ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-10-06, 21:34   #1
gps
חבר פעיל

ברירת מחדל מחפש ייעוץ על השייק שאני מכין בבית+שאלה

1) אני מכין בבית שייק של: 300 מ"ל חלב+בננה+סקופ אופטימום אבקת חלבון קרם עוגיות+חצי כוס ש"ש דקה.
לפי החישוב שלי מספר הקלוריות זה: 300 מ"ל חלב 180 קלוריות+בננה זה 80 קלוריות+סקופ אבקת חלבון זה 110 קלוריות+חצי כוס ש"ש זה 200 קלוריות סה"כ בסביבות ה 550 קלוריות..
האם זה יוצר את אותו אפקט כמו לקיחת גיינר? אני נוטה לסמוך על הגיינר ולא על מה שאני אכין בבית כי מנסיון לא משנה כמה גלידות/מעדנים/שוקולדים/עוגות אני אוכל - אני לא עולה קילו.. מה גם שזה די משביע כי זה יוצא איזה 2 וחצי כוסות וזה ממלא.. ואולי גיינר לא ממלא וככה יש מקום לארוחות נוספות..
2) איך אפשר לשפר את מספר הקלוריות והטעם של השייק? אולי סוכר (=טעם+קלוריות)? חמאת בוטנים?
3) למה גיינר זה דבר כ"כ יקר שמנת הגשה שלו שווה 25 שקל ושל אבקת חלבון זה 3 שקל? גיינר זה אבקת חלבון עם פחמימות והפחמימות אמורות להיות דבר זול.. הקריאטין בסיריוס מאס יורגש או שהוא מזערי? אני מתפתה לקנות את זה אבל זה ממש לא חסכוני להוציא 340 שקל שייגמרו בשבועיים! ועוד שאני לא יודע כמה אני יכול לעלות עם זה בכלל.. ואני לא מדבר על קילו שריר אלא על מלוכלך כי במצבי אין מה לחטב ממש.. אני רזה.. אני רוצה לעלות מלוכלך עוד 7 קילו בערך ואז להתחיל לחטב.. חפיסה אחת תספיק לי? ממש לא בא לי במצבי הכלכלי לזרוק 340 שקל לפח
gps מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 21:37   #2
Netnael
אזהרה מס' 1 - אי ציות לחוקי הפורום

הסמל האישי שלNetnael

סוכר ענביים גרם פחמימות וגם קלורית..
אבל לא שווה להחליף את השק בארוחה..לפי דעתי
ישן 04-10-06, 21:39   #3
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

וואי כמה חפרת לא יצא לי בדיוק לקרוא הכול.
1. כן זה כמו גיינר.
2. כן אתה יכול להוסיף חמאת בוטנים בשביל טעם ויש לך עוד מליון דברים להוסיף אם אתה רוצה טעם, תחשוב על עוד פירות או איזה פרי במקום הבננה, גם יש דברים חוץ מש"ש..
3. גיינר זה יקר ולא משתלם קח אבקת חלבון ותכין גיינר.

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 21:51   #4
gps
חבר פעיל

מחכה לעוד תגובות

נתנאל אתה בעצם מייעץ שהגיינר עדיף? למה?
וגם לי יש הרגשה שעם השייקים אני יגיע הרבה יותר לאט ל +7 קילו מלוכלך מאשר המהירות בגיינר
gps מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 23:01   #5
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

1)מה שאתה עושה זה מצוין וזה עדיף על גיינר שהפחממות בו הם סתם חרא והרבה מאוד סוכרים
2)חמאת בוטנים טבעית יהיה סבבה
3)יקר מאוד ממש שלא בצדק מה שאתה עושה זה הרבה יותר טוב
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-06, 09:50   #6
shahaflol
חבר פעיל

לדעתי השייק שאתה מכין בבית מצוין וטעים לאללה ואם בא לך להוסיף עוד קלוריות אתה יכול להוסיף עוד קצת שיבולת שועל, עוד בננה אחת או פרי אחר אולי, או חמאת בוטנים באמת נשמע לי סבבה (טוב אני מת על חמאת בוטנים)
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-06, 08:32   #7
gps
חבר פעיל

1) תודה על החיזוק שזה עדיף על גיינר-
לקחת את השייק שאני מכין בנוסף לארוחת בוקר או במקום? (ה"ארוחת בוקר" שלי זה קורנפלקס הצהוב עם חלב) אני שואל כי גם סקופ אבקה וגם 300 מ"ל חלב ואז עוד קורנפלקס עם חלב אני מפחד שזה יותר מדי חלבון.. ואני באמת אעלה במשקל כמה ק"ג בחודש בגלל השייק הזה שאני מכין לי?? (גיל אומר שאם ניקח את הגיינר חודש אז נעלה נגיד 5 קילו אז אם אני לוקח משהו שהוא כמו גיינר זה אומר שאני גם צריך לעלות)

2) עוד משהו- הבלנדר שלי לא מותאם לכתישת קרח ואמרו לי בחנות שזה יכול להרוס לי את הסכינים.. למרות שהסכינים נראות ממש חזקות כשהן ועלות אני מעדיף שלא להתעסק עם זה.. יש לכם רעיונות איך להכין את זה קר יותר? להכניס את הבננה לפריזר שעה לפני ההכנה זה טוב? (שלא יהפוך לקרח בעצמו)

3) ועכשיו סוכות!! ואין אימון שבוע שלם! וגם לא עשיתי אתמול אימון כי חזרתי ב 6 מהבצפר והייתי גמור והמכון נסגר ב 9 והייתי מסוחרר מעייפות והלכתי לישון ולצערי זה יהיה ככה כל שבוע - הצעות לגרימת עירנות לפני אימון?

4) עוד שאלה קטנה איפה אפשר לקנות סוכר ענבים בזול ומה המחיר? בניצת הדובדבן אמרו שזה לא שיווקי ואין להם ובישראלבודי המחיר בערך 26 לקילו.. ושמעתי שאפשר לקנות 10 שקל קילו.. מישהו יודע?
gps מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-06, 10:00   #8
shahaflol
חבר פעיל

1. אתה לוקח את השייק במקום הארוחת בוקר כי יש בו את כל מה שאתה צריך.
לפי מה שאתה אומר אתה רוצה הרבה קלוריות בשייק, אני לא יודע אם אתה צריך או לא אבל תעשה גיינר כזה: סקופ אבת חלבון 110 קלוריות + 2 בננות 160 קלוריות + שיבולת שועל ( כמות של 250 קלוריות) + 400 מ"ל חלב 1% 160 קלוריות + כף חמאת בוטנים 85 קלוריות בערך.
זה יוצא בסה"כ 760 קלוריות בערך.
זה אם אתה צריך הרבה מאוד קלוריות, אם אתה לא רוצה הרבה קלוריות אז תוריד ל300 מ"ל חלב 1%, בננה אחת, רק 200 קלוריות מהש"ש ואולי פחות חמאת בוטנים, תחליט מה אתה צריך.
2. אתה יכול לשים את הקרח בשקית סגורה ולשבור אותו בעצמך, או פשוט אחרי שאתה מכין את השייק תשים אותו לכמה זמן במקפיא.
3. בקשר לסוכות, למה אין אימונים שבוע שלם??? החדר כושר אמור להיות פתוח כרגיל. אין לי דרך להציע לך להיות יותר ערני חוץ מאולי כדורי קפאין או הרבה קפה שחור או משהו בסגנון למרות שאני לא ממש בעד תוסף מזון מיותר של קפאין.
4. בכל רשת מזון גדולה יש, פשוט תבקש מהעובדים. ברוב המקומות זה נמצא במוצרי תינוקות עם כל הרמדיה והאלה ונראה לי שהם קוראים לזה דקסטרומד
ישן 06-10-06, 10:17   #9
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

את הסוכר ענבים תקנה בבית טבע
ישן 06-10-06, 10:24   #10
gps
חבר פעיל

איזה תגובה תודה על העצות

מה רע בחלב 3%?
ושאלתי בסופרים לרובם לא היה או שהיה ממש יקר נגיד 17 שקל לחצי קילו.. טוב ננסה לקנות איפשהו

והחדר כושר סגור בחגים לא יודע למה.. גם בראש השנה היה סגור יום אחד ועכשיו בסוכות גם יהיה סגור כל השבוע ובבית חוץ מלהרים משקולת אחת שיש לי ליד קדמית אין לי ממש מה לעשות אני שונא לעשות שכיבות שמיכה ואין לי מתקני כושר בבית..
gps מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-06, 10:40   #11
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

שום דבר לא רע בלשלב קצת חלב בתפריט...
ישן 06-10-06, 13:37   #12
gps
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ori-silver
שום דבר לא רע בלשלב קצת חלב בתפריט...
לא רע
אבל הוא כתב חלב 1%
אני שואל מה רע ב 3%
אני במאסה
gps מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-06, 14:25   #13
DropDead
חבר פעיל

אין כל רע לשתות 3% חלב ...
אני גם שותה 3% פשוט אני לא מגזים בחלב זה לא שאני שותה ליטר ביום ..שותה כוס..
DropDead מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-10-06, 22:48   #14
shahaflol
חבר פעיל

חלב 3% זה ממש מיותר... השומן שבו הוא לא שומן בריא בכלל, רובו שומן רווי, ואת הקלוריות המזיקות האלה מהשומן המיותר עדיף להכניס ע"י שומן בריא כמו חמאת בוטנים שיכול להיות תוספת מצוינת לשייק.
תגובה