ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-05-07, 09:11   #41
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

חחח אחי התבלבתי בשם. רגע אתה שמאלני מבחינה פוליטית או כלכלית? אבל כל השמאלנים ככה כיאלו ניטרליים או שלא הבנתי אותך? יש דרך אגב אמת בדבריך שלא צריך להפציץ אותם כי מה לעשות ישראל תלויה בעולם, אין לה כלכלה מספיק חזקה, קיצר אין לה שום דבר שהיא יכולה לעשות בלי הסכמה של ארצות הברית ואירופה. וברגע שהיא תפציץ, כל העולם ישלח כתבים (כולל כתבים ישראלים) שיתחילו להפיץ את הזוועות ואז יהיה יותר גרוע. הדרך היחידה לפי דעתי זה לסגור את הגבולות שבג"ץ מסיבות אישיות לא רוצה (הגבולות ד"א פתוחים) וכל מה שאמרתי.
אם פגעתי בך מצטער. חשבתי שאתה מר"ץ או משהו.
ו
ישן 22-05-07, 09:52   #42
VoRteX
חבר פעיל

ישראל לא כל-כך תלויה בעולם כמו שאתה חושב, ולא כל דבר שאנחנו רוצים לעשות, שואלים את ארה"ב.
תראה למשל את הפצצת הכור העירקי, אף אחד לא ידע.
זה גם תלוי במנהיג.
VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 10:08   #43
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
ישראל לא כל-כך תלויה בעולם כמו שאתה חושב, ולא כל דבר שאנחנו רוצים לעשות, שואלים את ארה"ב.
תראה למשל את הפצצת הכור העירקי, אף אחד לא ידע.
זה גם תלוי במנהיג.
ישראל ביכלל לא תלויה בעולם

לחמה האיחוד האירופי יעשה עלינו חרם על יצוא שמביא לארצות ארופה מיליארדי דולרים ואלפי מקומות עבודה בגלל בו נגיד אפילו 100 אלף ערבים שנהרגו בשטחים

זה הכל תלוי במנהיג ובמדינה
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 10:16   #44
לאוניד זיידל
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kaga
חחח אחי התבלבתי בשם. רגע אתה שמאלני מבחינה פוליטית או כלכלית? אבל כל השמאלנים ככה כיאלו ניטרליים או שלא הבנתי אותך? יש דרך אגב אמת בדבריך שלא צריך להפציץ אותם כי מה לעשות ישראל תלויה בעולם, אין לה כלכלה מספיק חזקה, קיצר אין לה שום דבר שהיא יכולה לעשות בלי הסכמה של ארצות הברית ואירופה. וברגע שהיא תפציץ, כל העולם ישלח כתבים (כולל כתבים ישראלים) שיתחילו להפיץ את הזוועות ואז יהיה יותר גרוע. הדרך היחידה לפי דעתי זה לסגור את הגבולות שבג"ץ מסיבות אישיות לא רוצה (הגבולות ד"א פתוחים) וכל מה שאמרתי.
אם פגעתי בך מצטער. חשבתי שאתה מר"ץ או משהו.
ו
אני לא יודע עם מי דיברת,אבל כול השמאלנים(אולי להוציא את הקיצוניים ביותר שבהם,שגם חלקם המועט ביותר תומך בהתנגדות אלימה..)תומכים בפעולה נגד הקסאם,ובטח שתומכים בפעולות כנגד הטרור.
השיח הציבורי הרלבנטי הוא רק על הגבולות למדינה הפלסטינאית שתקום(והיא תקום-מי שחושב שלא חי באשליות),זה הכול.
ישן 22-05-07, 10:17   #45
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

מישהו יכול להסביר לי בדיוק מי נחשב שמאלני ?
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 10:20   #46
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
לאוניד זיידל הסביר בהודעה אחת מלפניך...
ישן 22-05-07, 10:21   #47
לאוניד זיידל
חבר פעיל

ציטוט:
בעולם-סתם שתדע,שמאלני קיצוני בארץ הוא סתם עוד בן אדם רגיל בעולם..
בארץ-מורכב מאד.השמאל היא מילה רחבה,יש הרבה זרמים..בגדול(הגדרה כללית מאד)-מי שמאמין בפיתרון מדיני על פני פיתרון צבאי עם הסוגיה הפלסטינאית(לבנון זה עניין אחר..),ומאמין שפעולה צבאית היא רק מנוף להסכם מדיני.
שוב,הגדרה כללית מאד..
עומר
ישן 22-05-07, 10:29   #48
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי לאוניד זיידל
בעולם-סתם שתדע,שמאלני קיצוני בארץ הוא סתם עוד בן אדם רגיל בעולם..
בארץ-מורכב מאד.השמאל היא מילה רחבה,יש הרבה זרמים..בגדול(הגדרה כללית מאד)-מי שמאמין בפיתרון מדיני על פני פיתרון צבאי עם הסוגיה הפלסטינאית(לבנון זה עניין אחר..),ומאמין שפעולה צבאית היא רק מנוף להסכם מדיני.
שוב,הגדרה כללית מאד..
עומר
רגע, אם אני מעדיף שיהיה שלום על-פני מותם של מי יודע כמה חיילים, זה אומר שאני שמאלני?
ישן 22-05-07, 10:55   #49
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

לא הבנתי ממש למה היא לא תלויה. כי נגיד נשק מקבלים מארצות הברית וכאלה. קיצר שנה הבאה יבואו הדמוקרטים לארצות הברית בבחירות, ודרך אגב הם תומכים שנעשה משא ומתן עם סוריה, ז"א נחזיר את הגולן כנראה (איזה אחת מהבחירים אצל הדמוקרטים כבר אמרה לנשיא הסורי את זה). בעיניין אירופה והעולם יש משהו שנקרא בג"ץ. למה הוא שמאלני כל כך? או יותר נכון אנטי ציוני? הרי בג"ץ בכל פסיקה מסתכל על אירופה ועל העולם. משמע הוא מאוד רוצה שהעולם יחשוב שיש פה דמוקרטיה. מה עשה הנשיא בג"ץ הקודם? (לא זוכר איך קוראים לו אהרון ברק או משהו) הוא ביקר ישר בארצות אירופה אחרי שהתפטר וכולם היכירו אותו שם כ"מייצג הדמוקרטיה של ישראל". למה? כי הפסיקות של בג"ץ היו ברוב נגד המדינה.
הפצצת הכור העיראקי היה לפני המון זמן. אני מדבר על היום. ישראל ד"א לפני שהתחילה להילחם בלבנון הייתה צריכה לקבל את אישור ארצות הברית אז זה אומר הרבה דברים על הריבונות שלנו. ברגע שלארצות הברית לא יהיה אינטרס כלכלי או צבאי בנו, היא לא תתמוך בנו יותר. וככה כנראה יהיה. סוזוקי, אני לא מבין איזה ייצוא מביא להם מיליארדי דולרים?

לי בכלל יש דעה שכל השוויטות, שחיתויות, קסאמים, כולם מדברים רק על האיום הגידול הדמוגרפי הערבי, כולם עושים אזרחות כפולה או מנסים לעשות, "השאלה" הערבית וכו... זה חלק סממנים שלבסוף מביאים לסופה של המדינה.
ישן 22-05-07, 11:51   #50
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי לאוניד זיידל
וואלה..הרבה יותר מ20%.בפעם האחרונה שבדקתי הציבור הצביע בשביל מפלגה שדווקא כן העלתה 9000 יהודים לא"י.
סתם הערת אגב,אני שמאלני-מאד שמאלני,אפילו פעם אחת הצבעתי למפלגה רידיקאלית(סתם כי לא היה לי למי-עבודה זה לא שמאל,וכול עוד האיש עם הסיגר נמצא במפלגה אליה אני מצביע מאז שנתנה לי הזכות-אין לי לחפש שם)-האם יש בעיה מסויימת עם זה?
כי אתה מוזמן לבוא ולהגיד את זה לרס"ן א,מפקד פלוגה בשלדג,רס"ן ב-טייס קרב בחיל האוויר,סמ"ט ב באחת מטייסות הקרב בצפון הארץ, או של א.ג,מפק"ץ במטכל,י.ש(שייטת),ע.ד(מטכ"ל)-ואלו בסך הכול אנשים מהמחזור שלי,כולם שמאלנים הרבה יותר קיצוניים ממני.
שאני אבין,יש לך בעיה מסויימת?אותם "שמאלנים בוגדים" שומרים עליך בלילות,כשאתה וחבריך מקלידים מאחורי המקלדת ומציעים פתרונות איך לשטח את עזה..
וואלה,בוא נשטח את עזה.בוא נזרוק נפלם ופצצות שטיח ופצצות מתגלגלות.זה בטוח יעזור.
רוב הפלסטינאים נגד ירי הקסאם(סקר שהתפרסם בארוץ 11)-אבל עזוב,בוא נפגיז אותם.בוא נייצר עוד מאות מחבלים מתאבדים פוטנציאלים(אפשר לחשוב שהכיבוש לא מייצר כאלו מדי יום..),נאבד כול לגיטימציה בין לאומית,וגם לא נפסיק את ירי הקסאם.
יופי שאתה וכל חבריך הקרביים התותחים שמאלנים, אנחנו מדברים פה על פוליטיקה, לא על תרומה למדינה.
איך אתה לא מבין שכל הפלסטינים פשוט רוצים לחסל אותנו וזהו? הם הרי בחרו בחמאס דמוקרטית.
לאיזה מפלגה רדיקלית הצבעתה? שתדע, שאולי אתה בסיירת מטכ"ל וחבריך טייסים ובשייטת 13 וביחידות נבחרות, אבל האנשים שהם לא כאלה אליטה, טוחנים שמירות והם במחסומים כל היום ובודקים ערבים שנכנסים לפה, או שעסוקים בלירות כדורי גומי על נוער פלסטיני ועל מפגינים שמאלניים נגד הגדר (אולי אתה מביניהם?) שמנסים (באמת ובתמים!) להרוג אותם. וחס וחלילה אם לא יראו להם כבוד, כי אז יהיו ארגונים שמאלניים יפי נפש (כמו הארגונים שבטח אתה והחברים שלך משתתפים בהם) שירצו להעמיד את אותם חיילים לדין.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 15:37   #51
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

מדינה פלסטינאית תקום???
הצחקת אותי , היא תקום כמו שסטיב ארקל יקום אחרי דקה בזירה עם טייסון.....

או ש:
1. היא תקרוס כלכלית ותהייה גרוגה של איראן והנאצים האחרים
2.הם יתאחדו עם ירדן

ומפלגת שמאל רדיקלי אני מבין זה חד"ש ? החברה האלה שבנצרת הפגינו למען השמדת ישראל לפני שבוע ומשהו?
ואאללה , אז אתה שמאלאני רדיקאלי וגאה בזה..

או המלשינים שממומנים ע"י מככישי שואה מ"שלום" עכשיו?

מילא שעדיף לערבים לחזור לאיפה שהם באו (כלכלית) על מדינה פלסטינית...

ובקשר לעולם צדקת , ואללה באוסטרליה כולם שוחרי שלום , עם הניוזילנדים...
מעניין מה יקרה אם הכבשים שלהם יתחילו לעשות את מה שהערבים עושים היום ותעמולה עולמית דמגוגית שסותרת את עצמה כאשר מחברים את כל החלקים ביחד

לפי מה שקרה בכל מקום אחר בעולם , המחיר של השווארמה יצנח לחצי ממה שהוא היום אם זה יקרה..........

ואותם קולוניאליסטים לשעבר ( אירופה ) וכובשים אלימים ( מוסלמים) היום משחקים אותה נאורים ומעירים לישראל שסך הכל עוד לפני פחות ממאה אחת סבלה מעוול כפם....

שי*****ו.

גם כן רוצה לראות סרטון יפה של מה שהולך באו"ם בישיבה אחת?
גם החברים שלך השמאלאנים(הישראלים) לא נראה לי אהבו את זה אבל הם מצד שני ממשיכים הלאה ללקק לאו"ם את ה****

נ.ב
שאני לא יתחיל בכלל לדבר על הסתימת פיות והרטוריקה הזולה של הליבראלים \ קומוניסטים סטייל מרץ' והפרוגרסיבים בארה"ב אם זה הזרם הזה בשמאל

נ.ב2
אני מאמין בפתרון מדיני שיסדרו לערבי א"י ולפלסטינאים חלקה יפה בסעודיה ופיצויים מהמדינה , זה הופך אותי לשמאלאני?

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 16:28   #52
Meir787
חבר פעיל

הסמל האישי שלMeir787

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mazoz3
איך זה מעלה תמוטיבציה להתגייס ולשחוט ערבים
אתה עד כדי כך מורעל, בנאדם ?..
ישן 22-05-07, 16:38   #53
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

אפשר לעשות מחתרת נגד ערבים שנתגנב בלילה ונפלח טוסטים מאבולאפיה.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 16:45   #54
Meir787
חבר פעיל

הסמל האישי שלMeir787

תארגן לי איזה חומוס..
ישן 22-05-07, 17:32   #55
ahtung
חבר פעיל

הסמל האישי שלahtung

פאק,בושה,פשוט בושה כל המדינה הזאת איך שהיא מתנהלת,בשביל מה יש לנו צבא? למה למה אולמרט המטומטם הזה לא מתפטר כבר, זאת מלחמה לכל דבר,ככה מגנים על האזרחים? צריך להכנס בערבים האלה פעם אחת ולתמיד שהם כבר לא יוכלו לשגר יותר,ולא בפעולות צבאיות קטנות כמו שצה"ל נוהג לעשות.
מסכנים כל האנשים שגרים בשדרות,באמת אני לא יכול לתאר לעצמי איך הם חיים שם ועוד עם הידיעה שיש צבא שיכול להפסיק את כל זה תוך יום,אבל יש ראש ממשלה שמוק ופחדן שלא יכול להזיז אצבע למענם.
ישן 22-05-07, 20:09   #56
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
אדם שמאלני בדעותיו רואה את כל בני האדם בעולם כשווים ויש להעניק לכולם זכויות ( וחובות ) ויש לפעול למען הגשמת תפיסה זו.
PoweRule מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 20:20   #57
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

זה נקרא הומניטרי אחי חחח

ורק אנ יבעד להשמיד את הערבים ואת האתיופים ? חחחח
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 21:28   #58
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן
ציטוט:
זה נקרא הומניטרי אחי חחח

ורק אנ יבעד להשמיד את הערבים ואת האתיופים ? :):):):)
כן כי כנראה רק אתה ...:dry:
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 21:28   #59
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן
ציטוט:
זה נקרא הומניטרי אחי חחח

ורק אנ יבעד להשמיד את הערבים ואת האתיופים ? חחחח
כן כנראה רק אתה ...:dry:
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 22:54   #60
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

ציטוט:
זה נקרא הומניטרי אחי חחח

ורק אנ יבעד להשמיד את הערבים ואת האתיופים ? :):):):)
למה אתיופים, אחי?

בכל מקרה, מה רע בלתת את השטחים שכבשנו לערבים מלכתחילה?
הרי, אנחנו באנו, בזמן שהם חיו פה, והשתלטנו על המדינה ואחרי שהשתלטנו אנחנו רוצים איתם שלום?
בסדר, הם אולי רוצים שלום אבל אנחנו צריכים להביא להם את השטחים.
לתת את ירושלים? לתת לאו''ם או משהו כמו שרצו לפני קום המדינה...על מנת למנוע סיכסוכים...
לתת את הגולן? במילא הכול שמה מוקשים, מה המקום הזה עוזר לנו? רק עושה לי פריחה...
אחרי שתהיה להם את המדינה שהם כל כך רצו והם ימשיכו להפגיז, רק מנהיג אסלי יוכל לעזור לנו...
ת'אמת, נראה לי שאם ליברמן ייבחר, הוא ידפוק את כל המושחתים האלה וידפוק את כל החברי כנסת שיגידו לו "אבל הבטחת ככה וככה"...>':

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldBEN
בטח שאני יורד לבנות!
goldBEN מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה