ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-05-07, 20:53   #1
גלעד יובנטוס
חבר פעיל

ברירת מחדל שאלה על טבסקו ואיך לצרוך פחמיממות בחכמה

ערב טוב לכולם יש לי 3 שאלות ואשמח אם תהיו רציניים ותענו מכל הלב
1) האם כפית טבסקו בארוחה(אין בטסקו סוכר 2 קלוריות בכפית 5 רם) יכול לגרום לצבירת שומן?
2) רציתי לדעת אם תירס ללא סוכר משהו כמו 2 כפות בארוחה בנוסף ל 3 לחם מלא זה יותר מדי פחמיממות בארוחה? והאם תירס הוא מקור פחמיממה איכותי כמו לחם מלא(יש בו הרבה סיבים ומדד גליקמי בינוני)?
3) האידיאולוגיה שלי היא בבוקר לצרוך 3 לחם מלא + 2 כפות תירס ובארוחה המוצקה שעה אחרי אימון כמות דומה של פחמיממות ולא לשלב שומן ב 2 ארוחות אלו כדי לא לעכב ספיגה של המזון
למרות שזה כמות יחסית גבוהה של פחמיממות בארוחה(42-45) פחמיממות בערך בגלל שבזמנים אלה
( בוקר ושעה אחרי אימון) הרגישות לאינסולין בשיאה רוב הסיכויים שפחמיממות אלה ילכו לשרירים ולמילוי מאגרי גליקוגן שהתרוקנו בשינה ובאימון?
כמובן שבשאר הארוחות אשלב פחמיממות בצורה מתונה יותר האם אני פועל נכון כי אני לא רוצה לצבור שומן מיותר
אשמח לתשובות
גלעד יובנטוס מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-05-07, 21:21   #2
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

טבסקו אני לא רואה למה זה יפריע לך אבל יש בזה דיי הרבה נתרן אם אני לא טועה(בכלל לא סגור על זה)
ואין דבר כזה יותר מידיי פחמימות בארוחה כל עוד אתה במאסה
ו42-45 זה בכלל לא הרבה פחמימות בארוחה אחת, צר לי לאכזב אותך אבל אם נניח אתה אוכל 4-5 ארוחות ביום ועוד אתה אומר פה אתה אוכל הכי הרבה פחמימות, זה יוצא לך פחות מ200 גרם פחמימה ביום, שיש אנשים בחיטוב שאוכלים ככה
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה