ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-10-08, 15:08   #1
OverPower
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ברירת מחדל אז למה בעצם קאטלר לא זכה?...

אני יודע שהנושא הזה נחפר כבר הרבה פעמים אבל אני רוצה לשאול את השאלה בצורה אחרת הפעם...
במשך החודשים שלפני האולימפיה פורסמו פה תמונות של קאטלר שהראו שהשנה הוא גדול מתמיד, אולם בכל זאת בתחרות הוא דורג אחריי דקסטר ויש האומרים שגם זה בחסד.

ממה שראיתי הוא דווקא כן הגיע חטוב ויבש יחסית, והגנטיקה והאסתטיקה שלו לא השתנתה משנים קודמות (בהם הוא תמיד דורג מעל דקסטר), אז מה השתנה השנה? תודה ואשמח לתשובות מהתותחים של הפורום
ישן 08-10-08, 15:12   #2
OverPower

ד''א יש לציין שגם פורסמו תמונות של דקסטר בחודשים שלפני התחרות ואף אחד לא העלה על דעתו שהוא יביס את קאטלר
ישן 08-10-08, 15:20   #3
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

השנה על הבמה הוא נראה כמו חרא על מה אתה מדבר :s ולא הגיע כזה יבש..
ומזה הוא תמיד דורג מה על דקסטר באסתטיקה? :s
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-10-08, 15:28   #4
OverPower

ה-"בהם" התייחס לשנים הקודמות. ובגלל שהוא לא הגיע הכי יבש הוא הפסיד את המקום הראשון?..
ישן 08-10-08, 15:54   #5
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי overpower צפה בהודעה
ד''א יש לציין שגם פורסמו תמונות של דקסטר בחודשים שלפני התחרות ואף אחד לא העלה על דעתו שהוא יביס את קאטלר
זה לא בגלל זלזול בדקסטר אלא בגלל שחשבנו שקאטלר יבוא בשייפ מטורף...
וכפי שראינו הוא אכזב והגיע ונראה במצב הכי פחות טוב שלו לדעתי מכל האולימפיות...
ישן 08-10-08, 16:00   #6
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

אני אסביר לך....

קטלר הגיע יבש, אבל לא חטוב, זה הגורם הראשון ואולי המשמעותי ביותר.

אבל בגדול אף אחד לא יכול לתת לך תשובה קולעת וחד משמעית, פשוט תתבונן באיך שהוא נראה, ותבין לבד.
אין קשר למה אמרו עליו לפני, אחרי, או מה אמרו על אחרים. זה היופי בספורט הזה קובעים על פי מה שיפה, יש התלבטויות וזה לא כמו כדורגל שאתה יודע אוקיי - אז יש לנו 0-1 ונגמר הסיפור.
בכדורג קבוצה ששיחקה יותר טוב יכולה להפסיד וקבוצה ששיחקה גרוע יכולה לתת 0-1 קטן וללכת הביתה.

כמובן שיש מחלוקות מסויימות בקשר לקריטריונים ובקשר לאיך ש"מר אולימפיה" צריך להראות.
אבל זה לא שופט אחד ולא שניים שקובעים מיהו המנצח, והם לא שנה ולא שנתיים בעסק הזה....
הם בוחנים טוב טוב יותר טוב ממה שאנחנו יכולים לראות (בעצם יש להם את המקום הכי טוב באולימפיה)
והם אלו שמחליטים בסופו של דבר אחרי הרבה התלבטויות וייעוץ אחד עם השני מיהוא המנצח.

כשראיתי את התמונות, של לפני השיפוט, כנס לפוסט הזה ותראה מה כתבתי עוד לפני שהייתה הכרזה כלשהי
כתבתי שלטעמי דקסטר ג'קסון הוא מר אולימפיה - וככה היה.

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-10-08, 16:03   #7
OverPower

ציטוט:
פורסם במקור על ידי six pack צפה בהודעה
אני אסביר לך....

אבל בגדול אף אחד לא יכול לתת לך תשובה קולעת וחד משמעית, פשוט תתבונן באיך שהוא נראה, ותבין לבד.
אין קשר למה אמרו עליו לפני, אחרי, או מה אמרו על אחרים. זה היופי בספורט הזה קובעים על פי מה שיפה, יש התלבטויות וזה לא כמו כדורגל שאתה יודע אוקיי - אז יש לנו 0-1 ונגמר הסיפור.
בכדורג קבוצה ששיחקה יותר טוב יכולה להפסיד וקבוצה ששיחקה גרוע יכולה לתת 0-1 קטן וללכת הביתה.

כמובן שיש מחלוקות מסויימות בקשר לקריטריונים ובקשר לאיך ש"מר אולימפיה" צריך להראות.
אבל זה לא שופט אחד ולא שניים שקובעים מיהו המנצח, והם לא שנה ולא שנתיים בעסק הזה....
הם בוחנים טוב טוב יותר טוב ממה שאנחנו יכולים לראות (בעצם יש להם את המקום הכי טוב באולימפיה)
והם אלו שמחליטים בסופו של דבר אחרי הרבה התלבטויות וייעוץ אחד עם השני מיהוא המנצח.

תראה שראיתי את התמונות, של לפני השיפוט, כנס לפוסט הזה ותראה מה כתבתי עוד לפני שהייתה הכרזה כלשהי
חיכיתי לתגובה שלך חחח, עכשיו רק חסר תגובה של עלוש וpro xxl חחח.
ישן 08-10-08, 16:45   #8
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)

הם כבר אמרו מה הם חושבים אתה פשוט רוצה אשכול מרוכז=|
ישן 08-10-08, 18:09   #9
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

קטלר לא הגיע בשייפ שלו,אני לא יודע מה הסיבות לכך מדברים בפורומים בחו"ל ושמועה יצאה שלקטלר נידפק הסייקל וגם הוא עבר ניתוח גינקומסטיה קטן
כמו שציינתי בעבר אם קטלר היה מגיע בשייפ של שנת 2006?הוא היה מר אולימפיה בלי הרבה דאגות או בעיות.סה"כ יש המון פוליטיקה בספורט הזה תירצו או לא רבותיי
בפיטמה השמאלית שקצת הפריע לו באימונים.
הסיבה שדקסטר ניצח את קטלר?יותר אסטתי,חטוב ויבש.
הסיבה שדקסטר ניצח את פיל הית'?פוליטיקה.
הסיבה שקטלר דורג מעל דניס וולף ופיל הית'?פוליטיקה.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-10-08, 18:16   #10
trx--->sus
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי six pack צפה בהודעה
אני אסביר לך....

בכדורגל קבוצה ששיחקה יותר טוב יכולה להפסיד וקבוצה ששיחקה גרוע יכולה לתת 0-1 קטן וללכת הביתה.

כשראיתי את התמונות, של לפני השיפוט, כנס לפוסט הזה ותראה מה כתבתי עוד לפני שהייתה הכרזה כלשהי
וזה רק חלק מהיופי בכדורגל
ישן 08-10-08, 18:19   #11
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

עוסק ב:: פסיכולוג
חדר כושר: אני פרשתי מפיתוח גוף מזמן .

הוא הגיע עם 5 קילו נוזלים מיותרים לשיפוט המקדים וזה דפק לו קצת את הניקוד (תראו ניקוד שלב 1+2)
הגב שלו איבד רוחב , ולכן ה וי טיפר נדפק , הוא היה נוזלי בגלוטס (תחת), האמסטרינגס , ופלג עליון פרונט , דקסטר לוקח אותו בידיים , חזה כתפיים , טרפזים ובטן , יש לו אי סימטריה בבטן , ידיים וחזה .
שימו לב שיש לו עור עודף בגב תחתון וחזה וזה השפיע על האסטטיקה שלו , גם נראה לי שהשפוטים לא כל כל אהבו את הרוטינה שלו (שלב 3 ) ובפוז דאון יש פוזות שדקסטר מנצח אותו בהם (שלב 4 ) .
לערב התחרות הוא בא יבש (עשה סאונא והוריד נוזלים) ולכן הניקוד שלו השתפר קצת .
אבל זה לא היה מספיק כי כבר בשיפוט מקדים השפוטים ראו שהוא לא בשייפ מעולה (מדובר פה באולימפיה לא סתם תחרות והמנצח צריך להיות הכי טוב מכולם ) בניגוד לזה דקסטר הגיע מוכן , גדול יותר , חטוב ויבש בשיפוט מקדים ובערב התחרות , וגם נתן הופעה מרשימה , וניצח בצדק .
ישן 08-10-08, 19:37   #12
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123

הבחור הגיע עם כרס מאוד לא אסתטית ומותניים רחבות מדי אפילו בשבילו. לא הגיע לו אפילו המקום השני, למרות שהוא בכל זאת ספורטאי ענק. פשוט שנותיו הטובות כבר מאחוריו.
Philip1123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-10-08, 18:13   #13
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי עלוש צפה בהודעה
הוא הגיע עם 5 קילו נוזלים מיותרים לשיפוט המקדים וזה דפק לו קצת את הניקוד (תראו ניקוד שלב 1+2)
הגב שלו איבד רוחב , ולכן ה וי טיפר נדפק , הוא היה נוזלי בגלוטס (תחת), האמסטרינגס , ופלג עליון פרונט , דקסטר לוקח אותו בידיים , חזה כתפיים , טרפזים ובטן , יש לו אי סימטריה בבטן , ידיים וחזה .
שימו לב שיש לו עור עודף בגב תחתון וחזה וזה השפיע על האסטטיקה שלו , גם נראה לי שהשפוטים לא כל כל אהבו את הרוטינה שלו (שלב 3 ) ובפוז דאון יש פוזות שדקסטר מנצח אותו בהם (שלב 4 ) .
לערב התחרות הוא בא יבש (עשה סאונא והוריד נוזלים) ולכן הניקוד שלו השתפר קצת .
אבל זה לא היה מספיק כי כבר בשיפוט מקדים השפוטים ראו שהוא לא בשייפ מעולה (מדובר פה באולימפיה לא סתם תחרות והמנצח צריך להיות הכי טוב מכולם ) בניגוד לזה דקסטר הגיע מוכן , גדול יותר , חטוב ויבש בשיפוט מקדים ובערב התחרות , וגם נתן הופעה מרשימה , וניצח בצדק .

תגובה הכי מקצועית שאפשר!

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה