ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-07-09, 22:43   #1
גד"שניק
Gay lord

אני יגיד לכם מה דעתי כל הבנות במחזור שלי לא מעניין אותן גוף או פנים או זין בגודל של סוס מה שמעניין אותן זה איך קוראים לו מה שאני מנסה להגיד הן הולכות לבנים שהכי מקובלים אני מתבייש להגיד את המילה הזאת כי אני כבר בכיתה י' אבל מה לעשות אצלנו זה עדיין ככה יש לנו ילד מכוער רצח אבל יש לו הרבה חברים והוא "מקובל" אז לא משנה איך הוא נראה או איזה גודל הוא....
פשוט פתטי אבל זה בגלל שיש להן מוח של ציפור זה פשוט עצוב כמה טיפשות אפשר להיות בגיל הזה..
גד"שניק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-07-09, 15:13   #2
Tapit
חבר פעיל

עוסק ב:: HIP DRIVE HIP DRIVE

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גד"שניק צפה בהודעה
אני יגיד לכם מה דעתי כל הבנות במחזור שלי לא מעניין אותן גוף או פנים או זין בגודל של סוס מה שמעניין אותן זה איך קוראים לו מה שאני מנסה להגיד הן הולכות לבנים שהכי מקובלים אני מתבייש להגיד את המילה הזאת כי אני כבר בכיתה י' אבל מה לעשות אצלנו זה עדיין ככה יש לנו ילד מכוער רצח אבל יש לו הרבה חברים והוא "מקובל" אז לא משנה איך הוא נראה או איזה גודל הוא....
פשוט פתטי אבל זה בגלל שיש להן מוח של ציפור זה פשוט עצוב כמה טיפשות אפשר להיות בגיל הזה..
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
בטח הילד המכוער הוא גם מלך הכיתה?
אחי תעבור לגור באיזה עיר נורמלית בחייייייאת רבאק

וscylla לא יודע מה איתך אבל להיות בן 16 היה הכי טוב.
Tapit מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה