ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-08-10, 19:38   #1
The Dude
Banned

עוסק ב:: גובניק שמן =)
חדר כושר: הולמס פליס
ברירת מחדל דד ליפט וסקוואט

מדריך אחד בחדר כושר שיש לו ניסיון באימונים כבר יותר מ20 שנה אמר לי שדדליפט וסקוואט זה תרגילים מסוכנים מאוד,שרק מפתחי גוף ואנשים ש"מוכנים" לזה אחרי הרבה זמן של אימונים יכולים לעשות את זה ולא כולם בנויים לזה,עד עכשיו זה תרגילים שהייתי עושה אבל הוא הלחיץ אותי אמר לי שיש מלא אנשים שהוא אימן והיו טיפשים ועשו את התרגילים ויש להם פריצות דיסק ומלא בעיות בגלל זה,קיצר מה דעתכם?סקוואט ודדליפט עד כידי כך מסכונים שעדיף לוותר עליהם ואולי לאמן את הרגליים במכונות או לקחת "סיכון" ולהשאר איתם?הוא אמר לי שבתרגילים האלה ההפסד יותר גדול מהרווח x-x

בבקשה תביאו את דעתכם בלי ספאם ובלי שטויות
The Dude מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-10, 19:42   #2
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

בולשיט תתחיל לעשות תתרגילים האלה..מה זה אנשים מוכנים לזה אחרי הרבה זמן של אימונים מזה החרטא הזה מתי בנאדם יודע שהוא מוכן? אתה לא מתחיל למשוך 200 קילו ישר אתה מתחיל ממוט ריק ולאט עולה
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-10, 19:45   #3
הצורר
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the dude צפה בהודעה
מדריך אחד בחדר כושר שיש לו ניסיון באימונים כבר יותר מ20 שנה אמר לי שדדליפט וסקוואט זה תרגילים מסוכנים מאוד,שרק מפתחי גוף ואנשים ש"מוכנים" לזה אחרי הרבה זמן של אימונים יכולים לעשות את זה ולא כולם בנויים לזה,עד עכשיו זה תרגילים שהייתי עושה אבל הוא הלחיץ אותי אמר לי שיש מלא אנשים שהוא אימן והיו טיפשים ועשו את התרגילים ויש להם פריצות דיסק ומלא בעיות בגלל זה,קיצר מה דעתכם?סקוואט ודדליפט עד כידי כך מסכונים שעדיף לוותר עליהם ואולי לאמן את הרגליים במכונות או לקחת "סיכון" ולהשאר איתם?הוא אמר לי שבתרגילים האלה ההפסד יותר גדול מהרווח x-x

אם הם נתנו לו לאמן אותם אז הם בהחלט טיפשים,יש שכל למאמן
הצורר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-10, 20:08   #4
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:

אם זאת התוצאה שהוא הביא להם....אז למה לך להקשיב לו?

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-10, 20:14   #5
The Dude
Banned

הוא לא אימן אותם הוא אמר להם לא לעשות והם עשו והם קיבלו את הבעיות האלה...הוא ממש נגד הוא לא נותן לאף אחד לעשות את זה =x מה דעתכם?אם חושבים על זה זה אולי מסוכן כי יש אולי פגיעה קלה בגב אבל זה זניח לא?קיצר יאללה אנשים תגיבו
ישן 02-08-10, 20:16   #6
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

אולי חשבת על זה שהם עשו בטכניקה גרועה?
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-10, 20:33   #7
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

חבל שאין אופציה של מחיקת פוסטים אוטומטית לכל פוסט שמתחיל ב- "איזה אחד אמר לי"

כשתבין...תגדל!

ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-10, 22:09   #8
אנדרוליזם
חבר פעיל

עוסק ב:: מחובר 24 שעות למזרקים
חדר כושר: Go Kartiv

אני חושב שפותח הפוסט הוא טרול, אבל בכל מקרה.

זה חרטא, המדריך הזה הוא טיפש מוחלט.
לא יצא לי לראות מישהו בישראל (ומכל העולם שמעתי רק על אחד שעשה rm1 ב-gm) שקיבל פריצת דיסק מתרגילים אלה.

במכון של ריפ ילדים שרק מתחילים להתאמן לומדים סקוואט, דדליפט וכו' במשקלים גבוהים, ויש דוגמא כזאת לילד בן 14 שכבר עשה 125 3x5 ב-ss.
אנדרוליזם מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-10, 22:12   #9
The Dude
Banned

ran z זה ממש לא איזה אחד זה מדריך שיש לו ניסיון של 20 שנה + אם הייתי מראה לך פה תמונה שלו שהוא עוד מאט בן 50 היית נשאר עם פה פתוח לפחות כמה דקות אחי....

יכול מאוד להיות שהם עשו בטכניקה גרועה וזה מה שאמרתי לו אבל הוא אומר שהרווח של התרגיל יותר קטן מההפסד (מה שאתה תרוויח ממנו מתגמד לעומת ההפסד שאתה יכול לקבל בו מהסיבה הפשוטה שאולי תפצע,לך תדע גם מה קורה לך בתוך הגוף שאתה עושה את התרגיל,פריצת דיסק לא תמיד מקבלים מתנועה אחת לא טובה יכול להיות שעם הזמן העמוד שידרה נחלש בכל אימון ובסוף מה שקורה זה פריצת דיסק....) אני עד עכשיו חשבתי כמוכם חברה פשוט הוא הלחיץ אותי אחושרמוטה
ישן 02-08-10, 22:13   #10
The Dude
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אנדרוליזם צפה בהודעה
אני חושב שפותח הפוסט הוא טרול, אבל בכל מקרה.

זה חרטא, המדריך הזה הוא טיפש מוחלט.
לא יצא לי לראות מישהו בישראל (ומכל העולם שמעתי רק על אחד שעשה rm1 ב-gm) שקיבל פריצת דיסק מתרגילים אלה.

במכון של ריפ ילדים שרק מתחילים להתאמן לומדים סקוואט, דדליפט וכו' במשקלים גבוהים, ויש דוגמא כזאת לילד בן 14 שכבר עשה 125 3x5 ב-ss.
יא זין מה קשור טרול?שאלתי שאלה סעמק אתה לא יכול לענות יפה?
ישן 02-08-10, 22:20   #11
manshush
חבר פעיל

תגיד לו שאתה חיה רעה ואתה "מוכן" לזה

When You Have To Squat,Squat,Dont Talk
manshush מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-10, 22:25   #12
Deadlift
חבר פעיל

שמע,למה שתיפצע? האם מי שהמציא את התרגיל הזה אמר שכולם יפצעו? אני מכיר המון אנשים שנפצעו. יש פה אפילו כמה בפורום. השיטה זה לעשות את הטכניקה נכון! כל המשקלים שלך שווים לתחת,אם אתה לא יודע איך עושים ת'טכניקה. ברגע שתלמד את הטכניקה של הדדליפט והסקוואט בצורה טובה ויסודית,זה יבוא לך בטבעיות. ואז תוכל להתקדם מהר,ובלי להתעכב על פציעות. כל עוד תדע את הטכניקה,אין סיבה שתיפצע.

אגב,אני מכיר המון אנשים שהם גדולים בלי תרגילי כוח,פשוט לחלקם לוקח יותר זמן. תרגילי כוח זה דרך מעולה לגדול בקצב גבוה.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-10, 22:25   #13
The Dude
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי manshush צפה בהודעה
תגיד לו שאתה חיה רעה ואתה "מוכן" לזה
יאבלו חחחחחחחחחחחח הוא אומר שבגלל שאין לי עדין שנתיים וותק אז זה לא נחשב
ישן 02-08-10, 22:27   #14
The Dude
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי deadlift צפה בהודעה
שמע,למה שתיפצע? האם מי שהמציא את התרגיל הזה אמר שכולם יפצעו? אני מכיר המון אנשים שנפצעו. יש פה אפילו כמה בפורום. השיטה זה לעשות את הטכניקה נכון! כל המשקלים שלך שווים לתחת,אם אתה לא יודע איך עושים ת'טכניקה. ברגע שתלמד את הטכניקה של הדדליפט והסקוואט בצורה טובה ויסודית,זה יבוא לך בטבעיות. ואז תוכל להתקדם מהר,ובלי להתעכב על פציעות. כל עוד תדע את הטכניקה,אין סיבה שתיפצע.

אגב,אני מכיר המון אנשים שהם גדולים בלי תרגילי כוח,פשוט לחלקם לוקח יותר זמן. תרגילי כוח זה דרך מעולה לגדול בקצב גבוה.
אני יודע אחי ותודה רבה על התשובה,פשוט מאוד יש בעיה שהוא אומר שאתה יכול להפצע אם לא תשים לב למשל ושבמשך הזמן אתה יכול לפתח פציעה והוא אמר שזה תרגיל בשביל מפתחי גוף שלא מתאים למתאמן ממוצע שבה לשם רק כידי ליגדול קצת =x
ישן 02-08-10, 22:38   #15
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
אני יודע אחי ותודה רבה על התשובה,פשוט מאוד יש בעיה שהוא אומר שאתה יכול להפצע אם לא תשים לב למשל ושבמשך הזמן אתה יכול לפתח פציעה והוא אמר שזה תרגיל בשביל מפתחי גוף שלא מתאים למתאמן ממוצע שבה לשם רק כידי ליגדול קצת =x
שמע גבר,אני בן 14. ניסיתי סקוואט. גם אני הרגשתי מאוד מאוד מפוחד בהתחלה. עשיתי שבועיים,עשיתי חודש. הרגשתי בטוח. מדי פעם הייתי מצלם את עצמי לראות שהטכניקה באמת טובה. והיה קטע שעשיתי טעות קטנה,שכואבת לי קצת,אז לא נורא,אז תיקנתי את מה שהיה לא נכון,וכיום אני מרגיש הרבה יותר טוב. השיטה היא כל הזמן לבדוק את הטכניקה שלך. כמו בבנץ' פרס,בשלב מסוים אתה עושה את זה בעיניים עצומות. תיקרא את הss את החלק של הדדליפט והסקוואט,יש שמה הסבר מפורט וגדול על כל נקודה קטנה. תיקרא,תנסה במכון,ותצלם לנו. ניתן לך ביקורת בונה,מה נכון,מה לא נכון,כדי שתוכל ללכת ולהתחזק. (אם זה יגרום לך להרגיש טוב אני גם יעלה סירטון).
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-10, 22:57   #16
banarari1
חבר מתחיל

הסמל האישי שלbanarari1

אם אתה יודע לבצע את התרגילים האלה בטכניקה הנכונה אז תבצע את התרגילים האלה ..
ישן 02-08-10, 23:06   #17
pala
ת.נ.צ.ב.ה

עוסק ב:: לאכול
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
בכל מה שקשור לאנטומיה, בחיים, אבל בחיים אל תתפוס אדם במילה
תזרוק את הניסיון ואת הגודל שלו לפח
ישן 02-08-10, 23:55   #18
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:
ran z זה ממש לא איזה אחד זה מדריך שיש לו ניסיון של 20 שנה + אם הייתי מראה לך פה תמונה שלו שהוא עוד מאט בן 50 היית נשאר עם פה פתוח לפחות כמה דקות אחי....
אחי, הייתי מתאמן פעם בחדר כושר שהיה שם מתאמן עצום.. מזה עצום? בערך מטר 82, 115 קילו חטוב אש, גנטיקה מעולה, כל שריר יפה ודפניציות ומה שלא תרצה.. באמת מפלצת שרירים שמשאיר אנשים עם פה פתוח.

עכשיו, הבנאדם הזה לא מבין כלום בשיט. עשיתי מילטרי פרס וקיבלתי ממנו הרצאה שלמה כמה שאני דופק את הגב מהתרגילי פרס האלו, גם בישיבה וגם בעמידה. ובכלל, חוץ מהסמית' הוא לא מכיר מכשירים אחרים. כל מה שהוא יודע לעשות זה לזיין במוח על שטויות במיץ עגבניות שאין לו מושג בהן. ובאמת ובתמים שאני מאחל להרבה אנשים כאן בפורום שרוצים גוף מסיבי שיהיה להם גוף כמו שלו. תלמד אחי בחיים שיש דבר שגם נקרא יותר מזל משכל.
אל תקשיב לכל אחד. אתה רוצה לדעת משהו תחקור

כשתבין...תגדל!

ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-10, 00:42   #19
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

אני מכיר מישהו שנפצע מכפיפת מרפקים עם מוט [סיפור אמיתי]
אז לא לעשות את התרגיל הזה?

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-10, 02:01   #20
subzero1122
Banned

מריח כמו טר1ל.
ואל תקרא לאנשים פה זין.

בכל מקרה, תעשה מה שבראש שלך. אם אתה נותן לאנשים אחרים (שהם גם במקרה מפגרים) להחליט בשבילך, אז לבריאות.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה