ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-04-07, 22:20   #21
Fiend
חבר פעיל

אני ההיתי אוכל במכון בחדר הלבשה קופסת טונה במים, זה מסורבל כי ההיתי מביא מזלג ופותחן...
גם זה לא ממש קל לאכול את זה ככה זה מייבש לך את הפה, ושורף לך הרבה זמן, עברתי לאבקה וזה חוסך מלא זמן ופדיחות במכון שאתה יושב ואוכל טונה כשיש ריח של רגליים מסריחות בחדר הלבשה.

עוד יתרון באבקה שאתה יכול לקחת אותה יותר מפעם ביום כשאת הטונה עדיף שלא כי יש בה כספית.
ואם במקרה אתה לא מספיק בבוקר לאכול חלבון או חסר לך בארוחה חלבון או סתם יושן אצל החברה.. יותר קל לקחת שקית קטנה של אבקה מאשר חלבון בצורה אחרת
Fiend מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-04-07, 22:29   #22
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fiend
אני ההיתי אוכל במכון בחדר הלבשה קופסת טונה במים, זה מסורבל כי ההיתי מביא מזלג ופותחן...
גם זה לא ממש קל לאכול את זה ככה זה מייבש לך את הפה, ושורף לך הרבה זמן, עברתי לאבקה וזה חוסך מלא זמן ופדיחות במכון שאתה יושב ואוכל טונה כשיש ריח של רגליים מסריחות בחדר הלבשה.

עוד יתרון באבקה שאתה יכול לקחת אותה יותר מפעם ביום כשאת הטונה עדיף שלא כי יש בה כספית.
ואם במקרה אתה לא מספיק בבוקר לאכול חלבון או חסר לך בארוחה חלבון או סתם יושן אצל החברה.. יותר קל לקחת שקית קטנה של אבקה מאשר חלבון בצורה אחרת
אחי אתה אשכרה הצלחתה לעביר לי בחילה עכשיו לא רק שתאכל טונה במים בלי כלום אז עוד לאכול אותה בשרותים
Deja Vu מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה