ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-05-07, 16:11   #1
lior4ever2
חבר מתחיל

ברירת מחדל חייב דחוף את עזרתכם !!

אז ככה אני בחור רזה משקל 60 גובה 174 גיל 22 ומעוניין לעלות במשקל בצורה מאסיבית כלומר לא מעניין אותי שומן וכול זה להיפך אני רוצה שומן והרבה ברצוני להגיע למשקל 70-75
נרשמתי לחדר כושר לפני שבוע , קניתי אבקה לעלייה במשקל של אולטימית-נוטריישן...את האמת מסת שריר קצת עלתה לי ורואים את השינוי..(אני מתאמן כול יום!!) אבל מסת משקל ממש כלום!!
בעבר הייתי טוחן אוכל (פעמיים באגטים או לאפות שלמות ביום , בשר, טונות ומה לא) ועדיין הייתי באותו משקל..היום אני אוכל הרבה פחות (ביגלל משברון קטן שהשפיע עליי מאוד) וגם במצב הזה אני לא יורד ולא עולה!!!

כנראה שיש לי חילוף חומרים סופר מהיר אבל אין דרך להתגבר על הדבר הזה כבר?!?! אני פשוט מתוסכל מיזה נמאס לי לשמוע מבחורות כול הזמן "אתה ממש ממש חתיך וכול-כך יפה אבל אתה קצת רזה, אם היה לך קצת גוף יותר שרירי וגדול היית מושלם" אז כן אני רוצה את זה כבר...מיצידי שתיהיה לי קצת כרס...שאותה אני יהפוך לשרירים!!
תנו לי טיפים ,משהו שמגביר את הרעב אול לא יודע מה(מולטיוויטמין ניסיתי כבר וזה לא עזר )...
lior4ever2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-05-07, 16:16   #2
Vin diesel
מושעה

קבל טיפ חינם-תקרא מאמרים באתר(לעלייה במאסה) ותחזור אם שאלות כמו "איך התפריט שבניתי"
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-05-07, 16:35   #3
יiסי
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל יiסי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lior4ever2
אז ככה אני בחור רזה משקל 60 גובה 174 גיל 22 ומעוניין לעלות במשקל בצורה מאסיבית כלומר לא מעניין אותי שומן וכול זה להיפך אני רוצה שומן והרבה ברצוני להגיע למשקל 70-75
נרשמתי לחדר כושר לפני שבוע , קניתי אבקה לעלייה במשקל של אולטימית-נוטריישן...את האמת מסת שריר קצת עלתה לי ורואים את השינוי..(אני מתאמן כול יום!!) אבל מסת משקל ממש כלום!!
בעבר הייתי טוחן אוכל (פעמיים באגטים או לאפות שלמות ביום , בשר, טונות ומה לא) ועדיין הייתי באותו משקל..היום אני אוכל הרבה פחות (ביגלל משברון קטן שהשפיע עליי מאוד) וגם במצב הזה אני לא יורד ולא עולה!!!

כנראה שיש לי חילוף חומרים סופר מהיר אבל אין דרך להתגבר על הדבר הזה כבר?!?! אני פשוט מתוסכל מיזה נמאס לי לשמוע מבחורות כול הזמן "אתה ממש ממש חתיך וכול-כך יפה אבל אתה קצת רזה, אם היה לך קצת גוף יותר שרירי וגדול היית מושלם" אז כן אני רוצה את זה כבר...מיצידי שתיהיה לי קצת כרס...שאותה אני יהפוך לשרירים!!
תנו לי טיפים ,משהו שמגביר את הרעב אול לא יודע מה(מולטיוויטמין ניסיתי כבר וזה לא עזר )...
אוקיי אז כך:
אני לא יודע מהי הנוסחה במושלמת לעלות בשומן... פשוט תבדוק על עצמך תפריטים עמוסים בקלוריות (כמובן ממקורות בריאים ולא מקדונלס ושות')
מצידי שתהיה לי קצת כרס...שאותה אני יהפוך לשרירים!! - שומן לא הופך לשריר כמו ששריר לא הופך לשומן זה רקמות שונות..

תקרא מאמרים תתיעץ באנשים באנשי מקצוע על גבי האינטרנט אם הכול לא הצליח לך לאחד מהתזונאים הטובים בארץ ואתה בטוח תעלה איכשהו במשקל...