ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-11-09, 21:08   #1
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)
ברירת מחדל ראיון חדש עם רוני קולמן, גם על הכוונה להתחרה ב2010

http://www.prosource.net/content/art...ot-enough.aspx

Q. You've been quoted as saying you'd like to make a comeback and
compete in Mr. Olympia 2010, does that still stand?

A . Yes it does still stand.

Q. What's your main motivation in making this comeback at age 46?

A. Age ain't nothing but a number! My main motivation is that this is the sport that I love and it's also my hobby. Can't a guy just enjoy his hobby and have fun with it? That's all I want to do...and of course win.

Q. What kind of statement are you trying to make in returning to the Mr. Olympia stage?

A. There's no statement to make here; my statement was made with my eighth win, tying me with Lee Haney for all time wins.

Q. You currently share the record of eight Mr. Olympia titles with Lee Haney. How important is it to move ahead of Haney with one more victory?

A. It is not important for me at all because I've always looked up to Lee Haney and admired him for what he did at the time he did it. He'll always be the greatest Mr. Olympia of all time to me along with Arnold.

Q. How much of a factor does your 4th place finish in the 2007 Mr. Olympia play in your motivation to make the comeback?

A. What? I placed 4th in that show? I had forgot all about it until you just brought it up. I don't remember that so I'm gonna have to double check the scores and get back to you on that one.

Q. Does the outcome of 2010 determine whether you will continue to compete?

A. No, because I cannot predict the future. I do know one thing though; I'll never say never to anything again.

Q. Why did you decide to compete in 2010 and not 2009?

A. I was going to compete in the 2009 Mr. Olympia if I had signed the contract with MuscleTech. I was negotiating with them but BSN out bid them so I signed with BSN and they did not require me to compete in the Olympia as the contract I was going to sign with MuscleTech required me to do. I will not be under contract in 2010 with anyone and this leaves me free to compete and make this decision on my own and this is what I want to do.

Q. At age 45, and after taking some time off from bodybuilding, will your training and preparation for this Mr. Olympia be the same as in years past?

A. No, it will be totally different because I'm nowhere near as strong as I used to be, so I'll definitely be training a lot lighter which should be more safe for me. I will also incorporate some different exercises, which will be a great change for my muscles.

Q. What have you noticed as you've gotten older about the way your body reacts to training / diet now?

A. There is nothing that I've noticed with the way my body reacts in terms of training and dieting as I've gotten older. The only difference is my strength has gone down a lot since what it used to be -- when I say a lot, I'm talking about 100 pound differences in some of the exercises I do.

Q. What advantages do you feel you have against some of the younger guys competing in Mr. Olympia?

A. I've still won the Olympia a record eight times which means there was a good reason why I have this record, mainly because of my shape, structure and density which I still have.

Q. What are your thoughts on the current state of professional bodybuilding?

A. It continues to evolve and get better judges and get bigger than ever. Look at the recent $200,000 first place prize money at this year's Mr. Olympia.

Q. You were recently arrested in May for allegedly impersonating a police officer. Please tell us your side of the story.

A. Those charges were dropped about 3 weeks later. Nothing really happened. I was stopped for speeding and the guy said to me "I know you. You used to work for Arlington P.D." I answered, "yes." He then asked if I had my badge, and I answered yes. He then called Arlington P.D. and asked them if I was still working there and they said no. He then arrested me for impersonating an officer since I still had my badge on me. Oh and by the way, it is legal for an officer to keep his badge on him in Texas if he worked on the job. This idiot was reading the law book and knew this and still arrested me! I bet he wonders why he works in a town with a population of 2000 people or less.

Q. Has the ue been fully resolved yet, or are you still facing repercussions?

A. Yes, it was dropped and nothing ever happened with it, just an idiot so called guy wanted to make a name for his department was all I can see of the matter. I mean, when in this country did we start arresting guys who used to protect their city and put their lives on the line for their cities every single day they went to work? This, I'll never understand. Next I guess this idiot will start arresting Iraq war veterans because they still have their dog tags on them.

Q. Describe a day in the life of Ronnie Coleman when in training.

A. I still train pretty much the same way but with lighter weights. Still the same intensity and fun, still the same number of sets, reps and exercises. I still get up and eat my first meal, then train and eat five more times throughout the day. I also still eat the same foods: chicken and rice, steak and baked potatoes and good ole grits for breakfast.

Q: When you're competing, what does your diet consist of on a daily basis? Do you have any nutrition secret that’s helped you have success?

A. Well, my DVDs have documented this consistently and nothing's changed there. I still have the same thing today. It's grilled chicken, grilled filet mignon, grilled turkey breast and protein shakes for my protein. My carbs only consist of rice and baked potatoes. These are my secrets to success and again of course good ole grits for my first meal of the day.

Q. Who were some of the bodybuilders you admired and looked up to in the early years of your career?

A. Lee Haney and Arnold.

Q. When did you begin bodybuilding? What motivated you to pick that particular sport and how did you retain that motivation throughout your career?

A. I started bodybuilding when I was 13 years old. I was motivated and picked up my first weight because people would ask me all the time if I worked out because I had so many muscles even at that early age. I always said no, and got tired of giving the same answer, so I decided to start lifting weights to see what would happen. Honestly, I just fell in love with lifting weights from the start. I also wanted to say "yes" for a change to the question of if I lifted weights. I've maintained my motivation because it's my hobby and I love it.

Q. You're arguably the greatest bodybuilder of all time. To what do you attribute your amazing success?

A. Number 1, the love that I have for training. Number 2, simply because this is what God called me to do. It's my True Calling in Life. This could also be the main reason for my success. So I have two main reasons I attribute my success to. In life you have your career and you have your calling. My career was being a police officer and my calling was definitely to be a bodybuilder. The difference is God has a calling for everyone and when God calls us to do something, it's gonna get done. We just have to accept this calling and stay focused on it while at the same time work and dedicate ourselves to it.

Nothing really comes easy in life, especially if it's something that's really worth having.

Q. What moment in your career do you consider to be your pinnacle?

A. Winning my first Mr. Olympia in New York in 1998. Before that happened, accepting the free membership to MetroFlex gym that Brian Dobson gave me back in 1989. I could only accept it if I agreed to compete in the Mr. Texas bodybuilding contest a few months from then.

תהנו.
ישן 08-11-09, 21:38   #2
JaSoN.B
הקדוש האישי של ארבל

הסמל האישי שלJaSoN.B

עוסק ב:: לעצבן אנשים כשמשעמם
חדר כושר: על הספה בבית
שלח הודעה דרך ICQ אל JaSoN.B שלח הודעה דרך MSN אל JaSoN.B

בדוק מישהו יבקש שמישהו יתרגם את זה

No Pain No Gain!
Train Like A Freak!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fantast1c :) צפה בהודעה
מזה purse?
ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
הפורום נראה לך כמו מילון אנגלי-עברי?
JaSoN.B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-11-09, 21:43   #3
dethMAN

הסמל האישי שלdethMAN

בקצרה הוא מספר שהוא מתכוון להתחרות ב2010 לא במטרה להוכיח משהו אלא בלבד צזה שהוא פשוט אוהב את המקצוע הבה ורואה בו כתחביב.... הוא מדבר על זה שהוא כבר הוכיח את עצמו בספורט בזה שהוא זכה ב8תארי אולימפיה יחד עם לי הייני לזכיית תארים הכי גדולה במספר.... הוא מספר שהדבר היחידי שהשתנה באימונים שלו זה שהוא מרים הרבה פחות ממה שהוא הרים פעם... הוא מרים כמעט 100 לבס פחות בכל תרגיל....
הוא מציין שהמודל לחיקוי שלו בשנים שהתחרה היה תמיד לי הייני וארנולד שוורצנגר...

זה בתימצות יש עוד נושאים שהוא מדבר עליהם.
ישן 08-11-09, 21:52   #4
JaSoN.B
הקדוש האישי של ארבל

הסמל האישי שלJaSoN.B

עוסק ב:: לעצבן אנשים כשמשעמם
חדר כושר: על הספה בבית
שלח הודעה דרך ICQ אל JaSoN.B שלח הודעה דרך MSN אל JaSoN.B

ממש תודה על ההשקעה שכחתי להגיד!!!!!!!!

No Pain No Gain!
Train Like A Freak!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fantast1c :) צפה בהודעה
מזה purse?
ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
הפורום נראה לך כמו מילון אנגלי-עברי?
JaSoN.B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-11-09, 23:06   #5
רועי ב.א
חבר פעיל

חדר כושר: המרגנית

אח שליי שיחקת אותה לדעתי אתה צריך להיות מנהל פה

רוני הגדול אי פעם אין מה לעושת ושום דבר לא ישנה אתזה
רועי ב.א מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-11-09, 23:20   #6
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

לפי דעתי הוא יפתיע זכרו מה אני אומר
אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-11-09, 00:16   #7
ירין מוסקוביץ
חבר פעיל

כללי:: אני בחור טוב
עוסק ב:: לימודים

תרגום של גוגל יש להם קצת טעויות בניסוח אבל לא נורא

ש: היית צוטט תרצה לעשות קאמבק ו
בתחרות מר אולימפיה 2010, זה עדיין לסבול?

. כן היא עדיין לעמוד.

ש: מה המניע העיקרי שלך זה עושה קאמבק בגיל 46?

א גיל אינו אלא מספר! המוטיבציה העיקרית שלי היא שזה ספורט שאני אוהב, זה גם התחביב שלי. האם לא בחור פשוט ליהנות התחביב שלו להשתעשע עם זה? זה כל מה שאני רוצה לעשות ... וכמובן לנצח.

ש: איזה סוג של הצהרה אתה מנסה לעשות לחזור אל הבמה מר אולימפיה?

א אין הצהרה לעשות כאן; ההצהרה שלי נעשתה עם הח 'שלי לנצח, קושרת אותי עם Lee Haney לכל זוכה זמן.

ש: אתה כרגע לשתף את השיא של שמונה כותרים מר אולימפיה לי עם Haney. עד כמה חשוב להתקדם של Haney עם ניצחון אחד יותר?

א 'זה לא חשוב לי בכלל כי אני תמיד נראה לי עד Haney והעריץ אותו על מה שהוא עשה בזמן שהוא עשה את זה. הוא תמיד יהיה הגדול ביותר של מר אולימפיה לי כל הזמן יחד עם ארנולד.

ש כמה של גורם זה לסיים במקום ה -4 שלך לשחק 2007 מר אולימפיה בשנת המוטיבציה שלך לעשות את הקאמבק?

א 'מה? הנחתי עולה כי ב -4? אני כבר שכחתי את כל זה רק עד שאתה העלית את זה. אני לא זוכר כי אז אני אצטרך להכפיל את הניקוד לבדוק ולחזור לך על זה.

ש: האם תוצאה של 2010 לקבוע אם ימשיכו להתחרות?

א 'לא, כי אני לא יכול לחזות את העתיד. אני יודע דבר אחד אף; אני לעולם לא אומר לעולם לא משהו שוב.

ש: מדוע החלטתם להתחרות בשנת 2010 ולא 2009?

א 'שאני הולך להתחרות ב 2009 מר אולימפיה אם חתמתי על החוזה עם MuscleTech. הייתי במשא ומתן עם אותם אבל BSN את הצעת אותם כך חתמתי עם BSN והם לא מחייבים אותי כדי להתחרות כמו אולימפיה בחוזה שאני עומד לחתום עם MuscleTech נדרש ממני לעשות. אני לא יהיה תחת חוזה בשנת 2010 עם מישהו וזה משאיר אותי בחינם כדי להתחרות ולעשות את זה על ההחלטה שלי וזה מה שאני רוצה לעשות.

ש: בגיל 45, ואחרי כמה זמן לוקח מן פיתוח גוף, יהיה אימון שלך לקראת מר אולימפיה זה להיות כמו בשנים האחרונות?

א 'לא, זה יהיה שונה לגמרי, כי אני רחוק מלהיות חזקה כפי שהייתי פעם, אז אני בהחלט להיות אימון הרבה מצית שאמור להיות יותר בטוח בשבילי. אני גם לשלב כמה תרגילים שונים, אשר יהיה שינוי גדול עבור השרירים שלי.

ש: מה יש לך לב כמו שאת קיבלתי ישנים על האופן שבו גופך מגיב אימונים / דיאטה עכשיו?

א 'אין דבר שמתי לב עם הדרך שבה הגוף שלי מגיב במונחים של אימון דיאטה כמו קיבלתי ישנים. ההבדל היחיד הוא הכוח שלי ירד הרבה מאז מה שהיה פעם - כאשר אני אומר הרבה, אני מדבר על ההבדלים 100 קילו כמה תרגילים שאני עושה.

ש: מה היתרונות אתה מרגיש שיש לך נגד כמה בחורים צעירים מתחרים מר אולימפיה?

א אני עדיין ניצחה אולימפיה רקורד שמונה פעמים וזה אומר שיש סיבה טובה למה יש לי את התקליט הזה, בעיקר בגלל הצורה, מבנה וצפיפות שלי אשר עדיין יש לי.

ש: מה דעתך על המצב הנוכחי של פיתוח גוף מקצועי?

א 'זה ממשיכה להתפתח ולקבל שופטים טוב יותר ולקבל גדולה מתמיד. תראו את הכסף $ 200,000 האחרונות הפרס למקום הראשון באולימפיה מר השנה.

ש: אתה נעצרו לאחרונה בחשד מאי התחזות שוטר. אנא ספר לנו את הצד שלך של הסיפור.

א ההאשמות האלה בוטלו כ 3 שבועות לאחר מכן. שום דבר לא באמת קרה. אני נעצר על מהירות מופרזת והבחור אמר לי "אני מכיר אותך. נהגת לעבוד ארלינגטון PD" עניתי, "כן." ואז הוא שאל אם יש לי את התג שלי, ואני עניתי כן. ואז הוא קרא ארלינגטון P.D. ושאל אותם אם אני עדיין עובד שם והם אמרו לא. ואז הוא עצר אותי על התחזות לקצין מאז אני עדיין היו לי על התג שלי. אה ודרך אגב, זה חוקי קצין התג שלו לשמור על אותו בטקסס אם הוא עבד בעבודה. האידיוט הזה היה קריאת הספר למשפטים ידע זה עדיין ועצרו אותי! אני בטוח שהוא תוהה מדוע הוא עובד בעיר עם אוכלוסייה של 2,000 אנשים או פחות.

ש: האם ue כבר נפתרה עדיין לגמרי, או שאתה עדיין מול ההשלכות?

תשובה: כן, זה היה נפל שום דבר לא קרה עם זה, פשוט אידיוט שנקרא הבחור רצה לעשות שם עבור המחלקה שלו היה כל מה שאני רואה את העניין. אני מתכוון, כאשר במדינה הזאת לא נתחיל לעצור בחורים שנועדה להגן על העיר שלהם, את חייהם על הקו לערים שלהם מדי יום ביומו הם הלכו לעבוד? זה, אני לעולם לא אבין. הבא אני מניח האידיוט הזה יתחילו לעצור ותיקי המלחמה בעיראק, כי הם עדיין הדסקיות עליהן.

ש: תאר יום בחייו של רוני קולמן כאשר באימון.

א אני עדיין הרכבת פחות או יותר באותה דרך אבל עם משקולות מצית. עדיין את עוצמת אותו וזה כיף, עדיין את אותו מספר של סטים, חזרות, תרגילים. אני עדיין קמה לאכול את הארוחה הראשונה שלי, ואז הרכבת לאכול חמש פעמים נוספות במהלך היום. אני גם עדיין לאכול את אותם מאכלים: עוף, אורז, סטייק ותפוחי אדמה אפויים ו גריסים Ole טוב לארוחת בוקר.

ש: כאשר אתה מתחרה, מה הדיאטה שלך מורכבת על בסיס יומי? האם יש לך סוד תזונה thatâ € ™ s עזר לך הצלחה?

א טוב, תקליטורי DVD שלי תיעדו זה בעקביות דבר לא השתנה שם. עדיין יש לי את אותו הדבר היום. זה עוף בגריל, פילה מיניון בגריל, חזה הודו בגריל חלבון מטלטל עבור החלבון שלי. שלי רק פחמימות מורכבות אורז ותפוחי אדמה אפויים. אלה הם הסודות שלי להצלחה ושוב כמובן גריסים Ole טוב עבור הארוחה הראשונה שלי היום.

ש: מי היו חלק מפתחי הגוף שהערצת ונראה עד בשנים הראשונות של הקריירה שלך?

א Lee Haney וארנולד.

ש: מתי תתחיל פיתוח הגוף? מה הניע אותך להרים כי ספורט בפרט איך עשית את זה לשמור על מוטיבציה לאורך הקריירה שלך?

א התחלתי פיתוח גוף כשהייתי בת 13. הייתי מוטיבציה והרים משקל הראשון שלי, כי אנשים היו שואלים אותי כל הזמן אם אני הסתדר כי היו לי שרירים כל כך הרבה אפילו בגיל כזה מוקדם. תמיד אמרתי לא, נמאס לתת את אותה התשובה, אז החלטתי להתחיל להרים משקולות כדי לראות מה יקרה. בכנות, אני פשוט התאהבתי משקולות מההתחלה. אני גם רוצה לומר "כן" לשם שינוי לשאלה אם הרמתי משקולות. יש לשמור על המוטיבציה שלי כי זה התחביב שלי ואני אוהב את זה.

ש: אתה לטעון מפתחי הגוף הגדולים בכל הזמנים. כדי לעשות מה אתה מייחס הצלחה מדהימה שלך?

א 'מספר 1, את האהבה שיש לי הכשרה. מספר 2, פשוט כי זה מה שאלוהים קרא לי לעשות. זה נכון שלי קורא החיים. זה יכול להיות גם הסיבה העיקרית להצלחה שלי. אז יש לי שתי סיבות עיקריות אני מייחס את ההצלחה שלי. בחיים יש לך את הקריירה שלך יש לך את הייעוד שלך. הקריירה שלי היתה להיות קצין משטרה וקוראת שלי היה בהחלט להיות מפתחי הגוף. ההבדל הוא שאלוהים הקוראת כולם כאשר אלוהים קורא לנו לעשות משהו, זה הולך להספיק. אנחנו פשוט צריכים לקבל את זה קורא להתמקד בו בזמן באותו זמן לעבוד על עצמנו כדי להקדיש אותו.

שום דבר לא באמת בא בקלות בחיים, במיוחד אם זה משהו באמת ששווה.

ש: מה רגע בקריירה שלך לעשות לך לשקול להיות השיא שלך?

א ניצחון מר אולימפיה הראשון שלי בניו יורק בשנת 1998. לפני שזה קרה, לקבל את החברות חינם לחדר כושר MetroFlex כי בריאן דובסון החזיר לי בשנת 1989. אני יכול רק לקבל אותו אם אני הסכים להתחרות בתחרות מר טקסס Bodybuilding כמה חודשים מאז.
ירין מוסקוביץ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-11-09, 00:59   #8
dethMAN

הסמל האישי שלdethMAN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי רועי ב.א צפה בהודעה
אח שליי שיחקת אותה לדעתי אתה צריך להיות מנהל פה

רוני הגדול אי פעם אין מה לעושת ושום דבר לא ישנה אתזה
בכיף אחי שמח לשמוע =]

ירין זה דיי מסורבל אבל תודה בכל מקרה אחינו...
אם מישהו לא מבין שאלה מסויימת שישאל אני אתרגם לו אין בעיה...
ישן 09-11-09, 12:34   #9
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

הוא פשוט מכור לזה...עדין חבל שהוא לעולם לא יחזור להיות מה שהיה...למרות שזה חלום מתוק לראות את קולמן עושה בשיא של 2004 שוב...נותן לקאי,לקטלר,לדקסטר ולכולם זין ביד ושולח אותם הבייתה בוכים.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-11-09, 22:42   #10
mrkrabxD
Banned

גם אם הוא יבוא בשייפ גרועה הוא עדיין תותח שהוא מתחרה בגיל כזה ולא היה כמוהו וכנראה גם לא יהיה חוץ מארנולד
mrkrabxD מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-09, 01:37   #11
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mrkrabxd צפה בהודעה
גם אם הוא יבוא בשייפ גרועה הוא עדיין תותח שהוא מתחרה בגיל כזה ולא היה כמוהו וכנראה גם לא יהיה חוץ מארנולד
אני היחיד שלא מבין מה ההערצה הזאת לגבי ארנולד?
הוא היה גיבור ילדות שלי ואני מת עליו וחושב שהוא היה נראה מדהים. אבל רבאק להשוות מה שהיה פעם להיות הוא חצי ממה שיש היום ... אומנם הוא היה שובר שיאים אבל בכל זאת לדעתי יש מפתחי גוף הרבה יותר ראויים להערצה ממנו.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-09, 01:58   #12
dethMAN

הסמל האישי שלdethMAN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
אני היחיד שלא מבין מה ההערצה הזאת לגבי ארנולד?
הוא היה גיבור ילדות שלי ואני מת עליו וחושב שהוא היה נראה מדהים. אבל רבאק להשוות מה שהיה פעם להיות הוא חצי ממה שיש היום ... אומנם הוא היה שובר שיאים אבל בכל זאת לדעתי יש מפתחי גוף הרבה יותר ראויים להערצה ממנו.
אתה טועה אחי...
מה שאנולד הביא לספורט הזה לא הביא שום בודיבילדר אחר.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא