ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-03-07, 20:42   #41
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ROSH KILLER
תגיד די-בול בן כמה אתה אחי?אתה מתחרה בנוער?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזה נוער הבן אדם סוס אבל קשיש קטגורית משקל עד 70 יקבלו בראש השנה חזק חזק ממנו מילה שלי!
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-03-07, 21:05   #42
Avunari
חבר פעיל

הסמל האישי שלAvunari

כללי:: הכיעור בהתגלמותו
עוסק ב:: עד מתי נוב' 09

בנאדם עם גוף מעולה, אחד היפים, אבל לא מתקרב אפילו ליהיות "אחד החטובים בעולם" חח :p
ישן 10-03-07, 21:40   #43
strongy
חבר פעיל

תפסיקו לענות לאכול סרטים הזה
strongy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-03-07, 21:45   #44
HHHEELLBBOOYY
מושעה

כללי:: אחלה גבר
עוסק ב:: עורך דין
שלח הודעה דרך MSN אל HHHEELLBBOOYY

בסדר גוף סביר
HHHEELLBBOOYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-03-07, 21:48   #45
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran7
חח אחי אני גם חשבתי פעם כמוך אבל זה לא נכון ,אתה נשמע פתטי אחייי
אני אמרתי את זה בציניות,על גבאי וויכוח שהיה לי אם סהר.
חבל שאתה ממהר לירשום ליפני שאתה קורא הכול.
ישן 10-03-07, 22:17   #46
strongy
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hhheellbbooyy
בסדר גוף סביר
לא גוף סביר לא
אחלה גוף אבל אחד החטובים בעולם??
עזוב אותך ועלק בלי סטרואידים איזה חארטות
strongy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-03-07, 22:21   #47
yonip
חבר פעיל

הסמל האישי שלyonip

כן זהו ניראה לכם שלאשלי וכריס מאסטרס נקיים? מוזר :S
וAvunari אחי הרגת אותי עם החתימה שלך! (ואחלה גב ^^)
yonip מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-03-07, 22:56   #48
ran7
משתמש ותיק

הסמל האישי שלran7

שלח הודעה דרך ICQ אל ran7

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim
אני אמרתי את זה בציניות,על גבאי וויכוח שהיה לי אם סהר.
חבל שאתה ממהר לירשום ליפני שאתה קורא הכול.
חחחחחחח אני התכוונתי בכל לצטט את סהר אבל יצא אותתך חחחחח

ran7 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-03-07, 23:13   #49
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי strongy
לא גוף סביר לא
אחלה גוף אבל אחד החטובים בעולם??
עזוב אותך ועלק בלי סטרואידים איזה חארטות
אחי הוא גם בלי חלבונים אז ביכלל

ran 7
סבבה אחי
ישן 10-03-07, 23:36   #50
Di-Bol
מפתח גוף מתחרה עד 75 ק"ג

עוסק ב:: סטודנט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזה נוער הבן אדם סוס אבל קשיש קטגורית משקל עד 70 יקבלו בראש השנה חזק חזק ממנו מילה שלי!
מה קשיש כולה בן 20 :):):):)
אני יכול להתחרות בנוער אבל מעדיף להתחרות איפה שיש לי סיכוי ממשי לזכות ולא בקטגוריה כמו נוער שיש טובים ממני כמו רובן סולומן ואדם פארס
Di-Bol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-03-07, 00:08   #51
Shauder
חבר פעיל

הסמל האישי שלShauder

חדר כושר: תקוותנו אשקלון

אחד הפוסטים המוזרים...

Shauder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-03-07, 00:10   #52
aviran_p
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shauder-2-big
אחד הפוסטים המוזרים...
אחי אחת החתימות ההזויות.. חח אהבתי... כל הכבוד סיקס פאק
aviran_p מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-03-07, 00:36   #53
מתן18
חבר פעיל

[quote=אליאב קרייסלר]
אין שם אחד טבעי אם אתה שואל אותי אפילו לא הנקניקים כמו פינלי ושאר הלפלפים

:):):):) בהתחלה אכלת שאתה מתקרב למסה של בטיסטה ועכשיו אתה יוצא עם זה??..הלפלפים האלה,כולל האח הגמד של פינלי יכולים לפתוח לך ת'צורה בשניות אז תוריד קצת את האף שלך,אני לא מבין מאיפה בא הזילזול הזה,אנשים שלמדו שנים ועבדו אפילו קשה יותר,אנשים שהגיעו להשגים תהילה ופרסום שאתה אפילו לא יכול לחלום עליהם.
אה ואני לא הולך לפתוח פה ריב,קיבלת הערה שמזמן היית אמור לקבל.

וסהר אחי אתה אוכל סרטים רציני,באצת אני לא מבין אותך,הגודל של האנשים שם כבר יצא מזמן מגדר הגודל הטבעי,כדוגמת בטיסטה,המסארפיס,בובי לאשלי וכו',לדעתי כל אלה שעוברים את ה200 פאונד שם על חומרים,בגלל הכח והיכולות המדהימות שלהם.

אגב אפילו MVP האפס הזה שאתה מעריץ על חומרים.
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-03-07, 01:25   #54
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

[quote=מתן16]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
אין שם אחד טבעי אם אתה שואל אותי אפילו לא הנקניקים כמו פינלי ושאר הלפלפים

:):):):) בהתחלה אכלת שאתה מתקרב למסה של בטיסטה ועכשיו אתה יוצא עם זה??..הלפלפים האלה,כולל האח הגמד של פינלי יכולים לפתוח לך ת'צורה בשניות אז תוריד קצת את האף שלך,אני לא מבין מאיפה בא הזילזול הזה,אנשים שלמדו שנים ועבדו אפילו קשה יותר,אנשים שהגיעו להשגים תהילה ופרסום שאתה אפילו לא יכול לחלום עליהם.
אה ואני לא הולך לפתוח פה ריב,קיבלת הערה שמזמן היית אמור לקבל.

וסהר אחי אתה אוכל סרטים רציני,באצת אני לא מבין אותך,הגודל של האנשים שם כבר יצא מזמן מגדר הגודל הטבעי,כדוגמת בטיסטה,המסארפיס,בובי לאשלי וכו',לדעתי כל אלה שעוברים את ה200 פאונד שם על חומרים,בגלל הכח והיכולות המדהימות שלהם.

אגב אפילו MVP האפס הזה שאתה מעריץ על חומרים.
אני חושב שהולך להיות פה קרב עם קרייסלר
ישן 11-03-07, 01:44   #55
מתן18
חבר פעיל

[quote=gil-Nissim]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי מתן16
אני חושב שהולך להיות פה קרב עם קרייסלר

שם קרב אני אמרתי מה שהיה צריך להאמר לפני הרבה זמן,פשוט לאף אחד לא היה אומץ/נעים להגיד,הילד עצום וגדול כמעט מרוב הפורום כמעט ובטח שיותר ממני,אבל זה לא נותן לו את הזכות להיות כ"כ יהיר כל הזמן,מה זה צריך להיות זילזול הזה,"לפלפים" נו..שהוא היה בן 3 פינלי ה"לפלף"היה במשקל של 300 פאונד אם לא יותר,חוץ מהידע העצום שלו בהאבקות,שלא נדבר על הישגים בספורט הבידורי.

זה הכל,זה לא פייר להמשיך כרגע למה הוא לא מחובר והוא לא יענה בכל מקרה,נחכה למחר.
ישן 11-03-07, 11:36   #56
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי סהר!
אני לא התכוונתי לאשלי או בטיסטה אלא זה הספציפי!
לניטרו והוא ללא אבקות וסטרואדים ולאשלי עבר מבחן של לראות אם הוא לא משתמש בחומרים אסורים ויצא דובר אמת שהוא לא משתשמ קראתי על זה כתבה באתר.
אז אל תזיינו תמח בדברים שאתם לא יודעים כי אני מכיר אותו
תעשה לי טובה בסדר סטרואידים רואים אם הוא לקח או לא לפי הבדיקת דם
יש בדיקות של אנזימים בכבד אם הם גבוהים מהרגיל זה אומר שהבנאדם לקח משהו (יש כמה סוגים) הרמה של האנזים אמורה להיות גבוה פי 10 מהנורמה בערך אם הבנאדם כרגע אחרי סייקל , ככה הטמבלים... אבל החכמים לוקחים מנקי כבד ודברים שעוזרים לשמור על האנזימים בכבד ככה שהכבד שלו יכול להיות בריא , אני אפילו לא מדבר על PCT בשביל לשקם את שאר המערכות ההורמונליות בגוף אני רק מדבר על מנקי כבד שאחריהם הכבד חוזר לתפקוד מלא ככה שלא תמיד אפשר לדעת...עושים לו בדיקה פעם ב... ולדעתי גם המנהל שלו אומר לו מתי להיכנס לסייקל בשביל שהבדיקה לא תצא על התקופה של הסייקל
אליאב קרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-03-07, 11:42   #57
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

[quote=מתן16]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim

שם קרב אני אמרתי מה שהיה צריך להאמר לפני הרבה זמן,פשוט לאף אחד לא היה אומץ/נעים להגיד,הילד עצום וגדול כמעט מרוב הפורום כמעט ובטח שיותר ממני,אבל זה לא נותן לו את הזכות להיות כ"כ יהיר כל הזמן,מה זה צריך להיות זילזול הזה,"לפלפים" נו..שהוא היה בן 3 פינלי ה"לפלף"היה במשקל של 300 פאונד אם לא יותר,חוץ מהידע העצום שלו בהאבקות,שלא נדבר על הישגים בספורט הבידורי.

זה הכל,זה לא פייר להמשיך כרגע למה הוא לא מחובר והוא לא יענה בכל מקרה,נחכה למחר.
בונה יא אפס אני אוכל אותך בלי מלח אתה כולה עוד שחיף מסכן שחושב שיש לו סיכוי בענף הזה יחד עם הפציעות שלי וכל מה שיש לי אני לא אוכל אותך תעשה לי טובה בפוסט שלי עם התמונה של בטיסטה אני לא אמרתי שום דבר על עצמי ועליו , זה שנמרוד אמר שאני עקפתי אותו זה סבבה זה מחמיא לי אבל אני עדיין לא מאמין בזה.
אני לא צריך את הדעה האומללה שלך עליי אני עוזר פה בפרטי ל90 אחוז מהפורום ואם אתה רוצה (כרגיל)

בקשר לפינלי ולכל מתאבקי הWWE ששוקלים 300 פאונד , איך רואים שאין לך מושג בפיתוח גוף , לא מודדים גודל לפי משקל והיקפים אתה שוכח שהם חבר'ה מאוד מאוד גדולים מבחינת מבנה ועצמות. אני לא צריך לפרט על זה מי שיש לו שכל יבין כבר לבד איך זה מתנהל

חוץ מזה אם כבר דיברת עליי אז עושה רושם שאתה חושב שאתה איזה גיבור גיל ביקש ממני יפה להתעלם מהמריבות פה בפורום אז אני ישאיר את זה בינתיים דרך האינטרנט אבל אם אתה עדיין חושב שאתה כזה גבר בוא לחנות של גיל כל ימי שישי נראה מי אתה ומה אתה
ישן 11-03-07, 12:40   #58
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

אליאב זה לא מתן16 הגיב לך ואתה נפלתה על גילניססים חחח
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-03-07, 14:10   #59
מתן18
חבר פעיל

[quote=אליאב קרייסלר]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי מתן16

בונה יא אפס אני אוכל אותך בלי מלח אתה כולה עוד שחיף מסכן שחושב שיש לו סיכוי בענף הזה יחד עם הפציעות שלי וכל מה שיש לי אני לא אוכל אותך תעשה לי טובה בפוסט שלי עם התמונה של בטיסטה אני לא אמרתי שום דבר על עצמי ועליו , זה שנמרוד אמר שאני עקפתי אותו זה סבבה זה מחמיא לי אבל אני עדיין לא מאמין בזה.
אני לא צריך את הדעה האומללה שלך עליי אני עוזר פה בפרטי ל90 אחוז מהפורום ואם אתה רוצה (כרגיל)

בקשר לפינלי ולכל מתאבקי הWWE ששוקלים 300 פאונד , איך רואים שאין לך מושג בפיתוח גוף , לא מודדים גודל לפי משקל והיקפים אתה שוכח שהם חבר'ה מאוד מאוד גדולים מבחינת מבנה ועצמות. אני לא צריך לפרט על זה מי שיש לו שכל יבין כבר לבד איך זה מתנהל

חוץ מזה אם כבר דיברת עליי אז עושה רושם שאתה חושב שאתה איזה גיבור גיל ביקש ממני יפה להתעלם מהמריבות פה בפורום אז אני ישאיר את זה בינתיים דרך האינטרנט אבל אם אתה עדיין חושב שאתה כזה גבר בוא לחנות של גיל כל ימי שישי נראה מי אתה ומה אתה
וואו איזה תגובה אליאב,"אני אוכל אותך בלי מלח"..פשוט בוגר.

ציינתי שהוא שקל 300 פאונד בגלל שכיום הוא שוקל הרבה הרבה פחות,ואולי בגלל זה אתה מרשה לעצמך לזלזל בו.

וכן אני שחיף מסכן,ולא אני לא רוצה להצליח בענף בשיט,אני חובבן בקטע,יש דברים הרבה יותר חשובים מזה כרגע בחיי,לעומת חבר'ה פתטים שכל הבטחון העצמי שלהם והחיים שלהם סובבים סביב זה ומרשים לעצמם להתנשאות על אנשים,אלה האנשים המסכנים באמת כי ביום שהם יפסיקו להתאמן,יחד עם כל גרם שירד,ירד גם הבטחון היהירות והחוצפה,ולא ישאר מהם הרבה.

מלכתחילה אמרתי שאני לא מעוניין לפתוח ריב כי עם אנשים כמוך אי אפשר להנהל דיון,סך הכל נתתי לך ביקרות קטנה,תנסה לקבל אותה,אפחד לא מזלזל בך,כולם פה רוחשים לך כבוד על הישגיך המדהימים,אבל גם הישגים כאלה הם לא תרוץ להתנשאות שכזאת,תחשוב על זה קצת.
ישן 11-03-07, 14:26   #60
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

[quote=מתן16]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר

וואו איזה תגובה אליאב,"אני אוכל אותך בלי מלח"..פשוט בוגר.

ציינתי שהוא שקל 300 פאונד בגלל שכיום הוא שוקל הרבה הרבה פחות,ואולי בגלל זה אתה מרשה לעצמך לזלזל בו.

וכן אני שחיף מסכן,ולא אני לא רוצה להצליח בענף בשיט,אני חובבן בקטע,יש דברים הרבה יותר חשובים מזה כרגע בחיי,לעומת חבר'ה פתטים שכל הבטחון העצמי שלהם והחיים שלהם סובבים סביב זה ומרשים לעצמם להתנשאות על אנשים,אלה האנשים המסכנים באמת כי ביום שהם יפסיקו להתאמן,יחד עם כל גרם שירד,ירד גם הבטחון היהירות והחוצפה,ולא ישאר מהם הרבה.

מלכתחילה אמרתי שאני לא מעוניין לפתוח ריב כי עם אנשים כמוך אי אפשר להנהל דיון,סך הכל נתתי לך ביקרות קטנה,תנסה לקבל אותה,אפחד לא מזלזל בך,כולם פה רוחשים לך כבוד על הישגיך המדהימים,אבל גם הישגים כאלה הם לא תרוץ להתנשאות שכזאת,תחשוב על זה קצת.
מתי התנשאתי בדיוק כל הנושא של ההתנשאות התחיל כשלא היה לי עברית במחשב וכתבתי באנגלית וזה יצא לי בצורה לא טובה ומתנשאת (ואז ביקשתי מפניק שיכתוב בשבילי תגובה בעברית שאותה אני כתבתי לו דרך האיסיקיו)
אבל זה לא משנה כי יודע מה אתה צודק באמת אי אפשר לנהל איתי דיון , מילא היית בנאדם קצת יותר רציני בתחום אבל כשאתה איזה חובבן - לא נראהלי שיש לך זכות בכלל לזרוק הערות לעברי ובטח שלא על גודל.

אני לא זלזלתי באף אחד אני אמרתי שפינלי הוא לפלף ואני התכוונתי לזה שביחס לבטיסטה , בובי לאשלי ולכל החבר'ה היותר גדולים שם - הוא באמת לפלף...זה לא אומר שאם תעמיד אותו ליד ישראלי ממוצע הוא עדיין ישאר כזה.

דרך אגב שוב אתה אומר דברים לא לעניין כי אחרי הפציעה שלי אני ירדתי , וכך לדוגמא את גיימר (אני לא מדבר על עצמי אבל גם אני כזה...) שכבר עשה את שלו בענף , הגיע לגודל מרשים...עכשיו מרשה לעצמו לחיות חיים טובים בלי להקשות על עצמו יותר מדי , לצאת לבלות וכאלה...כן גם אני ככה עכשיו אני לא התאמנתי ואכלתי רציני כבר חודש , שלא נדבר על התקופה שמתקרבת שבה אין לי סיכוי לעמוד בתזונה נכונה (אבל אני לא אפרט על זה)

בקיצור תחשוב פעמיים תנסה לקרוא הודעות ולהבין משמעותן ובמקום להגיד מה שכולם אומרים (כמו עניין הפוטושופ שהיה לי פה ובסוף ראינו מי צדק) תנסה לחשוב קצת עם הראש שלך

עריכה : במקום להתייחס רק לשורה הראשונה שנכתבה בעצבנות תתייחס לכל ההודעה הארוכה אני לא סתם זיבלתי בשכל שם
תגובה