ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-03-08, 15:04   #1
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
ברירת מחדל משהו מוזר בשקילה...

אוקיי אז ככה אני כרגע לפי שקילה היום שוקל 76.9 בעיקרון זה לא הגיוני אבל ככה זה.
למה זה לא הגיוני ? הנה :

לפני שבוע שקלתי 75.9 אני עולה במאסה כמובן כל שבוע אני עולה בין 200-400 גרם השבוע הזה לא עשיתי ציטים או משהו היה אחלה שבוע האמת בסדר גמור מבחינת תזונה ושינה (ישנתי אולי 5-6 שעות בלילה אבל אחרי זה תמיד השלמתי בצהריים עוד שעה וחצי ככה אולי זה קשור...)באמצע השבוע נגמר לי הקריאטין הטהור אז הפסקתי כמובן הייתי לוקח 10 גרם ביום של אימון ו5 ביום ללא אימון משמע הקריאטין תוך כמה זמן צריך לצאת מהגוף ואיתו נוזלים ואיתם משקל אוקיי עד לכאן ברור :]
היום הייתי אמור לשקול משהו כמו 76.2 עליתי על המשקל ושקלתי 76.9 ! דבר שלא הגיוני בגלל ! שיום רביעי נשקלתי בדיוק באותה שעה אחרי 6 וחצי שעות שינה בערך והיום עוד ישנתי 7 שעות שינה וביום רביעי אני שקלתי רק 76.0 ! זה לא הגיוני לעלות 900 גרם ביומיים אלא אם כן אתה דופק ציט מטורף ! לכל אלו עם הראש הזדוני לא דפקתי שום ציט דווקא אכלתי די מסודר כרגיל אני אמור לצרוך ביום הזה (כלומר אתמול) משהו כמו 2600 קלוריות ואולי גג גג גג גג צרכתי 3000 ויום רביעי גם צרכתי משהו כמו 2400 אפילו פחות כי לא היה אירובי.
אחרי כל החפירה הזאת הפואנטה היא ! איך זה הגיוני שעליתי 900 גרם ביומיים ושקלתי באותה שעה עם זמן מנוחה כמעט דומה פלוס הפסקתי עם קריאטין אז חלק מהנוזלים בגוף צריך לצאת משמע אהייתי אמור אפילו להיות פחות במשקל ?! (יכול להיות שזה בגלל ששלישי ורביעי ישנתי בצהריים ויום חמישי רק בערב ?!)
מישהו פאקינג הסבר הגיוני ?!?!

(כן אני יודע אני חופר מצטער.)
ישן 28-03-08, 15:08   #2
The Sun
Banned

קודם כל תרגע :ם תנשום עמוק.
הצטברות של נוזלים\צואה ( ואל תגיד לי השתנתי לא שתיתי יותר מהרגיל וחירבנתי, זה לא קשור זה עדיין קורה )
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-03-08, 15:13   #3
denous

הסמל האישי שלdenous

אמממ האמת שהיה לי אתמול כאבי בטן נוראים אני חירבנתי אולי 3 פעמים כמו שלא חירבנתי בחיים אחי...
ולגבי שתייה כרגיל :]
אני לא מאמין שזה בגלל שתייה בכל זאת אני קם בבוקר דופק פיפי ונשקל ושתית בסדר גמור יכול להיות שאיכשהו זה קשור להפסקה עם הקריאטין או לחוסר שינה בערבים ביום שלישי ורביעי ושינה בצהריים ואז שינה רק בערב חמישי ?
ישן 28-03-08, 15:15   #4
The Sun
Banned

גבר, באמת שאתה חייב לדאוג פחות.. זה לא בריא בגיל שלך ( ואני לא איזה מבוגר כולי בן 10 ) תשאיר תדאגות לדברים החשובים בחיים ותזרום, אז עלית 500ג' יותר - ביג פאקינג דיל?
יכול להיות שזה קשור יכול להיות שלא, תמשיך לעבוד לאכול ולישון יהיה טוב.
בהצלחה ותעלה תמונות מעניין איך אתה נראה נתונים טובים..
ישן 28-03-08, 15:20   #5
denous

הסמל האישי שלdenous

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The Sun
גבר, באמת שאתה חייב לדאוג פחות.. זה לא בריא בגיל שלך ( ואני לא איזה מבוגר כולי בן 10 ) תשאיר תדאגות לדברים החשובים בחיים ותזרום, אז עלית 500ג' יותר - ביג פאקינג דיל?

וואלה אחי זה דבר מאוד חשוב בחיים שלי ואני אובססיבי לגבי זה ולגבי סדר בגלל זה אני משתגע כי פתאום עלייה של קילו ?! זה מטורף ולא הגיוני קילו בשבוע.... אם כבר היו לי שתי ציטים מטורפים השבוע אז הייתי אומר יכול להיות אבל זה היה שבוע בסדר גמור!!!
ואני עובד אוכל יושן בצורה מסודרת ביותר בהשקעה והכל ורואה גם תוצאות ללא ספק אני מרוצה מעצמי מאוד למרות העלייה הזאת אבל העלייה הזאת במשקל הפעם חייב להיות לזה הסבר לא הגיוני שעליתי קילו בשבוע אחרי שהפסקתי קריאטין שחירבנתי שלוש פעמים יום לפני שתיתי מים רגיל והורדתי גם קצת נולים באירובי... איפה ההגיון ?
ותמונות אני מעלה סוף מאסה אחי ביינתים מתקדם טוב מאוד :]
ישן 28-03-08, 15:21   #6
YOG558
חבר פעיל

הסמל האישי שלYOG558

כללי:: יוגב
חדר כושר: בית
שלח הודעה דרך ICQ אל YOG558

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The Sun

מחזק
מה אתה נכנס לסרטים בכלל מזה אני כל יום יכול לעלות קילו ולרדת 2 מה הלחץ תמיד המשקל שלי משחק וחצי קילו למעלה למטה
ישן 28-03-08, 15:26   #7
The Sun
Banned

כנ"ל, המשקל שלי תמיד אבל תמיד בין קילו לשני קילו למעלה ולמטה וממש לא אכפת לי, גם אני הייתי פעם נורא אובססיבי לגבי העניין הזה אבל תוריד מזה אחי, חבל על הכאב ראש גבר באמת... צ'יטים אני לא עושה ולא צריך לעשות בכ"א כי אני לא מתפתה לכלום, אולי בירה לפעמים עם החבר'ה בשישי...

בכ"א מחכה לראות תמונות נשמע שאתה דופק עבודה מעניין לראות מה יצא מזה :}
תשאיר תדאגות לביה"ס ולחיים, תשאיר את החדר כושר בחדר כושר ואל תביא את זה הביתה...
בהצלחה!
ישן 28-03-08, 15:29   #8
eyalamzleg
חבר פעיל

תמיד זה ככה מה הלחץ
כולה ק"ג
eyalamzleg מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה