ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-02-09, 00:32   #121
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי philip1123 צפה בהודעה
סבבה, אני מקבל את מה שאמרת. כנראה שבאמת יש אנשים שלא בא להם לעבוד על רגליים למרות ידע טוב.
אני בטוח שתסכים אתי, שהשיטה שלהם (למרות הידע) היא לא נכונה או חכמה במיוחד ויוצרת חוסר פרופורציה בולט בגוף (הרבה פעמים קל לגלות את המתאמנים האלה על ידי זה שהם מתאמנים עם מכנסי טריינינג גם בקיץ)
חחחחחחחחחחח מה זה השקר הזה?
אני מתאמן עם טרינינג גם בקיץ ויש לי רגליים מפותחתו אחושרמוטה ועובד רגליים כמו גדול

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-09, 01:04   #122
לוזון
חבר פעיל

הסמל האישי שללוזון

"תעבוד לאט זה יחטב אותך"..
לוזון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-09, 08:21   #123
Krisg
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי philip1123 צפה בהודעה
סבבה, אני מקבל את מה שאמרת. כנראה שבאמת יש אנשים שלא בא להם לעבוד על רגליים למרות ידע טוב.
אני בטוח שתסכים אתי, שהשיטה שלהם (למרות הידע) היא לא נכונה או חכמה במיוחד ויוצרת חוסר פרופורציה בולט בגוף (הרבה פעמים קל לגלות את המתאמנים האלה על ידי זה שהם מתאמנים עם מכנסי טריינינג גם בקיץ)
אתם שוכחים שרגליים יכול להיות גם קטע מאוד גנטי, למשל תאומים זאת קללה (אם בעיקר תיקח בחשבון שאם תלך עם מכנסיים קצרים לא רואים את הקוואדס, אלא את התאומים)

זה שלמישהו יש רגליים לא כל כך טובות לא בהכרח אומר שהוא לא עובד עליהם בכלל, ויש גם ההפך
Krisg מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא