ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-12-09, 17:26   #1
yosi144
חבר פעיל

ברירת מחדל שאלה|איזה מכון כושר יותר מומלץ(אשדוד)

סווט סטאר או פרייד?
אשמח אם תנמקו גם למה,תודה רבה.
*בבקשה בנימוקים לא להתייחס למחירים,כי זה לא מה שמענין אותי.
האיכות היא מה שמענינית אותי,תודה!.
yosi144 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-12-09, 17:40   #2
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

תלוי מה אתה צריך.
בסוואט סטאר יש בריכה ומגרשי כדורגל וזה עולה איזה 300 שקל בחודש
בפרייד יש מאמנים מעולים(הטובים בארץ אני בטוח) אין בריכה וזה עולה פי 2 פחות מהסוואט סטאר.
Nitro Speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-12-09, 17:47   #3
MartialArtist
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nitro Speed צפה בהודעה
תלוי מה אתה צריך.
בסוואט סטאר יש בריכה ומגרשי כדורגל וזה עולה איזה 300 שקל בחודש
בפרייד יש מאמנים מעולים(הטובים בארץ אני בטוח) אין בריכה וזה עולה פי 2 פחות מהסוואט סטאר.

וואו וואו וואו..
הייתי שוקל במקומך את המילים שלך אחי- "הטובים בארץ אני בטוח"
באמת אחת השטויות היותר גדולות ששמעתי
MartialArtist מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-12-09, 18:16   #4
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
פורסם במקור על ידי martialartist צפה בהודעה
וואו וואו וואו..
הייתי שוקל במקומך את המילים שלך אחי- "הטובים בארץ אני בטוח"
באמת אחת השטויות היותר גדולות ששמעתי

אתה יודע למה המאמנים טובים?
כי הם לא חופרים , אם הם רואים מישהו שמתאמן טוב לא מזייננים במוח , עוזרים בכיף ולא משחקים אותה רוני קולמן.

אני אישית מתאמן שנתיים שם , בחיים לא העירו לי או הפריעו להתאמן (חוף מאחת שאני לא מחשיב אותה מאמנת גם פיטרו אותה חח)

לא הייתי בסוואט סטאר לא יודע , אבל פרייד אחלה מכון כושר
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-12-09, 18:26   #5
MartialArtist
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !Demon! צפה בהודעה
אתה יודע למה המאמנים טובים?
כי הם לא חופרים , אם הם רואים מישהו שמתאמן טוב לא מזייננים במוח , עוזרים בכיף ולא משחקים אותה רוני קולמן.

אני אישית מתאמן שנתיים שם , בחיים לא העירו לי או הפריעו להתאמן (חוף מאחת שאני לא מחשיב אותה מאמנת גם פיטרו אותה חח)

לא הייתי בסוואט סטאר לא יודע , אבל פרייד אחלה מכון כושר

אתה יודע למה אני חושב שזאת שטות? כי על הפעם הראשונה שהייתי שם (ומאז פשוט לא חזרתי), העירו לי כ"כ הרבה (כל האלילים שכולכם מעריצים שם, וואדים וכל חבריו) שקיבלתי כזה רושם מגעיל :\
דוגמאות?
באתי לעשות מתח בתוספת משקל. נתחיל מזה שאין שם חגורה או שרשראות, ביקשתי אפילו מהמאמן והוא אמר לי בשיא הגועל "לא". סבבה, לקחתי דאמבל של 10 קילו, באתי איתו למתח שב"איזור המכשירים" כי המתח על הכלוב היה תפוס, היה שם בחור שאמר לי שנשארו לו 14 סטים בסקוואט
איך שאני בא להתחיל, הוואדים הזה בא ועושה לי "רד רד מהמתח ותעיף את המשקולת, זה איזור מכשירים בלבד ולפה לא מביאים משקולות".

עוד דוגמא שהייתה האמת לפני, פשוט רק עכשיו נזכרתי בה-
אני ועוד חבר עשינו סקוואטים בכיף שלנו, ושוב אחד המאמנים הרוסים האלה (נראה לי שזה היה וואדים הזה, לא מכיר אותם בשמות) בא ועושה לי "אל תעשה ככה סקוואט, זה לא טוב. אתה עוד ילד ואתה לא צריך לרדת כזה עמוק. לא יותר מ90 מעלות. הבנת?"

בקיצור, אם ממש תרצה אני אנסה להיזכר בעוד דוגמאות שהיו כולם באותו אימון יחיד ומסכן.
אני לא יודע איך המאמנים בשאר המקומות, אבל מה שבטוח ששם אין את "המאמנים הכי טובים בארץ" כמו שניטרו ספיד מצהיר. אפילו לא קרוב. אם תרצה, אני אספר לך מי המאמנת הכי טובה שאני מכיר, וגם היא מאשדוד.
ישן 17-12-09, 18:34   #6
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
אתה יודע למה אני חושב שזאת שטות? כי על הפעם הראשונה שהייתי שם (ומאז פשוט לא חזרתי), העירו לי כ"כ הרבה (כל האלילים שכולכם מעריצים שם, וואדים וכל חבריו) שקיבלתי כזה רושם מגעיל :\
דוגמאות?
באתי לעשות מתח בתוספת משקל. נתחיל מזה שאין שם חגורה או שרשראות, ביקשתי אפילו מהמאמן והוא אמר לי בשיא הגועל "לא". סבבה, לקחתי דאמבל של 10 קילו, באתי איתו למתח שב"איזור המכשירים" כי המתח על הכלוב היה תפוס, היה שם בחור שאמר לי שנשארו לו 14 סטים בסקוואט
איך שאני בא להתחיל, הוואדים הזה בא ועושה לי "רד רד מהמתח ותעיף את המשקולת, זה איזור מכשירים בלבד ולפה לא מביאים משקולות".

עוד דוגמא שהייתה האמת לפני, פשוט רק עכשיו נזכרתי בה-
אני ועוד חבר עשינו סקוואטים בכיף שלנו, ושוב אחד המאמנים הרוסים האלה (נראה לי שזה היה וואדים הזה, לא מכיר אותם בשמות) בא ועושה לי "אל תעשה ככה סקוואט, זה לא טוב. אתה עוד ילד ואתה לא צריך לרדת כזה עמוק. לא יותר מ90 מעלות. הבנת?"

בקיצור, אם ממש תרצה אני אנסה להיזכר בעוד דוגמאות שהיו כולם באותו אימון יחיד ומסכן.
אני לא יודע איך המאמנים בשאר המקומות, אבל מה שבטוח ששם אין את "המאמנים הכי טובים בארץ" כמו שניטרו ספיד מצהיר. אפילו לא קרוב. אם תרצה, אני אספר לך מי המאמנת הכי טובה שאני מכיר, וגם היא מאשדוד.
לא יודע , כשאני עושה לדוגמא סקוואט שובר מקביל , ואני מבקש ממאמן לשמור לי הם שומרים כלכך טוב , יורדים איתך בדיוק ועושרים ממש טוב...בחיים לא אמרו לי לעשות 90 מעלות או משהו דומה..אולי עשית צחוקים עם חברים שלך שם או משהו כזה או שראה שאתם לא רציניים ולא רצה שתיפצע או משהו למרות שהכל יכול להיות
י
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-12-09, 19:42   #7
MartialArtist
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
לא יודע , כשאני עושה לדוגמא סקוואט שובר מקביל , ואני מבקש ממאמן לשמור לי הם שומרים כלכך טוב , יורדים איתך בדיוק ועושרים ממש טוב...בחיים לא אמרו לי לעשות 90 מעלות או משהו דומה..אולי עשית צחוקים עם חברים שלך שם או משהו כזה או שראה שאתם לא רציניים ולא רצה שתיפצע או משהו למרות שהכל יכול להיות
י
שום צחוקים, באמת שבקושי אפילו דיברנו בינינו. אנחנו רגילים להתאמן כי שנינו מתאמנים ss, ויודעים מה הולך בכל אימון בלי יותר מדי לדבר.
באמת שבאנו אך ורק להתאמן.
עזוב, לכל אחד יש את הדעה שלו על המקום, אני יודע שהרבה אנשים מתלהבים מהפרייד והכל.. אני פחות. זה לא שהציוד שם לא בסדר או משהו, מבחינת ארגון המקום הוא אחלה ומבחינת ציוד כנ"ל, נראה לי שבשביל לא ליצנים קיימת הקומה השנייה ואפשר בכיף להתאמן שם בשקט.
מבחינת מאמנים ויחס של הצוות, זה אחד המקומות היותר מסריחים שראיתי.
ישן 17-12-09, 20:40   #8
yosi144
חבר פעיל

ציטוט:
שום צחוקים, באמת שבקושי אפילו דיברנו בינינו. אנחנו רגילים להתאמן כי שנינו מתאמנים ss, ויודעים מה הולך בכל אימון בלי יותר מדי לדבר.
באמת שבאנו אך ורק להתאמן.
עזוב, לכל אחד יש את הדעה שלו על המקום, אני יודע שהרבה אנשים מתלהבים מהפרייד והכל.. אני פחות. זה לא שהציוד שם לא בסדר או משהו, מבחינת ארגון המקום הוא אחלה ומבחינת ציוד כנ"ל, נראה לי שבשביל לא ליצנים קיימת הקומה השנייה ואפשר בכיף להתאמן שם בשקט.
מבחינת מאמנים ויחס של הצוות, זה אחד המקומות היותר מסריחים שראיתי.
רגע יש פרייד רק באשדוד?
או שאתה מדבר על פרייד באזור אחר?
ישן 17-12-09, 21:13   #9
MartialArtist
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yosi144 צפה בהודעה
רגע יש פרייד רק באשדוד?
או שאתה מדבר על פרייד באזור אחר?

יש פרייד רק באשדוד, ועליו אני מדבר.
ישן 17-12-09, 21:29   #10
yosi144
חבר פעיל

מבחינת ציוד איזה יותר טוב זה או גו אקטיב?
ישן 17-12-09, 23:58   #11
bored2death
חבר פעיל

כללי:: תלמיד

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yosi144 צפה בהודעה
מבחינת ציוד איזה יותר טוב זה או גו אקטיב?
תלוי מה אתה מחפש?
bored2death מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-12-09, 10:07   #12
yosi144
חבר פעיל

אני מחפש תמכון עם הציוד הטוב ביותר,ככה שאני יתפתח טוב ומהר יותר.
בריכה,עיצוב,וכול החרטה אני לא צריך!.
תודה.
ישן 18-12-09, 10:24   #13
MartialArtist
חבר פעיל

נתחיל מזה שאתה לא "תתפתח טוב ומהר יותר" רק בגלל שיש ציוד טוב בחדר כושר. כל הציוד שאתה צריך בשביל להתפתח בתור מתחיל זה לא יותר ממוט, ספה, משקל וכלוב.
אם אתה לא צריך את הבריכה והעיצוב והפוזה, יש לך את הפרייד- טוב להתאמן שם, יש קומה נפרדת ללא ליצנים שבדר"כ אין שם אנשים, והציוד שצריך נמצא שם. מבחינת היחס- אני אישית שונא את המקום, אבל זה לא כזה משנה לי כי אני מתאמן לבד ויודע בדיוק מה אני עושה ככה שאני רק צריך את השקט שלי והנוחות.
הסוואט סטאר כמובן שיש בו אחלה ציוד גם כן, הכל חדיש ויקר. לא יודע כמה נוח שם למרות הכל.
גו אקטיב- תקשיב לי בקשר לזה- אל תחשוב בכלל על להירשם לשם. אל תחשוב. המקום הכי מסריח שאפשר היה לתכנן מבחינת אימונים אמיתיים.
ישן 18-12-09, 10:46   #14
yosi144
חבר פעיל

יום ראשון קבענו פגישה בפרייד,כניראה שיום ראשון אני כבר נרשם.
תודה רבה לכולם,אם למישהו יש משהו להוסיף אשמח.
בקשר לזה שמעלי,למה גו אקטיב מסריח מבחינת אימונים?
תודה!.
תגובה