ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-03-07, 22:06   #1
spaz886
חבר מתחיל

ברירת מחדל מינון נכון לאבקת עלייה במסה

שלום, אני חדש פה בפורום., חייב לציין אנשים תותחים, אחד אחד.
יש לי שאלה בנוגע לאבקת עלייה במסה, אני מתלבט מה המינון הנכון בשבילי.
אני אנסה לפרט כאן עד כמה שאפשר נתונים כדי שתוכלו לעזור לי במדויק.
אני עוד חודשיים בן 21. שוקל 65 קילו. גובה 1.76. 11-12% שומן בערך.
אף פעם לא הייתי אכלן גדול.
התחלתי להתאמן בחדר כושר לפני חודשיים וחצי, ללא תוספי תזונה, וגם לא יותר מידי בהקפדה על תזונה נכונה בהתאם לאימונים. יוצא לי להתאמן בין 2-4 פעמים אנארובי בשבוע, ו1-2 פעמים אירובי. יש קצת שיפור, לא רציני מידי.
החלטתי שאני נותן בוסט על הקטע של התזונה, מתחיל לאכול מסודר, נכון, בהתאם לאימונים והכל.
לאחר קריאת מאמרים באתר, עלעול קצת בפורומים פה והתייעצות עם חבר שהוא מאמן חדר כושר החלטתי להתחיל להשתמש באבקה לעליית מסה, של צ'מפיון נוטרישן, super heavyweight.
לפני שנגיע לקטע של כמה לקחת, אני אגיד לכם מה המטרות שלי, כדי לפשט את העניינים וכדי שתוכלו לתת לי את התשובה הכי טובה שאתם מבינים.
כמו שציינתי למעלה, אני רזה. לא צנום וכחוש כמו מקל, אבל רזה. אני לא מחפש להיות מר עולם, לא עצום, ולא ענק. אני מחפש לגדול קצת, לא הרבה, להעלות קצת מסת שריר..להגיע ל-70 ק"ג יהיה מצויין מבחינתי. ובסופו של דבר לחטב את הגוף.
עכשיו לשאלה העניינית, ממה שקראתי באתר ממליצים לקחת את האבקה במינון של 3 מנות ביום. לטעמי זה קצת מוגזם בהתאם למה שאני מחפש להשיג. האם אני יכול לקחת את האבקה רק בימים בהם אני מתאמן על מנת לייעל את הנושא של ספיגת החלבונים? והאם מנה אחת ליום תספיק? לפני אימון או אחרי?
אשמח לקבל כל תשובה מלומדת שהיא, וכל התייחסות עניינית.

תודה רבה, אור.
spaz886 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-03-07, 22:27   #2
Vin diesel
מושעה

אם אתה רוצה להגיע ל-70 קילו(חטוב) זה ממש לא בעיה.(אתה כרגע 65 קילו 5 קילו פחות)
דבר ראשון תפסיק לעשות אירובי.כי זה מיותר בעליה במאסה וזה פוגע..(אתה רוצה להיות כמו שגיא גרשגוגין?)?75 קילו 12 שנה?
קודם כל תיבנה לאצמך תפריט חלבונים ,פחמימות,שומן איכותי וכל מה שצריח.ברגע שתתחיל לאכול לפי תפריט + - מסודר עד כמה שאפשר תראה לאן אתה מתקדם.(אולי אתה לא תצטרך גיינר) וחלבון לבד יאבו לך בטוב בבוקר ובסוף האימון.ואם תגיע למצב שלא תיהיה לך אפשרות לידחוף עוד אוכל ואתה תיתקע במשקל תקנה גיינר...(אני יותר ממליץ לך על סיריוס מאס) כי יש בוא תוספת של הרבה קלוריות ותוסיף לאצמך כמה שצריח וזה גיינר שבהתחלה נותן לך בוסט רציני במשקל ומאסת הגוף והשריר.תעלה מאסה עד 75 בארך ותחטב...ל-70 . זו עלייה של חודשיים שלוש בארך(אצל מתחילים)..תלוי בך.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה