ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-09-11, 15:25   #21
gyman27
חבר פעיל

אני מוכן לשים כסף ש 80% מהפורום פה לא יודע לבצע טכניקה נכונה
ו99% מהפורום פה לא בודיבילדרים בכלל ומרימים 80 ק"ג בלחץ עם טכניקה גרועה וחושבים שהם אלופי עולם

כשתרים 200 ק"ג במוט אז אתה תרגיש תטכניקה שלך במשקלים שאתם מרימים גם עם הרגל האחורית סבתא שלי מרימה אז כל טכניקה אפילו הגרועה שבגרועות לא תורגש

אבל כנראה שיש אנשים שמתעקשים לומר שהטכניקה שלהם נכונה בלי שלמדו בכלל את הנושא אז בסדר יש לכם טכניקה טובה ואין פה מה ללמוד - סבבה
gyman27 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-11, 17:58   #22
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gyman27 צפה בהודעה
אני מוכן לשים כסף ש 80% מהפורום פה לא יודע לבצע טכניקה נכונה
ו99% מהפורום פה לא בודיבילדרים בכלל ומרימים 80 ק"ג בלחץ עם טכניקה גרועה וחושבים שהם אלופי עולם

כשתרים 200 ק"ג במוט אז אתה תרגיש תטכניקה שלך במשקלים שאתם מרימים גם עם הרגל האחורית סבתא שלי מרימה אז כל טכניקה אפילו הגרועה שבגרועות לא תורגש

אבל כנראה שיש אנשים שמתעקשים לומר שהטכניקה שלהם נכונה בלי שלמדו בכלל את הנושא אז בסדר יש לכם טכניקה טובה ואין פה מה ללמוד - סבבה
אף אחד לא אמר שהטכניקה שלנו נכונה. כל הזמן לומדים לעשות את זה בצורה הכי טובה. אמרתי לך שפשוט אפשר ללמוד לבד ולא צריך שום מאמן בישביל זה כי גם ככה רוב המאמנים בארץ סתם מזיינים תמוח שסקוואט זה הורס תגב ופרס מונע גדילה וכל שאר הבולשיט בלי להבין את המשמעות של התרגילים המורכבים..

Thekmen: למה שלא תעלה כל אימון? תאכל כמו בן אדם-תעשה לעצמך תפריט ולא אמורה לך ליהיות שום בעיה.
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-11, 19:05   #23
theKmen
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי igor צפה בהודעה
אף אחד לא אמר שהטכניקה שלנו נכונה. כל הזמן לומדים לעשות את זה בצורה הכי טובה. אמרתי לך שפשוט אפשר ללמוד לבד ולא צריך שום מאמן בישביל זה כי גם ככה רוב המאמנים בארץ סתם מזיינים תמוח שסקוואט זה הורס תגב ופרס מונע גדילה וכל שאר הבולשיט בלי להבין את המשמעות של התרגילים המורכבים..

Thekmen: למה שלא תעלה כל אימון? תאכל כמו בן אדם-תעשה לעצמך תפריט ולא אמורה לך ליהיות שום בעיה.
אין לי הרבה זמן להיות על המחשב לעשות לוג סרטונים כי עובד הרבה וזה גם דיי פוגע באוכל..
אני מכין לי בבלנדר 100 גרם שיבולת שועל ו100 גרם זרגעי פשתן וכוס וחצי חלב זה יוצא 1079 קלוריות, 43.1 גרם. זה בסדר כי תכלס זה שתייה אז הקלוריות של זה תופס?
theKmen מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה