ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 12-06-07, 03:07   #1
maya
אחראית תזונה ותוספים.

הסמל האישי שלmaya

עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
שלח הודעה דרך ICQ אל maya שלח הודעה דרך MSN אל maya
ברירת מחדל סוגי אנשים בחדר כושר

המתאמן הדביל, קווים לדמותו מערכת BeOK
פורטל בריאות ויופי הלכתם פעם לחדר כושר? בטח נתקלתם בכמה טיפוסים, איך לאמר את זה בעדינות... קצת משונים. על המתאמן הנודניק, המתעמלת המפלרטטת, הדוחק בגניחה, הנדחקת לטייטס, אלה שאין להם קפה בבית ועוד. כל הטיפוסים שלא הייתם רוצים לראות בחדר הכושר ועוד כמה שאולי עדיין לא ראיתם, אבל תאמינו לנו, הם קיימים... המאמר הזה עוסק בדבר שכל אחד שהיה אי פעם בחדר כושר מכיר - האידיוטים של אולם חדר הכושר. ברגע שתתחילו לקרוא את זה תדעו בדיוק על מי אני מדבר.

אלו של "אחרי החגים". אלו האנשים שמתאספים בחדר הכושר מיד אחרי החגים, כי הם החליטו להיכנס לכושר. בגללם חדר הכושר צפוף עד שהאימון הופך לסיוט אחד גדול. אלו החבר'ה שהוציאו הון תועפות על מנוי, בגדים מיוחדים לאימון וכו', אבל לאחר כמה שבועות לא תראה אותם יותר בחדר הכושר.

שתייני הקפה. צריך להתאמן בבוקר כדי לראות את הזן הזה של המתאמנים. אלו הגברים והגברות שנחים להם על מכשירי האימון בשלווה קוסמית, לוגמים קפה פה ושם ומנהלים שיחה קטנה ונחמדה עם הברנש שעל המכשיר שלצידם, בזמן שאתה קורע את התחת. בדרך - כלל הם יבצעו סט אחד כל 10 דקות.

הבימבו המפלרטטת. אתם יודעים על מי אני מדבר. היא הבחורה הכי לוהטת בחדר הכושר, אבל גם הכי מעצבנת. היא זו שתבוא אליך לאחר שהפצצת את עצמך בסדרת תרגילי רגליים משולבים (סקוואטים), תעפעף בעיניה ותאמר בקול מאנפף: "אתה יכול להוריד בשבילי שלוש פלטות מהלג-פרס, זה פשוט כבד מדי בשבילי".

התשובה למקרה הזה צריכה להיות "בחיים לא! מה אני נראה לך, מאמן אישי?" מה לעשות, אחרי סדרה אכזרית של סקוואטים כל אחד נהיה קצת עצבני.
צמד הדבילים. אה, אלה אולי הטיפוסים המעצבנים ביותר. זהו צמד מוגבלים ששילמו על מנוי כדי שיוכלו לשבת בנחת ולצוד חתיכות. אתה יודע ששני השחיפים האלו, שלידם סטיב ארקל נראה כמו ארנולד שוורצנגר, תופסים שטח בחדר הכושר רק כדי שיוכלו להתבונן בבחורות. ללא ספק, מדובר במתאמנים מהזן השנוא ביותר - הם פשוט נתקעים בדרך.

דוחק החזה. זה הבחור (או הבחורים) שיתאמנו על החזה בכל יום בשבוע, ולא יבינו למה עדיין אין שום התקדמות, אבל יהיו מוכנים להישבע שהשיטה שלהם היא הטובה ביותר. הם יעשו סדרות כפולות ומשולשות של דחיקות חזה, ויוסיפו גם כמה סדרות של פרפר.

גרסת ה-70 ק"ג של מר אולימפיה (לדעתו בכל אופן). זה הברנש שבאמת בנה את עצמו יפה, והעלה מסה נאה של שריר, אבל הורס את זה בצורת ההליכה שלו. אתם יודעים, זה ההוא שהולך כאילו יש לו את הכתפיים של מר עולם, והידיים שלו במרחק מטר וחצי מהגוף (כאילו הוא מחזיק ארגזי בירה בלתי-נראים מתחת לבית השחי).

הגברת בטייטס. זה לא משהו שכדאי לראות. זו הגברת שבאמת צריכה להוריד 30 ק"ג לפני שתנסה להכניס את עצמה לבגד הצמוד הזה. גברת, תרשי לנו לתת לך עצה: את? בתוך הבגד הזה? אולי פשוט תלבשי טריינינג.

הצעקן. אם מדברים על דברים מעצבנים, הרי לכם הטיפוס הזה. הוא לא משיג שום דבר בחדר הכושר, מלבד לעצבן את כולם. זה הבחור שעושה קצת סקוואטים, אבל צועק כל-כך חזק בכל חזרה, עד שהריאות שלו מבקשות ממנו רחמים. אבל הבעיה לא נעצרת כאן. הוא ימשיך להשמיע את הצרחות שלו על כל מכשיר, כך שתהיו חייבים לשמוע אותו במשך כל האימון.

זה שמת להיות מאמן אישי. אין דבר יותר מעצבן מהשחיף הזה שבא אליך באמצע סדרה ומתחיל לתת את כל העצות שלו. הוא יתחיל לבקר את השיטה שלך ויסביר למה השיטה שלו טובה הרבה יותר. חביבי,אם השיטה שלך היא הכי טובה, למה אתה נראה כמו שאתה נראה?

הרציני כשהוא מגיע לחדר הכושר הוא חובש את האוזניות וצולל לתוך עולמו הפרטי, תוך שהוא עוטה על פניו את מבט ה"אם תדברו איתי אני אכניס לכם מכות".

בסוף האימון הוא יחזור לעולם האמיתי ולהיות בחור נחמד כמו שהוא באמת, עד לאימון הבא. אולי בגלל זה חושבים שהמתאמנים הללו קצת משוגעים.

אנחנו בטוחים שאתם מכירים חלק, אם לא את כל הטיפוסים שעליהם כתבנו. ואם אתה אחד מהטיפוסים שעליהם כתבנו, ונפגעת מהדברים, אז מה תתגברו על זה ותשנו את הגישה. מקווים שנהנתם, ושזה יעזור לכם לזהות על המקום את האידיוטים של חדר הכושר, כך שתוכלו להיזהר מהם.
ישן 12-06-07, 06:35   #2
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

חחח נחמד...אבל סנדרה הביאה את זה כבר..
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 07:49   #3
Mikeo
חבר פעיל

הסמל האישי שלMikeo

חחחח.... אני חושב ש"הרציני" זה הכי מתאים לתיאור שלי . אבל אני הייתי מתאר את זה בצורה שונה:

*האדיש: זה שמתאמן בשקט ובלי לשנות את הבעת הפנים, לא משנה איזה תרגיל הוא עושה.
עוצר מדי פעם רק כדי לנגב זיעה, להתנשף, לשאול את המאמן איך לעשות תרגיל מסוים נכון, או להגיד שלום לחבר שלו שהגיע לחדר כושר. כשמישהו מבקש סט, מביא לו ואף פעם לא מתווכח. כשהוא מסיים את האימון, עוזב מבלי שאף אחד מבחין בהיעדרו, כי אף אחד גם לא ממש הבחין בנוכחותו.

וכמובן, איך אפשר בלי:
*הזקן/ה: בן אדם בן 50-60 עם כרס בירה שכבר בחיים לא יהיה בודיבילדר, אבל עדיין מגיע לאימונים בצורה קבועה כדי "לשמור על כושר". לא מפסיק לדבר עם כולם, ולהעיר לכל המתאמנים בגילאי 17-23 כשהם מסיימים סט "אתה צעיר, אתה מסוגל ליותר". גם מתחיל עם כל בחורה שמגיעה להתאמן, אפילו כשהיא צעירה ממנו לפחות בשלושים שנה.

אה, וכמעט שכחתי מ...
*הנינג'ה: בחור צעיר שחושב שהוא נינג'ה, והוא צריך לעשות הכל מהר. לוקח משקל הכי קטן שאפשר, ועושה את התרגיל כאילו הוא בריקודי סלסה, מסיים סט ב5-10 שניות... בטוח לגמרי שככל שהוא עושה תרגיל יותר מהר, ככה יותר טוב, ומתעלם מהמאמן שאומר לו את ההיפך.
מסיים אימון בחצי שעה, ומתלהב מזה שהוא סיים אותו "בזמן שיא"...
Mikeo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 10:04   #4
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

בחור היוגה , נמצא במכוני כושר יוקרתיים בדרך כלל , האוכלוסייה שלהם באופן יחסי נמצאת בפרופורציה הפוכה לכמות הציוד השימושי במכון הכושר.
מתלבשים בלבן לגמריי עם חולצה רחבה ופתח באזור הצוואר (כמו בפרסומות האלה שעושים שמה יוגה) או בבגדי שאנטי דומים ,
נמצא בעיקר בחוגי היוגה , ועושה תרגילים עם משקל איטי מאוד בקצב איטי מאוד , בדרך כלל עושה 2 סטים של מתיחות על כל תרגיל.
ידוע כאחד שמסוגל לתפוס אזורים שונים במכון למשך זמן רב מאוד ולכן הוא מעצבן.
בדרך כלל רזה ביותר אך חטוב יחסית(מעט מאוד)
הדבר הקרוב ביותר להומוסקסואליות ללא להיות "מטרו".
קיימת גם גרסה נשית שמהווה אחוז נכבד יחסית מהמתאמנות מהמין הנשי.

המטרוסקסואל:
(או ההומוסקסואל) הסטייליסטים והאחוצ'יות , אלה הטיפוסים המעצבנים ביותר במכון בגלל ההערות שהם נותנים לכולם על עיצוב ניפוח וכל השטויות האלה, והנטייה שלהם לבוא בחבורות או לשים שיר Mp3 בסלולארי הטרנדי שלהם ולתפוס ציוד פופולארי למשך 10 סטים של 100 חזרות ל"עיצוב"
המצב הגרוע ביותר ייתכן כאשר הנ"ל בא עם בת (או בן) זוגו ומנסה לצאר הגבר של המכון ע"י בקשה מכל הסביבה שלו להוריד את משקלי העבודה שלהם , ואם אלה יסרבו , לתת להם הערה על אופן הביצוע(שיותר טוב משלו בדרך כלל)
עושים מקלחת , שמים איפור , וקונים בגדי מותגים יקרים בשביל ללכת למכון כושר ולא להזיע.
בפינה תראה אותם מתלהבים מהגוף שלהם מול המראה או מנסים להרים משקל שאין להם סיכוי לחזרה אחת טובה איתו.

החברה של הבודיבילדר:
אתם מכירים , אחד בודיבילדר עם ידע מאסה והכל , מכיר הרבה אנשים חדר כושר , ומביא את חברה שלו יום אחד (בדרך כלל בסחיטה ושימוש בכוח) היא לא יודעת כלום , סביר להניח שלא ממש צריכה להתאמן (לפי הסדנדרטים של היום) והוא נתן לה לעשות דדליפט , היא תחפש את הבחור שנראה הכי פחות מבין או מאמן כדי להוציא "ג" על התרגיל הזה ותחשיב כל אחד ליותר חכם מהחבר שלה , סצנות נפוצות הן ניסיונות במשך חצי שעה להזיז מוט במכונה כלשהיא , ולהצליח פתאום אחרי צעקות מוטיבציה מהחבר שלהן , ולומר "הא! זה דרש קצת מאמץ בסוף"
בסופו של דבר הן הופכות לבנות פיטנס ויתנו הערות לחבר שלהן כשהוא מפספס סט או עושה צ'יטינג.

הפמיניסטית
הבחורה שבאה למכון עם החברות שלה , סביר להניח שהינה לסבית והיא מנסה לצאת חכמה יותר \ חזקה יותר מכל הגברים במכון , אם זאת היא נראית מתאמנת ומדברת כמו בחורה הכי שרמוטה וחלשה שניתן לתאר , בדרך כלל עושות הרבה שיעורי פילאטיס אירובי וקיקבוקסינג ויורדות על המטרוסקסואלים שעושים זאת איתן , יש לה חבר ללא עמוד שדרה או ידיד הומו כדי לטפל בבעיות האגו שלה.
היא תנסה להרים משקולות בפעם הראשונה אך מייד תדלג על זה כשהיא תראה שאין לה את היכולת להתמודד מול אלי האנה המקומי.

---הכל מניסיון שלי! , חוץ מהפמיניסטית , ראיתי הרבה מאוד טיפוסית כאלה במהלך השנים האחדות שהתאמנתי (אם זה רצוף אז שנה בקושי אבל זה רק מחזק את זה)

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 11:34   #5
speedem
חבר מתחיל

• צמד הדבילים. אה, אלה אולי הטיפוסים המעצבנים ביותר. זהו צמד מוגבלים ששילמו על מנוי כדי שיוכלו לשבת בנחת ולצוד חתיכות. אתה יודע ששני השחיפים האלו, שלידם סטיב ארקל נראה כמו ארנולד שוורצנגר, תופסים שטח בחדר הכושר רק כדי שיוכלו להתבונן בבחורות. ללא ספק, מדובר במתאמנים מהזן השנוא ביותר - הם פשוט נתקעים בדרך.

צודקק!! חחחח

• דוחק החזה. זה הבחור (או הבחורים) שיתאמנו על החזה בכל יום בשבוע, ולא יבינו למה עדיין אין שום התקדמות, אבל יהיו מוכנים להישבע שהשיטה שלהם היא הטובה ביותר. הם יעשו סדרות כפולות ומשולשות של דחיקות חזה, ויוסיפו גם כמה סדרות של פרפר.

לצערי גם אצלי יש מופרעים מהשוג הזה

בקיצר יש את כל המבחר הזה אצלי חחחחחחחחחחחחח רק תן לי Rpg ואני אחסל אותם מהר !
speedem מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 11:38   #6
F][_aMe
חבר פעיל

הסמל האישי שלF][_aMe

מכיר את כולם. יש לפעמים שילובים של הסוגים האלו...

פלקס וילר - האסתטיקה האהובה עליי:
http://www.youtube.com/watch?v=YsQ6ZRJjSWI
http://www.youtube.com/watch?v=JvWUKhEb2WA

F][_aMe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 11:42   #7
PcGunMan
חבר פעיל

הרציני כשהוא מגיע לחדר הכושר הוא חובש את האוזניות וצולל לתוך עולמו הפרטי, תוך שהוא עוטה על פניו את מבט ה"אם תדברו איתי אני אכניס לכם מכות".

בסוף האימון הוא יחזור לעולם האמיתי ולהיות בחור נחמד כמו שהוא באמת, עד לאימון הבא. אולי בגלל זה חושבים שהמתאמנים הללו קצת משוגעים.

הכי מתאים לי :):):):) אבל אם מישהו ידבר איתי אני יענה לו וידבר איתו :):):):)
PcGunMan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 11:54   #8
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

כולם פה מרגישים את עצמם רציניים

אבל אנחנו יותר קרובים לגרסת 70 קילו של מר אולימפיה הו השחיף שחש מאמן!

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 11:58   #9
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

המתאמן הפחדן - המתאמן שרואה אותך עושה סוואטים ודדליפטים וחושב שאתה דופק תגוף ולא מקשיב לדברים שאתה אומר לו הולך בונה תוכנית אימונים אצל מדריכי הפילטיס ואחרי שנים של אימונים לא רואה שינוי
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 12:13   #10
Mikeo
חבר פעיל

הסמל האישי שלMikeo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speedem
• צמד הדבילים. אה, אלה אולי הטיפוסים המעצבנים ביותר. זהו צמד מוגבלים ששילמו על מנוי כדי שיוכלו לשבת בנחת ולצוד חתיכות. אתה יודע ששני השחיפים האלו, שלידם סטיב ארקל נראה כמו ארנולד שוורצנגר, תופסים שטח בחדר הכושר רק כדי שיוכלו להתבונן בבחורות. ללא ספק, מדובר במתאמנים מהזן השנוא ביותר - הם פשוט נתקעים בדרך.
רק הרגע קלטתי משהו. אני מכיר את שני הדבילים האלה. אפילו מכיר אותם טוב מאוד!!
Mikeo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 12:17   #11
Antonator1
הושעה

מיכאל, קרעת אותי עכשיו עם הנינג'ה והביווס & באטהד! מי זה הנינג'ה? אולי הוא עוד היה שם בתקופה שלי...
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 12:17   #12
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

המאנייק1
הזה שבא למכון עם עמדת כבלים אחת בשעות שיא ותופס אותו לשעה שלמה לעשות פלייס או כפיפות הרקולס (את שתי העמדות) עוד יותר גרוע כששם ישנו המתח היחיד במכון.......

המאנייק2
מי שעושה כפיפות בטן בתלייה או כפיפות מרפקים בסקווט ראק ועוד אומרלך לא לעשות סקווט כי זה מזיק כשאתה מבקש ממנו

המאנייק 3
הסטרואידניק שאומר לכולם שצריך לאכול את מה שהם רואים ולא להרים משקלים גבוהים בשביל להעמיס מסת שריר (ויש לו מאסת שריר גבוהה בדרך כלל)
(מאנייק כי פשוט נשרפים לי העצבים לראות את האנשים האלה עם יד 45 קוביות בבטן וחיטובים בכל הגוף בלי רגליים בדרך כלל שמרימים בצעקות ובביצוע מפען ביותר שליש מהמשקל שלי ומזיינים לאנשים את השכל על חומרים אימונים ותזונה)

המאנייק4
זה שמתלהב ומספר לכולם את המשקלים שהוא מרים (בדרך כלל משקלים יפים )
אבל אנשים שיותר גדולים וחזקים ממנו , הוא אומר להם "למי אכפת בכלל כמה אתה מרים"

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 12:24   #13
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

המניוקית הזקנה
עושה תרגילים מוזרים על הבנץ' שהם שילוב של טאי צ'י ופילאטיס , אם היא רואה מישהו עושה מתח עם חגורת משקל , שותה אבקת חלבון וכו'
היא תמיד תתן הערה לחברה שלה כשהיא מסתכלת לך בעיניים:
-"שוב אלה עם הסמים שלהם"

השחיף הגאה , השמנה והאנורקסית:
ציטוט מאחד כזה:
"
בשביל מה אתה קורע את עצמך שעות על גבי שעות בחדר כושר?.
הרי לא יכול להיות שאתה עושה מאמץ כזה סתם לחינם. השאלה היא מה דפוק אצלך:
1. אולי זין קטן?
2.אולי אתה מכוער?
3. אולי אתה גמד?.
אם היית בטוח בעצמך אז סביר להניח שלא היית מגיע למצב כזה שאתה קורע את עצמך בשביל שאיזה כמה בחורות יסתכלו על הקוביות שלך בים.
בחורות שמעריצות גברים שיותר מדיי עסוקים בעצמם, הן לבטח לא הבחורות שהייתי רוצה קשר איתן בכל אופן.
הייתי בחדר כושר כמה חודשים בודדים. הסיפור שם מתחלק לשנים:
1.אלה שבאים לחדר כושר בשביל אשכרה לשמור על כושר (בעיקר מבוגרים) שאיתם אין לי שום בעיה, ולהפך, אני רואה בזה משהו חיובי.
2.אלה שהם בדיוק כמוך- אגוצנטריים שפשוט גורמים לי להקיא.
"
פרשנות שלי: אכילת מוצרי סויה , ושימוש כשק חבטות או חבר "הומו" של איזה ידידה שלך , בנוסף להרעבה עצמית , דופקים את המוח , וגם עושים לך זין קטן.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 12:30   #14
Antonator1
הושעה

היו לנו דווקא כמה פמיניסטיות. אחת שזכורה לי טוב מאד:

היא הייתה באה, עושה איזו שעה ומשהו אופניים, אחר כך עושה שם עוד איזו שעה מתיחות - אחר כך עושה 20 דקות כמה מכשירים חסרי תועלת. כשהחברה' היו צועקים, מתווכחים, זורקים משקולות או משהו כזה, היא תמיד הייתה אומרת - תפסיקו עם הטסטוסטרון הזה בבקשה. לא ידעה איפה היא נמצאת המסכנה. וגם חשבה שהמקום שלה.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 12:43   #15
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

נראה לי אני שילוב של ה70 קילו (כי כל הזמן מסטלבטים עליי שהידיים שלי בצדדים) הרציני וזה שצועק... =) ....אני מתאמן בבית למי אכפת? חחח
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 13:10   #16
angrymofo
חבר פעיל

הסמל האישי שלangrymofo

יש אצלנו איזה מופרע אחד שבא בעיקר בסופי שבוע, עושה חצי שעה מתיחות, ואחרי זה עושה משהו לא ברור, נראה כמו שילוב של טאצ'י צ'י ומדיטציה. הוא עומד בכניסה למכון, עושה כל מני תנועות עם הידיים, כשכולם נאלצים ללכת מסביב ולבהות בו, ובסוף הוא עושה איזה רבע שעה הליכה במהירות צב מת תוך כדי שהוא קורא ספר כחול ומוזר.ויש אצלנו מאמן דביל שהוא בנאדם נחמד אבל הוא מפגר ברמות. הוא שחיף עם כרס, לא ברור לי איך הוא הגיע לתחום הזה בכלל, אבל דווקא יש לו ידע בתזונה.
מה שהוא תמיד אומר זה שמי שמתאמן כדי להתנפח ולגדול עושה את זה כדי לפצות על חוסר בטחון עצמי. מאיפה הם מביאים את השטויות האלה לעזעזל?
ישן 12-06-07, 13:13   #17
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

הקומבינטור:
זה שהחליט שהמכון שלו הוא שם מגבת אחת על המכשיר הזה ושנייה על המשכיר ההוא
ובינתיים הוא מתאמן במכשיר אחר...
ששואלים אותו אם הוא סיים הוא אומר לא! לא! אל תיגע עוד לא סיימתי
שונא אותם חחחח
tomerA מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 13:16   #18
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
המאנייק 3
הסטרואידניק שאומר לכולם שצריך לאכול את מה שהם רואים ולא להרים משקלים גבוהים בשביל להעמיס מסת שריר (ויש לו מאסת שריר גבוהה בדרך כלל)
(מאנייק כי פשוט נשרפים לי העצבים לראות את האנשים האלה עם יד 45 קוביות בבטן וחיטובים בכל הגוף בלי רגליים בדרך כלל שמרימים בצעקות ובביצוע מפען ביותר שליש מהמשקל שלי ומזיינים לאנשים את השכל על חומרים אימונים ותזונה)
חחח יש לנו כזה משהו דומה, אחד סטרואידניק נראה לי בן ~35 כזה, עם וורידים וכו' מעמיס במכשיר טי-באר 60 קילו ועושה וכולם כזה מסתכלים עליו עם "וואו!!!!" ומתאספים סביבו.
אח"כ אני שם שם 70, קצ'וק שם 70-80 ואף אחד לא מסתכל אפילו לכוון שלנו :laugh:
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 13:17   #19
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
חחח יש לנו כזה משהו דומה, אחד סטרואידניק נראה לי בן ~35 כזה, עם וורידים וכו' מעמיס במכשיר טי-באר 60 קילו ועושה וכולם כזה מסתכלים עליו עם "וואו!!!!" ומתאספים סביבו.
אח"כ אני שם שם 70, קצ'וק שם 70-80 ואף אחד לא מסתכל אפילו לכוון שלנו :laugh:
תשים לב שתמיד כל הבודיבילדרים הגדולים האלה אוהבים לקחת פלטות של 10 ולא של 20 בדר"כ
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-07, 13:24   #20
סהר!
חבר פעיל

יפה מאוד.
ושחכתם רק את הבחור השמן שתמיד בא עם מגבת ומזיע כמו אתיופי אחרי ריצת מרתון 42 ק''מ
סהר! מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה