ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-05-11, 13:56   #1
Yoav-7
חבר פעיל

ברירת מחדל מומלץ לצרוך סוכר ענבים יחד עם האבקת חלבון ?

אהלן

ובכן התחלתי סוף סוף עם האבקת חלבון, והרבה ממליצים לי על הסוכר ענבים ביחד עם האבקת חלבון, אז קציתי לדעת מה זה בדיוק כיב כנות אף פעם לא שמעתי על סוכר ענבים.

ואשמח לדעת במה הוא טוב ובמה הוא תורם אם אני יקח אותו בנוסף לשייק.

שבת שלום

נ.ב
מישהו יכול להמליץ על דגני בוקר בריאים ומומלצים למתאמנים ? אני גם בתקופת חיטוב אז צריך משהו לא מתוק וכל השטויות האלה..
Yoav-7 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-05-11, 14:52   #2
KillingInTheName
חבר פעיל

כללי:: מראה מראה שעל הקיר, מי הרוסי הלבן בכל העיר?
עוסק ב:: גיוסים!

לא צריך את הסוכר ענבים הזה, סתם בזבוז של כסף.. אם כבר נוח יותר לשתות אותו עם קריאטין ככה אתה פחות מרגיש שאתה שותה חול.
פייבר1 או ברנפלקס אחלה דגנים..
KillingInTheName מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-05-11, 15:10   #3
SIMAO
חבר פעיל

הסמל האישי שלSIMAO

מיותר,על אחת כמה וכמה שאתה בחיטוב.
ישן 14-05-11, 18:13   #4
Yoav-7
חבר פעיל

אוקייי, אבל ל-מה הוא משמש בעיקרון עצם זה ששותים אותו? מה הוא עושה ?
ישן 14-05-11, 22:17   #5
whice4188
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yoav-7 צפה בהודעה
אהלן

ובכן התחלתי סוף סוף עם האבקת חלבון, והרבה ממליצים לי על הסוכר ענבים ביחד עם האבקת חלבון, אז קציתי לדעת מה זה בדיוק כיב כנות אף פעם לא שמעתי על סוכר ענבים.

ואשמח לדעת במה הוא טוב ובמה הוא תורם אם אני יקח אותו בנוסף לשייק.

שבת שלום

נ.ב
מישהו יכול להמליץ על דגני בוקר בריאים ומומלצים למתאמנים ? אני גם בתקופת חיטוב אז צריך משהו לא מתוק וכל השטויות האלה..
מזל טוב,זה סתם עוד חלבון שאתה מכניס לגוף,סוכר ענבים? זה עוד משהו למאזן הקלורי,זה ילא יכול להזיק!(אפשר גם להחליף את זה בחופן צימוקים אן באיזה פרי בעל ערך גליקמי גבוה)
המטרה היא לעלות את רמת הסוכר בדם,כדי שהגוף יפריש אינסולין,האינסולין בעצם מכניס את הסוכר לתאים,חומצות האמינו של החלבון נקשרות לחד סוכרים ולכן הטענה הרווחות היא לעלות את רמת הסוכר בדם לפני שאתה עושה את זה,פשוט כדי לעודד יותר אינסולין!

ועכשיו תכלס..כמה אתה שוקל שאתה בחיטוב?על כמה אחוזי שומן אתה?
אל תיעלב,אבל אתה נשמע לי כמו אחד שאין לו כלכך מה לחטב..

ותאכל קוואקר!!או גרנולה...והרבה..

תיהיה חזק
whice4188 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-05-11, 22:50   #6
MeniAnti
חבר פעיל

בניגוד לכולם אני ממליץ לך לקחת סוכר ענבים (אם אתה לא בחיטוב!) בכמות של 0.8 כפול משקל גופך -
לאחר האימון, מכיוון שיש צורך בפחממות לאחר האימון יותר מאשר יש צורך בחלבון!

כן הגוף צורך לאחר האימון פחממות ואם תיקח חלבון לא בכרח שהאפק יהיה מושלם בגלל שהגוף יהפוך את - זה לפחממות כי זה מה שהגוף כרגע צריך...

אני לא מדבר על פחחמות בעלי ערך גליקמי גבוה אלא בכלל על משפחת הפחממות.

עכשיו למה יש צורך לקחת דווקא סוכר ענבים כי זה בעל ערך גליקמי גבוה וזה בכדי למנוע תהליכים קאטבולים
- (מפרקים) כאלה ואחרים שהצטברו אצלנו במהלך האימון ולהפוך את הסביבה שלנו לאנאבולית (בונה) כאשר -
הדבר מגביר את ההתאוששות שלאחר האימון.

במחקרים יצא הפוך כי היה נהוג להמליץ לצרוך לאחר האימון פחמימות בעלי אינדקס גליקמי גבוה כדי -לעלות את האינסולין ובין היתר לשפר התאוששות לאחר האימון אך הדבר נמצא כשגוי.
בנוסף נראה כי יש מחקר שמראה דווקא יתרון לפחמימות בעלות אינדקס גליקמי נמוך.

והכי חשוב שתזכור שלא הארוחה שאחרי האימון היא זאת שמכריעה את הכף, אלא דווקא השלמת הערכים -
התזונתיים בסוף יום זהו הדבר החשוב ביותר ולא הארוחה שאחרי האימון.

לסיכום מומלץ לצרוך פחממות ביחד עם החלבון לאחר האימון ולא רק חלבון.
אם צריך דווקא סוכר ענבים לא בהכרח פשוט הסוכר ענבים נוח יותר כי הוא מתערבב עם אבקת חלבון,
לכן אתה יכול לקחת תמרים או צימוקים במקום כי גם הם בעלי אינדקס גליקמי גבוה.
ואם אתה רוצה לצרוך פחממות בעלות אינדקס גליקמי נמוך זה כבר עניין שלך...
MeniAnti מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-05-11, 00:29   #7
8 ball
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MeniAnti צפה בהודעה
בניגוד לכולם אני ממליץ לך לקחת סוכר ענבים (אם אתה לא בחיטוב!) בכמות של 0.8 כפול משקל גופך -
לאחר האימון, מכיוון שיש צורך בפחממות לאחר האימון יותר מאשר יש צורך בחלבון!

כן הגוף צורך לאחר האימון פחממות ואם תיקח חלבון לא בכרח שהאפק יהיה מושלם בגלל שהגוף יהפוך את - זה לפחממות כי זה מה שהגוף כרגע צריך...

אני לא מדבר על פחחמות בעלי ערך גליקמי גבוה אלא בכלל על משפחת הפחממות.

עכשיו למה יש צורך לקחת דווקא סוכר ענבים כי זה בעל ערך גליקמי גבוה וזה בכדי למנוע תהליכים קאטבולים
- (מפרקים) כאלה ואחרים שהצטברו אצלנו במהלך האימון ולהפוך את הסביבה שלנו לאנאבולית (בונה) כאשר -
הדבר מגביר את ההתאוששות שלאחר האימון.

במחקרים יצא הפוך כי היה נהוג להמליץ לצרוך לאחר האימון פחמימות בעלי אינדקס גליקמי גבוה כדי -לעלות את האינסולין ובין היתר לשפר התאוששות לאחר האימון אך הדבר נמצא כשגוי.
בנוסף נראה כי יש מחקר שמראה דווקא יתרון לפחמימות בעלות אינדקס גליקמי נמוך.

והכי חשוב שתזכור שלא הארוחה שאחרי האימון היא זאת שמכריעה את הכף, אלא דווקא השלמת הערכים -
התזונתיים בסוף יום זהו הדבר החשוב ביותר ולא הארוחה שאחרי האימון.

לסיכום מומלץ לצרוך פחממות ביחד עם החלבון לאחר האימון ולא רק חלבון.
אם צריך דווקא סוכר ענבים לא בהכרח פשוט הסוכר ענבים נוח יותר כי הוא מתערבב עם אבקת חלבון,
לכן אתה יכול לקחת תמרים או צימוקים במקום כי גם הם בעלי אינדקס גליקמי גבוה.
ואם אתה רוצה לצרוך פחממות בעלות אינדקס גליקמי נמוך זה כבר עניין שלך...
מחזק!
8 ball מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-05-11, 01:46   #8
Yoav-7
חבר פעיל

whice4188:
אני צריך לחטב מסיבה אחת, שהייתי לי פציעה מאוד לא נעימה בתקופה הרגילה עם שגרת החדר כושר, אבל אז נאלצתי להפסיק למשך כמעט חצי שנה ואני עליתי במשקל ואחוז השומן שלי עלה.

אני עכשיו עומד על : משקל- כמעט 80 ק"ג (לא נשקלתי לאחרונה, אבל פלוס מינוס כמעט 80)
ואחוז שומן 15-16 אם אני לא טועה פעם אחרונה שנבדקתי
ישן 15-05-11, 04:23   #9
whice4188
חבר פעיל

תראה,אני חושב שהמינוח חיטוב מושרש אצל רוב האנשים בצורה מוטעה!

כדי להיכנס לתקופת חיטוב צריך שיהיה מה לחטב.זאת אומרת שאם עכשיו אני מפשיל ממך את שכבת השומן אני רואה רק את שרירי השלד.
אתה צריך לשאול את עצמך אם המאסה שיש לך מתחת לשומן מספקת אותך,או שאתה רוצה להגדיל אותה.

אני נתקל בהמון אנשים,בעיקר ילדים(בלי להעליב) שנכנסים פעם ראשונה לחדר כושר ויש להם איזה חצי אחוז שומן על גוף המקל שלהם ואומרים לי:"אני רוצה לחטב ולא לעשות תרגילים לרגליים"אין דבר שיותר מרגיז אותי לשמוע!

אין שומדבר רע בלעלות באחוז שומן,צריך להבין(ואמרו את זה פה לפני ככה שלא להתעצבן שאני מצטט) מאסת שריר לוקח שנים לבנות,להוריד אחוזי שומן זה החלק הקל בעבודה!
אל תיבהל מאחוז שומן,דבר ראשון אם אתה אחרי פציעה,ברגע שזחזור להתאמן בחדכ,ותתאמן כלל מערכתי באימונים עצימים אחוז השומן שלך ירד בין כו וכו'(גם אם תיהיה במאזן קלורי חיובי)זה תופעה ידועה אצל אנשים שרק מתחילים להתאמן ו/או חזרו מפציעה ארוכה.

ברגע שאתה עובד בצורה כלל מערכתית ועובד עם תרגילים מורכבים(סקוואט,דד,בנץ,פרס) אתה מפעיל שרירים גדולים וקטנים כאחד,העבודה הזאת בניגוד לעבודה מבודדת תעלה את רמת חילוף החומרים שלך גם במנוחה.

העצה שלי היא כזאת,תתחיל תוכנית כח(תעבוד על כל הגוף!!)
זה לא השלב שלך ללהיכנס למה אתה אוכל,אתה צריך להתרכז בכמה!!(כמובן לשלב באופן חכם בין אבות המזון)
הדקויות האלה לא צריכות לעניין אותך.לפחות לא עכשיו

בהצלחה...
whice4188 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה