ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-11-11, 23:10   #1
Ofir_TC102
חבר מתחיל

ברירת מחדל שימוש בגיינר כתחליף לארוחות

היי,

אני כבר שנה נמצא בתפריט של עלייה במסה ועליתי ממש יפה.
בחודש האחרון התחלתי לימודים אקדמאיים וחזרתי חודשים אחורה. אני לומד שעות ביום ומחמיץ מלא ארוחות ביום (יש ימים ממש עמוסים שאני לומד לפעמים 8-10 שעות רצוף (ממש רצוף, אין ממש זמן פנוי) ולא יכול לאכול בשעות האלו). זה, בתוספת חילוף חומרים מהיר (שחיף מה לעשות) וירדתי בחודש וחצי כמעט 10 קילו.
הייתי בהלם שעליתי על המשקל, ואני מבין שאני חייב פתרונות. הבנתי שפתירון אחד זה גיינר שיחליף לי חלק מהארוחות.
לפי המאמרים פה שקראתי בנושא, התבייתי על הפרוגיינר (כשרות גם חשובה לי) אבל לא ממש הבנתי איך אני מתשמש בזה. זה מחליף לי ארוחה ממש? או שזה בנוסף למשהו? בכלל איך מכינים את זה? (הבנתי שעושים מיזה שייק). כל מידע בעניין יוערך (גם קישורים למאמרים אם אין לכם כוח לפרט )

תודה מראש
Ofir_TC102 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-11-11, 23:16   #2
zuko
אזהרה ראשונה - השמצת משתמשים על גבי הפורום

הסמל האישי שלzuko

לא הייתי הולך על חברה ישראלית,אבל אם כשרות זה פאקטור אז אין מה לעשות,גיינר יכול לעזור אבל אתה לא יכול להתבסס רק עליו.

אגב מה אתה לומד?

איפה אדיריאנה?
zuko מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-11-11, 02:06   #3
itaymadddd
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaymadddd

זה יכל להחליף ארוחה כן השאלה איזה ארוחה זאת כמה קלוריות יש בא שתדע כמה לקחת מהגיינר
כתוב לך באריזה כמה פחמימות קלוריות וחלבון יש לך ב100 גרם או בסקופ לפי זה תראה כמה פחות או יותר יוצא לך במחשבון קלוריות הארוחה שאתה רוצה להחליף ותחשב לך .אבל אם היתי מחליף ארוחות אז היתי מנסה על בסיס ארוחה אחת ולא על קבוע כי בכל זאת אוכל זה אוכל ולדעתי זה יותר עדיף
itaymadddd מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-11-11, 15:28   #4
Breathingset
חבר פעיל

הגיינר היחיד שהייתי נוגע בו זה הסיינטרקס.... אני נשמע כמו אחד משלהם למרות שהם מילא מוצר דגל בישראלבודי.
אני מניח שקיימים עוד דברים שהם "טובים" אבל לא הייתי נוגע במה שמכיל בעיקר חלבון מי גבינה ומלטודקסטרין כי זה לא טעים וזה לא איכותי וזה יוצא יקר (אבקת חלבון+סוכר ענבים זול יותר)

היות וגם לי יש בעיית זמן דומה , מה שאני עושה במאסה זה איזה כריך (במקרה שלך חלבי\פרווה , אפשר גם טונה כי זה פרווה , נגיד לחמנייה מקמח מלא , או קלה ענקית מי שמוצא(יותר טעים ויותר חלבון) עם מעין כוס חלב גדולה גבוהה של חצי ליטר ובה הגיינר עם חלב (מי בכלל מהלא מתאמנים שותה משהו מכוסות כאלה? שמנים והמילקשייקים שלהם כנראה... כי זה בטח שלא כוס בירה) וזה יכול לצאת 1700 קלוריות של איכות ומאוד קומפקטי וכלכלי.
חוץ מזה אם התאמנת וירדת במשקל באופן שנתן לך "שוק" רוב הסיכויים שהרי זה בעיקר שומן , אולי עם יותר שריר מחיטוב מתוכנן ומדוד , ירדת בשומן\מים בעיקר. אחרת הידיים שלך היו הופכות למקלות איך שאתה היית רואה אותן
Breathingset מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-11, 22:38   #5
Ofir_TC102
חבר מתחיל

תודה על התגובות.
אני בונה על זה שזה שיחליף לי 2 ארוחות ביניים (כדי לכסות פער של איזה 6-7 שעות). אני אנסה לשלב את זה עם אוכל אבל אני בספק אם אני אצליח לדחוף יותר מידיי ב2-3 דקות שיש לי בין השיעורים (אני גם אוכל לאט)

בנוגע לערכים וכמה להחליף אני מאמין שאני אסתדר. אבל מוסבר על הקופסא איך אני מכין את זה? פשוט אף פעם לא נגעתי בתוספי מזון למיניהם. עם מה אני מערבב את זה? איך? (צריך בלנדר וכאלו או אפילו עם כף?)

ד"א הסיינטרקס זה לא אבקת חלבון?

ואני לומד הנדסה טכניון.
Ofir_TC102 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-11, 03:08   #6
zuko
אזהרה ראשונה - השמצת משתמשים על גבי הפורום

הסמל האישי שלzuko

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ofir_tc102 צפה בהודעה
תודה על התגובות.
אני בונה על זה שזה שיחליף לי 2 ארוחות ביניים (כדי לכסות פער של איזה 6-7 שעות). אני אנסה לשלב את זה עם אוכל אבל אני בספק אם אני אצליח לדחוף יותר מידיי ב2-3 דקות שיש לי בין השיעורים (אני גם אוכל לאט)

בנוגע לערכים וכמה להחליף אני מאמין שאני אסתדר. אבל מוסבר על הקופסא איך אני מכין את זה? פשוט אף פעם לא נגעתי בתוספי מזון למיניהם. עם מה אני מערבב את זה? איך? (צריך בלנדר וכאלו או אפילו עם כף?)

ד"א הסיינטרקס זה לא אבקת חלבון?

ואני לומד הנדסה טכניון.
סיינטרקסט יש גם גיינר(לא יודע אם זה כשר תבדוק) לגבי ערבוב עם כפית יהיה לך קשה לערבב את הגיינר כי זאת כמות גדולה של אבקה, שייקר אפשר לנסות,אני הייתי משתמש רק בבלנדר בגיינר.
בהצלחה.

איפה אדיריאנה?
zuko מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-11, 18:27   #7
יועץ לתוספי תזונה
מנהל מקצועי - תוספי תזונה

הסמל האישי שליועץ לתוספי תזונה

הפרוגיינר של חברת פרובודי היא אבקה לעלייה במסה כשרה ואיכותית.
מנה ממנה היא בערך כ500 קלוריות בערך כמו ארוחה.
כאשר 20-25 גרם חלבון.

באתר יש לך את הפרוגיינר באריזת חיסכון של 6 קילו.

שימוש נכון ויעיל במוצר אכן יכול לעזור לך לשמור על המצב הקיים אם לא לעלות במשקל.

כדי לעלות במשקל עלייך לאכול יותר ממה שהגוף שורף ועל כן גם גיינר לא יעזור אם לא תכניס לגוף יותר קלוריות ממה שהוא שורף.