ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-06-11, 12:16   #1
eran2
חבר מתחיל

ברירת מחדל מתאמן מתחיל ומבולבל

שלום לכולם, אני בן 27, שוקל 75,גובה 1.78,מצב בריאותי בריא.
אני לאחרונה נרשמתי למכון כושר מפורסם בצפון הארץ והותאמה לי תוכנית אימונים ע''י מדריך צעיר. המטרה של התוכנית היא חיזוק הגוף. אני באתי לשם לא במטרה מאוד ספציפית אלא כדי להתאמן ולהתחזק ע''י הרמת משקולות. אני לא יודע איזה תוכנית לבקש ואיזה סגנון. את זה אני משאיר למדריך. אני מתאמן חדש ומתחיל. אני מביא לכם את התוכנית שלי על מנת שתגידו לי אם היא טובה או לא ואיפה אפשר לשפר.
התוכנית שלי היא: אני מתאמן 3 פעמים בשבוע, חימום על הליכון 5-10 דק' הליכה מהירה או ריצה.תרגילי משקולות- כפיפת ברך,פשיטת ברך,משיכה לפנים אחיזה צרה,לחיצת חזה,לחיצת כתף,פשיטת מרפק,כפיפת מרפק. כל תרגיל מכיל 3 סטים של 12 חזרות.
תרגילי בטן - בסוף אחרי תרגילי משקולות, מכיל 4 סוגים של תרגילים עם 3 סטים של 12 חזרות
לא דובר איתי על מתיחות שחרורים או דבר נוסף אחר. ואני חושב שפה יש פספוס.
אני לא קיבלתי תוכנית אירובי של ממש. הוא אמר לי שלא מומלץ לעשות אירובי כי זה יפריע לבניית שרירים. המדריך רשם לי לעשות פעילות אירובי בסוף האימון של 20-40 דק' בדופק של 140-160 לדקה (הליכה מהירה או ריצה קלה).
אני לא יודע מה נכון לעשות ואיזה משקל לעבוד איתו. אני לא יודע אם האירובי שהוא נתן לי שווה משהו. ולמה הוא לא דיבר איתי על מתיחות ואיך עובדים נכון עם מכשירים.הוא לא הראה לי איך עובדים איתם- שאל אותי עם בעבר התאמנתי ואמרתי שכן ובזה נגמר הסיפור.
אני אהיה כנה ואמר שאני אדם לחוץ וחסר סבלנות שמתקשה להתמיד בללכת לחדר כושר אבל מאוד רוצה לעשות זאת על מנת להגיע לתוצאות של גוף יפה וחזק. המשקל שאני עובד איתו הוא גבוה ואני לא יודע אם הוא גבוה מידיי או לא - לפי מה אדע זאת? כי אחרי האימון השרירים בידיים שלי תפוסים ואני לא יודע אם זה בסדר או לא. ומה לגבי מתיחות לפני ואחרי - האם צריך לעשות אותם לפני ואחרי ואיך אם כבר עושים? האם אני צריך לוותר על אירובי או לעשות יום משקולות ויום אירובי או שזה יותר מידיי? האם אני מתאמן יותר מידיי פעמים בשבוע?
איפה יש פה חומר שמסביר ממש מהתחלה איך להתאמן ואיזה סוג וכו'?
תודה לכל עוזר ותודה לפורום
eran2 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא