ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-03-10, 12:59   #1
Imt
חבר פעיל

ברירת מחדל 2 שאלות קטנות וחשובות על תזונה

אם אני שורף 2000 קלוריות ביום זה משנה אם אני יאכל 2000 מפחמימה או 2000 מחלבון ושומן?אני עדיין אשאר באותו המשקל?

ושאלה 2, אם עושים שני ימי דיאטה כל שבוע בסך מינוס 1000 קלוריות +- בערך גירעון אז תוך 8 שבועות בערך יורדים קילו? אני מדבר על 14% שומן..?
Imt מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-03-10, 15:47   #2
ניר.מ.
חבר פעיל

עוסק ב:: הכנת אוכל,אכילה
חדר כושר: המרגנית

ציטוט:
פורסם במקור על ידי imt צפה בהודעה
אם אני שורף 2000 קלוריות ביום זה משנה אם אני יאכל 2000 מפחמימה או 2000 מחלבון ושומן?אני עדיין אשאר באותו המשקל?

ושאלה 2, אם עושים שני ימי דיאטה כל שבוע בסך מינוס 1000 קלוריות +- בערך גירעון אז תוך 8 שבועות בערך יורדים קילו? אני מדבר על 14% שומן..?
יש חד סוכרים עם נטייה גדולה יותר להיאגר כשומן אבל בהנחה ואתה שורף את כל מה שאתה מכניס לא אמורה להיות בעיה.
לגבי השאלה השנייה יש הרבה בעיתיות:
1.זה משתנה מאדם לאדם
2.גירעון גדול כל כך למשך זמן ממושך יכול לגרום לירידה בחילוף החומרים ואז עצירה בירידה במשקל.
3.כדי לעשות ירידה משמעותית ואיכותית (לא לאבד יותר מדי מאסת שריר) עדיף לעשות חיטוב כמו שצריך-מבחינת האוכל שמכניסים והדרגתיות בירידה וכו'........... (תקרא פה במאמרים)
ניר.מ. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-03-10, 17:19   #3
Imt
חבר פעיל

ורי תודה על תשובה 1, לגבי התשובה השנייה לא דברתי על גרעון קלורי גדול מידי וממושך שגורם להאטה משמעותית בחילוף החומרים אלא אן נגיד ביום ראשון אני בגרעון של 500 ולמחרת בשני אני גם בגרעון של 500 בנך אני בגרעון שלך אלף קקל.. ואז בשלישי רביעי חמישי שישבת ראשון ואולי גם שני שאחרי זה אני אוכל ניטרלי וכן חוזר חלילה.. האם הגרעון אלף יורד מהשומן בגוף או מהשריר או שהגוף בכלל לא מחשיב אותו כי זה רק יומיים?
Imt מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-03-10, 20:32   #4
ניר.מ.
חבר פעיל

עוסק ב:: הכנת אוכל,אכילה
חדר כושר: המרגנית

ציטוט:
פורסם במקור על ידי imt צפה בהודעה
ורי תודה על תשובה 1, לגבי התשובה השנייה לא דברתי על גרעון קלורי גדול מידי וממושך שגורם להאטה משמעותית בחילוף החומרים אלא אן נגיד ביום ראשון אני בגרעון של 500 ולמחרת בשני אני גם בגרעון של 500 בנך אני בגרעון שלך אלף קקל.. ואז בשלישי רביעי חמישי שישבת ראשון ואולי גם שני שאחרי זה אני אוכל ניטרלי וכן חוזר חלילה.. האם הגרעון אלף יורד מהשומן בגוף או מהשריר או שהגוף בכלל לא מחשיב אותו כי זה רק יומיים?
אני מאמין שזה ממש לא יעיל..לך לפי הנורמה, אל תעשה את אותה טעות כמו 90% מכלל האנשים בעולם הזה ותנסה להמציא את הגלגל מחדש-נשבע לך שהוא מתגלגל אחלה בחלה שבעולם
אם תרד ואני מניח שלא הרבה אם בכלל הגוף יוריד עפ"י הגנטיקה שלך והאחוזים של פחמימות/שומנים/חלבונים בתפריט (תפריט דל פחמימות יותר יעיל בשימור מאסת שריר)
50-200 גר' פחמימות מתחילים מ200 ויורדים עם הזמן
1xמשקל הגוף שומן צמחי בעיקר
השאר מחלבונים.

אני באמת ממליץ על הנעוצים פה לחיטוב
אני מאמין שאתה בנאדם עם ראש על הכתפיים ושאם תשקיע את החצי שעה ואשכרה תבין את ההיגיון מאחוריי הדברים יהיה לך קל לענות על השאלות האלה בעצמך וביתר דיוק.
ניר.מ. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-03-10, 17:46   #5
Imt
חבר פעיל

י אגיד כך למה שאלתי.. כי יוצא לי לא לעמוד בדיאטה ואז יוצא שרק פעמיים בשבוע אני בגרעון של 500 בערך כל יום כזה.. והרי הגוף חייב להשלים מאיפשהו את האנרגיה הזו אז תוך 8 שבועות חייב לרדת קילו שומן וגם שרירנכמובן..נכון? זאת אנרגיה שהגוף צריך ואין לו מאיפה להשלים..

נערך לאחרונה על ידי Imt, 27-03-10 בשעה 17:51.
Imt מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-03-10, 18:09   #6
yair3333
חבר פעיל

אם באמת תעמוד בזה כמו שאמרת .. ותאכל בדיוק כמו שאתה אומר .. יומיים גרעון של 500 כל יום וכל השאר ניטרלי
כל שבוע תרד 1000 קלוריות ..
תסדר את התפריט גם שיהיה לך כמות טובה של חלבונים שתמנע ירידת מסת שריר
ובערך כל חודשיים תרד קילו של שומן
זה במידה ותעמוד בתפריט בדיוק כמו שאמרת יומיים גרעון והשאר ניטרלי בלי לזייף ולרמות
yair3333 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה