ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-01-07, 01:13   #61
Yoggie
מנהל ראשי

אני יכול להגיד מנסיון שקראטין מונו לא עבד עלי בכלל (עדיין נשאר לי שליש מיכל של ק"ג ממוצר של Eas שניסיתי כשעוד גרתי בחול, מי שרוצה את זה בחינם מוזמן לבוא לקחת... סתם קקה)
אבל ניסיתי את הפרמולות החדשות יותר בהתחלה את הswole של סינטרקס ועד הno Explode של Bsn ואני חייב לציין שההבדלים עצומים. מבחינתי מה שעובד עלי טוב איתו אני נשאר.
מהאקסטרים לא יצא לי לעשות סייקל מלא אבל לקחתי אותו לתקופה של כמה אימונים והרגשתי אותו הרבה יותר טוב מהמונו הרגיל.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 01:36   #62
sustanon
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
בוא תנסה לפגוש אותי ובוא תנסה לעשות משהו אם אתה חושב שאני איזה ילד כאפות שלך אתה טועה ובגדול ואם כבר אתה כדי לך לשקול תמילים שלך טוב טוב לפני שאתה מנסה להרים תאף שלך אתה מבין?
ועצה כדי לך לא להיפגש איתי למה לי כבר יצא להיפגש אם "עבריינים מהאינטרנט" וראינו מה הם שווים

וואלה לא מלקק לגיל גרנות,גיל בישבילי זה לא רק מאמן אלה גם חבר ומי שידבר אל החברים שלי לא יפה אני אזמבר אותו ומאסר אני ישב עליו אם צריך הבנתה?

אז תישב בשקט ואל תעשה יותר מדי רעש

סלטמק

נ.ב
בוא תנסה לעשות משהו וכדי לך לפגוש אותי אתה ראשון למה אם לא תעשה כלום שאני אפגוש אותך אני יפתח לך תתחת יבן :):):):)
חכה יא בן :):):):) חכה אני אפתח לך תפנים יא בן :):):):):):) תן תטלפון שלך יא הומו עים אתה כזה גבר
אני מחכה למספר טלפון...
sustanon מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 01:42   #63
sustanon
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
מהההה בואנה כולכם חרטות או מה?!
הקריאטין אקסטרים נתן לי את הפוש הכי גדול שקיבלתי בחיים שלי לא צוחק איתכם
עלייה דרסטית בכוח + עליה עצומה במסת השריר
אפשר לומר שאת רוב הגדילה ואת רוב המוטיבציה קיבלתי בזכות התוסף הזה , ממש פלאים הוא עושה...
שוב פעם אני יגיד את זה - כל ה''חכמים'' בפורום שקוראים מאמרים וחשים משכילים - תפסיקו לשחק אותה מבינים משהו מהחיים שלכם תתחילו להיתאמן ולהגיע לגודל מרשים , ולנסות דברים בפועל ולא תאורתית ואז תדברו...
דימוצ'קה -
לדעתי לך על האקסטרים , זה אחד התוספים שיותר עזרו לי אי פעם (ואתם יודעים פה בפורום שאני אוהב לנסות כל תוסף שיש בשוק)

נ.ב -
sustanon כדאי שתתחיל לשקול איך אתה מדבר פה לאנשים בפורום כי לא נראהלי שדרך המחשב אפשר לדעת על מי אתה נופל ועם מי אתה מדבר (גלעד..?)
זאת סתם עצה ידידותית...אני מציע לך לערוך את מה שכתבת לו
תשמע אליאב אחי אני מכבד אותך והכל ואין כוונה להיתווכח איתך אבל אני לא מתכוון לערוך שום דבר
הגלעד הזה סתם אפס לקקן מסריח אני שונא אנשים כאלה שמתערבים בנושאים שלא קשורים אליהם
ישן 08-01-07, 02:14   #64
Takima
חבר פעיל

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גלעד וסוסטנון, אני יושב פה וצוחק על הריב הילדותי שלכם. כאילו מה אתם מנסים להוכיח?? וממתי אלימות מילולית מועילה במשהו? (אם כבר אלימות, אז פיסית!) לא שאני מעודד אתכם להיפגש וללכת מכות ללא שום תכלית, אבל אם כבר תעשו את זה, בבקשה תצלמו ותעלו סרטון.

הריב הטפשי הזה לא ייתן לכם כלום מלבד בזבוז זמן ועצבים לשניכם. רוצים לצאת "גברים"? תשלימו ונגמר הסיפור, די עם זה.
Takima מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 08:36   #65
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Takima
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גלעד וסוסטנון, אני יושב פה וצוחק על הריב הילדותי שלכם. כאילו מה אתם מנסים להוכיח?? וממתי אלימות מילולית מועילה במשהו? (אם כבר אלימות, אז פיסית!) לא שאני מעודד אתכם להיפגש וללכת מכות ללא שום תכלית, אבל אם כבר תעשו את זה, בבקשה תצלמו ותעלו סרטון.

הריב הטפשי הזה לא ייתן לכם כלום מלבד בזבוז זמן ועצבים לשניכם. רוצים לצאת "גברים"? תשלימו ונגמר הסיפור, די עם זה.
וגם בזבוז האשכול שלי!!

יוגי, האקסטרים הביא לך פוש גם במשקלים וגם במאסה עצמה? כי מה שאני מחפש זה פחות כוח יותר גודל. אני יודע שזה דברים שתלויים אחד בשני והאחד מביא לשני ולהיפך, אבל המטרה העיקרית שלי זה מאסה.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 09:41   #66
Takima
חבר פעיל

פאניק, קוראים לך במקרה דימי ואתה מראשון?
Takima מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 09:45   #67
Yoggie
מנהל ראשי

הקריאטין לא משנה איזה הוא לא חומר אנאבולי ולכן הוא לא יכול לתת לך מאסה בצורה ישירה. ההרגשה היא בעליה בכוח. ענית לעצמך בשאלה... בקריאטין אקסטרים כמו בפורמולות אחרות יש גם גלוטמין טהורין לפעמים גם ארג'נין קפאין ועוד מספר חומרים שנותנים גם הרגשה של פאמפ/התאוששות/פוקוס
ישן 08-01-07, 09:47   #68
Yoggie
מנהל ראשי

אגב, הבא שיקלל נייט וולף או סוסטנון יורחק מהפורום. אתם לא ילדים, אל תהרסו לו את הפוסט.
ישן 08-01-07, 10:43   #69
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sustanon
חכה יא בן :):):):) חכה אני אפתח לך תפנים יא בן :):):):):):) תן תטלפון שלך יא הומו עים אתה כזה גבר
אני מחכה למספר טלפון...
אתה לא תקבל ממני לא טלפון ולא נעליים כבר פעם אחת הבאתי פלאפון בפורום ומה שקרה זה ילדי כאפות שמדברים הרבה מטרידים אותי
אתה רוצה לריב?וואלה בו לחולון בוא לקרית בן גוריון פשוט תכנס לקרית בן גוריון הישנה תשאל מי זה גלעד ותגיד שאתה רוצה לריב איתו ואל תדאג יקראו לי כבר וניראה מה שאתה שווה זה 1
2 אני לא מרחיב איתך את הריב פה בקללות כי זה סתם לא יעזור אבל אני מבטיח לך שאני לא אשכח אותך וביום שאני באמת יראה אותך אתה תהיה בבעיה בת :):):):)
3 אם אתה רוצה אני אבוא אלייך :):):):) זה לא בעיה בכלל רק תגיד מאיפה אתה

אך יש אנשים שצריך להרוג אותם שהם ילדים אחר עושים טעויות של גברים
אל תדאג חמוד אני עוד יפגש איתך ואז אנחנו כבר "נדבר"
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 10:52   #70
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
תשמע אליאב אחי אני מכבד אותך והכל ואין כוונה להיתווכח איתך אבל אני לא מתכוון לערוך שום דבר
הגלעד הזה סתם אפס לקקן מסריח אני שונא אנשים כאלה שמתערבים בנושאים שלא קשורים אליהם
אתה מכבד את אליאב ?אז תשאל את אליאב אם כדי לך לריב איתי ללקן מסריח מי שיוצא על חבר שלך אתה תישב בשקט?לא משנה איפה זה לא!

אתה רק מעצבן אותי באמא שלי שאתה תצטער אין לך מושג לאיפה נכנסתה יאהבל חכה
ישן 08-01-07, 11:41   #71
Johnny
חבר פעיל

פאניק אני ממליץ לך על טעם ענבים, לא יודע איך לימונדה אבל ענבים יש לו טעם של טרופית.
Johnny מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 13:44   #72
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

ציטוט:
אני גם לא התכוונתי להתווכח איתך אני לא ביקשתי שתערוך את ההודעה או משהו אני סתם הצעתי לך בשבילך ולטובתך כי כמו שאמרתי קודם הפעם אני יגיד לך את זה יותר בבירור - אין לך מושג מי זה גלעד הוא לא האיש שאתה רוצה לריב איתו תאמין לי הוא חבר קרוב שלי...
וזהו אחי אל תתן לי סיבות עכשיו למה אתה לא רוצה לערוך , אני כולה הצעתי בשבילך
אליאב קרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 14:12   #73
MagneZium
חבר פעיל

דבל
ישן 08-01-07, 14:13   #74
MagneZium
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
מהההה בואנה כולכם חרטות או מה?!
הקריאטין אקסטרים נתן לי את הפוש הכי גדול שקיבלתי בחיים שלי לא צוחק איתכם
עלייה דרסטית בכוח + עליה עצומה במסת השריר
אפשר לומר שאת רוב הגדילה ואת רוב המוטיבציה קיבלתי בזכות התוסף הזה , ממש פלאים הוא עושה...
שוב פעם אני יגיד את זה - כל ה''חכמים'' בפורום שקוראים מאמרים וחשים משכילים - תפסיקו לשחק אותה מבינים משהו מהחיים שלכם תתחילו להיתאמן ולהגיע לגודל מרשים , ולנסות דברים בפועל ולא תאורתית ואז תדברו...
דימוצ'קה -
לדעתי לך על האקסטרים , זה אחד התוספים שיותר עזרו לי אי פעם (ואתם יודעים פה בפורום שאני אוהב לנסות כל תוסף שיש בשוק)

נ.ב -
sustanon כדאי שתתחיל לשקול איך אתה מדבר פה לאנשים בפורום כי לא נראהלי שדרך המחשב אפשר לדעת על מי אתה נופל ועם מי אתה מדבר (גלעד..?)
זאת סתם עצה ידידותית...אני מציע לך לערוך את מה שכתבת לו
עזוב אותו אני בטוח שכבר הרבה מחברי הפורום עשו אליו איקס
ישן 08-01-07, 14:17   #75
MagneZium
חבר פעיל

שמע אני אישית לא עשיתי סייקל של אקסטריםם
בעבר עשיתי שתי סייקלים של מונו רגיל עם סוכר ענבים הסייקל הראשון היה נחמד לא יותר,
השני סתם פיצצץ אותי נוזלים ולא עשה שום דבר מעבר
אבל עכשיו אני כבר בסייקל שני של Cee ואני חייב להגיד לך שהדבר הזה חולל בי פלאים איזה כוח עליתי בצורה דרסטית
Cee תהור לא פורמולה ולא כלום למרות שפורמולות נשמע לי יותר מעניין אבל בינתיים קניתי חצי קילו של Cee נקי שותה את זה לפני ואחרי אימון והתוצאות חבל על הזמן
ישן 08-01-07, 14:41   #76
sustanon
מושעה

ציטוט:
אתה מכבד את אליאב ?אז תשאל את אליאב אם כדי לך לריב איתי ללקן מסריח מי שיוצא על חבר שלך אתה תישב בשקט?לא משנה איפה זה לא!

אתה רק מעצבן אותי באמא שלי שאתה תצטער אין לך מושג לאיפה נכנסתה יאהבל חכה
עשית טעות אחי אבל אין בעיה את תשלם עליה עים אתה כזה גבר תן את הטלפון אנחנו נדבר ונפגש
ישן 08-01-07, 15:05   #77
nati10
חבר פעיל

הסמל האישי שלnati10

בונה סוסטנון או איך שלא קוראים לך מה אתה מזיין במוח למה ראית את גיל בכלל שאתה מדבר אני פציינט שלוו ותאמין לי הוא הבנאדם הכי אמין בתחום הוא לא דוחף לך סתם ככה מוצרים רק מה שאתה צריךך ועובדה עשיתי אצלו התקדמותת גדולה מאודד ועוד משווו השתמשתי בהתחלה בקריאטין מונו רגיל וסוכר ענבים ואחרי זה ניסיתי את האקסטריםםם עם שניהם ראיתי תוצאות אבל אין לך מה להשוות בכלל האקסטרים יותר טוב בהרבה
nati10 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 16:33   #78
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
עשית טעות אחי אבל אין בעיה את תשלם עליה עים אתה כזה גבר תן את הטלפון אנחנו נדבר ונפגש

תקשיב בחור אמרו לי לא להרחיב את הריב איתך למה כי אנחנו סתם הורסים פה את כל הפוסט ונותנים שם רע לפורום ואחרי זה באתרים אחרים עושים מאיתנו צחוק!
אני לא מביא לך את הטלפון שלי למה אני לא מכיר אותך ותאמת אין לי שום דבר אישי נגדך ובפעם האחרונה שהבאתי טלפון למישהו בפורום זה התחיל ולא ניגמר עד היום בהטרדות מעצבנות בטלפון.. אני פשוט היתעצבנתי על הדיבור שלך על גיל ואני יכול להבטיח לך שעוד מלא אנשים התעצבנו ממנו אבל אני הגבתי כי אני מגיב להודעות של אנשים אין מה לעשות כובע עף לגובה..בן אדם מדבר על אחד החברים שלי לא יפה אני יוצא עליו

אני מבקש מימך לא להרחיב אמרתי לך כבר איפה אתה יכול למצוא אותי ומה אני חושב על האיומים שלך..ואני באמת אומר לך לא כדי לך לריב אם אנשים שאתה לא מכיר אתה לא יודע על מי אתה יכול ליפול אבל בכל מקרה הריב פה בפוסט מבחינתי ניגמר אלה אם כן תפגוש אותי ותחליט אחרת

יום טוב
ישן 08-01-07, 17:04   #79
amir harduf
פתו-אסטרוגן

הסמל האישי שלamir harduf

שלח הודעה דרך ICQ אל amir harduf שלח הודעה דרך MSN אל amir harduf

בטעם לימונדה בהצלחה!
amir harduf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 17:37   #80
sustanon
מושעה

ציטוט:
תקשיב בחור אמרו לי לא להרחיב את הריב איתך למה כי אנחנו סתם הורסים פה את כל הפוסט ונותנים שם רע לפורום ואחרי זה באתרים אחרים עושים מאיתנו צחוק!
אני לא מביא לך את הטלפון שלי למה אני לא מכיר אותך ותאמת אין לי שום דבר אישי נגדך ובפעם האחרונה שהבאתי טלפון למישהו בפורום זה התחיל ולא ניגמר עד היום בהטרדות מעצבנות בטלפון.. אני פשוט היתעצבנתי על הדיבור שלך על גיל ואני יכול להבטיח לך שעוד מלא אנשים התעצבנו ממנו אבל אני הגבתי כי אני מגיב להודעות של אנשים אין מה לעשות כובע עף לגובה..בן אדם מדבר על אחד החברים שלי לא יפה אני יוצא עליו

אני מבקש מימך לא להרחיב אמרתי לך כבר איפה אתה יכול למצוא אותי ומה אני חושב על האיומים שלך..ואני באמת אומר לך לא כדי לך לריב אם אנשים שאתה לא מכיר אתה לא יודע על מי אתה יכול ליפול אבל בכל מקרה הריב פה בפוסט מבחינתי ניגמר אלה אם כן תפגוש אותי ותחליט אחרת

יום טוב
קודם כל אני מסכים איתך חבל להרוס תפוסט אחרי כבר הרסנו אותו גם ככה...
שנית כל עים כל העניין של הריב אתה התחלת אני לא פניתי אליך מההתחלה אתה התחלת עים הקללות,
וכשמקללים אותי אני לא אשב בשקט... אז תסיק תמסקנות שלך לבד אבל אני מפסיק את זה פה
תגובה