לאכול ולתכנן ארוחות.
גיינר זה מעולה.
יש גיינרים שמציאים לך מלא מלא קלוריות אבל במנת הגשה. ( 4 סקופים.)
עצה חזקה. מיקס איט. קנה גיינר עם כמות קלוריות הכי גבוהה שאתה מוצא לסקופ ( לא למנת נגשה)
קנה גם אבקת חלבון וקנה סוכר ענבים.
בבוקר לפני שאתה הולך לצבא שתה סקופ אחד של גיינר וכף של סוכר ענבים.
אחרי אימון שתה 2 סקופים גיינר סקופ של אבקת חלבון ו2 כפות של סוכר ענבים (הכל באותו השייקר כן.)
ובערב לפני השינה עוד סקופ אחד של גיינר עם חלב.
תשתדל לאכול פירות במהלך היום. הרבה יותר קל להביא פרי מלהכין כל מיני שטויות.
ולמרות שהאוכל בצבא לא משהו תשתדל לפחות מהדברים החשובים. פחמימה וחלבונים. לאכול כמות גדולה.
ותשקול לשנות תוכנית אימונים לתוכנית שתיתן מקסימום מאסה עם כמה שפחות הוצאה קלורית. תוכניות ss למינהם.
בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-11-12, 18:13   #4
Mrbody
חבר מתחיל

הבנתי ... קודם כל תודה על ההסבר וההמלצה .

אבל אני חושב ללכת לכיוון של מוצר שיש בו יותר קלוריות וחלבונים למנת הגשה .
ואם תוכל גם להביא לי משו במחיר יותר נמוך ... כי בכל זאת אני חייל ולא יוצא לי לעבוד אז אני מחפש גם משו יותר זול .

ואתה אומר ש 5 קילו מספיק ל 40 מנות הגשה ? זאת אומרת שזה יספיק לי ל 40 יום אם אני צורך כל יום מנת הגשה
(מנת הגשה = 3 כפות נכון ? )

ו Gorneo אין לי מספיק כסף אחי בשביל כל התוספים האלה ... זה יוצא לי יותר מידי יקר וכמו שכבר רשמתי למעלה אני חייל ככה שאין לי תאופציה להשקיע כ"כ הרבה וזה בעייתי עבורי
ישן 11-11-12, 18:55   #5
AchiliZ
חבר פעיל

חדר כושר: אולימפוס עם האלים

אתה שוקל פאקינג 63!! גיינר זה ביזבוז כסף בשבילך 3 כוסות של אורז חום ושאר הארוחות שלך וכיסיתה את ההוצאה הקלורית היומית שלך...
ישן 11-11-12, 21:09   #6
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

שיש מאן, לא שמתי לב לזה! אכילס צודק, דלג ישר לסעיף של "אני בקושי שוקל" פשוט תאכל עוד פחמימה כל יום, אורז פסטה וחביתה עתירת קלוריות יעזרו פה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-11-12, 13:33   #7
Mrbody
חבר מתחיל

חבר'ה אומנם אני שוקל קצת אבל הסדר יום בצבא לא מאפשר לי לאכול טוב ואני עובד גם המון פיזית בזמן הצבא אז אני צריך לצרוך יותר קלוריות ...

בכל זאת החלטתי שאני הולך לקנות גיינר + סוכר ענבים ולנסות כמה שיותר לאכול פחמימות+ חלבונים על מנת להגיע לכמות הערכים שאני צריך להגיע בסופו של יום .

אז אני אשמח אם תרשמו לי פה סופית איזה גיינר הכי כדאי לי לקנות ולכמה זמן הוא יספיק לי אם אני יצרוך כל יום מנת הגשה .

ואיפה אפשר לקנות את הסוכר ענבים בכל סופר ?
תגובה