ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 12-08-08, 00:58   #1
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder
ברירת מחדל סוף סוף ynet רושמים את האמת, גרוזיה נגד רוסיה !

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3581140,00.html

חיילים גאורגים, בהיקף כוחות הדומה לאוגדה, נמלטו מהעיר גורי מבלי שנורתה ירייה אחת לעבר הצבא הרוסי. הצבא הגאורגי, שנבנה בשנים האחרונות בהשקעה של מיליארדים - בין היתר בעזרת סיוע ישראלי - לא עמד במבחן ברגע האמת ופשוט התפרק.

על כל נגמ"ש הצטופפו עשרות חיילים, רבים תפסו "טרמפ" על גבי טרקטורים, עגלות, ומשאיות.
באזור שבו מרוכזים החיילים - ניתן היה לראות ויכוחים בין הכוחות השונים. חיילים רבים רצו להמשיך במנוסה לעבר עיר הבירה, בעוד שמפקדיהם הורו להם להישאר בעמדות.

פחדנים עלובים, למה לא פחדתם כשדרסתם ילדים עם טנקים, קרעתם ראשים לזקנות, זרקתם רימונים למרתפים בהם התחבהו תושבי אוסטיה, ילדים, אמאות, וזקנים !?
http://rutube.ru/tracks/917065.html?...a2a425dad104fa
וכאן אפשר לראות את האומץ והגבריות של אדון סאקאבולבולשוילי, מעניין מאוד, שביום הראשון של המלחמה שהוא התחיל נגד אוסטיה הוא אמר לתושבי גרוזיה"אל תפחדו, הכי חשוב לא לפחד"
אז למה אתה מפחד אדון סאקאבולבולשוילי, לקקן של בוש ?

http://rutube.ru/tracks/915324.html?...a437ae433a39f3
וזה מה שאדון סאקאבולבולשוילי עושה בזמן הפנוי ...
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-08, 01:06   #2
jackson%%
חבר פעיל

הגבתי את שלי בפוסט הקודם שפתחת, אבל העיתנאות הישראלית זה משהו הם מקשיבים רק לגאורגים ואני מניאק
אם אין איזה שתול אמריקאי בתוך כול העיתנאות הזאת,ביגלל שארה"ב מגינה על גרוזיה. הם עושים רצח עם,
יוצאים למילחמה נגד אזרחים חכמים גדולים אבל כשרוסיה עכשיו תוקפת אותם ואין להם איך להגיב אז הם ישר עפים
לכול מיני ישיבות בין לאומיות מלכלכים על רוסיה ומבקשים עזרה.
jackson%% מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-08, 01:14   #3
Bodybuilder
Banned

אין מה לעשות, ישראל לא אשמה... הכול בא מארה"ב, ישראל רק מעתיקה את מה שהיא רואה באתרי אינטרנט בין לאומיים !
הקטע שישראל מכרה נשק ותמכה בצבא של גרוזיה עשתה לי צמרמורת, זה חידש לי, לא ידעתי על זה קודם, ומה שהכי ביאס אותי זה לשמוע שאנחנו מוכרים לגרוזיה ציוד כבר משנת 1991 עד היום, ז"א לפני שפוטין נבחר לנשיא רוסיה, ולפני שרוסיה התחילה למכור את הנשק לארצות מוסלמיות...
זה אשכרה ביאס אותי ...
ישן 12-08-08, 01:21   #4
jackson%%
חבר פעיל

פשוט יש אחד כמו בוש שעושה טלפון אחד לחיילו הנאמן אולמרט,והופה ישראל הולכת עם ארה"ב ומסכימה לכול דיעה שלה. וגרוזיה ארץ מוכה מרוסיה והרוסים הורגים אנשים חפים מפשע, כפי שאפשר ליראות מאתר וואלה הניפלא
שאני בטוח גם שהמידע ששם הוא "ממקור ראשון ולא העתק מאיזה אתר חדשות אמריקאי" אפשר ליראות שם כותרות
כגון המלחמה בקווקז והתוכן שבו כאילו הרוסים אשמים בהכול והם גם שמים תמונות של אנשים בוכים יענו הרוסים הם אלה שהרסו את בתיהם ולא סאקשווילי.
ישן 12-08-08, 01:29   #5
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jackson%% צפה בהודעה
פשוט יש אחד כמו בוש שעושה טלפון אחד לחיילו הנאמן אולמרט,והופה ישראל הולכת עם ארה"ב ומסכימה לכול דיעה שלה. וגרוזיה ארץ מוכה מרוסיה והרוסים הורגים אנשים חפים מפשע, כפי שאפשר ליראות מאתר וואלה הניפלא
שאני בטוח גם שהמידע ששם הוא "ממקור ראשון ולא העתק מאיזה אתר חדשות אמריקאי" אפשר ליראות שם כותרות
כגון המלחמה בקווקז והתוכן שבו כאילו הרוסים אשמים בהכול והם גם שמים תמונות של אנשים בוכים יענו הרוסים הם אלה שהרסו את בתיהם ולא סאקשווילי.
היתי בשוק היום, ראיתי את אותם התמונות ב ynet, פעם רושמים שזה תושבי אוסטיה, פעם רושמים שזה תושבי גרוזיה, פשוט בושה !
היום דיברנו עם גרוזיה דרך skype וגם טלפונית, רוסיה לא הרגה תושב חף מפשה 1 אפילו, יש להם רק מספר קטן של נפגעים בגלל שחיסלנו להם משגרי טילים שהיו בהרים, וזה היה ליד בתים וכו', אז נפגעו אנשים !
ישן 12-08-08, 01:30   #6
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodybuilder צפה בהודעה
אין מה לעשות, ישראל לא אשמה... הכול בא מארה"ב, ישראל רק מעתיקה את מה שהיא רואה באתרי אינטרנט בין לאומיים !
הקטע שישראל מכרה נשק ותמכה בצבא של גרוזיה עשתה לי צמרמורת, זה חידש לי, לא ידעתי על זה קודם, ומה שהכי ביאס אותי זה לשמוע שאנחנו מוכרים לגרוזיה ציוד כבר משנת 1991 עד היום, ז"א לפני שפוטין נבחר לנשיא רוסיה, ולפני שרוסיה התחילה למכור את הנשק לארצות מוסלמיות...
זה אשכרה ביאס אותי ...
המלחמה הקרה אף פעם לא נגמרה, ורוסיה תמיד תשאף לקלקל את המדינות הדמוקרטיות ולחלחל אליהם בדיוק כפי שהם עשו אחרי נפילת גרמניה.
רוסיה מוכרת נשק לארצות המוסלמיות מאז ומתמיד, בנוסף, היא הזינה את אותן מדינות שיצאו נגדנו למלחמה במידע שגוי שאנו מתכוננים למלחמה נגדם.

בנוסף, מכירת הנשק מהווה טבילת אש לטכנולוגיה הישראלית שתאפשר לנו להפיק לקחים.

אז אל תבלבל בשכל, כי אתה לא יודע כמה חיילי צה"ל נהרגו בגלל הקורנט והסאגר ש"אמא רוסיה" שאתה כל-כך אוהב העבירה לאיראן\חיזבאלל'ה.

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-08, 01:37   #7
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי vortex צפה בהודעה
המלחמה הקרה אף פעם לא נגמרה, ורוסיה תמיד תשאף לקלקל את המדינות הדמוקרטיות ולחלחל אליהם בדיוק כפי שהם עשו אחרי נפילת גרמניה.
רוסיה מוכרת נשק לארצות המוסלמיות מאז ומתמיד, בנוסף, היא הזינה את אותן מדינות שיצאו נגדנו למלחמה במידע שגוי שאנו מתכוננים למלחמה נגדם.

אז אל תבלבל בשכל, כי אתה לא יודע כמה חיילי צה"ל נהרגו בגלל הקורנט והסאגר ש"אמא רוסיה" שאתה כל-כך אוהב העבירה לאיראן\חיזבאלל'ה.
בסדר, שני דברים לא קשורים, אני לא מאשים את ישראל שהיא מכרה נשק לגרוזיה, אין בזה שום דבר רע, אבל לא צריך לבכות כשרוסיה מוכרת למדינות מוסלמיות

ומה כול מה שאמרת קשור לנושא הספציפי ? לזה שגרוזיה רצתה לחסל עם שלם ?
כבר למעלה מ30 אלף אוסטים נשארו בלי מקום מגורים ללא אגורה, תשאל מי עוזר להם !
אחרי שכול הבלאגן הסתיים, פוטין אמר שהוא מעביר לעם אוסטי (חצי מליארד דולר) בתור ההתחלה !
אם לא רוסיה, אוסטים לא היו קימים יותר !
ישן 12-08-08, 01:41   #8
jackson%%
חבר פעיל

ציטוט:

מזה קשור עכשיו ? אני מאמין שהכתבים של כול אתר חדשות ישראלי עם דיעות בידיוק כמו שלך,
יושבים וכתובים ליכלוכים על רוסיה, כי הם מוכרים נשק לחיזבלה ועוד ארגונים ובקיצור מיתעסקים בקקי
ולא במה שקשור , לידעתך גם ישראל מוכרת נשק לגרוזיה ועקב המילחמה הם הגבירו תקצב שלהם אפילו, נעזוב תקטע האישי מדובר פה במלחמה שהגרוזים התחילו נגד אזרחים ורוסיה היתערבה ביגלל
שהרגו 12 או 15 חיילים שלה וגם כדי לעזור לאנשים להינצל מוות מיותר רק ביגלל שגרוזיה רוצה תשטח לעצמה.

ואני בעד צדק. ות'בעיות שיש לישראל עם רוסיה זה לא קשור לפה ביכלל.

נערך לאחרונה על ידי jackson%%, 12-08-08 בשעה 01:44.
ישן 12-08-08, 01:42   #9
Bodybuilder
Banned

הבדיחה שזוכה בפרס "הבדיחה האידיוטית של השנה":

נשיא ארצות הברית ג'ורג' בוש שב ודרש הלילה (ג') מרוסיה להסיג לאלתר את כוחותיה מגאורגיה ולהשיב את המצב לקדמותו.

הנשיא האמריקני אמר כי נראה שרוסיה מנסה להדיח את הנשיא הפרו-מערבי של גאורגיה, מיכאיל סאאקשווילי, והזהיר כי פעולותיה פוגעות במעמדה בעולם. "זו הסלמה דרמטית וברוטאלית. צעד כזה אינו מתקבל על הדעת במאה ה21", הוסיף.
ישן 12-08-08, 01:45   #10
VoRteX
חבר פעיל

דבר ראשון, למה שגרוזיה תפלוש לאוסטיה ללא סיבה? להעיר את הענק הרוסי בכח?? בטוח היה להם אינטרס כלשהו בפלישה.

אפילו אם אתה צודק, זה לא משנה את העובדה שרוסיה נשארה מדינה אימפריאליסטית שרק חיכתה לצעד מצד גרוזיה.

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-08, 01:53   #11
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
דבר ראשון, למה שגרוזיה תפלוש לאוסטיה ללא סיבה? להעיר את הענק הרוסי בכח?? בטוח היה להם אינטרס כלשהו בפלישה.

אפילו אם אתה צודק, זה לא משנה את העובדה שרוסיה נשארה מדינה אימפריאליסטית שרק חיכתה לצעד מצד גרוזיה.
זאת ארה"ב נלחמת ברוסיה, לא גרוזיה, אוסטיה וגרוזיה זה הקורבן תאמת.....
אבל יש עובדות, והעובדות כרגע הם שסאקאשוילי רצה לחסל עם שלם, האינטרס הוא כזה: סאקאשוילי רצה לקחת את השטח של אוסטיה ולחבר אותו לגרוזיה !

והאינטרס הגדול יותר, הוא של ארה"ב: ארה"ב רצו להראות לכול העולם שרוסיה זו סכנה לעולם, וחייבים לשים את מתקני ה pro שלהם בגרוזיה, אין טעם אני חושב לציין שרוסיה תמיד היתה נגד הרכבת מתקני pro בגרוזיה, כי זה קרוב לגבול שלה ומסכן את הביטחון שלה !

דרך אגב אתה יודע שכמה שבועות לפני שכול זה התחיל, נאטו וגרוזיה תרגלו משימה, בשם "השתלתות מהירה" ??? אומר לך משהו ? 1600-2000 איש בלילה אחד ? לא מזכיר לך משהו ? רמז: קוסובו .

נערך לאחרונה על ידי Bodybuilder, 12-08-08 בשעה 01:57.
ישן 12-08-08, 02:25   #12
sixpounder
חבר פעיל

הסמל האישי שלsixpounder

ציטוט:

כן היה להם אינטרס הם חשבו כנראה שרוסיה תבליג על זה.
מה שאתה אומר זה אותו דבר כמו שבמלחמת לבנון ה-2 יגידו ישראל רק חיכתה שחיזבאלה יחתוף חיילים כדי להילחם שזה פיגור שמאלני קשה.
sixpounder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-08, 02:36   #13
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sixpounder צפה בהודעה
כן היה להם אינטרס הם חשבו כנראה שרוסיה תבליג על זה.
מה שאתה אומר זה אותו דבר כמו שבמלחמת לבנון ה-2 יגידו ישראל רק חיכתה שחיזבאלה יחתוף חיילים כדי להילחם שזה פיגור שמאלני קשה.
זה נכון שגרוזיה לא ציפה לתגובה כזאת מהצד של רוסיה, הם היו אמורים לעשות את המשימה שלהם תוך לילה 1 ולא יותר, אבל לא יצא להם שום דבר, וארה"ב קיבלה את מה שהיא רצתה, היא הוכיחה לכולם שרוסיה סכנה לעולם, ועכשיו כול המדינות האירופאיות ילחצו על רוסיה להסכים הרכבת המתקני PRO של ארה"ב בגרוזיה !
אבל זה לא נגמר לפני שזה באמת נגמר, אף אחד לא יודע מה רוסיה מכינה לאמריקאים, אני יודע שהממשלה הרוסית עסוקה בלהסוף הוכחות נגד גרוזיה במקביל לפעולות שלה באזור
אני מאוד מקווה שהאמת תצא לאור !
ישן 12-08-08, 03:13   #14
Danielllo
חבר פעיל

עם כל הכבוד שאתה רוסי אתה חי בישראל וזה בינם לבין גרוזיה אז מה אתה מתערב? 4 פוסטים ביום על זה... על הזין שלי גאורגיה ורוסיה כל עוד זה לא נוגע לישראל זה לא מעניין
ישן 12-08-08, 03:57   #15
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

הוא גרוזיני
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-08, 10:21   #16
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dino psaras צפה בהודעה
הוא גרוזיני
טעות.

ודניאללו תמשיך להקליק ב bux ואל תתערב
הדעה שלך מוזרה, אתה בעצם טוען שכול מה שקורה מחוץ לארץ ולא מסכן את החיים שלך "זה לא מעניין" ?????

נערך לאחרונה על ידי Bodybuilder, 12-08-08 בשעה 10:27.
ישן 12-08-08, 10:35   #17
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי wrestler5 צפה בהודעה
בדיוק
אתה והוא, אתם שוג של אנשים שכול הזמן בוכים שרוסיה מוכרת נשק ללבנון, אירן וסוריה, אבל כשיש עכשיו מלחמה בגרוזיה, והם הורגים את החילים הרוסיים עם הנשק הישראלי, אז זה לא מעניין אתכם, ובכלל מה איכפת לכם מעם אוסטי או חילים רוסים ? אתם גרים כאן ושום דבר כרגע לא מאיים על התחת שלכם, לכן כול מה שמסביב על הזין שלכם !
אבל, אם מחר טיפול קטיושה בישראל, אחד כמוך בתוח יקפוץ ויתחיל לבכות, רוסיה ממשלת טרור מוכרת נשק לערבים.
ישן 12-08-08, 11:04   #18
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי wrestler5 צפה בהודעה
מה אתה דפוק?

אמא שלי מלנינגרד אבא שלי מאזרבייג'ן... אני מעודכן במצב.

רוסיה מוכרת נשק לאירן לא מתוך אינטרס לפגוע בישראל, זה ביזנס וככה זה..

אני יודע שרוסיה הולכת לפוצץ את גרוזיה, ואם הם יכנסו לטביליסי זה באמת לא יזיז לי.

אכפת לי מחיילים רוסים, אבל אני יודע שעל כל חייל רוסי מת, יבואו 5 גרוזינים מתים.

תפתח פוסט חדש אחרי שגרוזיה תהיה תחת שליטת רוסיה, אוקיי?

לפתוח פוסטים כל יום על המצב הזה זה באמת מעצבן.
אחי אני לא יכול להיתעלם ממה שאני קורא ב YNET ולא לפתוח פוסטים !
נסלק את כול תושבי גרוזיה מארצם, ונבנה במקום העיר הבירה שלהם טביליסי - מכון כושר גדול ומפואר, עם ברחות, ג'קוזי, פיינט -בול, מסעדות בשם "מזון לספורטאים"
מפעל כימי.והרבה שרותים - לא נשאיר את סקאקאקאשוילי בלי עבודה - גם הוא רוצה לאכול, נשלם לו 22 ש"ח לשעה, יותר מהמינימום, ושיעבוד בכיף שלו, ינקה חרא של בודיבילדרים, בלי עבודה הוא בתוח לא ישאר !
נשיא אוקראינה יושנקו יעבוד בתור שסטום בבריכה !
ואת ראשי ממשלה של ליטא,לטביה ופולין - נעביד בתור מסז'יסטים בז'קוזי (בחדר הגאים) !
מי שרוצה לתקוע להם משלם 1000 ש"ח לי, 990 אני לוקח לעצמי, 10 אני משאיר לנתחן !
מישהו אמר סרסור ? ............

והכי חשוב, אדון בוש יעבוד בתור אחראי על כול העובדים שציינתי ויקבל 30 ש"ח לשעה והנחה לכניסה להבריכה וכניסה חינמית לשרותים ציבוריים !

יהיה גם אולם חשפניות, אמריקאיות ירקדו בחינם !

נערך לאחרונה על ידי Bodybuilder, 12-08-08 בשעה 11:08.
תגובה