ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-08-07, 23:02   #1
TooLy
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל TooLy
ברירת מחדל אורז, פסטה, לחם חיטה מלאה

יש לכם המלצות כשלהן בקשר לאיזה חברות פסטה ואורז מחיטה מלאה לקנות או לא משנה העיקר שזה יהיה חיטה מלאה וזה כבר יעשה את העבודה?
בסופר רגיל יכול להיות כזה דבר או שצריך ללכת לחנויות כמו ניצת הדובדבן?
איזה לחם מלא אתם אוכלים? ניסיתי רק את הלחם עינן פרוס של אנג'ל (אריזה צהובה) ובא לי לגוון קצת.

בארוחה שלפני אימון (שעה וחצי) אני מכניס חלבונים ופחמימות מורכבות ללא שומן איכותי והיום בקורס המרצה שלי טוען שכדאי בכל ארוחות היום כולל הארוחת בוקר להכניס שומן איכותי לגוף.
החשיבה שלי היא שלאחר הצום של הלילה (8-10 שעות שינה) כדי להכניס בארוחת בוקר חלבונים בנוזל לספיגה מהירה יותר כי גם ככה חלבון נספג לאט + עוד פחמימה בעלת G גבוה.
וכך גם לאחר אימון אותו דבר לעומת זאת הוא אמר שלאחר אימון הוא היה מכניס בנוסף גם שומן איכותי אבל הספיגה של החלבון מצד אחד תיספג יותר טוב בגלל הפחמימה בעלת ה G הגבוה אבל מצד שני תספג לאט בגלל השומן מה דעתכם?

לאחר אימון יש עד 45 דקות שבזמן הזה צריך להכניס חלבון + פחמימה כמה זמן לאחר הארוחה הזאתי אתם אוכלים ומה?
האם נגיד שבשייק לפני היה לי 30 גרם חלבון ובארוחה שעה וחצי אחרי עוד 30 גרם זה לא מוגזם בטווח קצר כזה של זמן?

עוד משהו שנאמר ע"י המרצה זה שלא כדי לשתות חלבון מי גבינה ביחד עם חלב משום שבחלב יש חלבון קזאין והוא לא מסתדר טוב ביחד עם החלבון מי גבינה?
עד היום אני שתיתי רק את החלבון + חלב איך אתם שותים?
תגובה