ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-02-07, 21:42   #1
Arielp
חבר פעיל

ברירת מחדל שימוש והפסקת השימוש באבקת חלבון

טוב יש לי שאלה מכיוון שאני מתכוון לקנות אבקת חלבון.
כבר הבנתי שכשמפסיקים להתאמן שריר הופך לשומן זה מיתוס, אמנם השאלה שלי היא לא כזו.

נגיד אני קונה אבקת חלבון, ולאחר חודש היא נגמרת ואני לא אקנה עוד קופסה מיידית, האם המסת שריר שצברתי בעקבות השימוש באבקת חלבון תקטן בזמן שאני לא משתמש באבקה אבל כן ממשיך באימונים?

אני שואל מכיוון שאני לא רוצה להוציא סכום כסף , ולאחר זמן מסויים מסוף השימוש, אני אחזור למצב הקודם לפני השימוש באבקה. כי אני יודע שאני לא אוכל להרשות לעצמי מבחינה כלכלית לקנות כל חודש אבקת חלבון.

*במשך כל התקופה אני מתאמן רגיל ואוכל נכון (לא מסודר ממש אבל מקפיד על ארוחה כל 3 שעות).
** תקופת מסה.

תודה מראש ואני מצפה לתשובה עניינית, מי שאין לו משהו חכם להגיד שפשוט לא יגיב.

Arielp מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-07, 21:46   #2
PcGunMan
חבר פעיל

לא מה הקשר???? אם נגמר לך האבקה תעבור לאוכל רגיל זה בדיוק אותו דבר רק שאבקת חלבון זה הבסט ונספג יותר מהר! אתה לא תרד אין קשר
אבל כמובן שתמשיך לשמור על תזונה נכונה! רק הארוחה שאחרי אימון תשנה אותה
נגיד לקופסת טונה 5-6 תמרים ואתה מסודר!
PcGunMan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-07, 21:47   #3
shpitz
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Arielp
טוב יש לי שאלה מכיוון שאני מתכוון לקנות אבקת חלבון.
כבר הבנתי שכשמפסיקים להתאמן שריר הופך לשומן זה מיתוס, אמנם השאלה שלי היא לא כזו.

נגיד אני קונה אבקת חלבון, ולאחר חודש היא נגמרת ואני לא אקנה עוד קופסה מיידית, האם המסת שריר שצברתי בעקבות השימוש באבקת חלבון תקטן בזמן שאני לא משתמש באבקה אבל כן ממשיך באימונים?

אני שואל מכיוון שאני לא רוצה להוציא סכום כסף , ולאחר זמן מסויים מסוף השימוש, אני אחזור למצב הקודם לפני השימוש באבקה. כי אני יודע שאני לא אוכל להרשות לעצמי מבחינה כלכלית לקנות כל חודש אבקת חלבון.

*במשך כל התקופה אני מתאמן רגיל ואוכל נכון (לא מסודר ממש אבל מקפיד על ארוחה כל 3 שעות).
** תקופת מסה.

לא תאבד שום שריר אם תמשיך לאכול ולהתאמן כרגיל...

אבקת חלבון=טונה/קוטג' וכו'......

חוץ מזה שזה יוצא לך יותר משתלם מבחינה כספית אבקת חלבון על טונה או קוטג' או כל דבר אחר.

העיקר ש......תסתכל על החתימה שלי
ישן 10-02-07, 21:49   #4
Arielp
חבר פעיל

תודה על התגובות... אם כבר מדברים, באיזו אבקה אני הכי ארצה להמשיך להשתמש לאחר שאגמור אותה?

או בקיצור - איזה הכי טעימה עם תוצאות הכי טובות?

ישן 10-02-07, 21:49   #5
dx69
חבר פעיל

הסמל האישי שלdx69

בולשיט אחי.. אתה יכול להתחיל ולהפסיק מתי שאתה רוצה..
כמובן שעל הדרך שלא תחשוב שאם אתה מתחיל לקחת חלבונים אתה נהיה קולמן...
זה כולה תוסף תזונה שנועד לעזור לבודיבילדרים להשיג את כמות החלבונים שהם צריכים ליום בלי לאכול את כדור הארץ.
מניסיון אישי שלי, השתמשתי כחודשיים ואז הפסקתי לחודש וחצי בשל חוסר מזומנים, בחודש וחצי האלו העמסתי על עצמי יותר אוכל רווי חלבונים, טחנתי יותר טונה וקוטג'ים מבדרך כלל, ובמקום לקחת שייק אחרי אימון ורק שעה אחר כך ארוחה.. הייתי עושה ארוחה ישר אחרי החדר כושר, פה ושם פינקתי את עצמי בחטיפים מהמכון... בכל אופן אם התזונה של נכונה גם אם תפסיק לצרוך חלבונים בשייק שום דבר קריטי לא יקרה לך.
אבל עכשיו חזרתי לטעם הנפלא של צ'מפיון בננה והחיים קלים הרבה יותר
dx69 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-07, 21:58   #6
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:

האמת היא שאין לי בעיה עם השאלה שלך, מותר לך לא לדעת ולשאול כדי לדעת. מה שמפריע הוא הממשפט שציטטתי, כי השאלה שלך באמת שאלה לא חכמה, בלשון המעטה, ואדם היודע רק את הבסיס על אבקת חלבון גם ידע את התשובה.
אבקת חלבון היא לא אבקת קסם, כמו שהיא לא גורמת לך לגדול באורח פלא, כך כשתפסיק אתה לא תרד. שאלה דומה תהיה אם הפסקת צריכה של חזה עוף לאחר האימון, ובמקום לצרוך טונה, תגרום לירידה במסה.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-07, 22:00   #7
Arielp
חבר פעיל

תודה dx69...

ולגבי זה שהאבקת חלבון חוסכת - לא ממש... עפ"י חישובים אם קונית מלא טונה בשביל להגיע לכמות חלבון שיש באבקת חלבון, זה יוצא פחות מהמחיר של אבקת חלבון.

את האמת, גרם חלבון בטונה עולה 0.09 שקל, ובאבקת חלבון 0.1 !!!!! הבדל עצוםם!!!!!!!!!!!
חחח סתם... היה לי משעמם אבל בתכלס טונה זה מגעיל לאכול כ"כ הרבה.

אני השתכנעתי - עכשיו רק נשארו ההורים.

ישן 10-02-07, 22:01   #8
Arielp
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
האמת היא שאין לי בעיה עם השאלה שלך, מותר לך לא לדעת ולשאול כדי לדעת. מה שמפריע הוא הממשפט שציטטתי, כי השאלה שלך באמת שאלה לא חכמה, בלשון המעטה, ואדם היודע רק את הבסיס על אבקת חלבון גם ידע את התשובה.
אבקת חלבון היא לא אבקת קסם, כמו שהיא לא גורמת לך לגדול באורח פלא, כך כשתפסיק אתה לא תרד. שאלה דומה תהיה אם הפסקת צריכה של חזה עוף לאחר האימון, ובמקום לצרוך טונה, תגרום לירידה במסה.
אין כזה דבר שאלה לא חכמה, אני מעדיף לשאול ושיגידו שאני טיפש מאשר לעשות טעויות שיגרמו לי להתחרט על זה שלא שאלתי את השאלה הטיפשית שגרמה לי "לבזבז" 300 שקל.

ישן 10-02-07, 22:04   #9
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
אין כזה דבר שאלה לא חכמה, אני מעדיף לשאול ושיגידו שאני טיפש מאשר לעשות טעויות שיגרמו לי להתחרט על זה שלא שאלתי את השאלה הטיפשית שגרמה לי "לבזבז" 300 שקל.
קודם כל האבקה תספיק לך להרבה יותר מחודש, כמובן תלוי הסוג שתאה קונה אבל אבקות חלבון מספיקות להרבה זמן.
ואם אתה לא רוצה לקנות אחרי זה יש תחליפים - קוטג', טונה ודברים אחרים שעשירים בחלבונים לאחר האימון. מניסיון להביא קוטג' ולאכול אותו אחרי אימון זה לא כזה נורא.
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-07, 22:07   #10
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
לא אמרתי שאתה טיפש, וגם בתחילת התגובה שלי רשמתי שאין לי בעיה עם השאלה אלא עם המשפט הזה שציטטתי.

ראיתי שהגעת למסקנה שגרם חלבון מאבקת חלבון יותר יקר מגרם חלבון מטונה. זה הגיוני, אבל עכשיו תחשוב כמה מתוך הגרם הזה הגוף באמת קלט בטונה וכמה מאבקת חלבון, ותראה שערך הביולוגי של האבקת חלבון יותר גבוה, כך שבעצם יוצא שההבדל בגרמים שנקלטו באמת לטובת האבקת חלבון.
בכל מקרה, טונה ואבקת חלבון הן מקור זול יחסית למנת חלבון .
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-02-07, 22:31   #11
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PcGunMan
לא מה הקשר???? אם נגמר לך האבקה תעבור לאוכל רגיל זה בדיוק אותו דבר רק שאבקת חלבון זה הבסט ונספג יותר מהר! אתה לא תרד אין קשר
אבל כמובן שתמשיך לשמור על תזונה נכונה! רק הארוחה שאחרי אימון תשנה אותה
נגיד לקופסת טונה 5-6 תמרים ואתה מסודר!
כבר אמרנו והוכחנו שאין למהירות הספיגה שום יתרון או השפעה אלא אם אתה בצום...
הדבר היחיד שאבקת חלבון עולה על מזון הוא בתהליך העיכול זה הכל כל השאר אותו דבר אחד לאחד
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-07, 00:53   #12
Arielp
חבר פעיל

טוב תודה על התגובות, עכשיו תנו דרכים לשכנע את ההורים מבלי לגרום להם להגיד "בטח שיגידו לנו שזה טוב יש להם אינטרס למכור".

תודה מראש.

ישן 11-02-07, 00:58   #13
shpitz
חבר פעיל

ציטוט:
טוב תודה על התגובות, עכשיו תנו דרכים לשכנע את ההורים מבלי לגרום להם להגיד "בטח שיגידו לנו שזה טוב יש להם אינטרס למכור".

תודה מראש.
-קודם כל תסביר לה שזה יותר זול משאר המוצרים, קוטג', טונה...ואתה יודע את ההמשך....=]

-תן להם לטעום

-תרשום אותם לפורום
ישן 11-02-07, 01:55   #14
Arielp
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shpitz
-קודם כל תסביר לה שזה יותר זול משאר המוצרים, קוטג', טונה...ואתה יודע את ההמשך....=]

-תן להם לטעום

-תרשום אותם לפורום
נשבע לך הייתי בכיף נותן להם לטעום כי הם כל הזמן אומרים לי "מה היית לוקח את האבקות האלה בטעם של קיא שיש בזה כימיקלים וסטרואידים".

צריך להרוג כבר את כל מי שמוציא את השמועות האלה! אני את הילדים שלי אחנך אחרת!

נראה לי אני אקח את אבא שלי לחנות של ישראל בודי אחרי איזה אימון שידבר שם עם יוגב שיסביר לו קצת...

תגובה