ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-04-09, 11:36   #1
haim15
סמל מין

כללי:: HERO
עוסק ב:: אוכל ויושן
ברירת מחדל איפה אני טועה בחיטוב??

אני כבר חודש ו3 שבועות בחיטוב ואני מרגיש שאני לא מתקדם טוב, ירדתי עד כה 5 ק"ג ואני מעריך שאני בסביבות ה12% שומן. אני רוצה לרדת ל11-12 אחוז שומן.
אני על גירעון קלורי של 500-600 כבר התחילו לראות אצלי הפרדות בידיים מעט ובחזה אבל אני מרגיש עדיין שיש לי עוד דרך ארוכה ושאני תקוע במקום ולא זז אני לא יודע מה אני לא עושה נכון.
אני אוכל:
75-120 גרם פחמימות- זה משתנה כל פעם
50-65 גרם שומן
כל השאר אני משלים בחלבון שזה יוצא 160-200 גרם

אני לא עובד עם תפריט מסודר כי אני לא מצליח לעמוד בו, אני פשוט אוכל מה שאני רוצה (כמובן שבריא ולא שוקלדים וכל מיני שטויות) ובבסוף כל יום אני מגיע לערכים שרשמתי עם גירעון של 500-600 קל'.
אני לא מבין למה אני מרגיש תקוע, תגידו לי למה זה???
ישן 28-04-09, 11:41   #2
tal_s
חבר פעיל

הסמל האישי שלtal_s

חדר כושר: גו-אקטיב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי haim15 צפה בהודעה
אני כבר חודש ו3 שבועות בחיטוב ואני מרגיש שאני לא מתקדם טוב, ירדתי עד כה 5 ק"ג ואני מעריך שאני בסביבות ה12% שומן. אני רוצה לרדת ל11-12 אחוז שומן.
אני על גירעון קלורי של 500-600 כבר התחילו לראות אצלי הפרדות בידיים מעט ובחזה אבל אני מרגיש עדיין שיש לי עוד דרך ארוכה ושאני תקוע במקום ולא זז אני לא יודע מה אני לא עושה נכון.
אני אוכל:
75-120 גרם פחמימות- זה משתנה כל פעם
50-65 גרם שומן
כל השאר אני משלים בחלבון שזה יוצא 160-200 גרם

אני לא עובד עם תפריט מסודר כי אני לא מצליח לעמוד בו, אני פשוט אוכל מה שאני רוצה (כמובן שבריא ולא שוקלדים וכל מיני שטויות) ובבסוף כל יום אני מגיע לערכים שרשמתי עם גירעון של 500-600 קל'.
אני לא מבין למה אני מרגיש תקוע, תגידו לי למה זה???
הנה התשובה שלך .. בנוסף תשלב אירובי והעמסות מדי 10יום
tal_s מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-04-09, 11:54   #3
yishai
חבר פעיל

הסמל האישי שלyishai

כללי:: חייל..
עוסק ב:: סמים
חדר כושר: EXTREME
שלח הודעה דרך ICQ אל yishai

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
הנה התשובה שלך .. בנוסף תשלב אירובי והעמסות מדי 10יום
הוא פשוט כל דבר שהוא אוכל הוא מחשב במחשבון ומכניס את הערכים של זה לתפריט.. הואמ גיע לערכים שהוא צריך.

ולדעתי אתה פשוט ירדת הרבה באחוז שומן פשוט אתה התחלתי מגבוה וירדת לנורמלי עכשיו יש לך לרדת לנמוך.
משקל:81
אחוז שומן:15
חיטוב =]

מי שאוכל לבד,מת לבד=Fail
מי שאוכל לבד,אוכל יותר!
yishai מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-04-09, 13:41   #4
Masquerade
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלMasquerade

כללי:: אורי
עוסק ב:: חייל ב8200
חדר כושר: אוניברסיטת תל אביב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yishai צפה בהודעה
הוא פשוט כל דבר שהוא אוכל הוא מחשב במחשבון ומכניס את הערכים של זה לתפריט.. הואמ גיע לערכים שהוא צריך.
ולדעתי אתה פשוט ירדת הרבה באחוז שומן פשוט אתה התחלתי מגבוה וירדת לנורמלי עכשיו יש לך לרדת לנמוך.
אין באמת דבר כזה. אולי זה תופס במסה, בחיטוב כשאתה צריך בהדרגה להוריד קלוריות ולדעת בדיוק כמה אתה אוכל, אי אפשר לעבוד ככה. במסה מחפפים על הספירה של הקלוריות, כי מקסימום אוכלים יותר.. פה ה"מקסימום אוכלים קצת יותר" זה ההבדל בין חיטוב למישהו שחושב שהוא עושה חיטוב.
ישן 28-04-09, 13:46   #5
haim15
סמל מין

ציטוט:
פורסם במקור על ידי masquerade צפה בהודעה
אין באמת דבר כזה. אולי זה תופס במסה, בחיטוב כשאתה צריך בהדרגה להוריד קלוריות ולדעת בדיוק כמה אתה אוכל, אי אפשר לעבוד ככה. במסה מחפפים על הספירה של הקלוריות, כי מקסימום אוכלים יותר.. פה ה"מקסימום אוכלים קצת יותר" זה ההבדל בין חיטוב למישהו שחושב שהוא עושה חיטוב.
אז איך אתה מסביר את זה שירדתי 5 ק"ג כי בסה"כ אני אוכל ופשוט מוסיף את זה באותה שנייה למחשבון ובסוף יום אני מגיע לערכים שרשמתי למעלה אז אני לא ממש מבין מה הבעיה פה כי בסך הכל אני צריך לדאוג לערכים הסופיים.

למה אתה אומר שבחיטוב צריך להוריד בהדרגה קלוריות, כי אני יודע שצריך לקצץ פחמימות ולא לרדת מגירעון של 500 נגיד לגירעון של 700 כדי להוריד קלוריות, ואם מגיעים למצב שלא יורדים במשקל כשנמצאים על גירעון של 500 אז עושים נייטרלי קצת ואז חוזרים לגירעון של 500.
ישן 28-04-09, 13:47   #6
obzion
Banned

עוסק ב:: חייל
חדר כושר: בסיס?

^
צודק.

מה גם שהערכים שמופיעים על גבי אריזות המזון/ במחשבוני הקלוריות, הם לא תמיד מדוייקים.
אבל אם אתה אוכל את אותו המאכל, ועם הזמן מוריד בצריכתו, אתה יכול להיות בטוח שאתה אוכל פחות קלוריות. למרות שאולי אני סתם נתפס לקטנות.
obzion מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-04-09, 13:56   #7
Masquerade

הסמל האישי שלMasquerade

^ אתה בכלל לא נתפס לקטנות. אני אישית לא יודע כמה קלוריות אני אוכל. בתחילת מסה סידרתי תפריט שנוח, מתאים ועונה על הצרכים שלי. אם הפסקתי לעלות, הוספתי אוכל. אם עליתי מהר מדיי, הורדתי אוכל. בחיטוב מורידים בהדרגה, לאט לאט מורידים בעיקר פחמימות. לא צריך אפילו להתעסק עם לחשב כל דבר.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי haim15 צפה בהודעה
אז איך אתה מסביר את זה שירדתי 5 ק"ג כי בסה"כ אני אוכל ופשוט מוסיף את זה באותה שנייה למחשבון ובסוף יום אני מגיע לערכים שרשמתי למעלה אז אני לא ממש מבין מה הבעיה פה כי בסך הכל אני צריך לדאוג לערכים הסופיים.

למה אתה אומר שבחיטוב צריך להוריד בהדרגה קלוריות, כי אני יודע שצריך לקצץ פחמימות ולא לרדת מגירעון של 500 נגיד לגירעון של 700 כדי להוריד קלוריות, ואם מגיעים למצב שלא יורדים במשקל כשנמצאים על גירעון של 500 אז עושים נייטרלי קצת ואז חוזרים לגירעון של 500.
הורדת 5 קילו כי אכלת פחות, אין פה שאלה בכלל, לא אמרתי שלא אכלת פחות.
אני לא יודע מאיפה הרעיון עם הניטרלי שאתה מדבר עליו, אני רואה את זה בתור משהו אפילו מסוכן.
הסברתי את זה כבר עשרות פעמים פה, אבל בכל זאת. אם אתה אוכל בסוף מסה 2000 קלוריות, כבר לא עולה ולא יורד, זה המאזן שלך. תוריד מזה 500 קלוריות ותהיה על 1500 קלוריות (שזה כבר קצת), אתה תרד, אפילו מהר, ובתחילה תרד מהר גם בגלל הנוזלים שירדו (זה אולי גם עוד הסבר ל5קילו שירדת), ואז תפסיק לרדת. ואז מה תעשה? תוריד עוד 500 קלוריות? אתה כבר ב1000 קלוריות, שזה תת תזונה אצל גברים, ובטח אצל נוער שצריך לאכול יותר מבן אדם מבוגר.
צריך להוריד יותר בהדרגה, תתחיל מ2000 ותוריד 250, עד שאתה מפסיק לרדת, ואז למשל תוסיף אירובי, עד שאתה מפסיק לרדת ואז תוריד עוד 250.
עכשיו תגיד "מה זה משנה, אני פשוט אוריד על ההתחלה 500 וארד יותר מהר את אותו המשקל"- לא, זה לא נכון. הגוף נכנס ל"סטרס" ומנסה למנוע ירידה במשקל, הגוף שלך לא רוצה לרדת במשקל, זה לא דבר טבעי לעשות דיאטה, הגוף מעדיף לאגור שומן. ככה שאם תוריד 500, אתה תרד x דיי מהר, ותיפסק הירידה. אם תוריד 250, תרד למשל 0.75x, אבל כשתיעצר תוכל להוריד עוד 250, וככה על 500 קלוריות לרדת 1.5x. חוץ מזה שירידה איטית ומבוקרת תימנע מעוד שריר ללכת לעולמו.
ישן 28-04-09, 15:10   #8
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

ציטוט:
מסכים,
בנוסף ה5 קילו האלו יכול מאוד להיות שם 2-4 קילו של נוזלים ראשוניים שירדת בגלל שקיצצת בפחמימות.
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-04-09, 16:08   #9
haim15
סמל מין

אוקי הבנתי, אז אני רוצה לנסות לעשות כזה דבר להתחיל חיטוב מחדש כלומר להמשיך בחיטוב ולפעול יותר נכון.
אז ככה הbmr שלי הוא 2250 אחרי הכפלה של 1.2, אני רוצה להיות על גירעון של 500-600 קל'.
ומיותר להגיד שכבר אני לא צריך את התקופה הזאת של הנייטרלי לפני החיטוב ושל לרדת לאט קודם 100-250 קל' כי כבר הייתי במצב הזה.
אוקי אז באימון אני שורף לפי המחשבון בגולינגו 250 קל', ובאירובי עוד 150-200 קל'.
אז אני צריך לאכול ביום עם אירובי 1650 קל' וביום עם אימון 1750 קל' אני צודק???

עכשיו אני רוצה להגיע כל יום לערכים הללו:
1650/1750 קל' תלוי איזה יום
170 גרם חלבון ומעלה
50-100 גרם פחמימה, יהיו ימים אחדים שזה יגיע ל120 גרם הכי הרבה זה לא משנה כל כך נכון.?
שומן 50-60 גרם

וכל 8 ימים אני יעשה העמסה
מה אתם אומרים הערכים טובים?
ישן 28-04-09, 17:05   #10
Masquerade

הסמל האישי שלMasquerade

מה הקטע עם ה50-120 גרם פחמימה? גרם פחמימה=4 קלוריות בערך, ההבדל הזה הוא משמעותי. גם מ100 ל120 זה בערך רבע מכמות הקלוריות שהורדת בשביל החיטוב.
לא בדקתי את החישוב שלך, אמרתי לך איך אני חושב שזה צריך להיעשות, מקווה שהבנת.
ישן 28-04-09, 18:12   #11
radio111
חבר פעיל

עוסק ב:: לימודים

מה זה השטויות האלה שבלי תפריט מסודר אי אפשר לרדת?
פשוט דואגים להגיע לכל הערכים,יש בסיס(ברנפלקס בבוקר, קוטג' אחרי הצהריים ודבאים כאלה)אבל אתם רוצים להגיד לי שבחיטוב אתם אוכלים אותו דבר כל יום?

ואני עובד ככה ובינתיים ממשיך לרדת..
radio111 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-04-09, 18:23   #12
Masquerade

הסמל האישי שלMasquerade

^
כמו שאמרת, יש לך שלד שאתה מלביש עליו כל יום משהו אחר, יש לך כמה אפשרויות עם ערכים זהים. זה אומר שיש לך תפריט.
ישן 28-04-09, 19:28   #13
haim15
סמל מין

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שניר אליוף צפה בהודעה
מה זה השטויות האלה שבלי תפריט מסודר אי אפשר לרדת?
פשוט דואגים להגיע לכל הערכים,יש בסיס(ברנפלקס בבוקר, קוטג' אחרי הצהריים ודבאים כאלה)אבל אתם רוצים להגיד לי שבחיטוב אתם אוכלים אותו דבר כל יום?

ואני עובד ככה ובינתיים ממשיך לרדת..
+1111111 בדיוק ככה אני לא יכול לאכול לפי תפריט כי כל יום אני אוכל דברים שונים וזה גם לא מסתדר לי מבחינת שעות אני פשוט מקפיד כל 3 שעות בערך לאכול ארוחה ובסוף היום אני מגיע לערכים הסופיים שאני צריך וזהו
ישן 28-04-09, 19:31   #14
haim15
סמל מין

ציטוט:
מה הקטע עם ה50-120 גרם פחמימה? גרם פחמימה=4 קלוריות בערך, ההבדל הזה הוא משמעותי. גם מ100 ל120 זה בערך רבע מכמות הקלוריות שהורדת בשביל החיטוב.
לא בדקתי את החישוב שלך, אמרתי לך איך אני חושב שזה צריך להיעשות, מקווה שהבנת.
עזוב אחי בלבלתי כבר את עצמי, קיצר אני יגיע ל100 גרם פחמימה וכל השאר נמלא בחלבון.
ככה זה יהיה בסדר?

והבנתי מה הסברת לי פשוט אני כבר עשיתי את הירידה המתונה הזאת של ההתחלה