ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-05-10, 00:35   #1
xBiCePx
Banned

עוסק ב:: לאכול הרבה =]
ברירת מחדל כמה שאלות על מספר דברים בתזונה

1)אם אני צורך את כל הפחמימות שאני צריך למשך היום באותה ארוחה הן יכולות להפוך לשומן או משהו או שזה בסדר לעשות דבר כזה (לאכול המון פחמימות באותה ארוחה)??
2)כמה חלבון הגוף יכול ליקלוט באותה ארוחה?
3)האם בטונה יש אומגה 3?
4)וכמה טבליות אומגה 3 אמורים לקחת ביום במידה ואני קונה?תודה לעוזרים
xBiCePx מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-05-10, 01:02   #2
Philip_k
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip_k

כללי:: לא נשאר הרבה אוכל - אני עושה חיטוב
עוסק ב:: קוד
חדר כושר: Go active

1) לא
2) הוא יכול לקלוט את כול החלבון היומי
3) נראה לי שכן, לא בטוח בזה

4) 2.
בבקשה.
משקל מחוטב: .... (בהמשך יבוא)

"The mind always fails first, not the body. The secret is to make your mind wok for you not against you" - Arnold
Philip_k מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-05-10, 01:14   #3
daniel maron
חבר פעיל

יש אומגה 3 בריכוז כפול אני לוקח 1 מספיק לי
בקשר לפחמימה והחלבון אתה יכל לחלק את הכמות שאתה צריך לארוחה אחת וגם ל10 זה לא כל כך משנה.
ובטונה יש אומגה 3 [שמן דגים,טונה]
daniel maron מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-05-10, 05:07   #4
AmitAs
חבר פעיל

כללי:: כל הזין בשין ספלינט

חבל סתם להטעות אותו אנשים...
1)הופך לשומן אחרי מילוי המכסה של הגוף(15-30גרם גליקוגן בקילוגרם שריר כשההבדלים הם בין אדם מאומן ולא מאומן ועוד 100 גרם בכבד שיכולים להיות בצורת גלוקוז או גליקוגן).
2)משתנה בין כ20 לעד 40 שהפרמטרים הם מתי אכלת חלבון בפעם שלפני ואיזה סוג חלבון או בפשטות אם קיים עדיין חלבון בתהליכי העיכול, משקל הגוף הרזה כלומר כמות השרירים והעצמות וקצב חילוף החומרים שמושמפע לדוגמא לטובה בבוקר או אחרי אימון.
*האידיאל זה לחלק את האוכל לארוחות קטנות לאורך כל היום כדי לשמור על רמת סוכר נורמלית בדם מצד הפחמימות ועל המשך תהליכים אנאבוליים(בוני שריר) ומניעת תהליכים קטאבוליים(הורסי שריר) מצד החלבון.
3)בשימורים לא בטרייה כן.
4 המינון המומלץ לאדם שעוסק בפעילות גופנית היא כ2 גרם ליום המורכבת מחומצות השומן החיוניות בלבד שהם ה epa וה dha . כל "שמן דגים נוסף" שמופיע בפירוט אינו רלוונטי.
תעשה חישוב מול ערכי המוצר שלך.
AmitAs מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-05-10, 08:55   #5
xBiCePx
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amitas צפה בהודעה
חבל סתם להטעות אותו אנשים...
1)הופך לשומן אחרי מילוי המכסה של הגוף(15-30גרם גליקוגן בקילוגרם שריר כשההבדלים הם בין אדם מאומן ולא מאומן ועוד 100 גרם בכבד שיכולים להיות בצורת גלוקוז או גליקוגן).
2)משתנה בין כ20 לעד 40 שהפרמטרים הם מתי אכלת חלבון בפעם שלפני ואיזה סוג חלבון או בפשטות אם קיים עדיין חלבון בתהליכי העיכול, משקל הגוף הרזה כלומר כמות השרירים והעצמות וקצב חילוף החומרים שמושמפע לדוגמא לטובה בבוקר או אחרי אימון.
*האידיאל זה לחלק את האוכל לארוחות קטנות לאורך כל היום כדי לשמור על רמת סוכר נורמלית בדם מצד הפחמימות ועל המשך תהליכים אנאבוליים(בוני שריר) ומניעת תהליכים קטאבוליים(הורסי שריר) מצד החלבון.
3)בשימורים לא בטרייה כן.
4 המינון המומלץ לאדם שעוסק בפעילות גופנית היא כ2 גרם ליום המורכבת מחומצות השומן החיוניות בלבד שהם ה epa וה dha . כל "שמן דגים נוסף" שמופיע בפירוט אינו רלוונטי.
תעשה חישוב מול ערכי המוצר שלך.
סבבה תודה עזרת לי מאוד והשנים שענו בהתחלה תודה גם,עמית התכוונתי שאם אדם ששוקל למשל 65 קילו יאכל 10 גרם פחמימה על כל קילו בגוף באותה ארוחה (650 גרם) האם חלק מזה יהפוך לשומן בגלל עודף?
ישן 01-05-10, 10:38   #6
גל ציון-פור
דיאטן קליני וספורט

הסמל האישי שלגל ציון-פור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי xbicepx צפה בהודעה
1)אם אני צורך את כל הפחמימות שאני צריך למשך היום באותה ארוחה הן יכולות להפוך לשומן או משהו או שזה בסדר לעשות דבר כזה (לאכול המון פחמימות באותה ארוחה)??
2)כמה חלבון הגוף יכול ליקלוט באותה ארוחה?
3)האם בטונה יש אומגה 3?
4)וכמה טבליות אומגה 3 אמורים לקחת ביום במידה ואני קונה?תודה לעוזרים
1. תמיד עדיף לחלק את כמות הפחמימות היומית לכמה ארוחות, באופן כזה העומס הגליקמי של הארוחות נמוך יותר. (עומס גליקמי מתייחס לאינדקס הגליקמי של הפחמימה אבל גם לכמות שלה בארוחה). אין דעה אחידה לגבי הפיכת חלבון או פחמימה בעודף לשומן, אבל הדעה הרווחת כיום היא שחלק מהעודפים נאגרים כשומן.
2. כנ"ל, יש מחקרים שמראים ש-14-17 גרם חלבון בארוחה זה מה שהגוף מנצל ביעילות, מבלי ליצור תוצרי לוואי למיניהם. יש מחקרים שמראים שגם אם תאכל הרבה חלבון בארוחה, הוא ינוצל ברובו לבניית חלבון ויצירת אנרגיה ולאו דווקא ליצירת שומן.
3. אני מניח שאתה מתכוון לטונה בשימורים- אז לא. רק טונה טרייה (בד"כ מהאיזור הצפוני של כדור הארץ) יכולה להכיל אומגה 3 בזכות הפלנקטון שהיא אוכלת שם.
4. לגבר מומלץ בד"כ 2 טבליות ליום.
בברכה
גל ציון-פור
מדריך חד"כ מוסמך - מכון וינגייט

אחראי תחום תזונה בחברת ישראלבודי
ניתן לפנות אלי ישירות במייל
galzp@israelbody.org
או בפייסבוק
https://www.facebook.com/galzpdiet?ref=hl
גל ציון-פור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-05-10, 14:40   #7
AmitAs
חבר פעיל

כללי:: כל הזין בשין ספלינט

650 גרם פחמימה בארוחה?!.. איך?.. זה מלא!
אולי אתה מתכוון ל650 קלוריות בארוחה מפחמימות.
בכל מקרה אם התכוונת למה שרשמת התשובה יותר מורכבת מכן או לא כשרוב הסיכויים שכן זה יהפוך לשומן אחרי 350 גרם פחמימה(פחות או יותר לפי הנתונים שהצגת לגביך) שהגוף אגר כפחמימה ועוד זה בהנחה שריקנת טוטאלית את מאגרי הגליקוגן שלך כלומר אימון עצים מאוד (מה שבדרך כלל רק מתאמני סיבולת ממושכת כמו רצים למרחקים מגיעים).
AmitAs מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-05-10, 22:50   #8
xBiCePx
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גל ציון-פור צפה בהודעה
1. תמיד עדיף לחלק את כמות הפחמימות היומית לכמה ארוחות, באופן כזה העומס הגליקמי של הארוחות נמוך יותר. (עומס גליקמי מתייחס לאינדקס הגליקמי של הפחמימה אבל גם לכמות שלה בארוחה). אין דעה אחידה לגבי הפיכת חלבון או פחמימה בעודף לשומן, אבל הדעה הרווחת כיום היא שחלק מהעודפים נאגרים כשומן.
2. כנ"ל, יש מחקרים שמראים ש-14-17 גרם חלבון בארוחה זה מה שהגוף מנצל ביעילות, מבלי ליצור תוצרי לוואי למיניהם. יש מחקרים שמראים שגם אם תאכל הרבה חלבון בארוחה, הוא ינוצל ברובו לבניית חלבון ויצירת אנרגיה ולאו דווקא ליצירת שומן.
3. אני מניח שאתה מתכוון לטונה בשימורים- אז לא. רק טונה טרייה (בד"כ מהאיזור הצפוני של כדור הארץ) יכולה להכיל אומגה 3 בזכות הפלנקטון שהיא אוכלת שם.
4. לגבר מומלץ בד"כ 2 טבליות ליום.
בברכה
גל ציון-פור
תודה רבה על התשובה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amitas צפה בהודעה
650 גרם פחמימה בארוחה?!.. איך?.. זה מלא!
אולי אתה מתכוון ל650 קלוריות בארוחה מפחמימות.
בכל מקרה אם התכוונת למה שרשמת התשובה יותר מורכבת מכן או לא כשרוב הסיכויים שכן זה יהפוך לשומן אחרי 350 גרם פחמימה(פחות או יותר לפי הנתונים שהצגת לגביך) שהגוף אגר כפחמימה ועוד זה בהנחה שריקנת טוטאלית את מאגרי הגליקוגן שלך כלומר אימון עצים מאוד (מה שבדרך כלל רק מתאמני סיבולת ממושכת כמו רצים למרחקים מגיעים).

לא אחי התכוונתי 650 גרם פחמימה באותה ארוחה (חחחחח הכל אפשר להגיע מלחם) תודה על התשובה
ישן 02-05-10, 01:08   #9
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

פחמימה יכולה להפוך לשומן במקרה וכל מאגרי הגליקוגן מלאים , שהסיכוי להגיע לזה במהלך היום הוא די נמוך..גם אם במקרה הגעת לזה כמות הפחמימה שיכולה להפוך לשומן ביום היא קטנה ביותר ,בסביבות ה 10 גרם

אפשר לאכול גם 100 גרם חלבון בארוחה ..קצב ספיגת החלבון הוא בערך עד 10 גרם לשעה ככה שככל שתוכל יותר חלבון בארוחה פשוט יקח לו יותר זמן להיספג .
בכל מקרה פגיע ביעילותו לא תיהיה והוא ינוצל בדיוק כמו שאם תוכל שתי ארוחות של 25 גרם
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-05-10, 05:51   #10
xBiCePx
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
פחמימה יכולה להפוך לשומן במקרה וכל מאגרי הגליקוגן מלאים , שהסיכוי להגיע לזה במהלך היום הוא די נמוך..גם אם במקרה הגעת לזה כמות הפחמימה שיכולה להפוך לשומן ביום היא קטנה ביותר ,בסביבות ה 10 גרם

אפשר לאכול גם 100 גרם חלבון בארוחה ..קצב ספיגת החלבון הוא בערך עד 10 גרם לשעה ככה שככל שתוכל יותר חלבון בארוחה פשוט יקח לו יותר זמן להיספג .
בכל מקרה פגיע ביעילותו לא תיהיה והוא ינוצל בדיוק כמו שאם תוכל שתי ארוחות של 25 גרם
אתה בטוח אחי?אחד מישראלבודי אמר לי שמעל 35 גרם חלבון בארוחה נהפך כבר לשומן כי אין לגוף מה לעשות איתו באותו רגע
ישן 02-05-10, 09:07   #11
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

כן , בטוח:

http://www.israelbody.org/Index.asp?...ryID=81&Page=1
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-05-10, 09:29   #12
-DMD-
חבר פעיל

xBiCePx אני במקומך הייתי מקשיב אך ורק לגל.
-DMD- מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה