ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-08-07, 02:49   #41
androtest
חבר פעיל

הסמל האישי שלandrotest

באמת נראה מעולה.
הבחור מלא בנוזלים, אבל לא משהו שקלוריל לא יטפל בו יפה.
גב מעולה, פוטציאל גדול ברגליים אם יצליח לחטב אותם לקראת התחרות הוא יהיה יותר טוב מכולם.
צריך לתת דגש בטרייספס וכתף אחורית.
androtest מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-08-07, 06:29   #42
SkyLiNe
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גדי 21
אהלן חברים, הרבה זמן שלא השארתי הודעה בפורום..
והשבוע כמובן קשה מאוד להישאר אדישים לאור תוצאות תחרות מר תל אביב שהתקיימה בשבת האחרונה, כולכם העלתם דעות, שאלות, תהיות והערות על התחרות ועל השיפוט אבל אני שואל: האם יש למישהו אומץ לתקוף את ארגון Ifbb בחריפות ובלי להתבייש או להסתתר?
למי שלא יודע מישל טרוני ולא טורני זה אח שלי, אמנם רבים עלולים לטעון שאני לא אובייקטי ומשוחד עקב הקרבה המשפחתית, אך מה עם אותם מאות התגובות האחרות שנשמעו ביום התחרות והרבה לאחר מכן מאנשים שכלל אינם מכירים את מישל? אומר זאת בצורה חד משמעית שאינה משתמעת לשתי פנים - מישל מקום ראשון, לא אולי, לא בספק, לא שני ובטח שלא שלישי.
יסלחו לי המתחרים האחרים כי באמת בתור אדם שמגיע מהתחום ובעצמו עומד לפני תחרות אני יודע בדיוק מהו הסבל הרב וההשקעה האדירה שעוברים הספורטאים בכדי להגיע לרגע המיוחל על הבמה..
אינני מכיר את יוסי כהן, אך את עמית ספיר אני מכיר ומעריך מאוד, ראשית כספורטאי גדול ובין המקצועיים ביותר שיש כיום בארץ וכבן אדם נחמד ולבבי (זו לא בושה).
עם זאת, עדיין סמוך ובטוח אנוכי שעצם נוכחותו של מישל על הבמה היווה את עיקר התחרות ואתם יודעים מה? לא קיים בעולם עוד שופט או אדם מקצועי מתחום הבאדיבילדינג שהיה בכלל תוהה מי ראוי למקום הראשון חוץ מחבורת הליצנים הזו, "שמארגנת" תחרות כה עלובה ולא מושקעת ומאפשרת לכל המעוניין ולכל הקרוב לצלחת (חניכי השופטים) לעלות ולהתחרות ולטפס למקומות הראשונים בחסד ולא בזכות.
אין צורך שיתביישו או שיתנצלו.. לא חבל לי על האיגוד, חבל לי שספורטאים כמו מישל נאלצים להשקיע את חייהם (ממש כך) ואת מיטב כספם בכדי להגיע לשום מקום, עצוב שגם אם בורכת בגנטיקה מתאימה (בניגוד ל - 95% ממפתחי הגוף בארץ), גם אם אתה מאסיבי, חטוב, אסתטי, יבש ויודע להופיע, אבל אינך חניך של מר גינאדי או של מר פריג' או אדון אורן, אתה יכול לחפש עצמך במקום אחר.
האיגוד הנ"ל מכלה את עצמו משנה לשנה, באמת, ממש דחיפה לתחום פיתוח הגוף בארץ..
נקווה שנאבא יחזירו את הכבוד לאלו שמגיע להם, בע"ה בעוד כחודש אני ורבים כמוני שנתנו את נשמתם נעמוד בתחרות מושקעת (בתקווה שתהיה גם הוגנת), בעוד מתחרי Ifbb יעמדו בפרקט כדורסל כשהקהל מביט עליהם מלמעלה (????).
לדעתי מישל לוקח את עמית בגוף במיוחד בגלל שעמית ממש נמוך לא אהבתי את הצורה שלו.
גם דעה אישית מישל לוקח את האימונים הרבה יותר ברצינות לפי מה שראיתי לעומת הקרקס של עמית וחברה שלו -.-

Open your eyes, open your mind
proud like a god don't pretend to be blind
trapped in yourself, break out instead
beat the machine that works in your head
SkyLiNe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-08-07, 08:12   #43
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
במה יש להם לקנא? הם יכולים לאכול מה שרק ירצו..
אני מקנא בהם.. ובבטן הסקסית שלהם, מי אמר שכרס זה לא דבר יפה?
מי החליט שארבעה או שישה ריבועים נראים יותר טוב..?
בא לי לקום בבוקר להניח את הבטן העסיסית על השולחן ולאכול עוד קינוח, בא לי לחבק את חברה שלי מבלי להצליח להקיף את גופה, בא לי שהבטן תסתיר את איבר מיני, לא בא לי לראות את כפות רגליי, בא לי ללבוש חולצה XXXL ושעדיין תהיה צמודה דיה בכדי להצר את מותניי, בא לי שלא אצליח לישון על הבטן - כי אי אפשר לישון חצי מטר באוויר, בא לי ללכת למסעדת אכול כפי יכולתך ולשם שינוי שהם ייצאו בנזק, בא לי להוריד חולצה בקיץ מבלי שכולם יגידו: "איזה מתלהב הוא, בגלל שיש לו גוף הוא חייב להוריד חולצה", בא לי להיות בן אדם רך יותר - פיסית, בא לי רק טראנס - שומן טראנס..
אז מי צריך לקנא..
ברור שהם.

אלוהים שבשמיים, אוי ואבוי אם זה יקרה, שיישאר בגדר פנטזיה.
בא לי גם מיליון דולר.. ועדיין לא קיבלתי.

אחי אני חושש לבריאותך...הפרכיות אורז נטולות המלח עושות את שלהן אה?
ולגבי הערתו של ארבל על "שחיפים שמנמנים"...

חשבתי שרק אני משתמש במושג הזה..
אכן יש טיפוסים שאני מגדיר שמנים רזים או רזים שמנים.
בעעעעעע
בהצלחה באימון (כשאני הייתי 3 שבועות לפני תחרות אפשר היה לצרף אלי לאימון גם את מיקל לואיס והוא היה מקשה עלי במשקלים)!!

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-08-07, 13:02   #44
גדי 21
מר ישראל עד 75 ק"ג 2007 ו2008

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SkyLiNe
לדעתי מישל לוקח את עמית בגוף במיוחד בגלל שעמית ממש נמוך לא אהבתי את הצורה שלו.
גם דעה אישית מישל לוקח את האימונים הרבה יותר ברצינות לפי מה שראיתי לעומת הקרקס של עמית וחברה שלו -.-
הרשה לי לתקן אותך..
עמית לא עושה קרקס, עמית ממש מקצוען אמיתי, אני ממש אוהב אותו (כמפתח גוף, כן?), לדעתי הוא גם נראה מצויין, אחד ממפתח הגוף היותר יפים שקיימים.. הסיבה העיקרית שטענתי שמישל מנצח את העמית היא ההבדל העצום במאסה.
מבחינת חיטוב וייבוש עמית הוביל במקצת. מבחינת אסתטיקה ופרופורציות הם די משתווים עם יתרון קל למישל אך מבחינת מאסה... זה לא שמישל מעט גדול ממנו. בחייכם.
אני לא ממעיט מערכו של עמית חס וחלילה, שוב, לדעתי מדובר באחד ממפתחי הגוף שייזכרו לשנים ארוכות בארץ. צריך לראות ולהכיר כדי להבין.
גדי 21 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-08-07, 14:25   #45
SkyLiNe
חבר פעיל

ציטוט:
הרשה לי לתקן אותך..
עמית לא עושה קרקס, עמית ממש מקצוען אמיתי, אני ממש אוהב אותו (כמפתח גוף, כן?), לדעתי הוא גם נראה מצויין, אחד ממפתח הגוף היותר יפים שקיימים.. הסיבה העיקרית שטענתי שמישל מנצח את העמית היא ההבדל העצום במאסה.
מבחינת חיטוב וייבוש עמית הוביל במקצת. מבחינת אסתטיקה ופרופורציות הם די משתווים עם יתרון קל למישל אך מבחינת מאסה... זה לא שמישל מעט גדול ממנו. בחייכם.
אני לא ממעיט מערכו של עמית חס וחלילה, שוב, לדעתי מדובר באחד ממפתחי הגוף שייזכרו לשנים ארוכות בארץ. צריך לראות ולהכיר כדי להבין.
מכיר וראיתי,אני מתאמן בטרגט.

לא זילזלתי בו כמפתח גוף הרי יש לו גוף ממש מפותח אבל הגובה שלו זה חיסרון ענק לעומת מישל מבחינת פרופורציות.

גם התמונות ממש החסירו לו יד אחרית,היד האחורית שלו ממש מרשימה.

בקשר לקרקס זה יותר מה שהולך בזמן האימון שלו אבל לא ניכנס לזה.

ישן 05-08-07, 14:38   #46
גדי 21

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
מכיר וראיתי,אני מתאמן בטרגט.

לא זילזלתי בו כמפתח גוף הרי יש לו גוף ממש מפותח אבל הגובה שלו זה חיסרון ענק לעומת מישל מבחינת פרופורציות.

גם התמונות ממש החסירו לו יד אחרית,היד האחורית שלו ממש מרשימה.

בקשר לקרקס זה יותר מה שהולך בזמן האימון שלו אבל לא ניכנס לזה.
פנה אליי בפעם הבאה שתראה אותי בחד"כ, מסקרן אותי מי אתה.
ישן 05-08-07, 22:31   #47
SkyLiNe
חבר פעיל

ציטוט:
פנה אליי בפעם הבאה שתראה אותי בחד"כ, מסקרן אותי מי אתה.
סבבה

ראיתי היום את מישל וסופרמן(עמית) עושים אימון משותף

ישן 05-08-07, 23:40   #48
גדי 21

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
סבבה

ראיתי היום את מישל וסופרמן(עמית) עושים אימון משותף
הם מתאמנים הרבה ביחד.. וזה טוב לשניהם החיבור של שני מפתחי גוף מקצועיים ותומכים.
תגובה