ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-03-08, 19:54   #1
BXL
חבר פעיל

עוסק ב:: תיכוניסט
חדר כושר: ספורטק 2000 נתניה
ברירת מחדל צריך את המחקר שמשקולות לא פוגעות בגדילה

אז ככה יש איזה סטודנט שמרצה לנו לפעמים בשיעורי חינוך גופני,עכשיו הבן אדם מתווכח איתי שלאנשים עד גיל 20 ומשהו (עד סיום הגדילה לגמרי) אסור לעבוד בטווח חזרות שהוא מתחת ל-15,היינו למשל במכון כושר הקטן שיש בבצפר הוא חילק אותנו לקבוצות נתן לנו לעשות בפולי עליון בהתחלה,הייתי חם אז הרבצתי לי איזה כמה פלטות ודפקתי 10 חזרות הוא אמר לי "לאאאאאא!!!" "מה אתה עושה?! אסור לעשות פחות מ 15 חזרות בגיל שלכם אסור לעבוד על כוח ובלה בלה בלה" אז אמרתי לו שיש מחקר של רופאים שבדקו את זה ושזה אפשרי לעבוד גם על טווח חזרות של כוח ומסה בגילאי 14-15-16-17 והוא אמר לא יכול להיות וזה אני למדתי בוינגיט אחרת אל תלמד אותי אני יותר גדול ממך ובלה בלה בלה אז אמרתי לו ואם אני מביא לך מחקר מודפס? הוא אמר לי בסדר תביא מחקר וזה ואחרי זה גם חפר לי במשך היום שאני לא ישכח להביא לו את המחקר חח בקיצור אם למישהו יש תמחקר שיביא לי לינק בקשה שאני יוכל להשתיק אותו מול כל הכיתה
פרטים:
גובה: 1.80 מ'
משקל: 70
אחוז שומן: 10~11
היקף יד: 36
חוזרים לעסק מסה בכל הכוח
BXL מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-08, 20:04   #3
BXL
חבר פעיל

עוסק ב:: תיכוניסט
חדר כושר: ספורטק 2000 נתניה

בטח שיש,ראיתי את המחקר כבר כמה פעמים רק לא יודע עכשיו איפה למצוא אותו.
פרטים:
גובה: 1.80 מ'
משקל: 70
אחוז שומן: 10~11
היקף יד: 36
חוזרים לעסק מסה בכל הכוח
BXL מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-08, 20:34   #4
הזברה
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yespocket
יש מחקרים לפה ולפה אין מסקנה חד משמעית

וויכוח מיותר
לא קיים מחקר שמראה שמשקולות פוגעות בגדילה וזה לא ויכוח, זה פשוט מיתוס שמקובל על ידי רוב המומחים כלא נכון.

Weight Training in Youth-Growth, Maturation, and Safety: An Evidence-Based Review.

Thematic Issue
Clinical Journal of Sport Medicine. 16(6):478-487, November 2006.
Malina, Robert M PhD

Abstract:
Objective: To review the effects of resistance training programs on pre- and early-pubertal youth in the context of response, potential influence on growth and maturation, and occurrence of injury.

Design: Evidence-based review.

Methods: Twenty-two reports dealing with experimental resistance training protocols, excluding isometric programs, in pre- and early-pubertal youth, were reviewed in the context of subject characteristics, training protocol, responses, and occurrence of injury.

Results: Experimental programs most often used isotonic machines and free weights, 2- and 3-day protocols, and 8- and 12-week durations, with significant improvements in muscular strength during childhood and early adolescence. Strength gains were lost during detraining. Experimental resistance training programs did not influence growth in height and weight of pre- and early-adolescent youth, and changes in estimates of body composition were variable and quite small. Only 10 studies systematically monitored injuries, and only three injuries were reported. Estimated injury rates were 0.176, 0.053, and 0.055 per 100 participant-hours in the respective programs.

Conclusion: Experimental training protocols with weights and resistance machines and with supervision and low instructor/participant ratios are relatively safe and do not negatively impact growth and maturation of pre- and early-pubertal youth
ישן 06-03-08, 20:44   #5
*DAVID*
חבר פעיל

כללי:: שחיף

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הזברה
לא קיים מחקר שמראה שמשקולות פוגעות בגדילה וזה לא ויכוח, זה פשוט מיתוס שמקובל על ידי רוב המומחים כלא נכון.

Weight Training in Youth-Growth, Maturation, and Safety: An Evidence-Based Review.

Thematic Issue
Clinical Journal of Sport Medicine. 16(6):478-487, November 2006.
Malina, Robert M PhD

Abstract:
Objective: To review the effects of resistance training programs on pre- and early-pubertal youth in the context of response, potential influence on growth and maturation, and occurrence of injury.

Design: Evidence-based review.

Methods: Twenty-two reports dealing with experimental resistance training protocols, excluding isometric programs, in pre- and early-pubertal youth, were reviewed in the context of subject characteristics, training protocol, responses, and occurrence of injury.

Results: Experimental programs most often used isotonic machines and free weights, 2- and 3-day protocols, and 8- and 12-week durations, with significant improvements in muscular strength during childhood and early adolescence. Strength gains were lost during detraining. Experimental resistance training programs did not influence growth in height and weight of pre- and early-adolescent youth, and changes in estimates of body composition were variable and quite small. Only 10 studies systematically monitored injuries, and only three injuries were reported. Estimated injury rates were 0.176, 0.053, and 0.055 per 100 participant-hours in the respective programs.

Conclusion: Experimental training protocols with weights and resistance machines and with supervision and low instructor/participant ratios are relatively safe and do not negatively impact growth and maturation of pre- and early-pubertal youth
מההה אתה אומרררר זה בכלל לא חד משמעיי

BARCELONA
*DAVID* מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-08, 20:47   #6
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

איך אתם קוראים את כל האנגלית הזאת?
כאילו זה בעיברית מה זה :/ חח...
איזה מילים מוסכות בלאט..
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-08, 21:03   #7
trx--->sus
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

ויכוח מיותר לגמרי

אוף איך זה שלך יש מכון בבית סםפר בזמן שאני מתאמן באיזה מקום מסריח בלי ציוד ועם הרבה יונים
ישן 06-03-08, 22:26   #8
Mr.Bazooka

גם ליש יש מכון בבצפר אבל לא מתאמנים שם בשיעורי ספורט רק האלה מספורט מורחב-מגמה שלא ידעתי עליה עד לפני חודש.
יש לי ססצפר חדר כושר מסריח ביותר..
כאילו אפשר לבנות שם אחלה גוף אבל הוא קטן וצפוף.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-08, 23:52   #9
Naor Pinto
חבר פעיל

הסמל האישי שלNaor Pinto

כגם לי יש מכון בבצפר ואנחנו מצתאמנים שם בשיערוי ספורט חחח אבל הכל חלוד חיחיח
Naor Pinto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-08, 23:54   #10
הזברה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי *david*
מההה אתה אומרררר זה בכלל לא חד משמעיי
יש מחקרים שהראו שזה לא פוגע , אין כאלה שלא. סוף סיפור.
ישן 07-03-08, 01:16   #11
yam141191
חבר פעיל

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=461282

כך אחי
yam141191 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה