ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-11-08, 13:45   #21
MG_HairHorse
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי adimenia צפה בהודעה
אני יסביר לך
ברור שאם תצרוך פחמימות לפני אימון בין אם זה אירובי או אנארובי אז הביצועים שלך יהיו יותר טובים
גלוקוז הוא מקור האנרגיה הזמין וטוב ביותר לגוף לעומת שומן שהוא מקור אנרגיה פחות יעיל נכון גם בחיטוב צריך פחמימות אני לא אומר שצריכים להכנס למצב קיטוג'ני אבל בהחלט צריך לצמצם את צריכתם אם תקח לדוגמא 30ג פחמימה לפני אימון אירובי הגוף ישתמש קודם כל באנרגיה הזמינה שהפחמימות האלה מספקות ורק אחרכך יתחיל להפיק אנרגיה ממקורות אחרים כגון שומן ע"י תהליך שניקרא ניוד שומן שזה בעצם פירוק תאי שומן והזרמת חומצות שומניות זמינות לדם ושם הם משמשות לאנרגיה כל התהליך הזה ניקרא lyposis שזה בעצם "תהליך שריפת השומן" בחיטוב אנחנו צריכים או יותר נכון רוצים שהתהליך הזה ימשך כמה שיותר זמן אני לדוגמא עושה אירובי לאחר אימון משקולות כאשר מאגרי הגליקוגן מרוקנים והגוף מתחיל להשתמש בשומן לאנרגיה החיסרון הוא שאתה מרגיש עייף במהלך האימון וחסר אינרגיה כל מה שיש לי להגיד זה לסבול בשקט חיטוב זה סיוט בעיקר מנטאלי אין מה לעשות לגבי כאבי ראש גם לי היה את זה זה עובר אין מה לדאוג
למה צריך לסבול כשאפשר להנות? למה לא לבוא לחיטוב עם אנרגיה?
ותתפלא לשמוע, באינארובי אתה שורף שריר, ולא אנרגיה.. ולכן אתה צריך פחמימות פשוטות, ולאחר מכן אתה לוקח חלבון זמין(שמיד אחרי האימון הוא בא לך בטוב), ואז אתה אוכל בבית
אני לא חושב שאתה צריך לסבול באירובי ..
בטוח יש איזה תחום שתאהב, יש המון סוגי אירוביים.. עד לאתגריים
ולא צריך להיות לך כאבי ראש כתוצאה מספורט
בהצלחה!!
MG_HairHorse מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-11-08, 14:11   #22
adimenia
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mg_hairhorse צפה בהודעה
למה צריך לסבול כשאפשר להנות? למה לא לבוא לחיטוב עם אנרגיה?
ותתפלא לשמוע, באינארובי אתה שורף שריר, ולא אנרגיה.. ולכן אתה צריך פחמימות פשוטות, ולאחר מכן אתה לוקח חלבון זמין(שמיד אחרי האימון הוא בא לך בטוב), ואז אתה אוכל בבית
אני לא חושב שאתה צריך לסבול באירובי ..
בטוח יש איזה תחום שתאהב, יש המון סוגי אירוביים.. עד לאתגריים
ולא צריך להיות לך כאבי ראש כתוצאה מספורט
בהצלחה!!
אתה טועה ובגדול אני מציע לך לקרוא קצת על תהליך שריפת השומנים בגוף לפני שאתה מגיב על הנושא אתה בהחלט יכול לשרוף שומן ולשמור על השריר ודרך אגב אימון אנארובי אתה לא שורף כלום
אתה מפרק שריר על מנת לבנות אותו מחדש יותר חזק ולעורר היפוטרופיה ע"י תזונה ומנוחה שירפת שומן מתבצעת ע"י גירעון קלורי והדרך הכי טובה ליצור גירעון קלורי זה ע"י אימונים אירובים עכשיו
שאתה עושה אימון אירובי אתה מעלה את הטמפרטורה של הגוף וכמו שכולנו יודעים חום גורם לשריפה
אימונים אירובים מגבירים את תהליך ניוד השומן מה שמאפשר לשומן להיות זמין לאנרגיה
אני לא אומר שצריך לסבול בחיטוב הכל תלוי במטרות של הגוף תמיד ינסה לשמור על מצב של איזון
בגלל זה שאתה ממאזן קלורי שלילי המטבוליזם שלך מאט והפרשות הורמונים שעוזרים לשריפת שומן כגון לפטין ו t4-t3 יורדים אם המטרה שלך היא לרדת באחוז שתיים באחוזי השומן אז כן אתה לא צריך לקצץ יותר מידי בקלוריות אבל אם אתה רוצה רוצה לרדת לטווח אחוזי השומן הנמוכים
בוא נגיד מתחת ל 10% אז אין מה לעשות אתה צריך להיות קצת קיצוני אי אומר שוב חיטוב הוא בעייתי יותר בפן מנטאלי ולא הפיזי בכל אופן אחי אם מה שאתה עושה עובד לך אז תמשיך לעשות מה שאתה עושה אבל תגיד שאתה שורף שריר ולא אנרגיה אתה בהחלט יכול לשמוקר על רוב השריר שהרווחת במסה אחרת אם זה היה כמו שאתה עובד אז לא היינו מצליחים לבנות שריר בכלל או שהיינו בונים שריר במסה ומאבדים את הכל בחיטוב וברור שזה לא המצב לגבי הפחמימות הפשוטות
אחי אתה אוכל פחמימות כדי להתאושש יותר מהר לא כדי לבנות כדי לבנות שריר אתה צריך לאכול חלבון ואם תקרא את מה שכתבתי שאתה רוצה לשרוף שומן ואתה אוכל פחמימות פשוטות הפרשת האינסולין תעצור לך את התהליך הזה ואם אתה לא רגיש לאינסולין אז אתה תפריש יותר אינסולין על מנת לחזור לרמות סוכר נורמליות בדם ותהליך שריפת השומן יעצר ליותר זמן אז אני אומר שוב בניית שריר והתאוששות הם משניות בחיטוב בחיטוב אנחנו רוצים לשרוף שומן
adimenia מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה