ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-03-10, 07:59   #1
psycat1640
חבר מתחיל

כללי:: מתאמן בבית
עוסק ב:: חייל
חדר כושר: בית
ברירת מחדל הבדל בין חטיף חלבון לבין אבקת חלבון ועוד שאלות

שלום לכולם מצטער על הבורות ישנם מספר שאלות שלא הצלחתי למצוא להן תשובה למרות שקראתי את הרבה מדריכים והרבה הסברים וכדו'

1. איך לדעת מה אני צריך אבקת חלבון או גיינר?
2. מה ההבדל בין לשתות אבקת חלבון לבין חטיף חלבון?
3. באחת הכתבות קראתי שאחרי אימון יש לצרוך חטיף חלבון המכיל 20 גר' חלבון וגם 15 גר' אבקת חלבון בנוסף ל קורנפלקס עם חלב וחופן ענבים ...זאת ארוחה אחרי אימון אם אני מתאמן למשל ב 6-7 בערב אז לאחר למכן יש צורך בעוד ארוחת לילית?

נתונים :
גובה 180
משקל 70
תוכנית אימונים p90x

כרגע אני בבנית תפריט ומנסה למצוא דרכים לשפר אותו
psycat1640 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-10, 11:22   #2
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

1. אבקת חלבון וגיינר זה שני דברים שונים במהותם. אבקת חלבון זה נטו חלבון, מעט קלוריות בעוד גיינר נועד לאנשים שמתקשים לאכול מספיק על מנת לעלות במשקל ומכיל פחמימות ביחס זה או אחר ויחסית הרבה קלוריות.
2. אבקת חלבון מתאפיינת לרוב במעט קלוריות (100-120) ואחוז חלבון מאוד גבוה (70-95) ומעט מאוד פחמימות שומן - אם בכלל, כמו כן ספיגה מהירה (חלבון מי גבינה) לגוף. חטיף חלבון זה כשמו כן הוא - חטיף, על מנת להעלות את צריכת החלבון היומית, לרוב ללא ספיגה מהירה במיוחד (תקנו אותי אם אני טועה) ומכיל לרוב גם שומן ופחמימה עקב היותו חטיף... כמו כן חטיפי חלבון יחסית מאוד יקרים (החל מ10 ש"ח לחטיף) ולאו דווקא הכרחיים בעוד אבקת חלבון לרוב עוזרת להשלים כמויות חלבון שלא מצליחים לבד.
3. לדעתי עדיף לצרוך סקופ (מנת הגשה) של אבקת חלבון ביחד עם סוכר ענבים בסמוך לאימון, וכשעה-שעה וחצי לאחר מכן לאכול ארוחה גדולה שמכילה חלבון פחמימה ושומן.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-10, 17:33   #3
psycat1640
חבר מתחיל

כללי:: מתאמן בבית
עוסק ב:: חייל
חדר כושר: בית

תודה על התשובה אבל אשמח למשמוע את המומחים פה בעניין. בעיקר מעניין אותי הארוחה אחרי האימון מזה בסמוך לאימון?? בסמוך לתחילת האימון או בסמוך לסופו??
psycat1640 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-10, 17:45   #4
xamitx
חבר פעיל

הסמל האישי שלxamitx

ציטוט:
פורסם במקור על ידי psycat1640 צפה בהודעה
תודה על התשובה אבל אשמח למשמוע את המומחים פה בעניין. בעיקר מעניין אותי הארוחה אחרי האימון מזה בסמוך לאימון?? בסמוך לתחילת האימון או בסמוך לסופו??
בן אדם בא משקיע כותב לך תשובה [שהיא מצויינת דרך אגב] ואתה כותב לו "תודה על התשובה אבל אשמח לשמוע את המומחים פה בעניין" לא יפה אחי...

לא יבוא לך פה איזה מומחה עכשיו ויתחיל להסביר לך מזה כל דבר ולמה ככה ולמה ככה...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי POPOIUY6Y צפה בהודעה
תגידו אחרי שאני שותה את השייק אני משתין אותו או מחרבן אותו?
xamitx מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-10, 19:35   #5
xpl1
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי psycat1640 צפה בהודעה
שלום לכולם מצטער על הבורות ישנם מספר שאלות שלא הצלחתי למצוא להן תשובה למרות שקראתי את הרבה מדריכים והרבה הסברים וכדו'

1. איך לדעת מה אני צריך אבקת חלבון או גיינר? אבקת חלבון = השלמה רק של חלבון, דל בקלוריות. גיינר = השלמת קלוריות מחלבון ופחמימה.
2. מה ההבדל בין לשתות אבקת חלבון לבין חטיף חלבון? תאכל מה שנוח לך. כמו שכתבתי למעלה אבקת חלבון בד"כ תכיל חלבון וכמות מזערית של שומן/פחמימה = מינימום קלוריות. חטיף חלבון יכיל כמות גבוהה יותר של קלוריות, הכל תלוי בך ובמה שאתה צריך.
3. באחת הכתבות קראתי שאחרי אימון יש לצרוך חטיף חלבון המכיל 20 גר' חלבון וגם 15 גר' אבקת חלבון בנוסף ל קורנפלקס עם חלב וחופן ענבים ...זאת ארוחה אחרי אימון אם אני מתאמן למשל ב 6-7 בערב אז לאחר למכן יש צורך בעוד ארוחת לילית? תאכל אחרי אימון טוב, כמות גדולה של חלבון פחמימה ושומן. אם בא לך שזו תהיה הארוחה האחרונה במשך היום, כמות הקלוריות של הארוחה צריכה לסכם ולסגור את כל כמות הקלוריות שאתה צריך למשך היום.

ד"א - תקרא מאמרים, אתה שואל שאלות סתמיות, אם לא הבנת אותם מספיק, תקרא שוב. ושוב.

נתונים :
גובה 180
משקל 70
תוכנית אימונים p90x

כרגע אני בבנית תפריט ומנסה למצוא דרכים לשפר אותו
.......
xpl1 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא