ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-01-13, 19:36   #1
Kosher
חבר פעיל

ברירת מחדל חלון הזדמנויות אחריי אימון

זה באמת קיים?
אתמול לא יצא לי לאכול חלבון אחריי אימון, זה משנה?
Kosher מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-01-13, 21:38   #2
returnix
חבר פעיל

אין דבר כזה.
returnix מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-01-13, 09:49   #3
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס
Exclamation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי returnix צפה בהודעה
אין דבר כזה.
על סמך מה ולמה אתה אומר שאין דבר כזה???

ניחוש צריך להיות ניחוש מוסכל או לא להיות בכלל....
קרא מאמרים ותלמד לפני שאתה עונה.!!

כן, יש כזה דבר, בטווח זמן של 15 עד 45 דקות מסיום האימון החילוף חומרים שלך וזרימת הדם שלך לרקמות שפצעת באימון הם ברמה הכי גבוהה במשך היום, יש לך הזדמנות בזמן הזה להכניס חומרים שהגוף צריך בזמן הזה בצורה הכי טובה שיש, הגוף צריך פחמימות פשוטות [נמדד לפי משקל גוף, סוכר ענבים או סוכר של פירות מעולה למטרה הזאת כי הוא מגיע למחזור הדם מאוד מהר והוא גלוקוזה כמעט ונקייה] וחלבון שמתעכל מהר, חלבון מי גבינה מאבקות חלבון מעולה למטרה הזאת וכמוהו גם סתם לאכול מוצרי חלב קלים, לשתות חלב או לאכול גבינה לבנה או קוטג'...
בפועל אבקות חלבון עם סוכר ענבים או גיינר נותנים את המענה הכי טוב לגוף בזמן הזה...

בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-01-13, 11:56   #4
Kosher
חבר פעיל

ואם היה מצב שלא אכלתי חלבון שעה אחריי אימון זה לא נורא?
ואגב לאכול פיתה ביחד עם החלבון אחריי אימון זה טוב ?
ישן 23-01-13, 12:21   #5
MrT
חבר פעיל

חלון ההזדמנויות הוא עד שעה אחרי האימון ולא שעה אחרי האימון כמו שכתבת. יש כאלו שיגידו שההבדל הוא מינורי אבל כמו שהספרות הקלאסית אומרת וכמו ש "gorneo1" אמר לך מדובר בטווח שהוא בין 15-45 דקות. אם קרה ופספסת לאכול חלבון אחרי אימון זה לא סוף העולם, לכולנו זה קורה מידי פעם ופעם בגלל אילוצים כאלה ואחרים, אבל תשתדל שזה לא יקרה לך, אם אתה יודע שאתה לא חוזר הביתה אחרי אימון תיקח איתך משהו שתוכל לאכול, אם אתה לא צורך אבקת חלבון אז טונה לדעתי יהיה פתרון נוח בשבילך, קופסאת טונה היא קטנה, קומפקטית ומכילה בערך כ 25 גרם חלבון כך שזה מצוין.

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)
MrT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-01-13, 12:42   #6
Kosher
חבר פעיל

אחלה תודה אחי
אגב פיתה עם טונה אחריי אימון זה טוב? או שחייב פחמימה פשוטה עם החלבון?
ישן 23-01-13, 12:48   #7
אלירמבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלאלירמבו

כללי:: nothing its unparsebale
עוסק ב:: טבח, מדריך כושר, ומאמן אישי
חדר כושר: ג'ירף

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kosher צפה בהודעה
אחלה תודה אחי
אגב פיתה עם טונה אחריי אימון זה טוב? או שחייב פחמימה פשוטה עם החלבון?
פיתה זה פחמימה פשוטה...
ישן 23-01-13, 19:33   #8
ladybug
חבר פעיל

הסמל האישי שלladybug

עוסק ב:: גירבוץ
חדר כושר: לא זמין

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gorneo1 צפה בהודעה
על סמך מה ולמה אתה אומר שאין דבר כזה???

ניחוש צריך להיות ניחוש מוסכל או לא להיות בכלל....
קרא מאמרים ותלמד לפני שאתה עונה.!!

כן, יש כזה דבר, בטווח זמן של 15 עד 45 דקות מסיום האימון החילוף חומרים שלך וזרימת הדם שלך לרקמות שפצעת באימון הם ברמה הכי גבוהה במשך היום, יש לך הזדמנות בזמן הזה להכניס חומרים שהגוף צריך בזמן הזה בצורה הכי טובה שיש, הגוף צריך פחמימות פשוטות [נמדד לפי משקל גוף, סוכר ענבים או סוכר של פירות מעולה למטרה הזאת כי הוא מגיע למחזור הדם מאוד מהר והוא גלוקוזה כמעט ונקייה] וחלבון שמתעכל מהר, חלבון מי גבינה מאבקות חלבון מעולה למטרה הזאת וכמוהו גם סתם לאכול מוצרי חלב קלים, לשתות חלב או לאכול גבינה לבנה או קוטג'...
בפועל אבקות חלבון עם סוכר ענבים או גיינר נותנים את המענה הכי טוב לגוף בזמן הזה...

בהצלחה.
אחי אני לא יודע אם אתה רציני או צוחק אבל אני יענה לבחור רק שלא יצטרך לסבול מפיתה עם טונה אחרי אימון כמו מניאק.ואני גם יתקיל אותך במשהו.אתה אומר בטווח של 15 עד 45 דקות מסיום האימון?אז אם עכשיו אני עובד חזה ואחרי זה עובר ליד קדמית,מה קורה עם הזמן הזה מאז שהפסקתי לעבוד על החזה? ובכלל מהעיכול של המזון עד שהגוף מקבל מה שהוא צריך?אני לא רוצה לזלזל אבל כל מה שאמרת זה דברים שלפני כמה שנים ידעתי כבר שזה לא נכון.פעם עוד היה אפשר להאמין בזה אבל היום כל מי שאומר את זה הוא ליצן ברמות.אני הגעתי לרמות מטורפות בפיתוח גוף וטבעי ואני לא נוגע באוכל בין שעה לשעה וחצי אחרי אימון לא יכול לאכול אין לי תאבון.אפשר להגיע לתוצאות ככה או ככה,תאכל ישר אחרי אימון או תאכל שעתיים אחרי אימון,התוצאות יהיו שוות.לפותח הפוסט,תאכל איך שבא לך העיקר שתכניס מה שצריך במהלך היום לא משנה מתי, תהנה מזה אתה לא צריך להיות תלוי ב"חלון הזדמנויות" וכל החרא הזה ולסבול.ועוד מטונה שלא עוברת בגרון חחח.
ladybug מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-01-13, 20:00   #9
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

אני אפילו לא יטרח להגיב לחלק ממה שאמרת...
לך תלמד קצת, דלג לסעיף של "אל תחשוב שאתה יודע הכל ואולי תבין קצת יותר"
אתה תוקף פה כמו ילד, למה שלא תעלה תמונה שלך שנראה "רמות מטורפות"?
לא כולם נולדו עם גנטיקה של וקינגים, יש כאלה שעובדים קשה על זה..... . נקודה למחשבה....

ובדיוק כמו שהתחלתי בתגובה הקודמת שלי שטרחת לצטט, אל תנחש ותגיד לי זה ככה לי זה אחרת, תלמד מה קורה גם לכל השאר, אחרי זה תגיב...

תחסוך ממני התגוששויות פה, לא מעוניין לשמוע תדעה שלך.
דלג.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
ישן 23-01-13, 21:14   #10
nadavmoore
חבר פעיל

למה אתה יוצא ככה על ליידיבאג עד שהוא מדבר לעניין. תכנס לאתר המתחרה ותבדוק יש שם מאמר גדול על חלון הזדמנויות וחלבון עם הפניה למליון ואחד מאמרים מבוססים.
לפי המחקרים שאני קראתי אין הבדל מהותי בין לאכול אחרי אימון ב"חלון הזדמנויות" לבין לא לאכול אחרי אימון ובאמת מה שחשוב זה מה שאכלת בכל היום , כלומר הערכים הקלורים שלך בסוף היום. לא משנה אם אכלת אותם בארוחה אחת או שמונה. אני לא יכול להביא לך לפה מאמרים כי הם מהאתר המתחרה אבל אני מזמין אותך ללכת לקרוא... בהצלחה. (גם מבחינה אישית , פעם הייתי פריק של הקטע הזה והיום אני לא ולא ראיתי שום שינוי מהותי בגוף שלי שאכלתי ככה או ככה)
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-01-13, 22:14   #11
ladybug
חבר פעיל

הסמל האישי שלladybug

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gorneo1 צפה בהודעה
אני אפילו לא יטרח להגיב לחלק ממה שאמרת...
לך תלמד קצת, דלג לסעיף של "אל תחשוב שאתה יודע הכל ואולי תבין קצת יותר"
אתה תוקף פה כמו ילד, למה שלא תעלה תמונה שלך שנראה "רמות מטורפות"?
לא כולם נולדו עם גנטיקה של וקינגים, יש כאלה שעובדים קשה על זה..... . נקודה למחשבה....

ובדיוק כמו שהתחלתי בתגובה הקודמת שלי שטרחת לצטט, אל תנחש ותגיד לי זה ככה לי זה אחרת, תלמד מה קורה גם לכל השאר, אחרי זה תגיב...

תחסוך ממני התגוששויות פה, לא מעוניין לשמוע תדעה שלך.
דלג.
לא תקפתי דיברתי הכי יפה שיש,שאני יתקוף תאמין לי אתה תדע.ודרך אגב אתה מוזמן לחפש את הטופיק האחרון שלי תמונה אחת תמחיש לך שאני לא מדבר באוויר.אמרתי משהו מנסיון אין לך ממה להתעצבן וגם נדב פה ענה לך,תחקור טיפה יותר לעומק ותראה.
הנה ביקשת קיבלת, שתי תמונות ישנות רצח שלי,אחת לפני 8 חודש ואחת לפני כמה שנים במסה,
ועכשיו תעלה תמונות שלך.

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=75528

נערך לאחרונה על ידי ladybug, 23-01-13 בשעה 22:22.
ישן 23-01-13, 22:53   #12
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

וואלה לא התכוונתי לצאת, אני פשוט לא אוהב שתוקפים אותי, אכן ותמונות מרשימות, אבל נראה לי אתה כמו שכבר הזכרתי בצד הטוב של הגנטיקה, נדב אני מאמין שגם אתה.
יש אנשים שיותר קשה להם וכל פרט שולי ככל שיהיה ומשפיע במקצת ככל שיהיה הופך לחלק נכבד במקרים כאלה....

ליידי בהזדמנות הראשונה העלה תמונות.

ישן 23-01-13, 22:57   #13
ladybug
חבר פעיל

הסמל האישי שלladybug

אני שונא שמשתמשים בגנטיקה בתור איזה תירוץ כאילו זה הסיבה העיקרית שאנשים מגיעים לאן שהם מגיעים.
ומה זה גנטיקה?גוף יפה?מתפתח מהר?איך אפשר לדעת בכלל על בנאדם.אני מתאמן שנים אחי מי אמר שזה הגנטיקה שלי ולא הזמן וההשקעה ששמתי?אני פשוט לא מאמין בקטע הזה של חלון הזדמנויות זה הכל,קח לדוגמה גם 99 אחוז מהאנשים בחדר כושר,אין אחד שם שלא דופק שייק על הבר ישר אחרי האימון שחלילה האימון לא ילך לפח.ואיך הוא נראה?כמו הצרות שלי.עזוב אותך,מנסיון אני אומר לך גם אם יש אמת בדבר, זה לא מה שימנע ממך להיות ארנולד שוורצנגר תאמין לי.
ישן 23-01-13, 23:11   #14
nadavmoore
חבר פעיל

אין פה להאמין או לא להאמין יש מדע. המדע אומר שאין פה שינוי משמעותי אם בכלל, זה הכל...

בכל מקרה אני עוד מעט נכנס לחיטוב ואז שאני אסיים אני אעלה תמונות ותחליט כמה אני גנטי או לא
ישן 23-01-13, 23:12   #15
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

שוב, אני מאמין שיש אמת בדבר, ואני אומר גנטיקה גם בגלל מבנה ולא זלזלתי בהשקעה שלך לאורך השנים לרגע חס וחלילה...!! אני אישית עובד מאוד קשה בשביל הגוף שלי, ושאני יעלה תמונות אתה תבין על מה אני מדבר.

על כל פנים לא אמרתי לרגע שהכמות היומית לא משנה, ואני גם בדעה שלך שהכמות פחמימות יותר משנה מהכמות חלבונים, אבל כמו שאמרתי כדי למקסמם את האפקט אני מאמין שצריך טיימינג...

בכל מקרה, אני אבדוק בתקופה הקרובה את הנושא לעומק, ואני אחזור לפה עם מאמר [או כמה] רציני שמסביר את מה שאני טוען.

ואני באמת מתכנן על להיות ארנולד הבא... :p

ישן 23-01-13, 23:14   #16
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אין פה להאמין או לא להאמין יש מדע. המדע אומר שאין פה שינוי משמעותי אם בכלל, זה הכל...

בכל מקרה אני עוד מעט נכנס לחיטוב ואז שאני אסיים אני אעלה תמונות ותחליט כמה אני גנטי או לא

בהצלחה, תעלה תתפריט חיטוב שלך כבר נמאס לי משלי.... :/

ישן 23-01-13, 23:15   #17
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה

בינתיים נסתפק בלפני
ישן 23-01-13, 23:17   #18
nadavmoore
חבר פעיל

תשמע בעיקרון בחיטוב הקודם זה היה קוטג טונה וביצה קשה לארוחת בוקר , בצהריים ארוחת בשר סביבות ה300-400 גרם + 100 גרם פחמימה משהו כזה ובלילה חביתה 4 ביצים עם 3-4-5 פרוסות של גבינה צהובה שמנה שוב עם קוטג וטונה. זה היה הבסיס ולפעמים הייתי משנה או מוסיף לפי הצורך (את הארוחת בשר+פחמימות הייתי אוכל בדרך שעה לאחר אימון משהו כזה) עם כל זה לוקח מולטי ויטמין , אבקת חלבון, אומגה 3 ומגנזיום. (בשלבים מאוחרים יותר מכניס קפה שחור לפני אימון וחותך עוד בפחמימות מהארוחה)
ישן 23-01-13, 23:19   #19
nadavmoore
חבר פעיל

אין מה לשים תמונות לא לפני ולא אחרי האמת, אני סתם אשים בסוף החיטוב. כי אני לא בילדר או משהו המטרה שלי בסופו של דבר היא להיות על 83-80 קילו (אני 1.78) ואז להתחיל מחדש אימוני קרוספיט (על אחוז שומן נמוך ומשקל נמוך , כדי להעלות את הרטיו של התרגילים ולעשות תזונת פלאווו)
ישן 23-01-13, 23:21   #20
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

שואה, זה נשמע בערך כמו שלי.....
חיטוב זה פיזדץ.... :/

תגובה