ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-02-10, 23:54   #1
Chenchu
Banned

ברירת מחדל עזרה בבחירת אבקת חלבון

שלום לכולם, אני צריך את עזרתכם בבחירת תוספי תזונה לתפריט.

כרגע אני מתאמן 3 פעמיים בשבוע + אימון אירובי אחד, עליתי במשקל יפה בשלושה חודשים האחרונים (בסביבות ה 3 קילו, ללא תוספים).
כבר תקופה שאני דיי תקוע על המשקל, וזה בגלל שאני לא מצליח לספק לגוף כמות מספיקה של חלבון בעיקר.

אני בן 22, 1.80 ושוקל 76-76.5.
החלטתי ללכת על אבקת חלבון, אבל יש מבחר כל כך גדול.. על מה אתם ממליצים חברה?

אה ויצא לי לרפרף וליראות שכדאי לקחת גם סוכר ענבים אחרי אימון.. מישהו יכול לפרט בבקשה למה?
תודה רבה אלופים
Chenchu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-10, 01:34   #2
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

הסוכר ענבים זה בעצם פחמימה בעלת ערך גליקמי מאוד גבוה, כלומר זו פחמימה שמעלה את רמת הסוכר בדם במהירות, מה שגורם לשיחרור של אינסולין. האינסולין עצמו הוא הורמון אנבולי שעוזר לפחמימות למלא את מאגרי הגליקוגן(מאגרי אנרגיה) בשריר. לפי מחקרים זה נמצא מאוד יעיל.

בלי שום קשר לסוכר ענבים, בהתאם לנתונים שנתת, חשוב לקחת בחשבון שאבקת חלבון לא מכילה הרבה קלוריות, ולכן לא בטוח שתגרום לך לעלייה במשקל ובשריר. מה שכן חשוב בנוסף לחלבון זה צריכת מספקת של אנרגיה(קלוריות) על מנת שהגוף יוכל להתאושש מהאימונים והלכנס למצב אנבולי.

בשורה התחתונה מה שאני בא להגיד זה שאבקת חלבון תעזור לך אך ורק אם תוסיף לזה עוד קלוריות, כלומר לאכול יותר. לצורך העניין אתה יכול להוסיף לאבקת חלבון שיבולת שועל, פירות יבשים וכו' ולהעלות לזה את הערך הקלורי.

אם אין באפשרותך להוסיף אוכל לתפריט(או להוסיף את הדוגמאות שנתתי לאבקת חלבון) אז יהיה עדיף לך לקחת אבקה לעלייה במסה שמכילה גם חלבון וגם את הקלוריות האחרות שחפרתי עליהן כל כך הרבה.

ולסיכום. אם בכל זאת אתה מחפש אבקת חלבון: אני הייתי ממליץ או על חלבון של צ'מפיון או אופטימום שלפי דעתי שתיהם מעולים.
אם אתה מחפש משהו קצת יותר משתלם אז יש לך את החלבון של פרובודי, או אינטראקטיב או פרולאב שהם במבצע יותר משתלם.
אם אתה רגיש לחלב, הייתי ממליץ על איזופיור או איזווי אינטראקטיב.

אם אתה מחפש אבקה לעלייה במסה הייתי ממליץ על המבצע של פרובודי שיש 4.5 קילו ב420 שקל, מאוד משתלם ויעשה את העבודה, או בסיריוס מס של אופטימום שהוא גם מוצר מעולה או בצ'מפיון מס.
שלושתם נופלים לאותה קטגוריה שיעזרו לך, ושלושתם מעולים.

אם בכלל יש לך עוד שאלות אתה תמיד יכול להתקשר לחנות והם ישמחו לעזור לך ולענות על כל שאלה 1599-500-590
בהצלחה
יניב צוות ישראלבודי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-10, 08:06   #3
lakerda
חבר פעיל

אם זו הפעם הראשונה שלך בבחירת אבקת חלבון לך על צמפיון.
רוב האבקות הם בעלות אותם ערכים אבל הצמפיון מוביל ביתרון גדול מבחינת טעם ומרקם והתערבבות.
lakerda מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-10, 09:53   #4
Chenchu
Banned

תודה רבה על התגובות המהירות..

וכן אני יכול להוסיף כל מיני דברים לאבקת חלבון, כדי לעלות את הערך הקלורי שלה.
הבעייה העיקרית שלי היא חלבונים. גם אם חסרים לי קצת קלוריות בתפריט, אני בדרך כלל מספיק לאכול 100-120 גר' חלבון.
את שאר הקלוריות אני יוסיף עם שיבולת שועל וגרנולה. אני יבדוק את האבקות שרשמת יניב וניבחר לי אחת.
שוב תודה.
ישן 17-02-10, 10:29   #5
Chenchu
Banned

עברתי על האבקות ואני מתלבט בין השלושה האלו:
Champion Super HeavyWeight עם יחס של 1:2 שזה מצויין לאחר אימון, לא? ככה לא צריך לדאוג לפחמימה נוספת אחרי האימון. (בהתחשב בזה שאני אוכל צהריים בערך שעה אחרי שאני מסיים אימון..)

Champion Whey Protein Stack
Gold Standart Whey

שאלו בעצם אבקות חלבון. אם אני אקח אבקות חלבון אני אצטרך לספק פחמימה ישר אחרי האימון, פרי \ פרכיות משהו בסגנון.. ?
אבל מצד שני זה מאזן לי את צריכת החלבונים שלי בצורה טובה יותר.
ישן 19-02-10, 18:25   #6
lakerda
חבר פעיל

למה שלא תקנה גיינר חסכוני כמו n large של פרולב?
יחס חלבון לפחמימה 1:2 מאוזן ולא משמין...60 מנות!
lakerda מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-02-10, 21:41   #7
SIMAO
חבר פעיל

הסמל האישי שלSIMAO

ע"פ מה הסקת שחסר לך חלבון בתפריט?.
וע"פ מה הסקת שחלבון הוא זה שיעלה אותך במשקל?.

תפרט משהו התפריט שלך ומהו הערכים הסופיים וככה נקבל אינדיקציה יותר טובה מה חסר לך וכמה.
חוץ מזה,
העלייה במשקל תנבא מכך שכמות הקלוריות הכללית הכוללת חלבונים,פחמימות ושומנים תהא גדולה מהכמות הנדרשת לגוף,ובכך יהיה עודף קל' לגוף שיגרום לעלייה במשקל,במידהו אתה מבצע אימון כוח העלייה במשקל תתחלק גם לשריר.
ישן 20-02-10, 19:47   #8
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

ציטוט:
פורסם במקור על ידי chenchu צפה בהודעה
עברתי על האבקות ואני מתלבט בין השלושה האלו:
Champion super heavyweight עם יחס של 1:2 שזה מצויין לאחר אימון, לא? ככה לא צריך לדאוג לפחמימה נוספת אחרי האימון. (בהתחשב בזה שאני אוכל צהריים בערך שעה אחרי שאני מסיים אימון..)

champion whey protein stack
gold standart whey

שאלו בעצם אבקות חלבון. אם אני אקח אבקות חלבון אני אצטרך לספק פחמימה ישר אחרי האימון, פרי \ פרכיות משהו בסגנון.. ?
אבל מצד שני זה מאזן לי את צריכת החלבונים שלי בצורה טובה יותר.
הצ'מפיון סופרהווי וייט לא קיים יותר, אם אתה רוצה משהו בסגנון של היחס בין הפחמימות חלבון אז יש הרבה מוצרים אחרים ביחס של 1ל- 1.5 אניי אישית ממליץ לך על אנלארג' של פרולאב שהוא מאוד משתלם 60 מנות ב429 ש"ח.

בקשר לאבקות חלבון אז מה שרשמת זה שתי אופציות מצויינות כמו שכבר אמרתי, אבל רצוי להוסיף להם פחמימות לאחר האימון.

כמובן שכמות הפחמימות תלויה בצרכים שלך ובתפריט שלך, אבל תמיד מומלץ לשלב פחמימה מהירה אחרי האימון.
יניב צוות ישראלבודי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-02-10, 04:09   #9
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

יניב שכחת יש גם את השדרוג החדש של הפרוגיינר... 6 קילו ב435 אם אני לא טועה!!! להיט להיט להיט
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה