ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-05-11, 11:53   #1
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride
ברירת מחדל חשבתם שארוחת ג'אנק תהרוג אותכם\תהרוס דיאטה?אז לא..

Bray GA et. al. Hormonal Responses to a Fast-Food Meal Compared with Nutritionally Comparable Meals of Different Composition. Ann Nutr Metab. 2007 May 29;51(2):163-171 [Epub ahead of print]

Background: Fast food is consumed in large quantities each day. Whether there are differences in the acute metabolic response to these meals as compared to ‘healthy’ meals with similar composition is unknown. Design: Three-way crossover. Methods: Six overweight men were given a standard breakfast at 8:00 a.m. on each of 3 occasions, followed by 1 of 3 lunches at noon. The 3 lunches included: (1) a fast-food meal consisting of a burger, French fries and root beer sweetened with high fructose corn syrup; (2) an organic beef meal prepared with organic foods and a root beer containing sucrose, and (3) a turkey meal consisting of a turkey sandwich and granola made with organic foods and an organic orange juice. Glucose, insulin, free fatty acids, ghrelin, leptin, triglycerides, LDL-cholesterol and HDL-cholesterol were measured at 30-min intervals over 6 h. Salivary cortisol was measured after lunch. Results: Total fat, protein and energy content were similar in the 3 meals, but the fatty acid content differed. The fast-food meal had more myristic (C14:0), palmitic (C16:0), stearic (C18:0) and trans fatty acids (C18:1) than the other 2 meals. The pattern of nutrient and hormonal response was similar for a given subject to each of the 3 meals. The only statistically significant acute difference observed was a decrease in the AUC of LDL cholesterol after the organic beef meal relative to that for the other two meals. Other metabolic responses were not different. Conclusion: LDL-cholesterol decreased more with the organic beef meal which had lesser amounts of saturated and trans fatty acids than in the fast-food beef meal.

This study basically backs up what I’ve been saying for years: a single fast food meal, within the context of a calorie controlled diet, is not death on a plate. It won’t destroy your diet and it won’t make you immediately turn into a big fat pile of blubber. And, frankly, this can be predicted on basic physiology (in terms of nutrient digestion) alone. It’s just nice to see it verified in a controlled setting.

It’s not uncommon for the physique obsessed to literally become social pariahs, afraid to eat out because eating out is somehow defined as ‘unclean’ (never mind that a grilled chicken breast eaten out is fundamentally no different than a grilled chicken breast cooked at home) and fast food is, of course, the death of any diet. This is in addition to the fact that apparently eating fast food makes you morally inferior as well. Well, that’s what bodybuilders and other orthorexics will tell you anyhow.

Except that it’s clearly not. Given caloric control, the body’s response to a given set of nutrients, with the exception of blood lipids would appear to be more determined by the total caloric and macro content of that meal more than the source of the food.

In terms of the hormonal response, clean vs. unclean just doesn’t matter, it’s all about calories and macros.

Which is what I’ve been saying all along.

אני יודע שהרוב יודעים וחושבים ככה, פשוט לכל אלה שלא יודעים ומפחדים לעשות "צ'יט", או ה"מקצצים בפחמימות" למיניהם ,המחקר הזה (למרות שנעשה על ארוחות בודדת) מראה שבגדול, אם פעם ב אוכלים לא אוכל "איכותי" אלה גאנק, גם אם יש שם שומן טראנס לא יקרה כלום, כל עוד כמות החלבון זהה והערך הקלורי זהה...
כמובן זה לא מעודד אכילת גאנק בקבוע כן?פשוט ההבדל "המשמעותי " היחיד שניראה מבחינת הרכב הגוף זה רמות הLDL, כמובן זה בוצע על אנשים לא מתאמנים, מתאמנים זה סיפור שונה.
ומה שלייל אומר, וגם אני תכלס חושב ככה שכל עוד החלבון גבוהה, המרכיבים פחות חשובים...בח להיכנס עכשיו לדיאטות דלות פחמימה ,אלה לאנשים בכללי
ככה שתדעו שבהחלט אפשרי להתחטב יופי גם עם קורסונים והאמבורגרים
ונקי ולא נקי לא כלכך קיים פה (חוץ מפרוקטוז שאני מתנגד לו ,אבל זה גם רק במאזן חיובי)

נערך לאחרונה על ידי !Demon!, 07-05-11 בשעה 11:59.
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 11:57   #2
BlackHawkins
Banned

חוץ מזה שאתה ברוטינה של אוכל יחסית קבוע קצב חילוף החומרים מתחיל להאט אז חשוב לזעזע אותו אם איזה צ'יט פעם ב..זה גם נכון?
BlackHawkins מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 12:04   #3
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

העמסה כן...הקטע הוא שחלבון מגאנק, פחמימה מגאנק ושומן מבחינת עלייה במסה זה אותו דבר...
שומן רווי טוב כמו שומן אחר...פשוט כמובן טראנס לא בריא , למרות שראיתי גם משהו שמראה שאולי למתאמנים זה שונה...רווי גם מעלה יותר ldl בכללי מעצמו, אבל זה לא משהו מוחלט כי צורכים שומנים אחרים גם הרי, וגם מי שמתאמן אין לו כלכך מה לדאוג לדברים האלה
פשוט הרבה פה חיים בסרט שאיזה גאנק יעלה אותם 10 קילו פתאום או דברים כאלה...
ישן 07-05-11, 12:06   #4
BlackHawkins
Banned

אני פעם בשבוע יושב במסעדה סינית לוקח ארוחה זוגית
אנשים צריכים לצאת מהסרט :]
BlackHawkins מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 12:11   #5
Nitric Oxide Troll
Guest

דימון לניהול תזונה ותוספים
ישן 07-05-11, 12:52   #6
LiON
חבר פעיל

אני בחיטוב ופעם בשבוע נופל על איזה דאבל ארוחה במקדולנדס...או שווארמה בלאפה ...
זה שטויות...לא רציני...ונותן יותר חשק לחזור לשמור כמו שצריך, בריא לנפש !

Be Special !
LiON מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 13:48   #7
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
העמסה כן...הקטע הוא שחלבון מגאנק, פחמימה מגאנק ושומן מבחינת עלייה במסה זה אותו דבר...
שומן רווי טוב כמו שומן אחר...פשוט כמובן טראנס לא בריא , למרות שראיתי גם משהו שמראה שאולי למתאמנים זה שונה...רווי גם מעלה יותר ldl בכללי מעצמו, אבל זה לא משהו מוחלט כי צורכים שומנים אחרים גם הרי, וגם מי שמתאמן אין לו כלכך מה לדאוג לדברים האלה
פשוט הרבה פה חיים בסרט שאיזה גאנק יעלה אותם 10 קילו פתאום או דברים כאלה...
דימון
בקורס ליצנים אמרו לנו בתזונה ששומן רווי זה לא טוב ולהמנע ממנו ושהוא יגיע גג ל7% מכלל השומן בתפריט

פשוט עצוב ואמרו לנו שההמלצה זה 4 ביצים בשבוע אמרתי למרצה שלנו שאני אוכל 4 ביום היא קיבלה שוק חשבה שאני משוגע ואני הולך למות בקרוב זה פשוט עצוב..
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 14:47   #8
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

אני כבר לא מופתע מכלום מהקורס הזה ...
פשוט עצוב שאנשים שיושבים בפורום יודעים יותר טוב מה נכון מה לא מהמוסד "הכי טוב להכשרת מאמנים".
אני לא מדבר על מאמנים רגילים, אבל אתה דיאטנת ידוע, למה לא לקרוא כמה מאמרים כמה ספרים לדעת מה ואיך...לא אומר להיכנס לפרטים קטנים ,אבל מה זה כולסטרול לדוגמא?עצוב...

נזכרתי עכשיו הדלקתי תטלויזיה למטרת מוזיקה בכלל ,אבל בערוץ (רוסי )שהיה שם בדיוק באו לדבר על כולסטרול..
אמרתי נשאיר רגע ,"ניצחק" קצת...אבל נחש מה?דיברו שם אשכרה דברים נכונים ,עד כמה כולסטרול חשוב ושהו "חבר" ,ושהוא מיוצר לבד בגוף במילא ,ורק אם הוא גבוהה בדם אז הוא נחשב לא טוב...
הייתי בשוק, פעם ראשונה אני רואה תוכנית טלויזיה שלא מזיינת תמוח על דברים כמו כדורים" X מרזים ללא דיאטה".

אולי יש עתיד לתזונה בעולם
ישן 07-05-11, 14:59   #9
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

תשמע אני גם לא מתיימר ליהיות מבין או משהו אבל את הדברים הבסיסים הם לא אומרים
למשל היא אמרה לנו שגם ככה הגוף מייצר כולסטרול אז אין טעם להכניס לו עוד מהמזון
אבל את הדבר הכי חשוב היא לא אמרה שאם אתה מכניס מבחוץ אז הגוף מייצר פחות
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-11, 23:05   #10
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

איך הוא כתב.. הכל מסתיים בערך הקלורי.. וזה בערך מסכם את הכל.
מי שחושב שאסור לעשות צ'יט פעם ב- הוא אידיוט.
בכללי אני חושב שמזון מהיר אנאבולי ביותר

ALLMAX ISRAEL
SaharKazes מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-05-11, 01:48   #11
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

חח כן, פשוט נתקלתי בזה וראיתי אומון אנשים פה מאמינים שגאנק זה כמו להזריק שומן לשריר או משהו כזה...
רציתישיבינו, שזה פשוט אותו דבר מבחינת עלייה במסה וכל הליצני "שיבולת שועל " פשוט סתם סובלים, בחיטוב רגיל שהוא לא דל פחמימות אפשר לשלב מה שבא לך פשוט להיות במאזן שלילי ען מספיק חלבון זה הכך...

*סליחה בלאאט ט על השגיות כתיבף אני פשוט מסטול מהתחת כרגע !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ישן 08-05-11, 01:49   #12
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שומן משמין
..............

נערך לאחרונה על ידי IGOR, 08-05-11 בשעה 01:55.
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-05-11, 01:56   #13
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

איגגגגגגגגגגגגגגרררררררררררררררררר בלאטטטטטט סוקה נחוי קאק דילה בראטאאאאאןןןןןן
ישן 08-05-11, 01:57   #14
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !Demon! צפה בהודעה
איגגגגגגגגגגגגגגרררררררררררררררררר בלאטטטטטט סוקה נחוי קאק דילה בראטאאאאאןןןןןן

yobaney svet!!אתה בלאט נהנה לך ואני תקוע בעבודה...........
ישן 08-05-11, 02:08   #15
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

מה נהנה מההה אני סתם מסטול לבד בלי איזה בחורה לידי באסה רצח.....

לפחות יש את יום עצמאות מסיבה ויום אחרי מסיבת בריכה בעזרת השם בלאטט נחוי נתפוס לי איזה זיון סרחמוק ערסססססס
ישן 08-05-11, 02:10   #16
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:
מה נהנה מההה אני סתם מסטול לבד בלי איזה בחורה לידי באסה רצח.....

לפחות יש את יום עצמאות מסיבה ויום אחרי מסיבת בריכה בעזרת השם בלאטט נחוי נתפוס לי איזה זיון סרחמוק ערסססססס
סוכה יש שך קוביות ככה שלא תיהיה לך בעיה............... אני גם עצמאות עובד כוסשרמוטה!!!

נערך לאחרונה על ידי IGOR, 08-05-11 בשעה 02:15.
ישן 08-05-11, 02:16   #17
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי igor צפה בהודעה
סוכה יש שך קוביות ככה שלא תיהיה לך בעיה............... אני גם באצמעות עובד כוסשרמוטה!!!
חחחחחח כה קוביות פוטרות את כל הבעיות?אתה נכה?תשיג קוביות...אמא ?תשיג קוביותצ...בערך כמו ss יובניי חויי...
במסיבת בריכה אני הולך להפציץ איתן מה אתה עושה עצמאות בוא תבוא גם בכיף, אני ישיג לך ולחבר'ה שלך כרטיסית בלי בעיה
ישן 08-05-11, 02:17   #18
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:
חחחחחח כה קוביות פוטרות את כל הבעיות?אתה נכה?תשיג קוביות...אמא ?תשיג קוביותצ...בערך כמו ss יובניי חויי...
במסיבת בריכה אני הולך להפציץ איתן מה אתה עושה עצמאות בוא תבוא גם בכיף, אני ישיג לך ולחבר'ה שלך כרטיסית בלי בעיה
יסטלןןןןןןןןןןןןןןן אמרתי לך שאני עובד!!! אבל לא יודע כנראה מחר אני מתפטר נשבר הזין מהעבודה הזו. יותר מידי עצבים.
ישן 08-05-11, 02:22   #19
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

חחחחחחחחחחחחח יובני סווט
ישן 08-05-11, 02:33   #20
msi123