ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פציעות ספורט

פציעות ספורט בניהול עופר צחר - פיזיותרפיסט ספורט

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-02-07, 16:10   #1
roysht
חבר פעיל

הסמל האישי שלroysht

ברירת מחדל הרגשה של מין זרם באזור הגב

היי, לאחרונה אני עובד עם סקוואטים, ולפני שבוע וחצי בערך לא שמתי את הדבר הזה שדומה לכרית על המוט (כדי שלא יכאב בחוליות ליד הצוואר) והרגשתי קצת לחץ באזור מאחור אבל בכל זאת המשכתי את התרגיל כולל שלושת הסטים שלו.
מאז, בזמן שאני יושב ולכמה שניות לא זז, אני מתחיל להרגיש באזור העליון של הגב כמו זרם כזה או צריבה, זה לא ממש כואב אבל זה מעצבן ואני בטוח שזה קרה מאז הקטע עם הסקוואט?
מה אתם ממליצים לעשות?

ועוד משהו קטן, אתמול סתם עשיתי עם חברים שלי תחרות של שכיבות שמיכה "יהלום" וכשעמדתי לסיים חבר שלי בצחוק ישב לי על הגב התחתון לשלוש שניות ככה ואז לא יכלתי להחזיק גם אותו וגם אותי (למרותש הוא לא ממש כבד) והוא קם, וכשקמתי היום בבוקר עוד קצת כואב לי בגב התחתון בגלל זה ואתמול כאב לי עוד (אני מרגיש כמו דקירות כאלה כל 20 דקות), אתם חושבים שזה יעבור או שכדאי לראות מישהו? כי אני בטוח שזה לא היה רציני, הוא סתם צחק וגם אני לא חשבתי שזה הולך לעשות נזק או משהו.
מקווה שתענו לי, רועי.
roysht מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 16:32   #2
PcGunMan
חבר פעיל

האמתי גם לי היה צריבות כאלה בגב העליון אבל לא נראה לי שזה מסקווט כי החלפתי תרגלים החודש ואני בהפסקה מסקווט אני חושב שזה מפולי עליון כלפי העורף! אומרים שזה "עובד על דלקות" וכו'
PcGunMan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 16:36   #3
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

אין טעם ללכת לרופא על כל דבר קטן. זה סתם ביזבוז זמן ויכניס אותך ללחץ

תן 3-4 ימים והכל יעבור

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 17:33   #4
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

לך לרופא דחוף
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 17:51   #5
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

צורב לך משהו ? מזל טוב ! הצורב שלך עובדדדד
סתם.

שמע אחי כול מה שתיארתה פה זה שטויות אין טעם ללכת לרופא זה לא רציני !
תור לרופא זה לחקות יומיים ארבע - אחריזה תור לאורטופד - לחקות עוד שבוע שבועיים - אחריזה לעשות רנטגן = הגב שלך יפסיק לצרוב עד אז ואתה סתם תלך !
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 18:29   #6
Eli
חבר פעיל

תטה את הראש אחורה ותמשש את אזור תחתית הצוואר מאחור. תרגיש חוליה אחת קצת יוצאת החוצה - с7. המוט בעקרון אמור להיות מתחת לחוליה הזאת. תנסה לשחות, אולי זה ישחרר לך את האזור.
Eli מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-02-07, 15:40   #7
roysht
חבר פעיל

הסמל האישי שלroysht

כן אוקיי, אבל מה עם הגב התחתון, נראה לכם יעבור הכאב החלש שם עד מחר? אין לי כוח עכשיו באמת ללכת לרופא ולהתחיל לעשות צילומים וכו', למרות שזה 2 מטר מהבית ואפשר לסדר פגישה כל שעה... אני לא יודע אם זה יהיה סתם בזבוז ללכת, כי תמיד גם אני רואה אנשים שיש להם כאן בפורום כאבים הם הולכים עושים צילום והרופאים לא רואים שום דבר וסתם נותנים המלצה לא להתאמן חודש (הרופאים).
אז מה אתם אומרים? לתת לזה עוד יום יומיים לראות מה יהיה?
ישן 20-02-07, 21:35   #8
shay
חבר פעיל

הסמל האישי שלshay

גב זה לא צחוקק,לדעתי תילך לצילום כדי שלא תהיה לך פציעה ותאכל ת'לב בעתיד (למה לא בדקת עם יש נזק...)

-אני פה בשביל האנשים ובשביל התשוקה לפיתוח גוף,לא בשביל מוצרים!
shay מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-02-07, 09:59   #9
roysht
חבר פעיל

הסמל האישי שלroysht

כן, נראה לי שהיום אני אלך לרופא, כיוון שהכאב בגב התחתון לא מפסיק...
זה כמו מכה כזאת או כאב תפוס, הכאב יורד מיום ליום אבל אין לי כוח לסבול כבר ואני רוצה לחזור להתאמן כבר היום.
ישן 21-02-07, 10:40   #10
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי roysht
כן, נראה לי שהיום אני אלך לרופא, כיוון שהכאב בגב התחתון לא מפסיק...
זה כמו מכה כזאת או כאב תפוס, הכאב יורד מיום ליום אבל אין לי כוח לסבול כבר ואני רוצה לחזור להתאמן כבר היום.
אחי זה כתוצאה מעומס, תלמד להרגיש את הגוף שלך, אתה מסוגל לבד לדעת בערך ממה הבעייה נובעת...
רופא זה רק בנאדם וגם ככה הרופאים בארץ על הפנים... תחקור את האזור שממנו בא הכאב ותבין לבד, זה קורה הרבה שיש כאבים בגב התחתון כתוצאה מלחץ באימונים... לפי דעתי אל תתרגש מזה יותר מדי, ועוד שאמרת שהכאב יורד מיום ליום אז זה לא נשמע מדאיג ביכלל...

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-07, 11:39   #11
roysht
חבר פעיל

הסמל האישי שלroysht

אחי, אמרתי לך אני יודע כתוצאה ממה זה, כתוצאה מזה שמישהו בא ושנייה ישב לי על הגב בזמן שכיבות שמיכה...
הכאב הלך ופחת בימים האחרונים אבל משום מה היום כואב לי עוד יותר מימים אחרים והרופא המפגר אמר לעשות פיזותרפיה... ממש יופי עד שבמדינה הזאת יקבעו לי תור לפיזותרפיה אני כבר אחלים.
ישן 24-02-07, 19:21   #12
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SiX PACK
אחי זה כתוצאה מעומס, תלמד להרגיש את הגוף שלך, אתה מסוגל לבד לדעת בערך ממה הבעייה נובעת...
רופא זה רק בנאדם וגם ככה הרופאים בארץ על הפנים... תחקור את האזור שממנו בא הכאב ותבין לבד, זה קורה הרבה שיש כאבים בגב התחתון כתוצאה מלחץ באימונים... לפי דעתי אל תתרגש מזה יותר מדי, ועוד שאמרת שהכאב יורד מיום ליום אז זה לא נשמע מדאיג ביכלל...
רופא הוא רק בן אדם , והוא יודע יותר ממה שתדע עד שתמות אז אל תהיה שחצן. הרפואה בארץ נחשבת ברמה גבוהה , בניגוד למה שאוהבים לומר עליה , ובכל אופן רופא יודע הרבה יותר ממך. מה זה תחקור את האיזור? איזה כלים יש לו לעשות את זה? זה פשוט מדהים איזו אחריות אנשים לוקחים כשהם אומרים דברים כמו שאמרת ואיך הם לא שמים לב לזה בכלל.

זה כמו שאני אגיד שמרצה לפיזיקה זה רק בן אדם , אז עם קצת התבוננות בעולם אני אוכל לנסח את כל חוקי הפיזיקה. ברור שזאת שטות , בכל מקצוע.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-07, 19:55   #13
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
רופא הוא רק בן אדם , והוא יודע יותר ממה שתדע עד שתמות אז אל תהיה שחצן. הרפואה בארץ נחשבת ברמה גבוהה , בניגוד למה שאוהבים לומר עליה , ובכל אופן רופא יודע הרבה יותר ממך. מה זה תחקור את האיזור? איזה כלים יש לו לעשות את זה? זה פשוט מדהים איזו אחריות אנשים לוקחים כשהם אומרים דברים כמו שאמרת ואיך הם לא שמים לב לזה בכלל.

זה כמו שאני אגיד שמרצה לפיזיקה זה רק בן אדם , אז עם קצת התבוננות בעולם אני אוכל לנסח את כל חוקי הפיזיקה. ברור שזאת שטות , בכל מקצוע.
דבר שני, אפילו אם הייתה לו הכשרה לכך, איך הוא יכול לבחון לעומק את הגב התחתון שלו? הוא הרי לא רואה אותו
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-07, 20:15   #14
maradona
חבר פעיל

הסמל האישי שלmaradona

שלח הודעה דרך ICQ אל maradona שלח הודעה דרך MSN אל maradona

בעיות גב...כמה שאני שונא אותם!!!!
למדתי כבר לחיות איתם...היה לי כאבי גב בגב העליון שבגללהם גם פרשתי מגלישה והלכתי לרופא והכל והוא לא ראה שיש לי כלום רק לאחר כ 3 חודשים בערך זה עבר לי,ממש באופן איטי ומייגע באופן מטורף.
אני בנאדם שממש נפצע מהר,טעות אחת והגב שלי מושבת לאיזה שבוע...עם הזמן אתה תדע לדעת איך להתייחס לכאב

maradona מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-07, 01:13   #15
roysht
חבר פעיל

הסמל האישי שלroysht

הקטע הוא שאני גם לא רוצה להפסיק להתאמן, אני יכול להתאמן עם הכאב הזה אבל אני מפחד...
כבר אמרתי שהלכתי לרופא והוא אמר לי לא להתאמן חודשיים(מה שנקרא כיסוי תחת) ופיזותרפיה...
צילום הוא לא רצה לעשות לי כי הוא אמר שזה פוגע בייצור הזרע בגיל שלי (16) ושכבר צילמו לי לפני חודשיים את הגב אז אסור עוד פעם בזמן הקרוב.
ישן 25-02-07, 01:31   #16
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she

מה שרציתי להגיד
ד"א אין לכם שביתה אז אין לנו אימון
ישן 25-02-07, 03:15   #17
amir harduf
פתו-אסטרוגן

הסמל האישי שלamir harduf

שלח הודעה דרך ICQ אל amir harduf שלח הודעה דרך MSN אל amir harduf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she

בלי קשר למה שאמרת שהוא נכון כמובן..

יש בארץ הרבה רופאים חרטונרים.. אני נפלתי כבר על כמה כאלה.. (לפעמים הבעיה שהם חורגים מתחום ההתמחות שלהם לנושא שפחות למדו עליו)
amir harduf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-07, 08:24   #18
roysht
חבר פעיל

הסמל האישי שלroysht

עזוב רופאים חרטטנים...
אני במכבי והבני זונות האלה לא נחמדים!
נגיד האורטופד שהלכתי אליו אז רק התחלתי לספר לו ממה הכאב - כי לפי דעתי צריך להסביר לו אם סתם הכאב התחיל או שזה כתוצאה ממכה.
אז התחלתי לספר לו שעשיתי שכיבות שמיכה ואז מישהו בא אלי ו...
פתאום הוא קוטע אותי ואומר לי: "לא מעניין אותי בכלל מה עשית רק תגיד לי איפה כואב לך".
רציתי להרביץ לו מרוב שהוא לא נחמד.
ישן 25-02-07, 08:35   #19
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

מה שאני בא לומר זה שלפעמים לא צריך רופא, כל אחד מכם ניחן ביחולת להרגיש מה קורה בגופו ובניגוד למה שמשה אמר פה, יש מצבים אשר האדם עצמו יכול לזהות את הבעייה ולדעת מה גורם לה יותר טוב מרופא מוסמך אז אל תזבלו לי בשחל. בכל אופן זאת הייתה רק עוד הצעה, אם יש כאבים חזקים ובלתי נסבלים שלא ידוע ממה הם נובעים אז כמובן שצריך לגשת לרופא...

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-07, 17:37   #20
gman
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל gman

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she

אני חושב שאנשים פשוט צריכים לדעת לסמוך יותר על רופאים מאשר אנשים רנדומליים באינטרנט P:
gman מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה